Hledat

Ubytování

Západopomořanské vojvodství

Ubytování v polském regionu Západopomořanské vojvodství

Region Západopomořanské vojvodství se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8018 hotelů a ubytování v regionu Západopomořanské vojvodství.

Nejlepší ubytování v hotelech v polském regionu Západopomořanské vojvodství

Nejlepší ubytování v hotelech v polském regionu Západopomořanské vojvodství

Polanki Park A204

10

Polanki Park A204

Ubytování (Apartmán) Polanki Park A204. Set in Kołobrzeg, Polanki Park A204 offers a balcony with pool and garden views, as well as an outdoor pool, indoor pool and fitness centre. Ubytování Polanki Park A204 se nachází ve městě Muszelkowa 1 A/204 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament K&K

10

Apartament K&K

Ubytování (Apartmán) Apartament K&K. Situated in Rewal in the West Pomerania region, Apartament K&K has a patio and sea views. Ubytování Apartament K&K se nachází ve městě Morska 10/6 Wysoki parter (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament MORSKI WIDOK 1 GARDENIA Dziwnów

10

Apartament MORSKI WIDOK 1 GARDENIA Dziwnów

Ubytování (Apartmán) Apartament MORSKI WIDOK 1 GARDENIA Dziwnów. Located in Dziwnów in the West Pomerania region, Apartament MORSKI WIDOK 1 GARDENIA Dziwnów has a terrace. Ubytování Apartament MORSKI WIDOK 1 GARDENIA Dziwnów se nachází ve městě ul. Kaprala Koniecznego 7F/25 II piętro (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Turkusowa Przystan

10

Turkusowa Przystan

Ubytování (Apartmán) Turkusowa Przystan. Turkusowa Przystan is located in Darlowko and offers free bikes and a terrace. Ubytování Turkusowa Przystan se nachází ve městě Slowianska 20B/A32 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 619 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sunrise

10

Apartment Sunrise

Ubytování (Apartmán) Apartment Sunrise. Featuring a balcony with garden views, and a garden and a terrace, Apartment Sunrise can be found in Świnoujście, close to Baltic Park Molo Aquapark and 3. Ubytování Apartment Sunrise se nachází ve městě Stanisława Wyspiańskiego 34E (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biały apartament z tarasem w Playa

10

Biały apartament z tarasem w Playa

Ubytování (Apartmán) Biały apartament z tarasem w Playa. Situated just 2 km from Marina, Biały apartament z tarasem w Playa features accommodation in Międzyzdroje with access to a fitness centre, a garden, as... Ubytování Biały apartament z tarasem w Playa se nachází ve městě Playa Baltis (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Onyx Aquamarina by Baltico Apartament

10

Onyx Aquamarina by Baltico Apartament

Ubytování (Apartmán) Onyx Aquamarina by Baltico Apartament. Onyx Aquamarina by Baltico Apartament se nachází v Międzyzdroje, pouhých 2,1 km od přístavu. Nabízí ubytování na pláži s restaurací, barem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Onyx Aquamarina by Baltico Apartament se nachází ve městě Gryfa Pomorskiego 80b/156 (Polsko - Wolin Island).

Apartament przy Bulwarach

10

Apartament przy Bulwarach

Ubytování (Apartmán) Apartament przy Bulwarach. Apartament przy bulwarach in Szczecin offers accommodation with free WiFi, 1.2 km from Szczecin Maritime University, 1. Ubytování Apartament przy Bulwarach se nachází ve městě Srodmiescie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Marinero

10

Apartament Marinero

Ubytování (Apartmán) Apartament Marinero. Featuring a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, and a garden, Apartament Marinero features accommodation in Łukęcin with free WiFi and garden... Ubytování Apartament Marinero se nachází ve městě apartament 201 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Miodowy Dom - Kołobrzeg

