Hledat

Ubytování

Villa68 Hostel

Długa 68a, 42-500 Będzin, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Hostel) Villa68. Villa68 in Będzin features a garden and a terrace. Among the facilities at this property are a shared kitchen and room service, along with free WiFi... Ubytování Villa68 se nachází ve městě Długa 68a (Polsko - Slezské vojvodství).

Popis ubytování Villa68

Among the facilities at this property are a shared kitchen and room service, along with free WiFi throughout the property. Katowice is 12 km from the accommodation, while Gliwice is 42 km away. Private parking can be arranged at an extra charge. Villa68 in Będzin features a garden and a terrace. The nearest airport is Katowice Airport, 26 km from Villa68. At the hostel every room comes with a shared bathroom. Guests at Villa68 will be able to enjoy activities in and around Będzin, like hiking.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Villa68

 • Terasa
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Aquapark Dodatečný poplatek
 • Pěší turistika
 • Láhev vody Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Transfer na letiště Dodatečný poplatek
 • Transfer z letiště Dodatečný poplatek
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Úschova zavazadel
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Denní úklid
 • Služba žehlení Dodatečný poplatek
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Kyvadlová doprava
 • Misky pro domácí mazlíčky
 • Dovoz potravin Dodatečný poplatek
 • Kyvadlová doprava (za příplatek)
 • Prostor pro kuřáky
 • Obědové balíčky
 • Rodinné pokoje
 • Letištní transfer
 • Pokojová služba

Jiná ubytování v polském městě Będzin

Zakątek

9,3

Zakątek

Ubytování (Hostel) Zakątek. Featuring a garden, Zakątek is located in Będzin. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Zakątek se nachází ve městě Jedności 139 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Melmac

9,2

Pokoje Gościnne Melmac

Ubytování (Penzion) Pokoje Gościnne Melmac. Pokoje Gościnne Melmac se nachází v Będzinu a nabízí zahradu. K dispozici je terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pokoje Gościnne Melmac se nachází ve městě Będzin (Polsko - Slezské vojvodství).

Black Jack

9,1

Black Jack

Ubytování (Hotel) Black Jack. Black Jack se nachází v Będzinu, pouhých 500 metrů od hradu Będzin původem ze 14. století. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Black Jack se nachází ve městě Partyzantów 3A (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Karolinka

8,9

Hostel Karolinka

Ubytování (Hostel) Hostel Karolinka. Hostel Karolinka se nachází v Będzinu a nabízí zahradu. Hostel nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hostel Karolinka se nachází ve městě Będzin (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cumulus Hotel

8,6

Cumulus Hotel

Ubytování (Hotel) Cumulus Hotel. Cumulus Hotel in Będzin provides accommodation with a bar, a garden and a terrace. Ubytování Cumulus Hotel se nachází ve městě Sportowa 3 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restauracja i Hotel Marco

8,3

Restauracja i Hotel Marco

Ubytování (Hotel) Restauracja i Hotel Marco. Restauracja i Hotel Marco se nachází v Będzinu a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Restauracja i Hotel Marco se nachází ve městě Będzin (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orange Tree Hotel

8,2

Orange Tree Hotel

Ubytování (Hostel) Orange Tree Hotel. Hotel Orange Tree se nachází v obci Będzin a nabízí sdílený lounge, terasu, pokojovou službu a večerní zábavní program. Ubytování Orange Tree Hotel se nachází ve městě Modrzejowska 27 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gościnne Gniazdo

8,1

Gościnne Gniazdo

Ubytování (Apartmán) Gościnne Gniazdo. Located in Będzin, Gościnne Gniazdo provides accommodation with a patio and free WiFi. The property features garden views and is 5 km from Sosnowiec. Ubytování Gościnne Gniazdo se nachází ve městě ul. Rolnicza 5 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi ANNI

5,5

Noclegi ANNI

Ubytování (Apartmány) Noclegi ANNI. Situated in Będzin, 13 km from Sosnowiec, Noclegi ANNI features a garden and free WiFi. Ubytování Noclegi ANNI se nachází ve městě Aleja Hugo Kołątaja 56 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Nova Będzin

Apartamenty Nova Będzin

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Nova Będzin. Set in Będzin in the Silesia region, Apartamenty Nova Będzin has a patio. The accommodation is 6 km from Sosnowiec. Ubytování Apartamenty Nova Będzin se nachází ve městě Modrzejowska 65 (Polsko - Slezské vojvodství).

Noclegi IWONA

Noclegi IWONA

Ubytování (Apartmány) Noclegi IWONA. Noclegi IWONA is set in Będzin. All units feature a satellite flat-screen TV, a shared bathroom with shower and a fully equipped kitchen with a microwave. Ubytování Noclegi IWONA se nachází ve městě Pokoju 29/44 Będzin (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOSTEL NOCLEGI BĘDZIN

HOSTEL NOCLEGI BĘDZIN

Ubytování (Hostel) HOSTEL NOCLEGI BĘDZIN. Set in Będzin, HOSTEL NOCLEGI BĘDZIN has a bar, garden and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování HOSTEL NOCLEGI BĘDZIN se nachází ve městě ul. Kazimierza Promyka 5 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft 100 m2 poddasze

Loft 100 m2 poddasze

Ubytování (Apartmán) Loft 100 m2 poddasze. Loft 100 m2 poddasze is set in Będzin. The accommodation is 11 km from Katowice. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Loft 100 m2 poddasze se nachází ve městě Będzin (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Look of Dreams - Apartamenty Słoneczny i Księżycowy

Look of Dreams - Apartamenty Słoneczny i Księżycowy

Ubytování (Apartmány) Look of Dreams - Apartamenty Słoneczny i Księżycowy. Look of Dreams - Apartamenty Słoneczny i Księżycowy is located in Będzin. Ubytování Look of Dreams - Apartamenty Słoneczny i Księżycowy se nachází ve městě Będzin (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Yolo Vans

Yolo Vans

Ubytování (Kemp) Yolo Vans. Set in Będzin in the Silesia region, Yolo Vans offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Yolo Vans se nachází ve městě Będzin (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Villa68

Hotel Villa68

Ubytování (Hotel) Hotel Villa68. Located in Będzin, Hotel Villa68 provides free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Villa68 se nachází ve městě ul.Produkcyjna 4 (Polsko - Slezské vojvodství).