Hledat

Ubytování

Villa Zalesie Prázdninový dům

15 Liliowa, 11-500 Wilkasy, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Zalesie. Villa Zalesie is located in Wilkasy and offers a garden and a terrace. The property is 42 km from Mrągowo and free private parking is featured. Ubytování Villa Zalesie se nachází ve městě 15 Liliowa (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Villa Zalesie

Villa Zalesie is located in Wilkasy and offers a garden and a terrace. The property is 42 km from Mrągowo and free private parking is featured. This holiday home comes with 3 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen. The nearest airport is Olsztyn-Mazury Regional Airport, 99 km from Villa Zalesie. Mikołajki is 38 km from the holiday home, while Giżycko is 7 km away.

Vybavení ubytování Villa Zalesie

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Kuchyňské potřeby
 • Pračka
 • TV s plochou obrazovkou
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Balkon
 • Terasa
 • Zahrada
 • Samostatná budova
 • Výhled do zahrady
 • Výhled
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Wilkasy

Domki u Jacka

9,8

Domki u Jacka

Ubytování (Chata) Domki u Jacka. Set in Wilkasy, 38 km from Mrągowo, Domki u Jacka offers free bikes and free WiFi. Ubytování Domki u Jacka se nachází ve městě ul. Szkolna 39a (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek letniskowy

9,8

Domek letniskowy

Ubytování (Chata) Domek letniskowy. Located in Wilkasy in the Warmia-Masuria region, Domek letniskowy provides accommodation with free private parking. Ubytování Domek letniskowy se nachází ve městě ul. Słoneczna 2 Wilkasy - Zalesie (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ApartMazury

9,7

ApartMazury

Ubytování (Apartmán) ApartMazury. Located in Wilkasy in the Warmia-Masuria region, ApartMazury has a terrace. Ubytování ApartMazury se nachází ve městě 2 Niegocinska 17 i 19 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bajka Anity

9,7

Bajka Anity

Ubytování (Apartmán) Bajka Anity. Bajka Anity is situated in Wilkasy and offers a shared lounge and a terrace. The apartment features garden views and is 37 km from Mrągowo. Ubytování Bajka Anity se nachází ve městě Olsztyńska 63 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek na Gorce

9,7

Domek na Gorce

Ubytování (Farma) Domek na Gorce. Domek na Gorce is situated in Wilkasy and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Domek na Gorce se nachází ve městě Wilkaski 19 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek holenderski Sosnowa

9,7

Domek holenderski Sosnowa

Ubytování (Chata) Domek holenderski Sosnowa. Domek holenderski Sosnowa is located in Wilkasy and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Domek holenderski Sosnowa se nachází ve městě Sosnowa 11 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Oberberg - Pokoje Ozonowane

9,7

Haus Oberberg - Pokoje Ozonowane

Ubytování (Privát) Haus Oberberg - Pokoje Ozonowane. Haus Oberberg se nachází ve Wilkasech a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Haus Oberberg - Pokoje Ozonowane se nachází ve městě Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Apartamenty Turystyczne WillkasSen

9,5

Apartamenty Turystyczne WillkasSen

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Turystyczne WillkasSen. Set in Giżycko in the Warmia-Masuria region and Boyen Fortress reachable within 3. Ubytování Apartamenty Turystyczne WillkasSen se nachází ve městě Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek nad stawem

9,5

Domek nad stawem

Ubytování (Chata) Domek nad stawem. Domek nad stawem is set in Wilkasy. This chalet provides accommodation with a terrace. Ubytování Domek nad stawem se nachází ve městě Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament u Robsona

9,4

Apartament u Robsona

Ubytování (Apartmán) Apartament u Robsona. Apartament u Robsona is set in Wilkasy and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytování Apartament u Robsona se nachází ve městě 12 Cisowa Apartament (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Żeglarski Wilkasy

9,4

Apartament Żeglarski Wilkasy

Ubytování (Apartmán) Apartament Żeglarski Wilkasy. Located in Wilkasy, this apartment features a balcony with lake views. The unit is 26 km from Mikołajki. Ubytování Apartament Żeglarski Wilkasy se nachází ve městě ul. Niegocinska 2 20 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament nad jeziorem

9,2

Apartament nad jeziorem

Ubytování (Apartmány) Apartament nad jeziorem. Located in Wilkasy, 38 km from Mrągowo, Apartament nad jeziorem provides free bikes and free WiFi. Ubytování Apartament nad jeziorem se nachází ve městě ul. Olsztynska 9A (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki letniskowe Yaga

