Hledat

Ubytování

Villa Bryza Penzion

Mechelinki ul.Szkolna 28, 81-198 Mechelinki, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Villa Bryza. Vila Bryza se nachází ve vesnici Mechelinki a nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Bryza se nachází ve městě Mechelinki ul.Szkolna 28 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Villa Bryza

Všechny pokoje v tomto penzionu mají psací stůl, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu se sprchou, lednici a v některých případech balkon. Vila Bryza se nachází ve vesnici Mechelinki a nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Gdaňské letiště Lecha Walesy je vzdálené 34 km. Ubytování je vzdálené 43 km od Gdaňsku a 23 km od Sopot.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Villa Bryza

 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Společenská místnost
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Kosakowo

Apartament Kosakowo

9,7

Apartament Kosakowo

Ubytování (Apartmán) Apartament Kosakowo. Apartament Kosakowo se nachází v Kosakowu, 12 km od festivalu Open'er Festival Gdynia, a nabízí gril. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartament Kosakowo se nachází ve městě Kosakowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 161 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mały Domek Mechelinki

9,1

Mały Domek Mechelinki

Ubytování (Apartmán) Mały Domek Mechelinki. Mały Domek Mechelinki is set in Mechelinki and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Mały Domek Mechelinki se nachází ve městě Mechelinki (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Biancas

9,1

Pokoje Gościnne Biancas

Ubytování (Hotel) Pokoje Gościnne Biancas. Featuring free WiFi and a restaurant, Hotel Biancas offers accommodation in Kosakowo. Free private parking is available on site. Ubytování Pokoje Gościnne Biancas se nachází ve městě Żeromskiego 9 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karczma Kaszubska

8,4

Karczma Kaszubska

Ubytování (Penzion) Karczma Kaszubska. Karczma Kaszubska se nachází v obci Kosakowo, 2 km od Gdyně - Kosakowo. Nabízí Wi-Fi zdarma, restauraci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Karczma Kaszubska se nachází ve městě ul.Żeromskiego 63 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament PMC Kosakowo

Apartament PMC Kosakowo

Ubytování (Penzion) Apartament PMC Kosakowo. Situated in Kosakowo, 10 km from Open'er Festival Gdynia, Apartament PMC Kosakowo features accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytování Apartament PMC Kosakowo se nachází ve městě Gruszkowa 2a Pierwoszyno (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SUN&WIND Kosakowo

SUN&WIND Kosakowo

Ubytování (Apartmán) SUN&WIND Kosakowo. SUN&WIND Kosakowo, a property with a terrace, is set in Kosakowo, 5 km from Open'er Festival Gdynia. The accommodation is 2. Ubytování SUN&WIND Kosakowo se nachází ve městě Kosakowo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament PMC Kosakowo II

Apartament PMC Kosakowo II

Ubytování (Apartmán) Apartament PMC Kosakowo II. Apartament PMC Kosakowo II offers accommodation in Kosakowo, 10 km from Open'er Festival Gdynia. Ubytování Apartament PMC Kosakowo II se nachází ve městě Gruszkowa 2A Pierwoszyno (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)