Hledat

Ubytování

U Mirka i Dorotki Apartmány

Zwierzyn 15B, 38-623 Zwierzyń, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) U Mirka i Dorotki. Situated in Zwierzyń, 11 km from Solina, U Mirka i Dorotki features a garden and free WiFi. Ubytování U Mirka i Dorotki se nachází ve městě Zwierzyn 15B (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování U Mirka i Dorotki

Situated in Zwierzyń, 11 km from Solina, U Mirka i Dorotki features a garden and free WiFi. All of the units feature a private bathroom, living room, flat-screen TV, fully-equipped kitchen and balcony. A children's playground is also available at U Mirka i Dorotki, while guests can also relax on the sun terrace. Arłamów is 36 km from the accommodation, while Polańczyk is 17 km from the property. The nearest airport is Rzeszów-Jasionka Airport, 112 km from U Mirka i Dorotki. Guests at the apartment can enjoy a continental or a buffet breakfast.

Vybavení ubytování U Mirka i Dorotki

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Jízda na koni
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Jízda na kanoích Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Sauna Dodatečný poplatek
 • Trezor
 • Dětské hřiště
 • Minimarket v objektu
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Svatební apartmá
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Uherce Mineralne

Apartament Zacisze

9,9

Apartament Zacisze

Ubytování (Apartmán) Apartament Zacisze. Located in Uherce Mineralne in the Podkarpackie region, Apartament Zacisze has a terrace and garden views. Ubytování Apartament Zacisze se nachází ve městě Uherce Mineralne 200 A (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament TARA

9,9

Apartament TARA

Ubytování (Apartmán) Apartament TARA. Apartament TARA se nachází asi 1,7 km od přehrady Solina a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na jezero. Ubytování Apartament TARA se nachází ve městě Uherce Mineralne (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MYCZKOWCE SADYBA

9,7

MYCZKOWCE SADYBA

Ubytování (Prázdninové domy) MYCZKOWCE SADYBA. With river views, MYCZKOWCE SADYBA is located in Uherce Mineralne and has a restaurant, a shared lounge, bar, garden, children's playground and barbecue. Ubytování MYCZKOWCE SADYBA se nachází ve městě Uherce Mineralne (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Widokowe Wzgórze Uherce Mineralne 69 Apartament

9,7

Widokowe Wzgórze Uherce Mineralne 69 Apartament

Ubytování (Apartmán) Widokowe Wzgórze Uherce Mineralne 69 Apartament. Boasting a garden, a seasonal outdoor pool and garden views, Widokowe Wzgórze Uherce Mineralne 69 Apartament is set in Uherce Mineralne. Ubytování Widokowe Wzgórze Uherce Mineralne 69 Apartament se nachází ve městě Uherce Mineralne 69 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Halinki

9,7

U Halinki

Ubytování (Farma) U Halinki. Situated in Uherce Mineralne, 11 km from Solina, U Halinki features a garden and free WiFi. Ubytování U Halinki se nachází ve městě Uherce Mineralne 140 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom nad Uhercami

9,6

Dom nad Uhercami

Ubytování (Vila) Dom nad Uhercami. Located in Uherce Mineralne in the Podkarpackie region, Dom nad Uhercami features a balcony and city views. Ubytování Dom nad Uhercami se nachází ve městě Uherce Mineralne 253B (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek na Dziale

9,6

Domek na Dziale

Ubytování (Prázdninový dům) Domek na Dziale. Located in Uherce Mineralne in the Podkarpackie region, Domek na Dziale features a terrace and garden views. Ubytování Domek na Dziale se nachází ve městě Orelec 79 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leśniakówka

9,5

Leśniakówka

Ubytování (Chata) Leśniakówka. Leśniakówka is set in Bóbrka and offers a shared lounge and a terrace. The property features lake views and is 4.2 km from Solina. Ubytování Leśniakówka se nachází ve městě Bóbrka 37B (Polsko - Podkarpatské vojvodství).

STARY SPICHLERZ

9,4

STARY SPICHLERZ

Ubytování (Aparthotel) STARY SPICHLERZ. Situated in Uherce Mineralne, 12 km from Solina, STARY SPICHLERZ features free bikes and free WiFi. Ubytování STARY SPICHLERZ se nachází ve městě Brak 152a (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek pod Czulnią

9,2

Domek pod Czulnią

Ubytování (Prázdninový dům) Domek pod Czulnią. Domek pod Czulnią is situated in Uherce Mineralne and offers a terrace. Ubytování Domek pod Czulnią se nachází ve městě Zwierzyń 13 B (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek za Potokiem

9,2

Domek za Potokiem

Ubytování (Prázdninový dům) Domek za Potokiem. Situated in Uherce Mineralne in the Podkarpackie region, Domek za Potokiem features a terrace and garden views. Ubytování Domek za Potokiem se nachází ve městě Uherce Mineralne (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki na Łazach

9,2

Domki na Łazach

Ubytování (Chata) Domki na Łazach. Set in Uherce Mineralne in the Podkarpackie region, Domki na Łazach has a terrace and garden views. Ubytování Domki na Łazach se nachází ve městě Uherce Mineralne 10c (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Bieszczady

