Hledat

Ubytování

W Osiekach Apartmány

Osieki Lęborskie 19, 84-210 Choczewo, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) W Osiekach. Set in Choczewo, 35 km from Jastrzębia Góra, W Osiekach offers free bikes and free WiFi. Ubytování W Osiekach se nachází ve městě Osieki Lęborskie 19 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování W Osiekach

Jedno z našich nej ubytování v destinaci Choczewo. The units come with parquet floors and feature a fully equipped kitchen with a microwave, a dining area, a flat-screen TV with satellite channels, and a private bathroom with shower and a hairdryer. Set in Choczewo, 35 km from Jastrzębia Góra, W Osiekach offers free bikes and free WiFi. A barbecue can be found at the apartment, along with a garden. Władysławowo is 40 km from W Osiekach, while Łeba is 37 km away. The nearest airport is Gdańsk Lech Wałęsa Airport, 79 km from the accommodation.

Vybavení ubytování W Osiekach

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Jízda na koni Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Windsurfing Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Jízdní kola (zdarma)
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Choczewo

Apartament u Jolci

10

Apartament u Jolci

Ubytování (Privát) Apartament u Jolci. Apartament u Jolci se nachází v Choczewu v Pomořansku a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Apartament u Jolci se nachází ve městě Choczewo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament nad morzem Kierzkowo

9,8

Apartament nad morzem Kierzkowo

Ubytování (Apartmán) Apartament nad morzem Kierzkowo. Apartament nad morzem Kierzkowo is situated in Choczewo and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartament nad morzem Kierzkowo se nachází ve městě Kierzkowo 49a (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nad Stawami

9,5

Nad Stawami

Ubytování (Farma) Nad Stawami. Farma Nad Stawami nabízí ubytování ve vesničce Zwartówko. Hosté si mohou zdarma půjčit jízdní kola a využít zázemí pro grilování. Ubytování Nad Stawami se nachází ve městě Zwartówko 29 (Polsko - Pomořské vojvodství).

POD STRZECHĄ

9,4

POD STRZECHĄ

Ubytování (Farma) POD STRZECHĄ. Situated in Choczewo, 38 km from Jastrzębia Góra, POD STRZECHĄ features a garden and free WiFi. Ubytování POD STRZECHĄ se nachází ve městě Choczewo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las, woda i przygoda

9,4

Las, woda i przygoda

Ubytování (Prázdninový dům) Las, woda i przygoda. Las, woda i przygoda is situated in Choczewo and offers free bikes and a terrace. Ubytování Las, woda i przygoda se nachází ve městě Łętówko (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kościuszki

9,3

Kościuszki

Ubytování (Apartmány) Kościuszki. Set in Choczewo, 37 km from Jastrzębia Góra, Kościuszki offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Kościuszki se nachází ve městě Kościuszki 17 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Powozownia Ciekocinko

9,3

Powozownia Ciekocinko

Ubytování (Rezort) Powozownia Ciekocinko. Powozownia Ciekocinko se nachází v původní budově obklopené krásnou zelení v obci Ciekocinko a provozuje restauraci a la carte. Ubytování Powozownia Ciekocinko se nachází ve městě Ciekocinko 9 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

morska chata

9,2

morska chata

Ubytování (Chata) morska chata. morska chata se nachází v Lubiatowu v Pomořansku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování morska chata se nachází ve městě Choczewo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness

9,1

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness

Ubytování (Hotel) Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness. Ubytování Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness je obklopeno krásnou zelení a nachází se v obci Ciekocinko. Ubytování Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness se nachází ve městě Ciekocinko 9 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek pod Debami

9

Domek pod Debami

Ubytování (Chata) Domek pod Debami. Domek pod Debami se nachází v Choczewu v Pomořansku a nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm. Na místě je terasa. Ubytování Domek pod Debami se nachází ve městě Choczewo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Szlacheckie Gniazdo

9

Pokoje Szlacheckie Gniazdo

Ubytování (Bed and breakfast) Pokoje Szlacheckie Gniazdo. Offering a restaurant, Pokoje Szlacheckie Gniazdo is located in Choczewo, 3,3 km from the beach on the Baltic Sea and 1,1 km to Kopalińskie Lake. Ubytování Pokoje Szlacheckie Gniazdo se nachází ve městě Choczewo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne & Restauracja Pestka

8,8

Pokoje Gościnne & Restauracja Pestka

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne & Restauracja Pestka. Pokoje Gościnne & Restauracja Pestka se nachází v Choczewu, 36 km od města Jastrzębia Góra. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pokoje Gościnne & Restauracja Pestka se nachází ve městě Pierwszych Osadników 12 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szlachecka Osada

7,7

Szlachecka Osada

Ubytování (Bed and breakfast) Szlachecka Osada. Szlachecka Osada se nachází ve vesnici Choczewo, 3,3 km od pláže u Baltského moře a 1,2 km od jezera Kopalińskie. Nabízí restauraci. Ubytování Szlachecka Osada se nachází ve městě Choczewo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