9,2

Domki letniskowe Yaga

Ubytování (Chata) Domki letniskowe Yaga. Situated in Wilkasy, 38 km from Mrągowo, Domki letniskowe Yaga features a garden and free WiFi. Ubytování Domki letniskowe Yaga se nachází ve městě ul. Szkolna (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Pokoje Kasztanowa

9,1

Pokoje Kasztanowa

Ubytování (Privát) Pokoje Kasztanowa. Situated in Wilkasy, 38 km from Mrągowo, Pokoje Kasztanowa features a garden and free WiFi. Ubytování Pokoje Kasztanowa se nachází ve městě Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 013 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne U Basi

9

Pokoje Gościnne U Basi

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne U Basi. Located in Wilkasy, 37 km from Mrągowo, Pokoje Gościnne U Basi provides a garden and free WiFi. The homestay offers a barbecue. Ubytování Pokoje Gościnne U Basi se nachází ve městě ul. Spacerowa 24 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gościniec Yaga

8,8

Gościniec Yaga

Ubytování (Bed and breakfast) Gościniec Yaga. Gościniec Yaga is located in Wilkasy, picturesquely located between two lakes: Duże Wilkasy Lake and Małe Wilkasy Lake. Free WiFi access is available. Ubytování Gościniec Yaga se nachází ve městě ul. Szkolna 25 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fregata

8,6

Fregata

Ubytování (Penzion) Fregata. Penzion Fregata se nachází v obci Wilkasy a poskytuje pokoje s balkonem s výhledem do zahrady, zahradu, zázemí pro grilování, terasu, bezplatné Wi-Fi,... Ubytování Fregata se nachází ve městě ul. Olsztyńska 86 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Niegocin

8,6

Apartamenty Niegocin

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Niegocin. Located in Wilkasy, 39 km from Mrągowo, Apartamenty Niegocin provides a bar and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytování Apartamenty Niegocin se nachází ve městě ul. Niegocińska 7A (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spokojny Azyl - Wilkasy

8,6

Spokojny Azyl - Wilkasy

Ubytování (Apartmán) Spokojny Azyl - Wilkasy. Spokojny Azyl - Wilkasy se nachází ve Wilkasech a nabízí zahradu, gril a terasu. 37 km od Mrągowa. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Spokojny Azyl - Wilkasy se nachází ve městě Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Domek Olivia Wilkasy, Mazury

8,3

Domek Olivia Wilkasy, Mazury

Ubytování (Prázdninový dům) Domek Olivia Wilkasy, Mazury. Set in Wilkasy in the Warmia-Masuria region, Domek Olivia Wilkasy, Mazury has a patio and lake views. Ubytování Domek Olivia Wilkasy, Mazury se nachází ve městě Okrężna 10 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Tajty

8,2

Hotel Tajty

Ubytování (Hotel) Hotel Tajty. Tento hotel se nachází na okraji malebné vesnice Wilkasy, pouhé 3 km od města Giżycko, a nabízí nádherný výhled na Tajtské jezero, které je součástí Stezky... Ubytování Hotel Tajty se nachází ve městě Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Domek letnskowy nad jeziorem

8,1

Domek letnskowy nad jeziorem

Ubytování (Chata) Domek letnskowy nad jeziorem. Domek letnskowy nad jeziorem se nachází ve Wilkasech, 38 km od Mrągowa. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Domek letnskowy nad jeziorem se nachází ve městě Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Domki Zacisze

7,9

Domki Zacisze

Ubytování (Chata) Domki Zacisze. Located in Wilkasy, 37 km from Mrągowo, Domki Zacisze provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Domki Zacisze se nachází ve městě ul.Lipowa 68 68 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern House Brzozowa

7,9

Modern House Brzozowa

Ubytování (Chata) Modern House Brzozowa. Set in Wilkasy in the Warmia-Masuria region, Modern House Brzozowa has a terrace and garden views. Ubytování Modern House Brzozowa se nachází ve městě Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Resort Niegocin

7,9

Resort Niegocin

Ubytování (Rezort) Resort Niegocin. Resort Niegocin se nachází u jezera Niegocin a nabízí vlastní přístaviště, hlídanou pláž, vybavení pro vodní sporty a pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Resort Niegocin se nachází ve městě Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kwatery Noclegi pracownicze

