Hledat

Ubytování

SPA & RESORT BUKOWIEC Rezort

Bukowiec 9, 38-610 Polańczyk, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Rezort) SPA & RESORT BUKOWIEC. Situated in Polańczyk, SPA & RESORT BUKOWIEC has a bar, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování SPA & RESORT BUKOWIEC se nachází ve městě Bukowiec 9 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování SPA & RESORT BUKOWIEC

Solina is 15 km from SPA & RESORT BUKOWIEC, while Wetlina is 30 km from the property. Situated in Polańczyk, SPA & RESORT BUKOWIEC has a bar, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Private parking can be arranged at an extra charge. A buffet breakfast is available each morning at the resort. Boasting family rooms, this property also provides guests with a children's playground.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Lázně a wellness
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Fitness centrum
 • Bar

Vybavení ubytování SPA & RESORT BUKOWIEC

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Dětské hřiště
 • Bar
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Lázně a wellness Dodatečný poplatek
 • Fitness centrum Dodatečný poplatek
 • Sauna Dodatečný poplatek
 • Turistické informace
 • Venkovní dětské hřiště
 • Stolní hry/puzzle
 • Minimarket v objektu
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Polańczyk

Pokoje Berezka

10

Pokoje Berezka

Ubytování (Privát) Pokoje Berezka. Located in Polańczyk in the Podkarpackie region, Pokoje Berezka features a garden. Ubytování Pokoje Berezka se nachází ve městě Berezka 52 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bieszczadzkie Chaty

10

Bieszczadzkie Chaty

Ubytování (Apartmány) Bieszczadzkie Chaty. Set in Polańczyk, 25 km from Wetlina, Bieszczadzkie Chaty offers a garden and free WiFi. Ubytování Bieszczadzkie Chaty se nachází ve městě Polańczyk (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMETY BEREZKA

10

APARTAMETY BEREZKA

Ubytování (Apartmány) APARTAMETY BEREZKA. Situated in Polańczyk, 28 km from Sanok, APARTAMETY BEREZKA features a garden and free WiFi. Ubytování APARTAMETY BEREZKA se nachází ve městě BEREZKA 68 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek na Wiejskiej 4

9,9

Domek na Wiejskiej 4

Ubytování (Chata) Domek na Wiejskiej 4. Located in Polańczyk in the Podkarpackie region, Domek na Wiejskiej 4 features a garden. Guests staying at this lodge have access to a terrace. Ubytování Domek na Wiejskiej 4 se nachází ve městě ul. Wiejska 4 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek u Bigola

9,9

Domek u Bigola

Ubytování (Chata) Domek u Bigola. Located in Polańczyk, Domek u Bigola offers a shared lounge, a garden and a barbecue. The property is 27 km from Sanok and free private parking is... Ubytování Domek u Bigola se nachází ve městě Berezka 38C (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Słoneczna Dolina - Domki Bieszczady

9,8

Słoneczna Dolina - Domki Bieszczady

Ubytování (Prázdninové domy) Słoneczna Dolina - Domki Bieszczady. Located in Polańczyk, 34 km from Sanok, Słoneczna Dolina - Domki Bieszczady provides a garden and free WiFi. Ubytování Słoneczna Dolina - Domki Bieszczady se nachází ve městě Polańczyk (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Zatoka Relaksu

9,8

Apartamenty Zatoka Relaksu

Ubytování (Penzion) Apartamenty Zatoka Relaksu. Apartamenty Zatoka Relaksu features accommodation in Polańczyk. Boasting family rooms, this property also provides guests with a barbecue. Ubytování Apartamenty Zatoka Relaksu se nachází ve městě Równa 26 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Nad Jeziorem

9,7

Domki Nad Jeziorem

Ubytování (Chata) Domki Nad Jeziorem. Domki Nad Jeziorem is located in a quiet village of Polańczyk, 400 metres from Solina Lake. It offers two-storey houses with a view of the lake. Ubytování Domki Nad Jeziorem se nachází ve městě Spokojna 29 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bieszczadzki Bohater Domki

9,7

Bieszczadzki Bohater Domki

Ubytování (Prázdninové domy) Bieszczadzki Bohater Domki. Situated in Polańczyk, 29 km from Sanok, Bieszczadzki Bohater Domki features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Bieszczadzki Bohater Domki se nachází ve městě Polańczyk (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ma-Mela

9,7

Ma-Mela

Ubytování (Apartmány) Ma-Mela. Situated in Polańczyk in the Podkarpackie region, Ma-Mela features accommodation with free private parking. Ubytování Ma-Mela se nachází ve městě Polańczyk (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bjorkowo