8-osobowy drewniany domek Andrzej

8-osobowy drewniany domek Andrzej

Ubytování (Prázdninový dům) 8-osobowy drewniany domek Andrzej. 8-osobowy drewniany domek Andrzej is set in Choczewo and offers barbecue facilities. Ubytování 8-osobowy drewniany domek Andrzej se nachází ve městě Kopalino (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek letniskowy Osieki Lęborskie 6a

Domek letniskowy Osieki Lęborskie 6a

Ubytování (Apartmán) Domek letniskowy Osieki Lęborskie 6a. Domek letniskowy Osieki Lęborskie 6a is located in Choczewo and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytování Domek letniskowy Osieki Lęborskie 6a se nachází ve městě Osieki Lęborskie 6a (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament SI Bella

Apartament SI Bella

Ubytování (Apartmán) Apartament SI Bella. Apartament SI Bella se nachází v Choczewu a nabízí zahradu a gril. Jastrzębia Góra je vzdálená 36 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartament SI Bella se nachází ve městě Choczewo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stunning home in Choczewo w/ 3 Bedrooms

Stunning home in Choczewo w/ 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning home in Choczewo w/ 3 Bedrooms. Set in Choczewo in the Pomerania region, Stunning home in Choczewo w/ 3 Bedrooms is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Stunning home in Choczewo w/ 3 Bedrooms se nachází ve městě Choczewo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Choczewo ul.Wschodnia

Holiday home Choczewo ul.Wschodnia

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Choczewo ul.Wschodnia. Holiday home Choczewo ul.Wschodnia is situated in Lubiatowo and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Choczewo ul.Wschodnia se nachází ve městě (Polsko - Pomořské vojvodství).

Retro Zakątek

Retro Zakątek

Ubytování (Prázdninový dům) Retro Zakątek. Retro Zakątek is set in Choczewo. The property is 32 km from Jastrzębia Góra and free private parking is offered. Ubytování Retro Zakątek se nachází ve městě Choczewo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Choczewo

Four-Bedroom Holiday Home in Choczewo

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Choczewo. Four-Bedroom Holiday Home in Choczewo is set in Choczewo and offers barbecue facilities. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Choczewo se nachází ve městě (Polsko - Pomořské vojvodství).

Holiday home Choczewo Wschodnia

Holiday home Choczewo Wschodnia

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Choczewo Wschodnia. Holiday home Choczewo Wschodnia is located in Lubiatowo and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Choczewo Wschodnia se nachází ve městě (Polsko - Pomořské vojvodství).

Holiday Home Choczewo with Fireplace 04

Holiday Home Choczewo with Fireplace 04

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Choczewo with Fireplace 04. Holiday Home Choczewo with Fireplace 04 is situated in Choczewo. The property is 40 km from Jastrzębia Góra and free private parking is available. Ubytování Holiday Home Choczewo with Fireplace 04 se nachází ve městě (Polsko - Pomořské vojvodství).

One-Bedroom Holiday Home in Choczewo

One-Bedroom Holiday Home in Choczewo

Ubytování (Prázdninový dům) One-Bedroom Holiday Home in Choczewo. One-Bedroom Holiday Home in Choczewo is set in Choczewo and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Holiday Home in Choczewo se nachází ve městě (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek na Bałtyckiej

Domek na Bałtyckiej

Ubytování (Apartmány) Domek na Bałtyckiej. Situated in Choczewo in the Pomerania region, Domek na Bałtyckiej features accommodation with free private parking. Ubytování Domek na Bałtyckiej se nachází ve městě Choczewo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki nad morzem Cyranowka

Domki nad morzem Cyranowka

Ubytování (Chata) Domki nad morzem Cyranowka. Situated in Lubiatowo in the Pomerania region, Domki nad morzem Cyranowka features accommodation with free private parking. Ubytování Domki nad morzem Cyranowka se nachází ve městě Lubiatowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Choczewo

Two-Bedroom Holiday Home in Choczewo

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Choczewo. Two-Bedroom Holiday Home in Choczewo is located in Choczewo and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Choczewo se nachází ve městě (Polsko - Pomořské vojvodství).

One-Bedroom Holiday Home in Choczewo

One-Bedroom Holiday Home in Choczewo

Ubytování (Prázdninový dům) One-Bedroom Holiday Home in Choczewo. One-Bedroom Holiday Home in Choczewo is situated in Choczewo. The property is 39 km from Jastrzębia Góra and free private parking is available. Ubytování One-Bedroom Holiday Home in Choczewo se nachází ve městě (Polsko - Pomořské vojvodství).

Słoneczny Zakątek Słajszewo

Słoneczny Zakątek Słajszewo

Ubytování (Prázdninový dům) Słoneczny Zakątek Słajszewo. Offering a garden, Słoneczny Zakątek Słajszewo provides accommodation in Choczewo. The holiday home offers a terrace. Ubytování Słoneczny Zakątek Słajszewo se nachází ve městě Choczewo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)