7,5

Kwatery Noclegi pracownicze

Ubytování (Chata) Kwatery Noclegi pracownicze. Ubytování Kwatery Noclegi pracownicze s výhledem na jezero se nachází ve vesnici Wilkasy. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Kwatery Noclegi pracownicze se nachází ve městě Olsztyska 44 A (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom na skraju lasu

Dom na skraju lasu

Ubytování (Prázdninový dům) Dom na skraju lasu. Dom na skraju lasu is located in Wilkasy and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Dom na skraju lasu se nachází ve městě ul. Zalesie 70 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek nad Stawem

Domek nad Stawem

Ubytování (Chata) Domek nad Stawem. Domek nad Stawem is situated in Wilkasy and offers free bikes and a terrace. Ubytování Domek nad Stawem se nachází ve městě Wilkaski 3 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jacht motorowy Platinum 989 Flybridge

Jacht motorowy Platinum 989 Flybridge

Ubytování (Botel) Jacht motorowy Platinum 989 Flybridge. Jacht motorowy Platinum 989 Flybridge is situated in Wilkasy and offers a terrace. The boat has lake views and is 46 km from Ełk. Ubytování Jacht motorowy Platinum 989 Flybridge se nachází ve městě Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Jacht motorowy Nautika 1300 VIP

Jacht motorowy Nautika 1300 VIP

Ubytování (Botel) Jacht motorowy Nautika 1300 VIP. Jacht motorowy Nautika 1300 VIP se nachází ve Wilkasech a nabízí terasu. 38 km od Mrągowa. Ubytování Jacht motorowy Nautika 1300 VIP se nachází ve městě Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Jacht motorowy Nautika 1000

Jacht motorowy Nautika 1000

Ubytování (Botel) Jacht motorowy Nautika 1000. Jacht motorowy Nautika 1000 is located in Wilkasy. The boat features lake views and is 46 km from Ełk. Ubytování Jacht motorowy Nautika 1000 se nachází ve městě Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Jacht motorowy Nautika 1150 V

Jacht motorowy Nautika 1150 V

Ubytování (Botel) Jacht motorowy Nautika 1150 V. Set in Wilkasy in the Warmia-Masuria region, Jacht motorowy Nautika 1150 V has a terrace and lake views. Ubytování Jacht motorowy Nautika 1150 V se nachází ve městě Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Domki / Dom Żeglarza

Domki / Dom Żeglarza

Ubytování (Kemp) Domki / Dom Żeglarza. Providing a bar, Domki / Dom Żeglarza provides accommodation in Wilkasy. A buffet breakfast is available daily at the camping. Ubytování Domki / Dom Żeglarza se nachází ve městě ul. Przemysłowa 17 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Jacht motorowy Tytan 818

Jacht motorowy Tytan 818

Ubytování (Botel) Jacht motorowy Tytan 818. Jacht motorowy Tytan 818 is set in Wilkasy and offers a terrace. The property has lake views and is 33 km from Mrągowo. Ubytování Jacht motorowy Tytan 818 se nachází ve městě Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Jacht motorowy Represser 30

Jacht motorowy Represser 30

Ubytování (Botel) Jacht motorowy Represser 30. Jacht motorowy Represser 30 se nachází ve Wilkasech a nabízí terasu. Loď má výhled na jezero a leží 38 km od Mrągowa. Ubytování Jacht motorowy Represser 30 se nachází ve městě Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Jacht motorowy Nautika MC

Jacht motorowy Nautika MC

Ubytování (Botel) Jacht motorowy Nautika MC. Jacht motorowy Nautika MC se nachází ve Wilkasech. Mrągowo je vzdálené 38 km. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Jacht motorowy Nautika MC se nachází ve městě Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Jacht motorowy Nautika 1300 Exc

Jacht motorowy Nautika 1300 Exc

Ubytování (Botel) Jacht motorowy Nautika 1300 Exc. Jacht motorowy Nautika 1300 Exc is located in Wilkasy and offers a terrace. The boat features lake views and is 46 km from Ełk. Ubytování Jacht motorowy Nautika 1300 Exc se nachází ve městě Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

APARTAMENT WILKASY II (k. Giżycka )

APARTAMENT WILKASY II (k. Giżycka )

Ubytování (Apartmán) APARTAMENT WILKASY II (k. Giżycka ). APARTAMENT WILKASY II (k. Giżycka ) is located in Wilkasy and offers a restaurant and a terrace. Ubytování APARTAMENT WILKASY II (k. Giżycka ) se nachází ve městě Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Wilkasy

