Hledat

Ubytování

Widokówka Bed and breakfast

os. Lecha 21, 66-220 Łagów, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Bed and breakfast) Widokówka. Widokówka se nachází v obci Łagów, 29 km od města Świebodzin, a nabízí sdílený obývací prostor a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Widokówka se nachází ve městě os. Lecha 21 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Widokówka

Každé ráno se na místě podává snídaně formou bufetu. Widokówka nabízí také terasu a venkovní gril. Widokówka se nachází v obci Łagów, 29 km od města Świebodzin, a nabízí sdílený obývací prostor a bezplatné Wi-Fi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Widokówka

 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Terasa
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Láhev vody
 • Velmi dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Dovoz potravin
 • Společenská místnost
 • Stolní hry/puzzle
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování v polském městě Łagów

Apartament nad jeziorem dla 4+2os.

9,9

Apartament nad jeziorem dla 4+2os.

Ubytování (Apartmán) Apartament nad jeziorem dla 4+2os.. Featuring accommodation with a balcony, Apartament nad jeziorem dla 4+2os. Is located in Łagów. The apartment has lake views and is 28 km from Świebodzin. Ubytování Apartament nad jeziorem dla 4+2os. se nachází ve městě Paderewskiego 4/21 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Przystań Łagówek - domki letniskowe

9,8

Przystań Łagówek - domki letniskowe

Ubytování (Prázdninové domy) Przystań Łagówek - domki letniskowe. Set in Łagów, 26 km from Świebodzin, Przystań Łagówek - domki letniskowe offers a garden and free WiFi. Ubytování Przystań Łagówek - domki letniskowe se nachází ve městě Łagówek 51B (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Wiktoria Stylowe Apartamenty

9,7

Villa Wiktoria Stylowe Apartamenty

Ubytování (Vily) Villa Wiktoria Stylowe Apartamenty. Located in Łagów, 25 km from Świebodzin, Villa Wiktoria Stylowe Apartamenty provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Villa Wiktoria Stylowe Apartamenty se nachází ve městě Łagów (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Zamkowej Apartament

9,6

Na Zamkowej Apartament

Ubytování (Apartmán) Na Zamkowej Apartament. Na Zamkowej Apartament se nachází v Łagowě. 23 km od Świebodzinu. Ubytování Na Zamkowej Apartament se nachází ve městě Łagów (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"Miło.Tu" Pokoje Gościnne

9,6

"Miło.Tu" Pokoje Gościnne

Ubytování (Penzion) "Miło.Tu" Pokoje Gościnne. Set in Łagów, "Miło.Tu" Pokoje Gościnne has free bikes, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování "Miło.Tu" Pokoje Gościnne se nachází ve městě ul. Podgórna 11 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LouisaPark

9,4

LouisaPark

Ubytování (Horské chaty) LouisaPark. Located in Łagów, 22 km from Świebodzin, LouisaPark provides a restaurant and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytování LouisaPark se nachází ve městě Ul. 1-ego Lutego 2A (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villarada

9,3

Villarada

Ubytování (Penzion) Villarada. Villarada is located in Łagów and offers individually furnished rooms with free WiFi and a garden with a hammock, barbecue facilities and pine trees. Ubytování Villarada se nachází ve městě ul. 1 Lutego 24 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laura Spa

9,1

Laura Spa

Ubytování (Apartmány) Laura Spa. Situated in Łagów, 23 km from Świebodzin, Laura Spa features a restaurant and free WiFi. Ubytování Laura Spa se nachází ve městě ul.1go lutego 16A (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rancho Zapotoczny

8,8

Rancho Zapotoczny

Ubytování (Farma) Rancho Zapotoczny. Located in Łagów, Rancho Zapotoczny offers self-catering apartments with access to a garden, terrace and BBQ facilities. Ubytování Rancho Zapotoczny se nachází ve městě Łagówek 49 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brzozowe Zacisze

8,8

Brzozowe Zacisze

Ubytování (Prázdninové domy) Brzozowe Zacisze. Set in Łagów, 25 km from Świebodzin, Brzozowe Zacisze offers a shared lounge and free WiFi. The holiday home offers a children's playground. Ubytování Brzozowe Zacisze se nachází ve městě lagowek 24b lagowek 24b (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Bajka 3

8,8

Ośrodek Bajka 3

Ubytování (Rezort) Ośrodek Bajka 3. Located on the beachfront in Łagów and featuring a garden, Ośrodek Bajka 3 has free WiFi throughout the property. Ubytování Ośrodek Bajka 3 se nachází ve městě ul. Paderewskiego 6 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Daga Pokoje Gościnne

