Hledat

Ubytování

Wczasowa Dom wakacyjny Prázdninový dům

Wczasowa 1150, 84-105 Krokowa, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Wczasowa Dom wakacyjny. Wczasowa Dom wakacyjny is located in Krokowa and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The accommodation is 12 km from Jastrzębia Góra. Ubytování Wczasowa Dom wakacyjny se nachází ve městě Wczasowa 1150 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Wczasowa Dom wakacyjny

Wczasowa Dom wakacyjny is located in Krokowa and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The nearest airport is Gdańsk Lech Wałęsa Airport, 67 km from Wczasowa Dom wakacyjny. Gdynia is 49 km from the holiday home, while Władysławowo is 20 km away. The accommodation is 12 km from Jastrzębia Góra.

Vybavení ubytování Wczasowa Dom wakacyjny

  • Parkování není možné.
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
  • Pláž
  • Gril
  • Terasa
  • Zahrada
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Topení

Jiná ubytování v polském městě Krokowa

Domki w Lubkowie

10

Domki w Lubkowie

Ubytování (Chata) Domki w Lubkowie. Set in Krokowa in the Pomerania region, Domki w Lubkowie offers accommodation with free private parking. Ubytování Domki w Lubkowie se nachází ve městě Dluga 3 Lubkowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament – 3 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem

10

Apartament – 3 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem

Ubytování (Apartmán) Apartament – 3 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem. Apartament – 3 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem is located in Krokowa and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartament – 3 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem se nachází ve městě Kwiatowa 5/1 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Na Rozdrozu

9,9

Dom Na Rozdrozu

Ubytování (Farma) Dom Na Rozdrozu. Located in Krokowa, 16 km from Jastrzębia Góra, Dom Na Rozdrozu provides a garden and free WiFi. Ubytování Dom Na Rozdrozu se nachází ve městě ul. Morska 8a Goszczyno (Polsko - Pomořské vojvodství).

Apartamenty Rodzinne Krokowa

9,6

Apartamenty Rodzinne Krokowa

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Rodzinne Krokowa. Situated in Krokowa in the Pomerania region, Apartamenty Rodzinne Krokowa features accommodation with free private parking. Ubytování Apartamenty Rodzinne Krokowa se nachází ve městě Kolejowa 18 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki letniskowe u Bożeny

9,6

Domki letniskowe u Bożeny

Ubytování (Chata) Domki letniskowe u Bożeny. Domki letniskowe se nachází v obci Krokowa a nabízí terasu. Na místě je k dispozici zahrada, zázemí pro grilování a dětské hřiště. Ubytování Domki letniskowe u Bożeny se nachází ve městě Krokowa (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zamek w Krokowej

9

Zamek w Krokowej

Ubytování (Hotel) Zamek w Krokowej. Standing on an island and surrounded by a moat and a vast park, Zamek w Krokowej is housed in a beautifully renovated historic castle with almost a... Ubytování Zamek w Krokowej se nachází ve městě Zamkowa 1 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zajazd Avena

8,9

Zajazd Avena

Ubytování (Penzion – hostinec) Zajazd Avena. Situated by Puck-Słupsk seaside route number 213, Avena offers accommodation with a 24-hour front desk, free Wi-Fi and private parking. Ubytování Zajazd Avena se nachází ve městě Goszczyno (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Dom Rybitwa

7,9

Pokoje Gościnne Dom Rybitwa

Ubytování (Penzion) Pokoje Gościnne Dom Rybitwa. Located in a peaceful seaside area, Pokoje Gościnne Dom Rybitwa offer self-catering accommodation with free Wi-Fi, 600 metres from a sandy beach. Ubytování Pokoje Gościnne Dom Rybitwa se nachází ve městě Dębki Letniskowa 1 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek letniskowy nad jeziorem

Domek letniskowy nad jeziorem

Ubytování (Prázdninové domy) Domek letniskowy nad jeziorem. Domek letniskowy nad jeziorem se nachází v Krokowej, 50 km od Łeby, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům má terasu. Ubytování Domek letniskowy nad jeziorem se nachází ve městě Krokowa (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)