Hledat

Ubytování

Villa Bezycer Penzion

Pogodna 1, 83-341 Gowidlino, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Villa Bezycer. Villa Bezycer is located in the picturesque Gowidlino, on the Gowidlińskie Lake. Free Wi-Fi access is available. Ubytování Villa Bezycer se nachází ve městě Pogodna 1 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Villa Bezycer

Other facilities offered include meeting facilities and shared lounge with a TV and a view of the greenery. Lech Wałęsa Airport is 44 km away. Free Wi-Fi access is available. Guests can enjoy their breakfast in the dining area. Villa Bezycer is located in the picturesque Gowidlino, on the Gowidlińskie Lake. Guests also have access to a gazebo. Home-made meals can be reserved upon request. The property offers free parking. The warmly decorated rooms and apartments come with private bathrooms with a shower. At Villa Bezycer you will find a hot tub and a garden with barbecuing facilities. The spacious apartments also have well-equipped kitchenettes.

Vybavení ubytování Villa Bezycer

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Dětské hřiště
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Vířivka/jacuzzi
 • Společenská místnost
 • Společenské prostory Dodatečný poplatek
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Gowidlino

Family House Gowidlino

9,5

Family House Gowidlino

Ubytování (Prázdninový dům) Family House Gowidlino. Family House Gowidlino is located in Gowidlino and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Family House Gowidlino se nachází ve městě ul. Leśna (Polsko - Pomořské vojvodství).

Dom Wczasowy Stenka

9,4

Dom Wczasowy Stenka

Ubytování (Prázdninový areál) Dom Wczasowy Stenka. Dom Wczasowy Stenka se nachází ve městě Gowidlino a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také gril a terasa. Ubytování Dom Wczasowy Stenka se nachází ve městě Gowidlino (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gowidlino domek wczasowy nad samym jeziorem

8,6

Gowidlino domek wczasowy nad samym jeziorem

Ubytování (Prázdninový dům) Gowidlino domek wczasowy nad samym jeziorem. Gowidlino domek wczasowy nad samym jeziorem is situated in Gowidlino and offers water sports facilities and barbecue facilities. Ubytování Gowidlino domek wczasowy nad samym jeziorem se nachází ve městě jeziorna 21 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Letni Nad Jeziorem

7,7

Domek Letni Nad Jeziorem

Ubytování (Prázdninové domy) Domek Letni Nad Jeziorem. Domek Letni Nad Jeziorem is located in Gowidlino, 200 metres from the Lake Gowidlińskie. It offers accommodation in a wooden holiday home with a garden. Ubytování Domek Letni Nad Jeziorem se nachází ve městě Pogodna 3/5 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cottage house Gowidlino by the lake, Kashubia

Cottage house Gowidlino by the lake, Kashubia

Ubytování (Prázdninový dům) Cottage house Gowidlino by the lake, Kashubia. Chata Gowidlino u jezera, Kashubia se nachází v Gowidlino a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a gril. Ubytování Cottage house Gowidlino by the lake, Kashubia se nachází ve městě Gowidlino (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuleszówka Domek na Kaszubach

Kuleszówka Domek na Kaszubach

Ubytování (Vila) Kuleszówka Domek na Kaszubach. Boasting accommodation with a terrace, Kuleszówka Domek na Kaszubach is situated in Gowidlino. Ubytování Kuleszówka Domek na Kaszubach se nachází ve městě Prymasa Wyszyńskiego (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gowidlino - Domek Letniskowy nad Jeziorem

Gowidlino - Domek Letniskowy nad Jeziorem

Ubytování (Prázdninový dům) Gowidlino - Domek Letniskowy nad Jeziorem. Gowidlino - Domek Letniskowy nad Jeziorem se nachází v obci Gowidlino v Pomořansku a nabízí zahradu. 21 km od Brodnice. Prázdninový dům má terasu. Ubytování Gowidlino - Domek Letniskowy nad Jeziorem se nachází ve městě Gowidlino (Polsko - Pomořské vojvodství).

Kwatery u Zdzicha

Kwatery u Zdzicha

Ubytování (Apartmány) Kwatery u Zdzicha. Situated in Gowidlino in the Pomerania region, Kwatery u Zdzicha features a garden. This apartment provides a terrace. The apartment also has 1 bathroom. Ubytování Kwatery u Zdzicha se nachází ve městě Gowidlino (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Słoneczna Zatoka Gowidlino

Słoneczna Zatoka Gowidlino

Ubytování (Chata) Słoneczna Zatoka Gowidlino. Set in Gowidlino, Słoneczna Zatoka Gowidlino offers accommodation with access to a garden. Some units feature a seating area and/or a balcony. Ubytování Słoneczna Zatoka Gowidlino se nachází ve městě Gowidlino (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek na Kaszubach

Domek na Kaszubach

Ubytování (Prázdninový dům) Domek na Kaszubach. Domek na Kaszubach is situated in Gowidlino and offers water sports facilities and a terrace. Ubytování Domek na Kaszubach se nachází ve městě Gowidlino (Polsko - Pomořské vojvodství).

U Władzia

U Władzia

Ubytování (Apartmán) U Władzia. U Władzia is situated in Gowidlino and offers a garden and a terrace. The accommodation is 36 km from Kościerzyna. Ubytování U Władzia se nachází ve městě Lemany 32 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)