9,1

Domki Bieszczady

Ubytování (Prázdninové domy) Domki Bieszczady. Located in Uherce Mineralne, 11 km from Solina, Domki Bieszczady provides a garden and free WiFi. Ubytování Domki Bieszczady se nachází ve městě Uherce Mineralne 140B (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi na Bieszczadzkiej trasie

8,9

Noclegi na Bieszczadzkiej trasie

Ubytování (Rezort) Noclegi na Bieszczadzkiej trasie. Set in Uherce Mineralne, Noclegi na Bieszczadzkiej trasie offers a garden. Ubytování Noclegi na Bieszczadzkiej trasie se nachází ve městě Orelec 35 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osrodek Wypoczynkowy " BIESZCZADY"

8,4

Osrodek Wypoczynkowy " BIESZCZADY"

Ubytování (Rezort) Osrodek Wypoczynkowy " BIESZCZADY". Osrodek Wypoczynkowy " BIESZCZADY" in Uherce Mineralne provides accommodation with a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Osrodek Wypoczynkowy " BIESZCZADY" se nachází ve městě Myczkowce 120A (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Pod Kołami

8,3

Agroturystyka Pod Kołami

Ubytování (Farma) Agroturystyka Pod Kołami. Set in Zwierzyń, 11 km from Solina, Agroturystyka Pod Kołami offers a garden and free WiFi. Ubytování Agroturystyka Pod Kołami se nachází ve městě Myczkowce Myczkowce 7 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Widokowe wzgórze

8,3

Widokowe wzgórze

Ubytování (Prázdninový dům) Widokowe wzgórze. Featuring a garden, private pool and garden views, Widokowe wzgórze is located in Uherce Mineralne. Ubytování Widokowe wzgórze se nachází ve městě 69 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bezpieczna Przystań

8,1

Bezpieczna Przystań

Ubytování (Farma) Bezpieczna Przystań. Situated in Uherce Mineralne, 12 km from Solina, Bezpieczna Przystań features a shared lounge and free WiFi. The farm stay offers a children's playground. Ubytování Bezpieczna Przystań se nachází ve městě Uherce Mineralne 34 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Źródła

7,9

U Źródła

Ubytování (Farma) U Źródła. Situated in Uherce Mineralne, 12 km from Solina, U Źródła features a garden and free WiFi. Ubytování U Źródła se nachází ve městě 33 (Polsko - Podkarpatské vojvodství).

Noclegi nad Stawami

6,9

Noclegi nad Stawami

Ubytování (Farma) Noclegi nad Stawami. With lake views, Noclegi nad Stawami is set in Uherce Mineralne and has a restaurant and a shared kitchen. The farm stay offers a children's playground. Ubytování Noclegi nad Stawami se nachází ve městě Uherce Mineralne 273 D (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Uherce Mineralne

Domek Uherce Mineralne

Ubytování (Vila) Domek Uherce Mineralne. Domek Uherce Mineralne is situated in Uherce Mineralne and offers a garden and a terrace. Ubytování Domek Uherce Mineralne se nachází ve městě Uherce Mineralne 3 B (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek przy źródełku

Domek przy źródełku

Ubytování (Chata) Domek przy źródełku. Domek przy źródełku is located in Uherce Mineralne and offers a garden and a terrace. Ubytování Domek przy źródełku se nachází ve městě Uherce Mineralne 10a (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki nad Stawem Uherce

Domki nad Stawem Uherce

Ubytování (Prázdninový dům) Domki nad Stawem Uherce. Domki nad Stawem Uherce is situated in Uherce Mineralne. Ubytování Domki nad Stawem Uherce se nachází ve městě 270 Droga Wojewódzka 895 Uherce Mineralne 270 D (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piszkówka

Piszkówka

Ubytování (Prázdninový dům) Piszkówka. Piszkówka is situated in Uherce Mineralne. The accommodation is 9 km from Solina. Ubytování Piszkówka se nachází ve městě Orelec 1c (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osada Dzika

Osada Dzika

Ubytování (Prázdninový dům) Osada Dzika. Boasting accommodation with a balcony, Osada Dzika is set in Uherce Mineralne. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Osada Dzika se nachází ve městě Uherce Mineralne (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Poddasze Bieszczady

Poddasze Bieszczady

Ubytování (Privát) Poddasze Bieszczady. Located in Uherce Mineralne in the Podkarpackie region, Poddasze Bieszczady features a balcony. Ubytování Poddasze Bieszczady se nachází ve městě Uherce Mineralne 140B (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Słoneczny Domek Uherce Mineralne

Słoneczny Domek Uherce Mineralne

Ubytování (Prázdninový dům) Słoneczny Domek Uherce Mineralne. Słoneczny Domek Uherce Mineralne se nachází v Uhercích Mineralnych v Podkarpackém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Słoneczny Domek Uherce Mineralne se nachází ve městě Uherce Mineralne (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Ostoya Bieszczady

Willa Ostoya Bieszczady

Ubytování (Vila) Willa Ostoya Bieszczady. Boasting accommodation with a balcony, Willa Ostoya is located in Uherce Mineralne. The property features garden views. Ubytování Willa Ostoya Bieszczady se nachází ve městě Uherce Mineralne (Polsko - Podkarpatské vojvodství).