Hledat

Ubytování

Malopolské vojvodství

Ubytování v polském regionu Malopolské vojvodství

Region Malopolské vojvodství se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9536 hotelů a ubytování v regionu Malopolské vojvodství.

Nejlepší ubytování v hotelech v polském regionu Malopolské vojvodství

Nejlepší ubytování v hotelech v polském regionu Malopolské vojvodství

Apartament Pola

10

Apartament Pola

Ubytování (Apartmán) Apartament Pola. Featuring garden views, Apartament Pola provides accommodation with an outdoor swimming pool and a balcony, around 1.2 km from Wielka Krokiew Ski Jump. Ubytování Apartament Pola se nachází ve městě Seweryna Goszczyńskiego 27/17 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament X

10

Apartament X

Ubytování (Apartmán) Apartament X. Featuring city views, Apartament X provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.5 km from St. Mary's Basilica. Ubytování Apartament X se nachází ve městě Old Town (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Raj 4 ul. Rajska Stare Miasto

10

Raj 4 ul. Rajska Stare Miasto

Ubytování (Apartmán) Raj 4 ul. Rajska Stare Miasto. Set in Kraków, less than 1 km from National Museum of Krakow, Raj 4 ul. Ubytování Raj 4 ul. Rajska Stare Miasto se nachází ve městě Old Town (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ranczo pod Klimoską

10

Ranczo pod Klimoską

Ubytování (Apartmán) Ranczo pod Klimoską. Featuring garden views, Ranczo pod Klimoską offers accommodation with a terrace and a kettle, around 4 km from Pracica 1 Ski Lift. Ubytování Ranczo pod Klimoską se nachází ve městě os. Młocki Górne (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet SKI Apartment VisitZakopane

10

Chalet SKI Apartment VisitZakopane

Ubytování (Apartmán) Chalet SKI Apartment VisitZakopane. Set in Zakopane in the Lesser Poland region, Chalet SKI Apartment VisitZakopane features a balcony. Private parking is available on site. Ubytování Chalet SKI Apartment VisitZakopane se nachází ve městě 3 Szymaszkowa 8 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Joy Biskupia

10

Apartment Joy Biskupia

Ubytování (Apartmán) Apartment Joy Biskupia. Offering a garden and garden view, Apartment Joy Biskupia is located in Kraków, 1.1 km from Main Market Square and 900 metres from Town Hall Tower. Ubytování Apartment Joy Biskupia se nachází ve městě Old Town (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Cracow Wawrzyńca

10

Apartments Cracow Wawrzyńca

Ubytování (Apartmány) Apartments Cracow Wawrzyńca. Located in the Old Town of Kraków, 1.8 km from Schindler Factory Museum and 2. Ubytování Apartments Cracow Wawrzyńca se nachází ve městě Old Town (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blueberry Apartments

10

Blueberry Apartments

Ubytování (Apartmány) Blueberry Apartments. Blueberry Apartments are nestled in central Kraków, 450 metres from St. Ubytování Blueberry Apartments se nachází ve městě Old Town (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boulevard Apartment

10

Boulevard Apartment

Ubytování (Apartmán) Boulevard Apartment. Offering a garden and garden view, Boulevard Apartment is situated in Kraków, 1.9 km from Lost Souls Alley and 1.9 km from Schindler Factory Museum. Ubytování Boulevard Apartment se nachází ve městě Grzegórzki (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Mieszczańska

10

Apartament Mieszczańska

Ubytování (Apartmán) Apartament Mieszczańska. Set in Kraków, 2.2 km from National Museum of Krakow, 2.4 km from Wawel Royal Castle and 2. Ubytování Apartament Mieszczańska se nachází ve městě Debniki (Polsko - Malopolské vojvodství).