10

Apartament Miodowy Dom - Kołobrzeg

Ubytování (Apartmán) Apartament Miodowy Dom - Kołobrzeg. Located in Kołobrzeg, 400 metres from New Old Town, 400 metres from Town Hall and 1. Ubytování Apartament Miodowy Dom - Kołobrzeg se nachází ve městě ul. Unii Lubelskiej 21b/8 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Bartess

10

Apartament Bartess

Ubytování (Apartmán) Apartament Bartess. Set 1 km from Town Hall, 1.1 km from New Old Town and 1.8 km from Kolberg Pier, Apartament Bartess features accommodation situated in Kołobrzeg. Ubytování Apartament Bartess se nachází ve městě Szpitalna 9 apartament 33 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 393 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PONIK Apartamenty przy plaży

10

PONIK Apartamenty przy plaży

Ubytování (Apartmány) PONIK Apartamenty przy plaży. Located in Pogorzelica, PONIK Apartamenty przy plaży provides free WiFi and garden views, 150 metres from Pogorzelica Beach. Ubytování PONIK Apartamenty przy plaży se nachází ve městě Sztormowa 1 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Apartament w Rezydencji Maritimo

10

Apartament w Rezydencji Maritimo

Ubytování (Apartmán) Apartament w Rezydencji Maritimo. Located in Kołobrzeg, 700 metres from Kołobrzeg Lighthouse, 2.2 km from New Old Town and 2. Ubytování Apartament w Rezydencji Maritimo se nachází ve městě Spacerowa 41/104 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sikory Hill

10

Sikory Hill

Ubytování (Prázdninový dům) Sikory Hill. Sikory Hill is situated in Czaplinek and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytování Sikory Hill se nachází ve městě Sikory 69 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 237 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Kapitański Bursztynowe Komnaty

10

Apartament Kapitański Bursztynowe Komnaty

Ubytování (Apartmán) Apartament Kapitański Bursztynowe Komnaty. Situated in Darlowko in the West Pomerania region, Apartament Kapitański Bursztynowe Komnaty has a balcony and garden views. Ubytování Apartament Kapitański Bursztynowe Komnaty se nachází ve městě Słowiańska 20b (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament FALA-Miodowy Dom

10

Apartament FALA-Miodowy Dom

Ubytování (Apartmán) Apartament FALA-Miodowy Dom. Boasting city views, Apartament FALA-Miodowy Dom features accommodation with a balcony and a kettle, around 400 metres from New Old Town. Ubytování Apartament FALA-Miodowy Dom se nachází ve městě IV pietro (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Ogrodowa The Space

10

Apartament Ogrodowa The Space

Ubytování (Apartmán) Apartament Ogrodowa The Space. Offering free WiFi and city views, Apartament Ogrodowa The Space is an accommodation set in Drawsko Pomorskie. Ubytování Apartament Ogrodowa The Space se nachází ve městě Ogrodowa 2 m. 4 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Cypryjskie

10

Apartamenty Cypryjskie

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Cypryjskie. Featuring garden views, Apartamenty Cypryjskie provides accommodation with a balcony and a kettle, around 4.1 km from Water Park Koszalin. Ubytování Apartamenty Cypryjskie se nachází ve městě Cypryjska 6/2 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Kapitańskie z garażami Bliżej Morza

10

Apartamenty Kapitańskie z garażami Bliżej Morza

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Kapitańskie z garażami Bliżej Morza. Apartamenty Kapitańskie z garażami Bliżej Morza, a property with free bikes and a terrace, is set in Kołobrzeg, 2.3 km from Kolberg Pier, 2. Ubytování Apartamenty Kapitańskie z garażami Bliżej Morza se nachází ve městě Kasprowicza 16/22 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Promenada

10

Apartament Promenada

Ubytování (Apartmán) Apartament Promenada. Set in Sarbinowo, Apartament Promenada offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartament Promenada se nachází ve městě Nadmorska 70 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osada pod Lipą