9,7

Bjorkowo

Ubytování (Prázdninové domy) Bjorkowo. Set in Polańczyk, 31 km from Sanok, Bjorkowo offers free bikes and free WiFi. Ubytování Bjorkowo se nachází ve městě Wola Matiaszowa (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 662 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki u Marka

9,7

Domki u Marka

Ubytování (Chata) Domki u Marka. Located in Polańczyk, 32 km from Sanok, Domki u Marka provides a garden and free WiFi. Ubytování Domki u Marka se nachází ve městě Myczków 17 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Panorama

9,7

Apartament Panorama

Ubytování (Apartmán) Apartament Panorama. Apartament Panorama is located in Polańczyk. Complimentary WiFi is featured. The apartment consists of 2 separate bedrooms, 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartament Panorama se nachází ve městě Polańczyk (Polsko - Podkarpatské vojvodství).

Apartamenty Na Stoczku Bieszczady

9,7

Apartamenty Na Stoczku Bieszczady

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Na Stoczku Bieszczady. Ośrodek Wypoczynkowy „Na Stoczku" nabízí ubytování s barem a bezplatným Wi-Fi. K dispozici je také terasa. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Apartamenty Na Stoczku Bieszczady se nachází ve městě Polańczyk (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BIESCZADNIK

9,7

BIESCZADNIK

Ubytování (Prázdninový dům) BIESCZADNIK. Located in Polańczyk in the Podkarpackie region, BIESCZADNIK features a balcony and garden views. Guests have access to free WiFi. Ubytování BIESCZADNIK se nachází ve městě Polańczyk (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Miodowa Polana

9,6

Miodowa Polana

Ubytování (Privát) Miodowa Polana. Offering a barbecue and views of the mountain, Miodowa Polana is located in Myczków, 27 km from Arłamów. Every room has a private bathroom. Ubytování Miodowa Polana se nachází ve městě Myczkow 22 B (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zagroda Krasna

9,6

Zagroda Krasna

Ubytování (Apartmány) Zagroda Krasna. Offering a barbecue and terrace, Zagroda Krasna is set in Polańczyk. Solińskie Lake is 5 km away. Ubytování Zagroda Krasna se nachází ve městě Berezka 34 b (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Rustica

9,6

Villa Rustica

Ubytování (Apartmány) Villa Rustica. Situated in Polańczyk, 33 km from Sanok, Villa Rustica features a terrace and free WiFi. Ubytování Villa Rustica se nachází ve městě ul. Zdrojowa 17/1 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bieszczadzkie Wzgórze

9,6

Bieszczadzkie Wzgórze

Ubytování (Horské chaty) Bieszczadzkie Wzgórze. Located in Polańczyk, 28 km from Sanok, Bieszczadzkie Wzgórze provides a garden and free WiFi. Ubytování Bieszczadzkie Wzgórze se nachází ve městě Berezka 1d (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Na Górce

9,6

Domki Na Górce

Ubytování (Horské chaty) Domki Na Górce. Featuring free WiFi, Domki Na Górce is set in Polańczyk, 1 km from Solińskie Lake. Free private parking is available on site. Ubytování Domki Na Górce se nachází ve městě ul. Bieszczadzka 2 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mevo Apartament

9,6

Mevo Apartament

Ubytování (Rezort) Mevo Apartament. Mevo Apartament features a restaurant, free bikes, a bar and garden in Polańczyk. Featuring room service, this property also provides guests with a... Ubytování Mevo Apartament se nachází ve městě ul.Zdrojowa13 (Polsko - Podkarpatské vojvodství).

Chata w Bieszczadzie

9,6

Chata w Bieszczadzie

Ubytování (Apartmány) Chata w Bieszczadzie. Situated in Polańczyk, 29 km from Sanok, Chata w Bieszczadzie features a bar and free WiFi. The accommodation has a sauna. Ubytování Chata w Bieszczadzie se nachází ve městě Berezka 46A (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beskidnik

9,6

Beskidnik

Ubytování (Apartmány) Beskidnik. Beskidnik se nachází v Polańczyku, 1 km od jezera Solina. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Beskidnik se nachází ve městě Bieszczadzka 1A (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Gościnny Barbara

9,5

Dom Gościnny Barbara

Ubytování (Penzion) Dom Gościnny Barbara. Dom Gościnny Barbara is located only 100 metres from the picturesque Lake Solina in the Polańczyk spa village. Ubytování Dom Gościnny Barbara se nachází ve městě ul. Równa 39 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Całoroczne Domki Nad Zatoką

