Hledat

Ubytování

WICIE Domki na Polanie Chata

ul Sloneczna 20 B Wicie, 76-150 Wicie, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) WICIE Domki na Polanie. Located in Wicie, 18 km from Darłowo, WICIE Domki na Polanie provides free bikes and free WiFi. Ubytování WICIE Domki na Polanie se nachází ve městě ul Sloneczna 20 B Wicie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování WICIE Domki na Polanie

Located in Wicie, 18 km from Darłowo, WICIE Domki na Polanie provides free bikes and free WiFi. Guests at WICIE Domki na Polanie can enjoy table tennis on site, or go hiking or cycling in the surroundings. The lodge offers a children's playground. All units come with a seating area, a sofa, a flat-screen TV and a fully equipped kitchenette with a dining area. There is also a fridge, stovetop and a kettle. Ustka is 37 km from the accommodation, while Słupsk is 45 km away.

Vybavení ubytování WICIE Domki na Polanie

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Prohlídky na kole
 • Pěší prohlídky
 • Pláž
 • Badmintonové vybavení
 • Jízdní kola (zdarma)
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Stolní tenis
 • Dětské hřiště
 • Rybaření
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Recepce 24 hodin denně
 • Venkovní dětské hřiště
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Wicie

Apartamenty Majka

10

Apartamenty Majka

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Majka. Situated in Wicie in the West Pomerania region, Apartamenty Majka features a garden. This property offers access to free WiFi. Ubytování Apartamenty Majka se nachází ve městě Wicie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baltica

10

Baltica

Ubytování (Apartmány) Baltica. Baltica se nachází ve Wiciu, 19 km od Darłowa, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Baltica se nachází ve městě Wicie (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Domeczki Blaneczki

9,9

Domeczki Blaneczki

Ubytování (Rezort) Domeczki Blaneczki. Domeczki Blaneczki se nachází v obci Wicie. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, dětské hřiště, výhled do zahrady, terasu, zázemí pro grilování a... Ubytování Domeczki Blaneczki se nachází ve městě ul. Wydmowa 2A (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Domki letniskowe Pod Dębami Wicie

9,9

Domki letniskowe Pod Dębami Wicie

Ubytování (Prázdninový areál) Domki letniskowe Pod Dębami Wicie. Featuring garden views, Domki letniskowe Pod Dębami Wicie in Wicie features accommodation, free bikes, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a... Ubytování Domki letniskowe Pod Dębami Wicie se nachází ve městě ul. Słoneczna 13 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wicie Residence

9,7

Wicie Residence

Ubytování (Apartmány) Wicie Residence. Wicie Residence se nachází ve městě Wicie, 18 km od města Darłowo, a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Wicie Residence se nachází ve městě ul. Ku Morzu 9 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek wypoczynkowy nad morzem SEMI

9,6

Ośrodek wypoczynkowy nad morzem SEMI

Ubytování (Prázdninové domy) Ośrodek wypoczynkowy nad morzem SEMI. Ośrodek wypoczynkowy nad morzem SEMI se nachází v obci Wicie. Ubytování Ośrodek wypoczynkowy nad morzem SEMI se nachází ve městě Spokojna 1 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Jaśminowa Przystań

9,6

Jaśminowa Przystań

Ubytování (Prázdninový dům) Jaśminowa Przystań. Located just 300 metres from Wicie Beach, Jaśminowa Przystań provides accommodation in Wicie with access to a garden, barbecue facilities, as well as a... Ubytování Jaśminowa Przystań se nachází ve městě Wicie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zielony Gaj

9,5

Zielony Gaj

Ubytování (Chata) Zielony Gaj. Zielony Gaj se nachází ve Wiciu, 19 km od Darłowa. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Zielony Gaj se nachází ve městě Wicie (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Domki Nadmorskie Wicie

9,4

Domki Nadmorskie Wicie

Ubytování (Chata) Domki Nadmorskie Wicie. Domki Nadmorskie Wicie se nachází v obci Wicie, 18 km od města Darłowo. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Domki Nadmorskie Wicie se nachází ve městě Wicie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Pod Dębem

9,4

Apartamenty Pod Dębem

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Pod Dębem. Penzion Apartamenty Pod Dębem se nachází na pobřeží v obci Wicie a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, ubytování v rodinných pokojích,... Ubytování Apartamenty Pod Dębem se nachází ve městě Wicie (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Uzenabow

9,2

Uzenabow

Ubytování (Rezort) Uzenabow. Situated on the beachfront in Wicie and boasting a garden, Uzenabow has free WiFi throughout the property. Ubytování Uzenabow se nachází ve městě ul. Bursztynowa 2 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Domki letniskowe Wikar

9,2

Domki letniskowe Wikar

Ubytování (Prázdninové domy) Domki letniskowe Wikar. Domki letniskowe Wikar se nachází ve městě Wicie. Nabízí výhled do zahrady, jízdní kola k bezplatnému půjčení, gril a Wi-Fi zdarma. Ubytování Domki letniskowe Wikar se nachází ve městě Wiciowa 13D (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Dom Gościnny Jantar Wicie

9,2

Dom Gościnny Jantar Wicie

Ubytování (Penzion) Dom Gościnny Jantar Wicie. Dom Gościnny Jantar Wicie is situated in Wicie and has a garden and a terrace. Ubytování Dom Gościnny Jantar Wicie se nachází ve městě ul. Leśna 5 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Dom Bałtycki

9,2

Apartamenty Dom Bałtycki

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Dom Bałtycki. Apartamenty Dom Bałtycki se nachází v přímořském městečku Wicie, pouhých 350 metrů od písečné pláže, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Apartamenty Dom Bałtycki se nachází ve městě Wczasowa 35 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Pastelowe Domki Wicie