10

Osada pod Lipą

Ubytování (Apartmány) Osada pod Lipą. Set in Ostrowice in the West Pomerania region, Osada pod Lipą offers accommodation with free private parking. The apartment offers a terrace. Ubytování Osada pod Lipą se nachází ve městě Gronowo 14 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Solna 305 Kołobrzeg Centrum

9,9

Apartament Solna 305 Kołobrzeg Centrum

Ubytování (Apartmán) Apartament Solna 305 Kołobrzeg Centrum. Apartament Solna 305 Kołobrzeg Centrum offers accommodation in Kołobrzeg, 700 metres from Regional Hospital in Kołobrzeg and 800 metres from Kołobrzeg... Ubytování Apartament Solna 305 Kołobrzeg Centrum se nachází ve městě Śródmieście (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Pogodny

9,9

Apartament Pogodny

Ubytování (Apartmán) Apartament Pogodny. Apartament Pogodny is situated in Świnoujście, 2.6 km from Baltic Park Molo Aquapark and 3 km from Zdrojowy Park, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Apartament Pogodny se nachází ve městě Józefa Chełmońskiego 5/22 mieszkanie 3 piętro (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Space Apartments Szczecin

9,9

Space Apartments Szczecin

Ubytování (Apartmány) Space Apartments Szczecin. Providing city views, Space Apartments Szczecin is located in the Srodmiescie district of Szczecin, 1.1 km from Waly Chrobrego Promenade and 1. Ubytování Space Apartments Szczecin se nachází ve městě Srodmiescie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Silk Apartment - Netflix - Parking

9,9

Silk Apartment - Netflix - Parking

Ubytování (Apartmán) Silk Apartment - Netflix - Parking. Boasting city views, Silk Apartment - Netflix - Parking provides accommodation with a balcony and a kettle, around 3.1 km from University of Szczecin. Ubytování Silk Apartment - Netflix - Parking se nachází ve městě Panoramiczna 13/32 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domeczki Blaneczki

9,9

Domeczki Blaneczki

Ubytování (Rezort) Domeczki Blaneczki. Domeczki Blaneczki se nachází v obci Wicie. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, dětské hřiště, výhled do zahrady, terasu, zázemí pro grilování a... Ubytování Domeczki Blaneczki se nachází ve městě ul. Wydmowa 2A (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Blue Horyzont

9,9

Blue Horyzont

Ubytování (Apartmán) Blue Horyzont. Set in Międzyzdroje, 600 metres from Marina, Blue Horyzont provides accommodation with amenities such as free WiFi and a flat-screen TV. Ubytování Blue Horyzont se nachází ve městě flat 509 (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Markiza

9,9

Apartament Markiza

Ubytování (Apartmán) Apartament Markiza. Featuring a garden and a terrace, Apartament Markiza offers accommodation in Kołobrzeg with free WiFi and city views. This apartment is 2. Ubytování Apartament Markiza se nachází ve městě Sw Macieja 9/18 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Morski V

9,9

Apartament Morski V

Ubytování (Apartmán) Apartament Morski V. Apartament Morski V is located in Darlowko. The accommodation is 47 km from Mielno, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Apartament Morski V se nachází ve městě ul. Północna 18C/59 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Resort Apartamenty Klifowa Rewal 22

9,9

Resort Apartamenty Klifowa Rewal 22

Ubytování (Apartmán) Resort Apartamenty Klifowa Rewal 22. Located in Rewal in the West Pomerania region, Resort Apartamenty Klifowa Rewal 22 features a balcony and sea views. Ubytování Resort Apartamenty Klifowa Rewal 22 se nachází ve městě Gebäude 2c (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wiselka Holiday House-1,2km to the beach; 5 bedrooms, 3 bahrooms; fire place. Private sauna!

9,9

Wiselka Holiday House-1,2km to the beach; 5 bedrooms, 3 bahrooms; fire place. Private sauna!

