Hledat

Ubytování

Slezské vojvodství

Ubytování v polském regionu Slezské vojvodství

Region Slezské vojvodství se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3479 hotelů a ubytování v regionu Slezské vojvodství.

Nejlepší ubytování v hotelech v polském regionu Slezské vojvodství

Nejlepší ubytování v hotelech v polském regionu Slezské vojvodství

ŻŁOBINA Apartament

10

ŻŁOBINA Apartament

Ubytování (Apartmán) ŻŁOBINA Apartament. Boasting a garden, ski-to-door access, and barbecue facilities, ŻŁOBINA Apartament provides accommodation in Wisła with free WiFi and mountain views. Ubytování ŻŁOBINA Apartament se nachází ve městě Os. Wróblonki 4 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lawendowe Wzgórze

10

Lawendowe Wzgórze

Ubytování (Chata) Lawendowe Wzgórze. Situated in Węgierska Górka, 35 km from Bielsko-Biala, Lawendowe Wzgórze features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Lawendowe Wzgórze se nachází ve městě Legionów Polskich 21 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zillmann Apartment

10

Zillmann Apartment

Ubytování (Apartmán) Zillmann Apartment. Boasting a children's playground and a 24-hour front desk, Zillmann Apartment is conveniently located in Katowice, 7 km from University of Silesia and 8 km... Ubytování Zillmann Apartment se nachází ve městě Plac Wyzwolenia 3 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament RUDY 102

10

Apartament RUDY 102

Ubytování (Apartmán) Apartament RUDY 102. Set in Bytom, 3.2 km from Silesian Opera and 3.3 km from Silesian Museum, Apartament RUDY 102 offers air conditioning. Ubytování Apartament RUDY 102 se nachází ve městě Wrocławska 102 17 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Raciborska Luxury Apartment

10

Raciborska Luxury Apartment

Ubytování (Apartmán) Raciborska Luxury Apartment. Featuring accommodation with a balcony, Raciborska Luxury Apartment is located in Rybnik. The apartment features garden views and is 38 km from Zabrze. Ubytování Raciborska Luxury Apartment se nachází ve městě 54 Raciborska 6B/6 piętro 2 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KÓŃSKO SIGŁA

10

KÓŃSKO SIGŁA

Ubytování (Prázdninový dům) KÓŃSKO SIGŁA. Set just 5 km from Wisla-Malinka, KÓŃSKO SIGŁA offers accommodation in Wisła with access to a seasonal outdoor swimming pool, a garden, as well as a... Ubytování KÓŃSKO SIGŁA se nachází ve městě ul.Fiedorowska 28 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wisła Centrum & Park

10

Wisła Centrum & Park

Ubytování (Apartmán) Wisła Centrum & Park. Wisła Centrum & Park is located in Wisła, 7 km from Wisla-Malinka and 700 metres from Museum of Skiing, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Wisła Centrum & Park se nachází ve městě Prusa 19/20 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Szóstka Wisła Kamienna

9,9

Apartamenty Szóstka Wisła Kamienna

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Szóstka Wisła Kamienna. Apartamenty Szóstka Wisła Kamienna features city views, free WiFi and free private parking, located in Wisła, 9 km from Wisla-Malinka. Ubytování Apartamenty Szóstka Wisła Kamienna se nachází ve městě ul. Kamienna 1A/6 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Fliegera 16

9,9

Apartament Fliegera 16

Ubytování (Apartmán) Apartament Fliegera 16. Featuring city views, Apartament Fliegera 16 provides accommodation with a balcony and a kettle, around 2.7 km from University of Silesia. Ubytování Apartament Fliegera 16 se nachází ve městě 16 Fliegera (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Modern

9,9

Apartament Modern

Ubytování (Apartmán) Apartament Modern. Featuring city views, Apartament Modern provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.8 km from Bus Station PKS Czestochowa. Ubytování Apartament Modern se nachází ve městě ul. Raclawicka 37/33 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa na Wzgórzu

9,9

Willa na Wzgórzu

Ubytování (Vila) Willa na Wzgórzu. Set 2.3 km from Świniorka Ski Lift, Willa na Wzgórzu provides accommodation in Brenna with access to a sauna. The property features mountain views. Ubytování Willa na Wzgórzu se nachází ve městě Kotarz 76 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GOLD APARTMENT 31 ATAL Francuska Park

9,9

GOLD APARTMENT 31 ATAL Francuska Park

Ubytování (Apartmány) GOLD APARTMENT 31 ATAL Francuska Park. Situated in Katowice in the Silesia region, GOLD APARTMENT 31 ATAL Francuska Park features accommodation with free private parking. Ubytování GOLD APARTMENT 31 ATAL Francuska Park se nachází ve městě Francuska 88/31 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luksusowy Apartament - Ustroń