Holiday home Wilkasy

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Wilkasy. Located in Wilkasy in the Warmia-Masuria region, Holiday home Wilkasy features a garden. The accommodation is 38 km from Mrągowo. Ubytování Holiday home Wilkasy se nachází ve městě (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Domki u Asi

Domki u Asi

Ubytování (Chata) Domki u Asi. Domki u Asi is located in Wilkasy and offers a restaurant, free bikes and a garden. Ubytování Domki u Asi se nachází ve městě UL.SZKOLNA 40 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Florkow

U Florkow

Ubytování (Prázdninový dům) U Florkow. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a terrace, U Florkow is set in Wilkasy. Ubytování U Florkow se nachází ve městě Magnoliowa 3 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Abar

Abar

Ubytování (Prázdninový dům) Abar. Situated in Wilkasy in the Warmia-Masuria region, Abar features a balcony and garden views. The property has lake views and is 41 km from Mrągowo. Ubytování Abar se nachází ve městě 4 Plażowa (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cichy Zakątek

Cichy Zakątek

Ubytování (Apartmán) Cichy Zakątek. Cichy Zakątek se nachází ve Wilkasech ve Warmińsko-mazurské župě a nabízí zahradu. 38 km od Mrągowa. Ubytování Cichy Zakątek se nachází ve městě Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Wilkasy

Domek Wilkasy

Ubytování (Prázdninový dům) Domek Wilkasy. Domek Wilkasy is located in Wilkasy and offers a bar and a terrace. The accommodation is 26 km from Mikołajki. Ubytování Domek Wilkasy se nachází ve městě Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Jacht motorowy Tes 393 Illuminatus

Jacht motorowy Tes 393 Illuminatus

Ubytování (Botel) Jacht motorowy Tes 393 Illuminatus. Jacht motorowy Tes 393 Illuminatus is located in Wilkasy. The boat features lake views and is 38 km from Mrągowo. Ubytování Jacht motorowy Tes 393 Illuminatus se nachází ve městě Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jacht motorowy Nexus 850

Jacht motorowy Nexus 850

Ubytování (Botel) Jacht motorowy Nexus 850. Jacht motorowy Nexus 850 se nachází ve Wilkasech a nabízí terasu. Loď má výhled na jezero a leží 38 km od Mrągowa. Ubytování Jacht motorowy Nexus 850 se nachází ve městě Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

POKOJE SIEDLISKO U TYMKA

POKOJE SIEDLISKO U TYMKA

Ubytování (Privát) POKOJE SIEDLISKO U TYMKA. Set in Wilkasy, 38 km from Mrągowo, POKOJE SIEDLISKO U TYMKA offers a garden and free WiFi. The homestay has a terrace, along with a private beach area. Ubytování POKOJE SIEDLISKO U TYMKA se nachází ve městě Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Jacht motorowy Balt Tytan 918 - 3 kabinowy

Jacht motorowy Balt Tytan 918 - 3 kabinowy

Ubytování (Botel) Jacht motorowy Balt Tytan 918 - 3 kabinowy. Jacht motorowy Balt Tytan 918 is located in Wilkasy and offers a terrace. The accommodation is 26 km from Mikołajki. Ubytování Jacht motorowy Balt Tytan 918 - 3 kabinowy se nachází ve městě Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Na Skraju Lasu Wilkasy

Na Skraju Lasu Wilkasy

Ubytování (Privát) Na Skraju Lasu Wilkasy. Located in Wilkasy, 38 km from Mrągowo, Na Skraju Lasu Wilkasy provides a garden and free WiFi. A fridge and kettle are also featured. Ubytování Na Skraju Lasu Wilkasy se nachází ve městě ul. Leśna 18 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nautika 1300

Nautika 1300

Ubytování (Botel) Nautika 1300. Nautika 1300 is located in Wilkasy. The property is 40 km from Mrągowo, and private parking is provided. Ubytování Nautika 1300 se nachází ve městě 17 Przemysłowa Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Jacht motorowy Nautiner 40.2

Jacht motorowy Nautiner 40.2

Ubytování (Botel) Jacht motorowy Nautiner 40.2. Jacht motorowy Nautiner 40.2 is situated in Wilkasy and offers a terrace. The property is 38 km from Mrągowo, and private parking is available. Ubytování Jacht motorowy Nautiner 40.2 se nachází ve městě Wilkasy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).