Ubytování (Prázdninový dům) Wiselka Holiday House-1,2km to the beach; 5 bedrooms, 3 bahrooms; fire place. Private sauna!. Wiselka Holiday House-1,2km to the beach; 5 bedrooms, 3 bahrooms; fire place. Private sauna! Ubytování Wiselka Holiday House-1,2km to the beach; 5 bedrooms, 3 bahrooms; fire place. Private sauna! se nachází ve městě Ul. Sokola 6 (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ustronie Leśne 2

9,9

Ustronie Leśne 2

Ubytování (Chata) Ustronie Leśne 2. Tato chata se nachází v obci Wisełka na ostrově Wolin, 22 km od Svinoústí, 9 km od Międzyzdroje, 100 metrů od jezera Zatorek, 300 metrů od jezera Wisełka a... Ubytování Ustronie Leśne 2 se nachází ve městě Ustronie Leśne 2 (Polsko - Wolin Island).

Apartament 2Pietro,White&Grey

9,9

Apartament 2Pietro,White&Grey

Ubytování (Apartmán) Apartament 2Pietro,White&Grey. Apartament 2Pietro,White&Grey se nachází v obci Koszalin a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartament 2Pietro,White&Grey se nachází ve městě 14 Konstytucji 3 Maja (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feriatum Rent Langiewicza

9,9

Feriatum Rent Langiewicza

Ubytování (Apartmán) Feriatum Rent Langiewicza. Featuring city views, Feriatum Rent Langiewicza provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2.5 km from Szczecin Maritime University. Ubytování Feriatum Rent Langiewicza se nachází ve městě Srodmiescie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Korab Apartments Jagiellońska

9,9

Korab Apartments Jagiellońska

Ubytování (Apartmán) Korab Apartments Jagiellońska. Korab Apartments Jagiellońska is set in Kołobrzeg, 800 metres from New Old Town and less than 1 km from Town Hall, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Korab Apartments Jagiellońska se nachází ve městě Śródmieście (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lux Apartment Kołobrzeg Polanki Park

9,9

Lux Apartment Kołobrzeg Polanki Park

Ubytování (Apartmán) Lux Apartment Kołobrzeg Polanki Park. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, Lux Apartment Kołobrzeg Polanki Park provides accommodation in Kołobrzeg with free WiFi and garden views. Ubytování Lux Apartment Kołobrzeg Polanki Park se nachází ve městě Ul.Muszelkowa 1D/002 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oasis - sunny park apartment

9,9

Oasis - sunny park apartment

Ubytování (Apartmán) Oasis - sunny park apartment. Situated in Szczecin, 1.3 km from University of Szczecin, Oasis - sunny park apartment features accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front... Ubytování Oasis - sunny park apartment se nachází ve městě Srodmiescie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chill&Sun

9,9

Chill&Sun

Ubytování (Apartmán) Chill&Sun. Situated in Łukęcin in the West Pomerania region, Chill&Sun has a terrace. Ubytování Chill&Sun se nachází ve městě Słoneczna 2 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Relax

9,9

Apartment Relax

Ubytování (Apartmán) Apartment Relax. Featuring garden views, Apartment Relax provides accommodation with a garden and a balcony, around 1.9 km from Baltic Park Molo Aquapark. Ubytování Apartment Relax se nachází ve městě Stanisława Wyspiańskiego 34E (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 051 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod lasem

9,9

Pod lasem

Ubytování (Apartmán) Pod lasem. Pod lasem is situated in Police. The accommodation is 16 km from Szczecin, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Pod lasem se nachází ve městě ul.Wincentego Kadłubka 3 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old Town Apartments

9,9

Old Town Apartments

Ubytování (Apartmán) Old Town Apartments. Set right in the heart of Szczecin, Old Town Apartments offers accommodation with city views, just 1. Ubytování Old Town Apartments se nachází ve městě Srodmiescie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Halina