Domek u Eli

10

Domek u Eli

Ubytování (Chata) Domek u Eli. Situated in Czarny Dunajec, Domek u Eli offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Domek u Eli se nachází ve městě 9 Sienkiewicza (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mateyko Tarasy

10

Mateyko Tarasy

Ubytování (Apartmán) Mateyko Tarasy. Boasting city views, Mateyko Tarasy features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.5 km from Schindler Factory Museum. Ubytování Mateyko Tarasy se nachází ve městě Grzegórzki (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OLI Apartments-Bertolli

10

OLI Apartments-Bertolli

Ubytování (Apartmán) OLI Apartments-Bertolli. Boasting mountain views, OLI Apartments-Bertolli offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.4 km from Zakopane Aqua Park. Ubytování OLI Apartments-Bertolli se nachází ve městě Do Tadziaków (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Cracow Miodowa

10

Apartments Cracow Miodowa

Ubytování (Apartmán) Apartments Cracow Miodowa. Offering free WiFi and city views, Apartments Cracow Miodowa is an accommodation located in the centre of Kraków, just 1.3 km from Wawel Royal Castle and... Ubytování Apartments Cracow Miodowa se nachází ve městě Old Town (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mr.Elegant - Old Town Luxurious Apartment

10

Mr.Elegant - Old Town Luxurious Apartment

Ubytování (Apartmán) Mr.Elegant - Old Town Luxurious Apartment. Located in Kraków, less than 1 km from Wawel Royal Castle, a 12-minute walk from Main Market Square and less than 1 km from Town Hall Tower, Mr. Ubytování Mr.Elegant - Old Town Luxurious Apartment se nachází ve městě Old Town (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New Wawelo Cracow Old Town Apartments/ Starowiślna

10

New Wawelo Cracow Old Town Apartments/ Starowiślna

Ubytování (Apartmány) New Wawelo Cracow Old Town Apartments/ Starowiślna. Set within 1.2 km of Wawel Royal Castle and 1.3 km of St. Ubytování New Wawelo Cracow Old Town Apartments/ Starowiślna se nachází ve městě Old Town (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament WIKA

10

Apartament WIKA

Ubytování (Apartmán) Apartament WIKA. Offering free WiFi and garden views, Apartament WIKA is an accommodation located in Wieliczka. Ubytování Apartament WIKA se nachází ve městě ul. Klaśnieńska 18 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zielony Szlak

10

Zielony Szlak

Ubytování (Penzion) Zielony Szlak. Located in Kościelisko, within 1.8 km of Koscielisko Valley and 1. Ubytování Zielony Szlak se nachází ve městě ul. Królewska 27a (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zagroda na Pacanach

10

Zagroda na Pacanach

Ubytování (Apartmány) Zagroda na Pacanach. Offering free WiFi and a barbecue, Zagroda na Pacanach is situated in Iwkowa. The accommodation boasts a sauna. Szczawnica is 68 km from the property. Ubytování Zagroda na Pacanach se nachází ve městě Iwkowa 842 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 324 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Gorce Klikuszowa

10

Domki Gorce Klikuszowa

Ubytování (Horské chaty) Domki Gorce Klikuszowa. Set in Klikuszowa, 27 km from Bukowina Tatrzańska, Domki Gorce Klikuszowa offers a garden and free WiFi. The chalet offers a children's playground. Ubytování Domki Gorce Klikuszowa se nachází ve městě Klikuszowa 150a Pod lasem (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krakow City Apartment Bronowice

10

Krakow City Apartment Bronowice

Ubytování (Apartmán) Krakow City Apartment Bronowice. Boasting a children's playground, Krakow City Apartment Bronowice is attractively located in Bronowice district of Kraków, 4 km from National Museum of... Ubytování Krakow City Apartment Bronowice se nachází ve městě Bronowice (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luksusowy Duo Apartments A Rajska Stare Miasto