9,9

Luksusowy Apartament - Ustroń

Ubytování (Apartmán) Luksusowy Apartament - Ustroń. Luksusowy Apartament - Ustroń, a property with a terrace, is situated in Ustroń, 1.6 km from Ustron Kayaking Pond, 3. Ubytování Luksusowy Apartament - Ustroń se nachází ve městě 13 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Rynku

9,9

Na Rynku

Ubytování (Apartmán) Na Rynku. Situated 3.3 km from Piast Gliwice Stadium, 300 metres from ESTA Modern Art Gallery and 3.9 km from Gliwice, Na Rynku features accommodation set in... Ubytování Na Rynku se nachází ve městě Rynek 15/6 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Misiowa Chata

9,9

Misiowa Chata

Ubytování (Prázdninový dům) Misiowa Chata. Boasting a patio with garden views, and free bikes and a garden, Misiowa Chata can be found in Brenna, close to Świniorka Ski Lift and 5 km from Stary Groń... Ubytování Misiowa Chata se nachází ve městě 8 Nowociny (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Odyssey Apartment

9,9

Odyssey Apartment

Ubytování (Apartmán) Odyssey Apartment. Odyssey Apartment se nachází v Sosnowieci, 4 km od vleku Środula Sport a 4 km od lyžařského střediska Środula Sport - Sosnowiec. Ubytování Odyssey Apartment se nachází ve městě 12 Sobieskiego (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament dla turystów

9,9

Apartament dla turystów

Ubytování (Apartmán) Apartament dla turystów. Offering free WiFi and city views, Apartament dla turystów is an accommodation located in Tychy. Ubytování Apartament dla turystów se nachází ve městě 3 piętro (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty AP 1

9,9

Apartamenty AP 1

Ubytování (Apartmán) Apartamenty AP 1. Featuring a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Apartamenty AP 1 can be found in Częstochowa, close to Sanctuary of Black... Ubytování Apartamenty AP 1 se nachází ve městě Wyszyńskiego 22/1 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament 63

9,9

Apartament 63

Ubytování (Apartmán) Apartament 63. Located 1 km from Bus Station PKS Czestochowa, Apartament 63 offers accommodation in Częstochowa. Ubytování Apartament 63 se nachází ve městě Aleja Najświętszej Maryi Panny 63 m.3 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spokój w Górach

9,9

Spokój w Górach

Ubytování (Apartmán) Spokój w Górach. Set just 3.1 km from Świniorka Ski Lift, Spokój w Górach offers accommodation in Brenna with access to free bikes, a garden, as well as a shared kitchen. Ubytování Spokój w Górach se nachází ve městě Stawy 83 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata drewniana Stefanówka

9,9

Chata drewniana Stefanówka

Ubytování (Prázdninový dům) Chata drewniana Stefanówka. Chata drewniana Stefanówka je samostatný prázdninový dům nacházející se ve vesnici Ślemień v krajinném parku Beskid Żywiecki. Ubytování Chata drewniana Stefanówka se nachází ve městě Łączna 5 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament LUX Wisła

9,9

Apartament LUX Wisła

Ubytování (Apartmán) Apartament LUX Wisła. Featuring garden views, Apartament LUX Wisła offers accommodation with a balcony and a kettle, around 7 km from Wisla Nowa Osada. Ubytování Apartament LUX Wisła se nachází ve městě ul. Biała Wisełka 14 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Centrum

9,9

Apartament Centrum

Ubytování (Apartmán) Apartament Centrum. Located just 2.3 km from Piast Gliwice Stadium, Apartament Centrum provides accommodation in Gliwice with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytování Apartament Centrum se nachází ve městě Zwycięstwa 33/9 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Serce Gliwic

9,9

Serce Gliwic

Ubytování (Apartmán) Serce Gliwic. Offering free WiFi and city views, Serce Gliwic is an accommodation set in Gliwice, just 1. Ubytování Serce Gliwic se nachází ve městě 21 Górnych Wałów (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Brenna

9,9

Willa Brenna

Ubytování (Vila) Willa Brenna. Located in Brenna, within 4.2 km of Czyrna-Solisko Ski Centre and 4. Ubytování Willa Brenna se nachází ve městě Brenna (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Royal

9,9

Apartament Royal

Ubytování (Apartmán) Apartament Royal. Set in Częstochowa and only 1.9 km from Bus Station PKS Czestochowa, Apartament Royal offers accommodation with city views, free WiFi and free private... Ubytování Apartament Royal se nachází ve městě Aleja Najświętszej Maryi Panny 81/12 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Topollino Classic

