Hledat

Ubytování

Dolnoslezské vojvodství

Ubytování v polském regionu Dolnoslezské vojvodství

Region Dolnoslezské vojvodství se nachází na území země Polsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4405 hotelů a ubytování v regionu Dolnoslezské vojvodství.

Nejlepší ubytování v hotelech v polském regionu Dolnoslezské vojvodství

Nejlepší ubytování v hotelech v polském regionu Dolnoslezské vojvodství

Apartament Pod Śnieżką

10

Apartament Pod Śnieżką

Ubytování (Apartmán) Apartament Pod Śnieżką. Situated 1.2 km from The Lower Silesia Monuments' Miniatures Park, 5 km from Sztolnie Kowary and 22 km from Czarnów Ski Lift, Apartament Pod Śnieżką... Ubytování Apartament Pod Śnieżką se nachází ve městě Klonowa 1 Mieszkanie nr 4 parter (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alcatraz

10

Alcatraz

Ubytování (Aparthotel) Alcatraz. Situated in Karpacz in the Lower Silesia region and Western City reachable within 2. Ubytování Alcatraz se nachází ve městě 64 Skalna (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Don Kichot Apartment

10

Don Kichot Apartment

Ubytování (Apartmán) Don Kichot Apartment. Offering river views, Don Kichot Apartment is an accommodation located in Wrocław, 1.6 km from Kolejkowo and 1.9 km from Ostrów Tumski. Ubytování Don Kichot Apartment se nachází ve městě Śródmieście (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Karkonoska

10

Willa Karkonoska

Ubytování (Bed and breakfast) Willa Karkonoska. Set in Karpacz, near Wang Church, Pod Wangiem Mały Ski Lift and Pod Wangiem Duży Ski Lift, Willa Karkonoska features free WiFi, and guests can enjoy a... Ubytování Willa Karkonoska se nachází ve městě ul. Karkonoska 51 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Sady przy Ślęży

10

Apartament Sady przy Ślęży

Ubytování (Apartmán) Apartament Sady przy Ślęży. Set in Marcinowice in the Lower Silesia region, Apartament Sady przy Ślęży has a garden. The property features garden views and is 17 km from Świdnica. Ubytování Apartament Sady przy Ślęży se nachází ve městě Sady 20 b (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Hexus - Świdnicka

10

Apartamenty Hexus - Świdnicka

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Hexus - Świdnicka. Located in Wrocław, 80 metres from Wrocław Town Hall, Apartamenty Hexus - Świdnicka provides accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared... Ubytování Apartamenty Hexus - Świdnicka se nachází ve městě Stare Miasto (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartment with Large Terrace

10

Luxury Apartment with Large Terrace

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment with Large Terrace. Boasting city views, Luxury Apartment with Large Terrace features accommodation with a balcony and a kettle, around 1 km from Ostrów Tumski. Ubytování Luxury Apartment with Large Terrace se nachází ve městě Śródmieście (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luksusowy apartament Hercena7 w sercu miasta

10

Luksusowy apartament Hercena7 w sercu miasta

Ubytování (Apartmán) Luksusowy apartament Hercena7 w sercu miasta. Located in Wrocław, 1.1 km from Wrocław Opera House and 1. Ubytování Luksusowy apartament Hercena7 w sercu miasta se nachází ve městě Krzyki (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wydrza-Przystań

10

Wydrza-Przystań

Ubytování (Farma) Wydrza-Przystań. Situated in Mirsk, 10 km from Świeradów-Zdrój, Wydrza-Przystań features a shared lounge and free WiFi. There is a seating and a dining area in all units. Ubytování Wydrza-Przystań se nachází ve městě Mlądz 61 Mirsk (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BORECZNA

10

BORECZNA

Ubytování (Penzion) BORECZNA. Situated in Michałkowa, BORECZNA has a bar, garden and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování BORECZNA se nachází ve městě Wiejska 58 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Przytulne apartamenty na Pułaskiego

10

Przytulne apartamenty na Pułaskiego

Ubytování (Apartmány) Przytulne apartamenty na Pułaskiego. Featuring city views, Przytulne apartamenty na Pułaskiego is situated in the Krzyki district of Wrocław, 1.5 km from Wrocław Opera House and 1. Ubytování Przytulne apartamenty na Pułaskiego se nachází ve městě Krzyki (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament przy Parku

9,9

Apartament przy Parku

Ubytování (Apartmán) Apartament przy Parku. Apartament przy Parku is set in Polanica-Zdrój, 300 metres from Polanica Zdrój Spa Park, 400 metres from Polanica Zdrój Mineral Water Pump Room, as well as... Ubytování Apartament przy Parku se nachází ve městě Ogrodowa 1B 11 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spa Park Guest Rooms

