Hledat

Ubytování

Villa Tower Nad Jeziorem Nyskim Prázdninové domy

Oliwkowa 20, 48-300 Skorochów, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Tower Nad Jeziorem Nyskim. Villa Tower Nad Jeziorem Nyskim je prázdninový dům situovaný ve vesnici Skorochów. Prázdninový dům se nachází 43 km od Landeku. Ubytování Villa Tower Nad Jeziorem Nyskim se nachází ve městě Oliwkowa 20 (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Villa Tower Nad Jeziorem Nyskim

Villa Tower Nad Jeziorem Nyskim je prázdninový dům situovaný ve vesnici Skorochów. Vratislavské letiště Mikuláše Koperníka odtud leží 99 km. Prázdninový dům se nachází 43 km od Landeku.

Vybavení ubytování Villa Tower Nad Jeziorem Nyskim

  • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Parkování není možné.
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Topení

Jiná ubytování v polském městě Skorochów

Domek Marina - Jezioro Nyskie

9

Domek Marina - Jezioro Nyskie

Ubytování (Chata) Domek Marina - Jezioro Nyskie. Domek Marina - Jezioro Nyskie se nachází ve městě Skorochów a nabízí výhled na jezero, restauraci, sezónní venkovní bazén, bar, gril, terasu a soukromé... Ubytování Domek Marina - Jezioro Nyskie se nachází ve městě Nyski Osrodek Rekreacji (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Holenderskie Skorochow

Domki Holenderskie Skorochow

Ubytování (Kemp) Domki Holenderskie Skorochow. Domki Holenderskie Skorochow se nachází ve Skorochówě. Nabízí výhled do zahrady, zahradu a gril. Ubytování Domki Holenderskie Skorochow se nachází ve městě ulica Akacjowa (Polsko - Opolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)