Hledat

Ubytování

VIP Apartaments Apartmán

8 Osiedle Odrodzenia, 63-600 Kępno, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) VIP Apartaments. Set in Kępno in the Greater Poland region, VIP Apartaments features a terrace. The accommodation is 46 km from Rybnik. Ubytování VIP Apartaments se nachází ve městě 8 Osiedle Odrodzenia (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování VIP Apartaments

Set in Kępno in the Greater Poland region, VIP Apartaments features a terrace. The nearest airport is Wroclaw – Copernicus Airport, 94 km from VIP Apartaments. Kluczbork is 45 km from the apartment, while Wieluń is 50 km away. This apartment is fitted with 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen. The accommodation is 46 km from Rybnik.

Vybavení ubytování VIP Apartaments

  • Parkování není možné.
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • TV s plochou obrazovkou
  • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
  • Terasa
  • Výhled

Jiná ubytování v polském městě Kępno

Kempen Boutique Hotel

9,3

Kempen Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Kempen Boutique Hotel. Kempen Boutique Hotel se nachází v Kępnu. Nabízí bar, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Kempen Boutique Hotel se nachází ve městě ul. Rynek 31 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel i Restauracja Kamiński

9,3

Hotel i Restauracja Kamiński

Ubytování (Hotel) Hotel i Restauracja Kamiński. Hotel i Restauracja Kamiński has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Kępno. Ubytování Hotel i Restauracja Kamiński se nachází ve městě Ks. P. Wawrzyniaka 34 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sara

9,2

Sara

Ubytování (Farma) Sara. Sara has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Kępno. Ubytování Sara se nachází ve městě Myjomice5a (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Borem Rzetnia

9

Pod Borem Rzetnia

Ubytování (Bed and breakfast) Pod Borem Rzetnia. Pod Borem Rzetnia se nachází v Kępnu a nabízí bezplatné Wi-Fi. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, restauraci a terasu. K dispozici je také bar. Ubytování Pod Borem Rzetnia se nachází ve městě Kępno (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gawra

8,7

Gawra

Ubytování (Hotel) Gawra. Situated in Kępno, Gawra has a restaurant, bar, garden, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Gawra se nachází ve městě ul. Wroclawska 88D (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Adabet24

8,3

Hostel Adabet24

Ubytování (Hostel) Hostel Adabet24. Hostel Adabet24 provides accommodation in Kępno. The hostel also features free WiFi and free private parking. Ubytování Hostel Adabet24 se nachází ve městě 17A Solidarności (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Adabet24

Hostel Adabet24

Ubytování (Hostel) Hostel Adabet24. Hostel Adabet24 is offering accommodation in Kępno. This property offers both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Hostel Adabet24 se nachází ve městě ul. Młyńska 22B (Polsko - Velkopolské vojvodství).