9,9

Apartament Halina

Ubytování (Apartmán) Apartament Halina. Featuring a balcony with garden views, and a fitness centre and a garden, Apartament Halina can be found in Kołobrzeg, close to New Old Town and 2 km from... Ubytování Apartament Halina se nachází ve městě Fredry 7B/50 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Playa Baltis 63

9,9

Apartament Playa Baltis 63

Ubytování (Apartmán) Apartament Playa Baltis 63. Tento apartmán u pláže se nachází 800 metrů od mola v Mezizdrojích a 1,3 km od pěší zóny. Nabízí terasu, zahradu a soukromé parkoviště. Ubytování Apartament Playa Baltis 63 se nachází ve městě Bohaterów Warszawy 1 63 (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Lila

9,9

Apartament Lila

Ubytování (Apartmán) Apartament Lila. Located in Świnoujście, 2.2 km from Zdrojowy Park, 8 km from Swinoujscie lighthouse and 600 metres from Promenade, Apartament Lila provides accommodation... Ubytování Apartament Lila se nachází ve městě 14 Henryka Sienkiewicza (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Dwie Podkowy

9,9

Agroturystyka Dwie Podkowy

Ubytování (Farma) Agroturystyka Dwie Podkowy. Situated in Trzebiatów nad Regą, 20 km from Rewal, Agroturystyka Dwie Podkowy features free bikes and free WiFi. Ubytování Agroturystyka Dwie Podkowy se nachází ve městě Nowielice 18A (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty"Pod Wiatrakiem"

9,9

Apartamenty"Pod Wiatrakiem"

Ubytování (Penzion) Apartamenty"Pod Wiatrakiem". Set in Lędzin, Apartamenty"Pod Wiatrakiem" offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Apartamenty"Pod Wiatrakiem" se nachází ve městě Lędzin 50 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENT SEASHELL KOŁOBRZEG BOCIANIE GNIAZDO

9,9

APARTAMENT SEASHELL KOŁOBRZEG BOCIANIE GNIAZDO

Ubytování (Apartmán) APARTAMENT SEASHELL KOŁOBRZEG BOCIANIE GNIAZDO. APARTAMENT SEASHELL KOŁOBRZEG BOCIANIE GNIAZDO is situated in Kołobrzeg, 1.5 km from New Old Town, 1.5 km from Town Hall, and 3.2 km from Kolberg Pier. Ubytování APARTAMENT SEASHELL KOŁOBRZEG BOCIANIE GNIAZDO se nachází ve městě Ogrodowa 27c/25 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Przy Deptaku

9,9

Apartament Przy Deptaku

Ubytování (Apartmán) Apartament Przy Deptaku. Apartament Przy Deptaku is situated in Drawsko Pomorskie. Ubytování Apartament Przy Deptaku se nachází ve městě Generała Władysława Sikorskiego 12 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentdziwnówek

9,9

Apartamentdziwnówek

Ubytování (Apartmán) Apartamentdziwnówek. Set in Dziwnówek in the West Pomerania region, Apartamentdziwnówek features a balcony and garden views. Ubytování Apartamentdziwnówek se nachází ve městě Wolności 45b/16 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wylotowa 87i/1

9,9

Wylotowa 87i/1

Ubytování (Apartmán) Wylotowa 87i/1. Boasting garden views, Wylotowa 87i/1 provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2 km from Kołobrzeg Lighthouse. Ubytování Wylotowa 87i/1 se nachází ve městě Wylotowa 87i/1 Apartament (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Wybrzeże Laguna

9,9

Apartamenty Wybrzeże Laguna

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Wybrzeże Laguna. Apartamenty Wybrzeże Laguna is situated in Ustronie Morskie and offers a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and a tennis court. Ubytování Apartamenty Wybrzeże Laguna se nachází ve městě ul. Zachodnia 7 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městech v polském regionu Západopomořanské vojvodství

Ubytování ve městech v polském regionu Západopomořanské vojvodství