9,2

Pastelowe Domki Wicie

Ubytování (Prázdninové domy) Pastelowe Domki Wicie. Prázdninové domy Pastelowe Domki Wicie se nacházejí v obci Wicie a nabízejí sezonní venkovní bazén a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Pastelowe Domki Wicie se nachází ve městě Wiciowa (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Wicie Dom Gościnny

9,2

Wicie Dom Gościnny

Ubytování (Privát) Wicie Dom Gościnny. Wicie Dom Gościnny se nachází na pláži ve Wicie. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma, rodinné pokoje, dětské hřiště a soukromé parkoviště za příplatek. Ubytování Wicie Dom Gościnny se nachází ve městě Wicie (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Wicie Domki

9,1

Wicie Domki

Ubytování (Chata) Wicie Domki. Wicie Domki jsou chaty situované ve Wicie, 19 km od Darłowa. Nabízejí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Wicie Domki se nachází ve městě Wicie (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Domki u Górali

9,1

Domki u Górali

Ubytování (Prázdninové domy) Domki u Górali. Located in Wicie in the West Pomerania region and Wicie Beach reachable within 400 metres, Domki u Górali provides accommodation with free WiFi, a... Ubytování Domki u Górali se nachází ve městě Wicie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nadmorski Sonet

8,9

Nadmorski Sonet

Ubytování (Bed and breakfast) Nadmorski Sonet. Nadmorski Sonet se nachází v obci Wicie, 18 km od Darłowa, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se zde podává snídaně formou bufetu. Ubytování Nadmorski Sonet se nachází ve městě Wicie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Asterix i Obelix domki i pokoje gościnne

8,9

Asterix i Obelix domki i pokoje gościnne

Ubytování (Prázdninový areál) Asterix i Obelix domki i pokoje gościnne. Asterix i Obelix Domki i pokoje gościnne se nachází ve městě Wicie a nabízí zahradu, společný lounge, vybavení pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Asterix i Obelix domki i pokoje gościnne se nachází ve městě Wicie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki nad morzem Ośrodek Baltica, Wicie

8,8

Domki nad morzem Ośrodek Baltica, Wicie

Ubytování (Prázdninové domy) Domki nad morzem Ośrodek Baltica, Wicie. Domki nad morzem Ośrodek Baltica se nachází ve Wiciu, 18 km od Darłowa., Wicie nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Domki nad morzem Ośrodek Baltica, Wicie se nachází ve městě Wicie (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Domki letniskowe Lido

8,3

Domki letniskowe Lido

Ubytování (Prázdninové domy) Domki letniskowe Lido. Domki letniskowe Lido jsou chaty a prázdninové domy situované ve Wicie, 150 metrů od pláže a 27 km od Ustky. Ubytování Domki letniskowe Lido se nachází ve městě Wicie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Letniskowe Oaza Wicie

8,3

Domki Letniskowe Oaza Wicie

Ubytování (Chata) Domki Letniskowe Oaza Wicie. Domki Letniskowe Oaza Wicie se nachází ve Wicie. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Domki Letniskowe Oaza Wicie se nachází ve městě Wicie (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bursztyn

Bursztyn

Ubytování (Chata) Bursztyn. Located in Wicie in the West Pomerania region, Bursztyn has a garden. Ubytování Bursztyn se nachází ve městě Nadmorska 21 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

domkizumar

domkizumar

Ubytování (Chata) domkizumar. Situated in Wicie in the West Pomerania region, domkizumar features accommodation with free private parking. Ubytování domkizumar se nachází ve městě Słoneczna 60 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Bungalow by the beach

Bungalow by the beach

Ubytování (Prázdninový dům) Bungalow by the beach. Located in Wicie in the West Pomerania region, Bungalow by the beach features a garden. The accommodation is 18 km from Darłowo. Ubytování Bungalow by the beach se nachází ve městě (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Ośrodek Wypoczynkowy DIUNA

Ośrodek Wypoczynkowy DIUNA

Ubytování (Rezort) Ośrodek Wypoczynkowy DIUNA. Situated in Wicie, Ośrodek Wypoczynkowy DIUNA has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi. Ubytování Ośrodek Wypoczynkowy DIUNA se nachází ve městě ul. Wczasowa 1 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Bungalow by the beach

Bungalow by the beach

Ubytování (Prázdninový dům) Bungalow by the beach. Bungalow by the beach is situated in Wicie and offers a garden and a terrace. The accommodation is 18 km from Darłowo. Ubytování Bungalow by the beach se nachází ve městě (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Pod Gruszą Wicie

Pod Gruszą Wicie

Ubytování (Prázdninové domy) Pod Gruszą Wicie. Set in Wicie, 18 km from Darłowo, Pod Gruszą Wicie offers a garden and free WiFi. Ubytování Pod Gruszą Wicie se nachází ve městě 6 Morska Bursztynowa 1 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Ośrodek Wczasowy Coral

Ośrodek Wczasowy Coral

Ubytování (Privát) Ośrodek Wczasowy Coral. Situated in Wicie in the West Pomerania region, Ośrodek Wczasowy Coral features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Ośrodek Wczasowy Coral se nachází ve městě 19 Wczasowa (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Na Wydmie

Na Wydmie

Ubytování (Apartmán) Na Wydmie. Set in Wicie in the West Pomerania region, Na Wydmie has a garden. The property is 19 km from Darłowo, and complimentary private parking is offered. Ubytování Na Wydmie se nachází ve městě Wydmowa 9 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)