10

Luksusowy Duo Apartments A Rajska Stare Miasto

Ubytování (Apartmán) Luksusowy Duo Apartments A Rajska Stare Miasto. Situated in Kraków, less than 1 km from National Museum of Krakow, Luksusowy Duo Apartments A Rajska Stare Miasto features accommodation with a restaurant,... Ubytování Luksusowy Duo Apartments A Rajska Stare Miasto se nachází ve městě Old Town (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek z bali

10

Domek z bali

Ubytování (Prázdninový dům) Domek z bali. Domek z bali se nachází v obci Murzasichle, 200 metrů od lyžařského areálu Hajduk, a nabízí vířivku, bezplatné Wi-Fi a recepci otevřenou 24 hodin denně. Ubytování Domek z bali se nachází ve městě Budzowa 38 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Beskid

10

Domki Beskid

Ubytování (Apartmány) Domki Beskid. Domki Beskid features garden views, free WiFi and free private parking, located in Rzyki, 8 km from Pracica 1 Ski Lift. Ubytování Domki Beskid se nachází ve městě Os.Mydlarze (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments św. Wawrzyńca 19 A4You

10

Apartments św. Wawrzyńca 19 A4You

Ubytování (Apartmány) Apartments św. Wawrzyńca 19 A4You. Situated in Kraków, 2.2 km from Wawel Royal Castle and 2.4 km from Schindler Factory Museum, Apartments św. Ubytování Apartments św. Wawrzyńca 19 A4You se nachází ve městě Old Town (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Przełaj - Apartament Zakopane

10

Na Przełaj - Apartament Zakopane

Ubytování (Apartmán) Na Przełaj - Apartament Zakopane. Set in Zakopane, 1.6 km from Kasprowy Wierch Mountain and Pardalowka Ski Lift, Na Przełaj - Apartament Zakopane offers free WiFi. This apartment is 1. Ubytování Na Przełaj - Apartament Zakopane se nachází ve městě Władysława Broniewskiego 14B (Polsko - Malopolské vojvodství).

HRYCÓWKA Domki z Widokiem

10

HRYCÓWKA Domki z Widokiem

Ubytování (Horské chaty) HRYCÓWKA Domki z Widokiem. Located in Grywałd, 11 km from Szczawnica, HRYCÓWKA Domki z Widokiem provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování HRYCÓWKA Domki z Widokiem se nachází ve městě Wymyśle 27B (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Hawrań Murzasichle

10

Apartament Hawrań Murzasichle

Ubytování (Apartmán) Apartament Hawrań Murzasichle. Set 1.4 km from Murzasichle-Ski Ski Center and 3.5 km from Małe Ciche Ski Station in Murzasichle, this air-conditioned, duplex apartment features a balcony... Ubytování Apartament Hawrań Murzasichle se nachází ve městě Gutowa 5e/12 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Avanti Roma

10

Apartament Avanti Roma

Ubytování (Apartmán) Apartament Avanti Roma. Located in the Old Town of Kraków, 1.4 km from National Museum of Krakow and 1. Ubytování Apartament Avanti Roma se nachází ve městě Old Town (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ranczo Pod Pomarańczą

10

Ranczo Pod Pomarańczą

Ubytování (Prázdninový dům) Ranczo Pod Pomarańczą. Located in Polany, this detached holiday home features a terrace and a garden with a seasonal outdoor pool. Ubytování Ranczo Pod Pomarańczą se nachází ve městě Krynica-Zdroj (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Spot Cracow Old City

10

Le Spot Cracow Old City

Ubytování (Apartmán) Le Spot Cracow Old City. In a central area of Kraków, located within a short distance of Cloth Hall and St. Ubytování Le Spot Cracow Old City se nachází ve městě Old Town (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Julia Apartments Rakowicka - Old Town

10

Julia Apartments Rakowicka - Old Town

Ubytování (Apartmán) Julia Apartments Rakowicka - Old Town. Situated in Kraków, 800 metres from Galeria Krakowska, Julia Apartments Rakowicka - Old Town offers accommodation with a restaurant, free WiFi and a... Ubytování Julia Apartments Rakowicka - Old Town se nachází ve městě Old Town (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zakodomki Domek 960 m n.p.m.