9,5

Całoroczne Domki Nad Zatoką

Ubytování (Prázdninový dům) Całoroczne Domki Nad Zatoką. Set in Polańczyk in the Podkarpackie region, Całoroczne Domki Nad Zatoką has a terrace. Ubytování Całoroczne Domki Nad Zatoką se nachází ve městě Spokojna 33a (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zielona Kwatera

9,5

Zielona Kwatera

Ubytování (Penzion) Zielona Kwatera. Zielona Kwatera has a garden, BBQ facilities and terrace in Polańczyk. Ubytování Zielona Kwatera se nachází ve městě Myczków 98 (Polsko - Podkarpatské vojvodství).

Bieszczadzki Krakowiak

9,5

Bieszczadzki Krakowiak

Ubytování (Farma) Bieszczadzki Krakowiak. Located in Polańczyk, 29 km from Sanok, Bieszczadzki Krakowiak provides a garden and free WiFi. A buffet breakfast is available daily at the farm stay. Ubytování Bieszczadzki Krakowiak se nachází ve městě Berezka 5 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Nova

9,5

Willa Nova

Ubytování (Penzion) Willa Nova. Willa Nova features accommodation in Polańczyk. Guests can make use of the barbecue or the terrace, or enjoy views of the lake and mountain. Ubytování Willa Nova se nachází ve městě Zdrojowa 10E (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vela Polańczyk

9,5

Vela Polańczyk

Ubytování (Prázdninový areál) Vela Polańczyk. Situated in Polańczyk, 33 km from Sanok, Vela Polańczyk features a garden and free WiFi. Ubytování Vela Polańczyk se nachází ve městě Cicha 17 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Pod Horbem

9,5

Domki Pod Horbem

Ubytování (Chata) Domki Pod Horbem. Situated in Polańczyk, 31 km from Sanok, Domki Pod Horbem features a garden and free WiFi. Ubytování Domki Pod Horbem se nachází ve městě Myczków 71 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brzozowy Zagajnik

9,5

Brzozowy Zagajnik

Ubytování (Chata) Brzozowy Zagajnik. Brzozowy Zagajnik se nachází v Polańczyku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou s terasou. Chata stojí 29 km od Arłamowa a 4,2 km od Soliny. Ubytování Brzozowy Zagajnik se nachází ve městě Polańczyk (Polsko - Podkarpatské vojvodství).

Pensjonat ALKMENA

9,4

Pensjonat ALKMENA

Ubytování (Hotel) Pensjonat ALKMENA. Offering a children's playground and terrace, Pensjonat ALKMENA is located in Polańczyk, only 300 m from Solińskie Lake. Guests can enjoy the on-site bar. Ubytování Pensjonat ALKMENA se nachází ve městě ul. Spokojna 36 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi "Marfikowe Pole"

9,4

Noclegi "Marfikowe Pole"

Ubytování (Chata) Noclegi "Marfikowe Pole". Situated in Polańczyk, 32 km from Sanok, Noclegi "Marfikowe Pole" features a garden and free WiFi. Ubytování Noclegi "Marfikowe Pole" se nachází ve městě ul. Wiejska 8 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Letniskowe Komfort

9,4

Domki Letniskowe Komfort

Ubytování (Chata) Domki Letniskowe Komfort. Offering a barbecue and views of the mountain, Domki Letniskowe Komfort is located in Polańczyk by the Solińskie Lake in the Podkarpackie Region. Ubytování Domki Letniskowe Komfort se nachází ve městě ul. Rowna 40 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gościniec Tomaszówka

9,4

Gościniec Tomaszówka

Ubytování (Farma) Gościniec Tomaszówka. Set in Polańczyk, 48 km from Wetlina, Gościniec Tomaszówka offers a garden and free WiFi. Ubytování Gościniec Tomaszówka se nachází ve městě 32 Bachlawa (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek domek

9,4

Domek domek

Ubytování (Chata) Domek domek. Set in Polańczyk in the Podkarpackie region, Domek domek offers accommodation with free private parking. Ubytování Domek domek se nachází ve městě Myczkow 97c (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Kamieniec

9,4

Willa Kamieniec

Ubytování (Penzion) Willa Kamieniec. Set 6 km from the centre of Polańczyk in the Podkarpackie Region, 7 km from Solińskie Lake, Willa Kamieniec features a barbecue and views of the mountain. Ubytování Willa Kamieniec se nachází ve městě Srednia Wies 189 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Buena Vista poniżej punktu widokowego w Polańczyku