9,9

Apartament Topollino Classic

Ubytování (Apartmán) Apartament Topollino Classic. Set in Częstochowa, 1.7 km from Bus Station PKS Czestochowa, Apartament Topollino Classic offers accommodation with a restaurant, free WiFi, an ATM, and a... Ubytování Apartament Topollino Classic se nachází ve městě Aleja Najświętszej Maryi Panny 67 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Fajne Lokum

9,9

Apartament Fajne Lokum

Ubytování (Apartmán) Apartament Fajne Lokum. Offering city views, Apartament Fajne Lokum is an accommodation located in Częstochowa, 3.6 km from Bus Station PKS Czestochowa and 1. Ubytování Apartament Fajne Lokum se nachází ve městě Bialska 41/15 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

75m2 Apartament Kopernik z widokiem na Jasną Górę

9,9

75m2 Apartament Kopernik z widokiem na Jasną Górę

Ubytování (Apartmán) 75m2 Apartament Kopernik z widokiem na Jasną Górę. 75m2 Apartament Kopernik z widokiem na Jasną Górę is situated in Częstochowa, 1.3 km from Bus Station PKS Czestochowa and 1. Ubytování 75m2 Apartament Kopernik z widokiem na Jasną Górę se nachází ve městě Mikołaja Kopernika 69/12 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Świerkowy Raj

9,9

Świerkowy Raj

Ubytování (Chata) Świerkowy Raj. Located just 1.6 km from Ustron Kayaking Pond, Świerkowy Raj provides accommodation in Ustroń with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytování Świerkowy Raj se nachází ve městě ul. Wiązowa 1 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KATO BEST POINT

9,9

KATO BEST POINT

Ubytování (Apartmán) KATO BEST POINT. KATO BEST POINT in Katowice offers accommodation with free WiFi, 1.5 km from Spodek, 1.7 km from University of Silesia and 2. Ubytování KATO BEST POINT se nachází ve městě al.Korfantego 8/95 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartment - 3 lakes

9,9

Luxury Apartment - 3 lakes

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment - 3 lakes. Featuring lake views, Luxury Apartment - 3 lakes offers accommodation with a balcony and a kettle, around 2.9 km from Spodek. Ubytování Luxury Apartment - 3 lakes se nachází ve městě Pułaskiego 19 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

STACJA MAGURKA SKI&BIKE

9,9

STACJA MAGURKA SKI&BIKE

Ubytování (Chata) STACJA MAGURKA SKI&BIKE. Set in Wilkowice, 44 km from Ustroń, STACJA MAGURKA SKI&BIKE offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování STACJA MAGURKA SKI&BIKE se nachází ve městě Leśna 19 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Katowice

9,9

Apartament Katowice

Ubytování (Apartmán) Apartament Katowice. Located in Katowice, 1.5 km from Silesia City Center shopping mall, 2.2 km from University of Silesia and 2. Ubytování Apartament Katowice se nachází ve městě pierwsze piętro (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"U Kamińskich"

9,9

"U Kamińskich"

Ubytování (Chata) "U Kamińskich". Located in Przyborów in the Silesia region, "U Kamińskich" provides accommodation with free private parking. Ubytování "U Kamińskich" se nachází ve městě ul. Głuchaczki 33 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament "Jaśminek"

9,9

Apartament "Jaśminek"

Ubytování (Apartmán) Apartament "Jaśminek". Featuring garden views, Apartament "Jaśminek" provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 3.9 km from Ustron Kayaking Pond. Ubytování Apartament "Jaśminek" se nachází ve městě 20 Jaśminowa (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom z Widokiem na Szczyrk

9,9

Dom z Widokiem na Szczyrk

Ubytování (Prázdninový dům) Dom z Widokiem na Szczyrk. Located in Bierna, Dom z Widokiem na Szczyrk offers BBQ facilities, free WiFi, a shared kitchen, and ticket service. Ubytování Dom z Widokiem na Szczyrk se nachází ve městě ul.Chodnikowa 11 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek "Madzia"

9,9

Domek "Madzia"

Ubytování (Prázdninový dům) Domek "Madzia". Domek "Madzia" is set in Brenna, 2.2 km from Stary Groń Ski Lift and 8 km from Świniorka Ski Lift, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Domek "Madzia" se nachází ve městě ul.Armii Krajowej 17 17 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Przy Deptaku