10

Zakodomki Domek 960 m n.p.m.

Ubytování (Chata) Zakodomki Domek 960 m n.p.m.. Situated in Kościelisko, just 3.8 km from Koscielisko Valley, Zakodomki Domek 960 m n.p.m. Ubytování Zakodomki Domek 960 m n.p.m. se nachází ve městě 110 Nędzy Kubińca (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 179 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

WUTE23 Rakowicka

10

WUTE23 Rakowicka

Ubytování (Apartmán) WUTE23 Rakowicka. Situated in Kraków, 1.2 km from Galeria Krakowska and 1. Ubytování WUTE23 Rakowicka se nachází ve městě Grzegórzki (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VOYDYLY-LOFT****MOUNTAIN APARTMENT

10

VOYDYLY-LOFT****MOUNTAIN APARTMENT

Ubytování (Apartmán) VOYDYLY-LOFT****MOUNTAIN APARTMENT. Located in Zakopane, 1.3 km from Harenda Ski Station, VOYDYLY-LOFT****MOUNTAIN APARTMENT provides accommodation with a garden, free WiFi, room service, and... Ubytování VOYDYLY-LOFT****MOUNTAIN APARTMENT se nachází ve městě Wojdyły 13/7 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bacówka Zacisznie

10

Bacówka Zacisznie

Ubytování (Chata) Bacówka Zacisznie. Set in Ochotnica Dolna, 24 km from Szczawnica, Bacówka Zacisznie offers a garden and free WiFi. A barbecue is available for guests at the lodge to use. Ubytování Bacówka Zacisznie se nachází ve městě Os. Kudowe 217a (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Góralska Ostoja

10

Góralska Ostoja

Ubytování (Prázdninový dům) Góralska Ostoja. Góralska Ostoja, dřevěný klenutý dům v horském stylu, se nachází v klidné části města Pcim. Nabízí výhled na hory, prostornou zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Góralska Ostoja se nachází ve městě Pcim 1205 (Polsko - Malopolské vojvodství).

Domek Góralski Chata u Słodkiego

10

Domek Góralski Chata u Słodkiego

Ubytování (Chata) Domek Góralski Chata u Słodkiego. Domek Góralski Chata u Słodkiego is set in Zakopane, 1.7 km from Szymoszkowa Ski Lift, 250 m from Tatra National Park, and 3. Ubytování Domek Góralski Chata u Słodkiego se nachází ve městě Stare Krzeptówki 7 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 621 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Florian's Gate | City Center Old Town | Floriańska 40

10

Florian's Gate | City Center Old Town | Floriańska 40

Ubytování (Apartmán) Florian's Gate | City Center Old Town | Floriańska 40. Offering free WiFi and garden views, Florian's Gate | City Center Old Town | Floriańska 40 is an accommodation set in the heart of Kraków, just 300 metres... Ubytování Florian's Gate | City Center Old Town | Floriańska 40 se nachází ve městě Old Town (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Kwiatkowo

10

Apartament Kwiatkowo

Ubytování (Apartmán) Apartament Kwiatkowo. Apartament Kwiatkowo in Zakopane features accommodation with free WiFi, 1.8 km from Zakopane Aqua Park, 2.6 km from Szymoszkowa Ski Lift and 2. Ubytování Apartament Kwiatkowo se nachází ve městě Łukaszówki 5 47 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament w Jaworkach - Pod Wysoką

10

Apartament w Jaworkach - Pod Wysoką

Ubytování (Apartmán) Apartament w Jaworkach - Pod Wysoką. Set just 300 metres from Homole Ski Lift, Apartament w Jaworkach - Pod Wysoką offers accommodation in Szczawnica with access to a seasonal outdoor swimming... Ubytování Apartament w Jaworkach - Pod Wysoką se nachází ve městě ap. D1 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Matejki 45 Apartment - City Center