8,8

Daga Pokoje Gościnne

Ubytování (Privát) Daga Pokoje Gościnne. Located in Łagów, 27 km from Świebodzin, Daga Pokoje Gościnne provides a garden and free WiFi. Ubytování Daga Pokoje Gościnne se nachází ve městě Łagów Lubuski (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 602 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Maria

8,7

Willa Maria

Ubytování (Farma) Willa Maria. Set in Łagów, 25 km from Świebodzin, Willa Maria offers a garden and free WiFi. Ubytování Willa Maria se nachází ve městě Łagówek 1 G (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osada Łagówek - domek letniskowy do wynajęcia

8,7

Osada Łagówek - domek letniskowy do wynajęcia

Ubytování (Chata) Osada Łagówek - domek letniskowy do wynajęcia. Situated in Łagów, Osada Łagówek - domek letniskowy do wynajęcia features free WiFi and units fitted with a kitchen. Ubytování Osada Łagówek - domek letniskowy do wynajęcia se nachází ve městě Łagówek 49 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mundi Park Łagów

8,7

Mundi Park Łagów

Ubytování (Rezort) Mundi Park Łagów. Mundi Park Łagów is set a 2-minute walk from its private beach over Lake Łagowskie. Ubytování Mundi Park Łagów se nachází ve městě 1 Lutego 1 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rafaello Pokoje Gościnne

8,6

Rafaello Pokoje Gościnne

Ubytování (Privát) Rafaello Pokoje Gościnne. Rafaello Pokoje Gościnne offers accommodation quietly set in Łagów, only 50 metres from Łagowskie Lake and 80 metres from a forest. Ubytování Rafaello Pokoje Gościnne se nachází ve městě 1 Lutego 4 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zamek Joannitów

8,6

Zamek Joannitów

Ubytování (Hotel) Zamek Joannitów. Featuring a viewing tower and a park, the Zamek Joannitów Hotel is housed in a 14th-century Gothic castle in Łagów. Ubytování Zamek Joannitów se nachází ve městě Kościuszki 3 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gościniec BEATA

8,6

Gościniec BEATA

Ubytování (Penzion) Gościniec BEATA. Gościniec BEATA se nachází v Łagowě a nabízí zahradu. K dispozici je terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Gościniec BEATA se nachází ve městě Łagów (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frankówka

8,6

Frankówka

Ubytování (Farma) Frankówka. Frankówka is a 19th century farmhouse boasting interiors designed by an artist. Ubytování Frankówka se nachází ve městě Łagów (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Londyn

8,2

Apartament Londyn

Ubytování (Apartmán) Apartament Londyn. Apartament Londyn is located in Łagów. The property, housed in a building dating from 2016, provides free WiFi. Ubytování Apartament Londyn se nachází ve městě Chrobrego 3A (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romeo i Julia

8,1

Romeo i Julia

Ubytování (Privát) Romeo i Julia. Situated in Łagów, 28 km from Świebodzin, Romeo i Julia features a garden and free WiFi. Ubytování Romeo i Julia se nachází ve městě ul.Kwiatowa 3 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Nevada

8

Hotel Nevada

Ubytování (Hotel) Hotel Nevada. Located in a quiet and green area, Hotel Nevada is 300 metres from the national route number 92. Ubytování Hotel Nevada se nachází ve městě Poźrzadło 5 a/c (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zacisze PL

7,3

Zacisze PL

Ubytování (Rezort) Zacisze PL. Facing the beachfront in Łagów, Zacisze PL has a bar and a garden. Boasting family rooms, this property also provides guests with a children's playground. Ubytování Zacisze PL se nachází ve městě Łagów (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bukowy Dworek Geovita

6,9

Hotel Bukowy Dworek Geovita

Ubytování (Hotel) Hotel Bukowy Dworek Geovita. Bukowy Dworek se nachází na okraji Łagowského krajinného parku a nabízí saunu a tenisové kurty. Nabízí elegantní pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Bukowy Dworek Geovita se nachází ve městě Łagów (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leśny Zaułek

Leśny Zaułek

Ubytování (Chata) Leśny Zaułek. Leśny Zaułek se nachází v Łagowě v lubuském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Leśny Zaułek se nachází ve městě Łagów (Polsko - Lubušské vojvodství).

Villa Willow

Villa Willow

Ubytování (Hotel) Villa Willow. Villa Willow features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Łagów. Ubytování Villa Willow se nachází ve městě Kosobudz 24A (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LuLu Apartamento Centro

LuLu Apartamento Centro

Ubytování (Apartmány) LuLu Apartamento Centro. Located in Łagów, LuLu Apartamento Centro offers accommodation with a kitchen. Ubytování LuLu Apartamento Centro se nachází ve městě Łagów (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)