9,9

Apartament Przy Deptaku

Ubytování (Apartmán) Apartament Przy Deptaku. Offering a shared lounge and city view, Apartament Przy Deptaku is located in Wisła, 7 km from Wisla-Malinka and 700 metres from Museum of Skiing. Ubytování Apartament Przy Deptaku se nachází ve městě 1 piętro (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty AP 8

9,9

Apartamenty AP 8

Ubytování (Apartmán) Apartamenty AP 8. Boasting garden views, Apartamenty AP 8 features accommodation with a patio and a kettle, around 5 km from Bus Station PKS Czestochowa. Ubytování Apartamenty AP 8 se nachází ve městě ul. Wyszyńskiego 22/8 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty AP 17

9,9

Apartamenty AP 17

Ubytování (Apartmán) Apartamenty AP 17. Situated in Częstochowa, 5 km from Bus Station PKS Czestochowa and 600 metres from Sanctuary of Black Madonna, Apartamenty AP 17 offers a garden and air... Ubytování Apartamenty AP 17 se nachází ve městě Wyszyńskiego 22 17 Piętro 2 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hulaj Dusza

9,9

Hulaj Dusza

Ubytování (Apartmán) Hulaj Dusza. Offering garden views, Hulaj Dusza is an accommodation situated in Wisła, 9 km from Wisla-Malinka and 2 km from Museum of Skiing. Ubytování Hulaj Dusza se nachází ve městě mieszkanie 22 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nowy domek Jarzębianka

9,9

Nowy domek Jarzębianka

Ubytování (Chata) Nowy domek Jarzębianka. Located in Wisła, Nowy domek Jarzębianka provides free WiFi, 9 km from Wisla-Malinka and 5 km from Museum of Skiing. Ubytování Nowy domek Jarzębianka se nachází ve městě Os Jarzebata 20 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Sun Seasons 24 - Czantoria View

9,8

Apartamenty Sun Seasons 24 - Czantoria View

Ubytování (Aparthotel) Apartamenty Sun Seasons 24 - Czantoria View. Set 1.2 km from Ustron Kayaking Pond and 3.2 km from Czantoria Ski Lift, Apartamenty Sun Seasons 24 - Czantoria View in Ustroń offers air-conditioned... Ubytování Apartamenty Sun Seasons 24 - Czantoria View se nachází ve městě 12B Daszyńskiego (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament za Teatrem

9,8

Apartament za Teatrem

Ubytování (Apartmán) Apartament za Teatrem. Set in Chorzów in the Silesia region, Apartament za Teatrem features a balcony. It is located 1. Ubytování Apartament za Teatrem se nachází ve městě Marii Konopnickiej 16/1 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Wyszyńskiego

9,8

Apartament Wyszyńskiego

Ubytování (Apartmán) Apartament Wyszyńskiego. Boasting city views, Apartament Wyszyńskiego features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.9 km from Stadium Paprocany. Ubytování Apartament Wyszyńskiego se nachází ve městě Wyszyńskiego 35/31 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Unikat

9,8

Apartament Unikat

Ubytování (Apartmán) Apartament Unikat. Situated in Katowice, 2.2 km from Spodek, 3.2 km from University of Silesia and 4. Ubytování Apartament Unikat se nachází ve městě Podhalańska 14/5 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament VIEW Wisla

9,8

Apartament VIEW Wisla

Ubytování (Apartmán) Apartament VIEW Wisla. Offering a terrace and mountain view, Apartament VIEW Wisla is situated in Wisła, 9 km from Wisla-Malinka and 2 km from Museum of Skiing. Ubytování Apartament VIEW Wisla se nachází ve městě ul. Kamienna 1C/72 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Centrum Ratusz

9,8

Studio Centrum Ratusz

Ubytování (Apartmán) Studio Centrum Ratusz. Studio Centrum Ratusz offers accommodation in Częstochowa, 700 metres from Bus Station PKS Czestochowa and 1 km from Sanctuary of Black Madonna. Ubytování Studio Centrum Ratusz se nachází ve městě ul. Szymanowskiego 3A lok. 36 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Przy Rynku

9,8

Przy Rynku

Ubytování (Apartmán) Przy Rynku. Przy Rynku is located in Gliwice, 2.2 km from Gliwice Arena and 3.3 km from Piast Gliwice Stadium, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Przy Rynku se nachází ve městě Plac inwalidów 7/1 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chopina 4

9,8

Chopina 4

Ubytování (Apartmány) Chopina 4. With city views, Chopina 4 is situated in Racibórz and has free WiFi. Ubytování Chopina 4 se nachází ve městě Fryderyka Chopina 4/7 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městech v polském regionu Slezské vojvodství

Ubytování ve městech v polském regionu Slezské vojvodství