10

Matejki 45 Apartment - City Center

Ubytování (Vila) Matejki 45 Apartment - City Center. Set in Nowy Sącz in the Lesser Poland region, Matejki 45 Apartment - City Center features a patio and garden views. Ubytování Matejki 45 Apartment - City Center se nachází ve městě 45 Jana Matejki (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartment with Wawel Castle exclusive view

10

Luxury Apartment with Wawel Castle exclusive view

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment with Wawel Castle exclusive view. In a central area of Kraków, located within a short distance of National Museum of Krakow and Marszałek Piłsudski Stadium, Luxury Apartment with Wawel... Ubytování Luxury Apartment with Wawel Castle exclusive view se nachází ve městě Old Town (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siumno Chatka LUXURY CHALET

10

Siumno Chatka LUXURY CHALET

Ubytování (Chata) Siumno Chatka LUXURY CHALET. Situated just 2.3 km from Hajduk, Siumno Chatka LUXURY CHALET provides accommodation in Murzasichle with access to ski-to-door access, barbecue facilities,... Ubytování Siumno Chatka LUXURY CHALET se nachází ve městě Sądelska 39B (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Free guarded parking, new cosy apartment, air condition

10

Free guarded parking, new cosy apartment, air condition

Ubytování (Apartmán) Free guarded parking, new cosy apartment, air condition. Situated just 1.5 km from Galeria Krakowska, Free guarded parking, new cosy apartment, air condition features accommodation in Kraków with access to a... Ubytování Free guarded parking, new cosy apartment, air condition se nachází ve městě Old Town (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gniewnik

10

Gniewnik

Ubytování (Chata) Gniewnik. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Gniewnik is located in Pcim. Ubytování Gniewnik se nachází ve městě Pcim 1404 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek z widokiem-Deluxe

10

Domek z widokiem-Deluxe

Ubytování (Prázdninový dům) Domek z widokiem-Deluxe. Boasting a garden and barbecue facilities, Domek z widokiem-Deluxe provides accommodation in Zakopane with free WiFi and garden views. Ubytování Domek z widokiem-Deluxe se nachází ve městě Zwijacze (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dwór Pan Tadeusz

10

Dwór Pan Tadeusz

Ubytování (Apartmány) Dwór Pan Tadeusz. Situated in Orawka, 48 km from Bukowina Tatrzańska, Dwór Pan Tadeusz features free bikes and free WiFi. Ubytování Dwór Pan Tadeusz se nachází ve městě 31I Orawka (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Anna

10

Apartament Anna

Ubytování (Apartmán) Apartament Anna. Situated in Zakopane and only 2.8 km from Szymoszkowa Ski Lift, Apartament Anna features accommodation with mountain views, free WiFi and free private... Ubytování Apartament Anna se nachází ve městě Osiedle Krzeptówki 9d (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wspólna Chata

10

Wspólna Chata

Ubytování (Chata) Wspólna Chata. Set in Białka Tatrzanska and only 2.8 km from Bania Thermal Baths, Wspólna Chata offers accommodation with garden views, free WiFi and free private... Ubytování Wspólna Chata se nachází ve městě 50A Kaniowka (Polsko - Malopolské vojvodství).

Apartament Santa Maria przy Deptaku

10

Apartament Santa Maria przy Deptaku

Ubytování (Apartmán) Apartament Santa Maria przy Deptaku. Boasting city views, Apartament Santa Maria przy Deptaku offers accommodation with a balcony and a kettle, around 500 metres from Krynica Zdrój Spa Park. Ubytování Apartament Santa Maria przy Deptaku se nachází ve městě Kraszewskiego 5/12 (Polsko - Malopolské vojvodství).

Ubytování ve městech v polském regionu Malopolské vojvodství

Ubytování ve městech v polském regionu Malopolské vojvodství