9,9

Spa Park Guest Rooms

Ubytování (Apartmán) Spa Park Guest Rooms. Spa Park Guest Rooms se nachází v obci Długopole-Zdróji, 20 km od města Polanica-Zdrój, a nabízí gril, zahradu a ubytování s klimatizací, bezplatným Wi-Fi... Ubytování Spa Park Guest Rooms se nachází ve městě Leśna 10/7 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Za Kinem

9,9

Pokoje Za Kinem

Ubytování (Penzion) Pokoje Za Kinem. Pokoje Za Kinem is located in a former cinema building in a quiet area of Duszniki Zdrój, 3 km from the spa park and mineral water pump room. Ubytování Pokoje Za Kinem se nachází ve městě ul. Mickiewicza 11a (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Ogrodnika

9,9

Dom Ogrodnika

Ubytování (Apartmán) Dom Ogrodnika. Dom Ogrodnika is located in Jeżów Sudecki and offers a fitness centre, a shared lounge and a garden. Ubytování Dom Ogrodnika se nachází ve městě Ogrodowa 6 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pałac Sławnikowice

9,9

Pałac Sławnikowice

Ubytování (Bed and breakfast) Pałac Sławnikowice. Featuring free WiFi, Pałac Sławnikowice offers accommodation in a historic manor in Sławnikowice, 16 km from Zgorzelec. Ubytování Pałac Sławnikowice se nachází ve městě Sławnikowice 99 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 619 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki pod Derkaczem

9,9

Domki pod Derkaczem

Ubytování (Prázdninové domy) Domki pod Derkaczem. Situated in Radków, 21 km from Duszniki Zdrój, Domki pod Derkaczem features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Domki pod Derkaczem se nachází ve městě Widokowa ABC (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elzbieta Locum / Wroclaw Market Sqr

9,9

Elzbieta Locum / Wroclaw Market Sqr

Ubytování (Apartmán) Elzbieta Locum / Wroclaw Market Sqr. Located 1.3 km from Ostrów Tumski and 1.5 km from Racławice Panorama in Wrocław, Elzbieta Locum / Wroclaw Market Sqr offers accommodation with a... Ubytování Elzbieta Locum / Wroclaw Market Sqr se nachází ve městě Stare Miasto (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orańska

9,9

Orańska

Ubytování (Bed and breakfast) Orańska. Ubytování Orańska se nachází v Międzygórze a nabízí bezplatné Wi-Fi a nádherný výhled na hory. Město se nachází uprostřed přírody Sudetských hor. Ubytování Orańska se nachází ve městě ul. Wojska Polskiego 25a (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brave Apartment

9,9

Brave Apartment

Ubytování (Apartmán) Brave Apartment. Set in Wrocław, 1.5 km from Wrocław Cathedral, 1.7 km from Ostrów Tumski and 1. Ubytování Brave Apartment se nachází ve městě Śródmieście (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nasz Zakątek

9,9

Nasz Zakątek

Ubytování (Farma) Nasz Zakątek. Located in Mysłakowice in the Lower Silesia region, Nasz Zakątek features a terrace and mountain views. Ubytování Nasz Zakątek se nachází ve městě ul. Łomnicka 4 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Odpocznij sobie

9,9

Odpocznij sobie

Ubytování (Prázdninový dům) Odpocznij sobie. Odpocznij sobie is situated in Radków and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Odpocznij sobie se nachází ve městě Łąkowa 4B (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Neon Apartment

9,9

Neon Apartment

Ubytování (Apartmán) Neon Apartment. Situated in Wrocław, 1.4 km from Wrocław Cathedral, 1.7 km from Ostrów Tumski and 1. Ubytování Neon Apartment se nachází ve městě Śródmieście (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel New Lux

9,9

Aparthotel New Lux

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel New Lux. Aparthotel New Lux se nachází na vratislavském hlavním náměstí Rynek a nabízí bar. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Aparthotel New Lux se nachází ve městě Stare Miasto (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENTY SUN&FUN WYGODNY

9,9

APARTAMENTY SUN&FUN WYGODNY

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTY SUN&FUN WYGODNY. Offering free WiFi and free private parking, APARTAMENTY SUN&FUN WYGODNY is located in Karpacz, just 1.2 km from Kolorowa Lift. The property is 2. Ubytování APARTAMENTY SUN&FUN WYGODNY se nachází ve městě ul. Nad Łomnicą 1b (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament pod Twierdzą

9,9

Apartament pod Twierdzą

Ubytování (Apartmány) Apartament pod Twierdzą. Providing city views, Apartament pod Twierdzą in Kłodzko provides accommodation and a shared lounge. Complimentary WiFi is provided. Ubytování Apartament pod Twierdzą se nachází ve městě Czeska 21 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Zielony Zdrój