9,4

Domki Buena Vista poniżej punktu widokowego w Polańczyku

Ubytování (Chata) Domki Buena Vista poniżej punktu widokowego w Polańczyku. Domki Buena Vista poniżej punktu widokowego w Polańczyku se nachází v Polańczyku, 700 metrů od jezera Solińskiego. Ubytování Domki Buena Vista poniżej punktu widokowego w Polańczyku se nachází ve městě Polańczyk (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Diana

9,4

Willa Diana

Ubytování (Penzion) Willa Diana. Offering a barbecue and views of the mountain, Willa Diana is set in Polańczyk in the Podkarpackie Region, 500 metres from Solińskie Lake. Ubytování Willa Diana se nachází ve městě ul.Zdrojowa 1A (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi Biały Bór

9,4

Noclegi Biały Bór

Ubytování (Penzion) Noclegi Biały Bór. Located in Polańczyk, Noclegi Biały Bór features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Noclegi Biały Bór se nachází ve městě Ul. Bieszczadzka 1 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Pod Wzgórzem

9,4

Domki Pod Wzgórzem

Ubytování (Chata) Domki Pod Wzgórzem. Domki Pod Wzgórzem se nachází v Polańczyku, 28 km od Sanoku, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Domki Pod Wzgórzem se nachází ve městě Polańczyk (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zagroda Bukowiec

9,4

Zagroda Bukowiec

Ubytování (Chata) Zagroda Bukowiec. Located in Polańczyk, 43 km from Sanok, Zagroda Bukowiec provides a garden and free WiFi. Solina is 16 km from the lodge, while Wetlina is 29 km away. Ubytování Zagroda Bukowiec se nachází ve městě Bukowiec 79 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi U Janusza

9,4

Noclegi U Janusza

Ubytování (Farma) Noclegi U Janusza. Set in Polańczyk, 30 km from Sanok, Noclegi U Janusza offers a garden and free WiFi. There is a fully equipped private bathroom with shower and a... Ubytování Noclegi U Janusza se nachází ve městě Polańczyk (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki nad stawem.

9,3

Domki nad stawem.

Ubytování (Chata) Domki nad stawem.. Situated in Berezka, Domki nad stawem. Offers accommodation with free WiFi and access to a garden. Ubytování Domki nad stawem. se nachází ve městě Berezka 28 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament i pokoje u Roberta

9,3

Apartament i pokoje u Roberta

Ubytování (Farma) Apartament i pokoje u Roberta. Apartament i pokoje u Roberta offers accommodation in Polańczyk. Free private parking is available on site. Rooms have a flat-screen TV. Ubytování Apartament i pokoje u Roberta se nachází ve městě Myczkow 24 B (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Synowców

9,3

U Synowców

Ubytování (Chata) U Synowców. Set in Polańczyk, 29 km from Sanok, U Synowców offers a garden and free WiFi. Ubytování U Synowców se nachází ve městě Berezka 2A (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki "Na Dworskiej"

9,3

Domki "Na Dworskiej"

Ubytování (Chata) Domki "Na Dworskiej". Located in Polańczyk, Domki "Na Dworskiej" offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as barbecue facilities. Ubytování Domki "Na Dworskiej" se nachází ve městě ul. Dworska 11 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Równej Bieszczady

9,3

Na Równej Bieszczady

Ubytování (Privát) Na Równej Bieszczady. Na Równej Bieszczady se nachází ve vesnici Polańczyk v regionu Podkarpackie a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Na Równej Bieszczady se nachází ve městě ul. Równa 8 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Łabudówka

9,3

Łabudówka

Ubytování (Chata) Łabudówka. Łabudówka is located in Polańczyk and offers a shared lounge and a terrace. The property is 31 km from Sanok, and complimentary private parking is... Ubytování Łabudówka se nachází ve městě Myczków 42 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki przy Dworskiej

9,3

Domki przy Dworskiej

Ubytování (Apartmány) Domki przy Dworskiej. Featuring free WiFi, Domki przy Dworskiej offers pet-friendly accommodation in Polańczyk. Solińskie Lake is 500 metres away. Ubytování Domki przy Dworskiej se nachází ve městě (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki na punkcie widokowym

9,3

Domki na punkcie widokowym

Ubytování (Prázdninový dům) Domki na punkcie widokowym. Domki na punkcie widokowym is located in Polańczyk and offers a terrace. The property is 32 km from Sanok, and complimentary private parking is provided. Ubytování Domki na punkcie widokowym se nachází ve městě Bieszczadzka 16b (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)