Hledat

Ubytování

Wiking Aparthotel

ul. Harcerska 1, 46-045 Turawa, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Aparthotel) Wiking. Providing a private beach area, Wiking provides accommodation in Turawa. Ubytování Wiking se nachází ve městě ul. Harcerska 1 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Wiking

Some units include a dining area and/or a terrace. There is a garden with a barbecue at this property and guests can go hiking and cycling nearby. The nearest airport is Katowice Airport, 110 km from Wiking. Each unit is equipped with a fully equipped kitchen with a fridge, a seating area with a sofa, a flat-screen TV and a private bathroom with shower. Providing a private beach area, Wiking provides accommodation in Turawa. Opole is 18 km from the aparthotel, while Kluczbork is 34 km away.

Vybavení ubytování Wiking

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Pláž
 • Sluneční terasa
 • Soukromá pláž
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Pěší prohlídky
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika
 • Jízda na kanoích Dodatečný poplatek
 • Windsurfing Dodatečný poplatek
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Láhev vody
 • Pokojová služba
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Služba praní
 • Obchody v hotelu
 • Misky pro domácí mazlíčky
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Turawa

Ośrodek Wypoczynkowy Wodnik

9,2

Ośrodek Wypoczynkowy Wodnik

Ubytování (Hotel) Ośrodek Wypoczynkowy Wodnik. Located in Turawa, Ośrodek Wypoczynkowy Wodnik features a restaurant, BBQ facilities and terrace. Ubytování Ośrodek Wypoczynkowy Wodnik se nachází ve městě 1 Cicha 1 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oaza

9,1

Oaza

Ubytování (Rezort) Oaza. Oaza se nachází uprostřed zeleně ve vesnici Turawa u jezera Turawskie. Ubytování Oaza se nachází ve městě Turawa (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OLEK

8,8

OLEK

Ubytování (Prázdninový dům) OLEK. Featuring a garden, a private beach area, and a terrace, OLEK features accommodation in Turawa with free WiFi and lake views. Ubytování OLEK se nachází ve městě ul. Harcerska 1 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Hanki

8,8

U Hanki

Ubytování (Prázdninový dům) U Hanki. U Hanki se nachází v Turawě v Opolském kraji a nabízí zahradu. Lubliniec je vzdálený 46 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování U Hanki se nachází ve městě Turawa (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Wypoczynkowy Zielony

8,7

Dom Wypoczynkowy Zielony

Ubytování (Penzion) Dom Wypoczynkowy Zielony. Dom Wypoczynkowy Zielony se nachází 3 minuty pěšky od pláže u jezera Turaawa. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Dom Wypoczynkowy Zielony se nachází ve městě Biwakowa 24 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek letniskowy

8,7

Domek letniskowy

Ubytování (Prázdninové domy) Domek letniskowy. Domek letniskowy se nachází v Turawě a nabízí výhled na jezero Turawskie. Ubytování má LCD TV a balkon. Ubytování Domek letniskowy se nachází ve městě Turawa (Polsko - Opolské vojvodství).

Hotel Zacisze

8,2

Hotel Zacisze

Ubytování (Hotel) Hotel Zacisze. Hotel Zacisze se nachází 200 metrů od břehů jezera Turawa a nabízí wellness centrum se saunou a pokoje s bezplatným Wi-Fi a vlastní koupelnou. Ubytování Hotel Zacisze se nachází ve městě Biwakowa 2 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peters

7,3

Peters

Ubytování (Rezort) Peters. Peters se nachází ve vesnici Turawa a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, bar, společný lounge, pokojovou službu a večerní zábavní program. Ubytování Peters se nachází ve městě Turawa (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karczma Stary Młyn

6,7

Karczma Stary Młyn

Ubytování (Penzion) Karczma Stary Młyn. Situated in Turawa, Karczma Stary Młyn has a bar, garden and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Karczma Stary Młyn se nachází ve městě ul.Kościuszki 12A (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Jagoda

Domek Jagoda

Ubytování (Chata) Domek Jagoda. Domek Jagoda is set in Turawa and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Domek Jagoda se nachází ve městě al.Spokojna 7 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domkiwturawie pl

Domkiwturawie pl

Ubytování (Prázdninový dům) Domkiwturawie pl. Domkiwturawie pl is situated in Turawa and offers a garden. The accommodation is 17 km from Opole. Ubytování Domkiwturawie pl se nachází ve městě Turawa (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Turawa ul. Kosciuszki II

Holiday home Turawa ul. Kosciuszki II

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Turawa ul. Kosciuszki II. Holiday home Turawa ul. Kosciuszki II is located in Turawa and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Turawa ul. Kosciuszki II se nachází ve městě (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spokojna 23

Spokojna 23

Ubytování (Apartmán) Spokojna 23. Spokojna 23 is situated in Turawa and offers a bar. This apartment features a garden. Ubytování Spokojna 23 se nachází ve městě Turawa (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Sielanka Nad Stawem

Agroturystyka Sielanka Nad Stawem

Ubytování (Prázdninový dům) Agroturystyka Sielanka Nad Stawem. Situated in Turawa in the Opolskie region, Agroturystyka Sielanka Nad Stawem has a terrace and garden views. The accommodation features free WiFi. Ubytování Agroturystyka Sielanka Nad Stawem se nachází ve městě Turawa (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Anna

Domek Anna

Ubytování (Chata) Domek Anna. Domek Anna is located in Turawa. The property is 49 km from Lubliniec, and complimentary private parking is featured. Ubytování Domek Anna se nachází ve městě Średnia 41 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Sara

Domek Sara

Ubytování (Prázdninový dům) Domek Sara. Domek Sara is set in Turawa. The accommodation is 15 km from Opole. The holiday home is fitted with a flat-screen TV. Ubytování Domek Sara se nachází ve městě Turawa (Polsko - Opolské vojvodství).