9,9

Apartament Zielony Zdrój

Ubytování (Apartmán) Apartament Zielony Zdrój. Offering free WiFi and mountain views, Apartament Zielony Zdrój is an accommodation set in Polanica-Zdrój, just 300 metres from Polanica Zdrój Spa Park and... Ubytování Apartament Zielony Zdrój se nachází ve městě 1 Cicha (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

visitting apartments - Pomorska Suite

9,9

visitting apartments - Pomorska Suite

Ubytování (Apartmán) visitting apartments - Pomorska Suite. Visitting apartments - Pomorska Suite in Wrocław provides accommodation with free WiFi, 1.9 km from Ostrów Tumski, 2.1 km from Racławice Panorama and 2. Ubytování visitting apartments - Pomorska Suite se nachází ve městě Śródmieście (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament "Kościuszko"

9,9

Apartament "Kościuszko"

Ubytování (Apartmán) Apartament "Kościuszko". Offering free WiFi and city views, Apartament "Kościuszko" is an accommodation located in Szczawno-Zdrój. Ubytování Apartament "Kościuszko" se nachází ve městě Kościuszki 2/4 parter (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ApArt Bulwary Wrocław

9,9

ApArt Bulwary Wrocław

Ubytování (Apartmány) ApArt Bulwary Wrocław. Providing river views, ApArt Bulwary Wrocław is located in the Śródmieście district of Wrocław, 1.4 km from Ostrów Tumski and 1. Ubytování ApArt Bulwary Wrocław se nachází ve městě Śródmieście (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Alan

9,9

Apartament Alan

Ubytování (Apartmán) Apartament Alan. Apartament Alan is set in Kłodzko. It is situated 4 km from Minieuroland and features free WiFi plus a shared kitchen. Ubytování Apartament Alan se nachází ve městě Braci Gierymskich 1/4 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Przytulne mieszkanie, 2 min od Rynku, 24h self check

9,9

Przytulne mieszkanie, 2 min od Rynku, 24h self check

Ubytování (Apartmán) Przytulne mieszkanie, 2 min od Rynku, 24h self check. Przytulne mieszkanie, 2 min od Rynku, 24h self check in Wrocław offers accommodation with free WiFi, 1.1 km from Ostrów Tumski, 1. Ubytování Przytulne mieszkanie, 2 min od Rynku, 24h self check se nachází ve městě Stare Miasto (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament słoneczny

9,9

Apartament słoneczny

Ubytování (Apartmán) Apartament słoneczny. Apartament słoneczny is situated in Polanica-Zdrój, 1.3 km from Polanica Zdrój Spa Theatre, 1.5 km from Chess Park, and 2 km from Polanica Zdrój Spa Park. Ubytování Apartament słoneczny se nachází ve městě aleja Zwycięzców 6a/7 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 381 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Widok na Karkonosze

9,9

Apartament Widok na Karkonosze

Ubytování (Apartmán) Apartament Widok na Karkonosze. Set in Jeżów Sudecki in the Lower Silesia region, Apartament Widok na Karkonosze has a garden. Ubytování Apartament Widok na Karkonosze se nachází ve městě Topolowa 6c (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Columbus next to the Town Hall

9,9

Apartment Columbus next to the Town Hall

Ubytování (Apartmán) Apartment Columbus next to the Town Hall. Located on the Wrocław Main Market Square, only 200 metres from Wrocław Town Hall, Apartment Columbus next to the Town Hall provides accommodation with... Ubytování Apartment Columbus next to the Town Hall se nachází ve městě Stare Miasto (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Jaworowa

9,9

Apartament Jaworowa

Ubytování (Privát) Apartament Jaworowa. Apartament Jaworowa in Wrocław offers accommodation with free WiFi, 2.7 km from Capitol Musical Theatre, 3.1 km from Polish Theatre in Wrocław and 3. Ubytování Apartament Jaworowa se nachází ve městě Krzyki (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Eva

9,9

Apartament Eva

Ubytování (Apartmán) Apartament Eva. Set in Karpacz and only 1 km from Kolorowa Lift, Apartament Eva offers accommodation with city views, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartament Eva se nachází ve městě ul. Ogrodnicza 7/23 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Logana z Sauną - Apartamenty 5d

9,9

Apartament Logana z Sauną - Apartamenty 5d

Ubytování (Apartmán) Apartament Logana z Sauną - Apartamenty 5d. Offering mountain views, Apartament Logana z Sauną - Apartamenty 5d is an accommodation situated in Świeradów-Zdrój, 2. Ubytování Apartament Logana z Sauną - Apartamenty 5d se nachází ve městě ul. Cicha 13h/22 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Miedziany

9,9

Apartament Miedziany

Ubytování (Apartmán) Apartament Miedziany. Offering free WiFi and city views, Apartament Miedziany provides accommodation situated in Jelenia Góra, just 1.9 km from Stadium Jelenia Gora. Ubytování Apartament Miedziany se nachází ve městě 1 piętro (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Miedzianka

9,9

Apartament Miedzianka

Ubytování (Apartmán) Apartament Miedzianka. Apartament Miedzianka provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property has city views. Ubytování Apartament Miedzianka se nachází ve městě Miedziana 1/26 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Łysa Góra

9,9

Agroturystyka Łysa Góra

Ubytování (Farma) Agroturystyka Łysa Góra. Agroturystyka Łysa Góra is located in a 19th century building in Dziwiszów. Ubytování Agroturystyka Łysa Góra se nachází ve městě Dziwiszów 88 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spadzista 3

9,9

Spadzista 3

Ubytování (Apartmán) Spadzista 3. Boasting city views, Spadzista 3 features accommodation with a terrace and a kettle, around 2.8 km from Minieuroland. Ubytování Spadzista 3 se nachází ve městě 7 Spadzista (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in the centre

9,9

Apartment in the centre

Ubytování (Apartmán) Apartment in the centre. Situated in Jelenia Góra, 1.8 km from Stadium Jelenia Gora and 13 km from Karkonosze National Park, Apartment in the centre features air-conditioned... Ubytování Apartment in the centre se nachází ve městě 26 Sudecka (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Villa Barbara

9,9

Apartments in Villa Barbara

Ubytování (Apartmány) Apartments in Villa Barbara. Apartmány ve Ville Barbara nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve městě Świeradów-Zdrój. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments in Villa Barbara se nachází ve městě Ul. Sienkiewicza 4B (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament przy Parku Szwedzkim

9,9

Apartament przy Parku Szwedzkim

Ubytování (Apartmán) Apartament przy Parku Szwedzkim. Apartament przy Parku Szwedzkim is located in Szczawno-Zdrój. Ubytování Apartament przy Parku Szwedzkim se nachází ve městě 2 Aleja Spacerowa II piętro; nr 7 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Michałki

9,9

Domki Michałki

Ubytování (Chata) Domki Michałki. Domki Michałki se nachází v obci Polanica-Zdrój, 2,2 km od tamního lázeňského divadla. Nabízí dobře vybavené pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Domki Michałki se nachází ve městě Wybickiego 4 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Czarny Płomień

9,9

Apartament Czarny Płomień

Ubytování (Apartmán) Apartament Czarny Płomień. Featuring city views, Apartament Czarny Płomień offers accommodation with a balcony and a kettle, around 5 km from Nowa Morawa Ski Lift. Ubytování Apartament Czarny Płomień se nachází ve městě Krótka 5c m.7 piętro 3 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament DeLuxe - Apartamenty 5d

9,9

Apartament DeLuxe - Apartamenty 5d

Ubytování (Apartmán) Apartament DeLuxe - Apartamenty 5d. Offering mountain views, Apartament DeLuxe - Apartamenty 5d is an accommodation situated in Świeradów-Zdrój, 2.1 km from Świeradów-Zdrój Ski LIft and 1. Ubytování Apartament DeLuxe - Apartamenty 5d se nachází ve městě Cicha 13 h/21 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Fenowe Wzgórze

9,9

Apartament Fenowe Wzgórze

Ubytování (Apartmán) Apartament Fenowe Wzgórze. Situated in Stronie Śląskie, 6 km from Nowa Morawa Ski Lift, Apartament Fenowe Wzgórze features accommodation with a garden, free WiFi and room service. Ubytování Apartament Fenowe Wzgórze se nachází ve městě Strachocin 20c (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Parkowa Polana z ogrodem

9,9

Apartament Parkowa Polana z ogrodem

Ubytování (Apartmán) Apartament Parkowa Polana z ogrodem. Apartament Parkowa Polana z ogrodem is located in Polanica-Zdrój, 500 metres from Chess Park and 800 metres from Polanica Zdrój Spa Theatre, in an area... Ubytování Apartament Parkowa Polana z ogrodem se nachází ve městě parter (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stara Stajnia - Azyl tylko dla Dorosłych

9,9

Stara Stajnia - Azyl tylko dla Dorosłych

Ubytování (Apartmán) Stara Stajnia - Azyl tylko dla Dorosłych. Offering a garden and garden view, Stara Stajnia - Azyl tylko dla Dorosłych is situated in Polanica-Zdrój, 8 km from Polanica Zdrój Mineral Water Pump Room... Ubytování Stara Stajnia - Azyl tylko dla Dorosłych se nachází ve městě Studzienno (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městech v polském regionu Dolnoslezské vojvodství

Ubytování ve městech v polském regionu Dolnoslezské vojvodství