Hledat

Ubytování

Sosnowy Dworek Hotel

Suków 232a, 26-021 Borków, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Sosnowy Dworek. Featuring free WiFi, a restaurant and an outdoor pool, Sosnowy Dworek offers pet-friendly accommodation in Suków, 8 km from Kielce. Ubytování Sosnowy Dworek se nachází ve městě Suków 232a (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Sosnowy Dworek

The hotel has a seasonal outdoor pool, barbecue and children's playground, and guests can enjoy a meal at the restaurant. Featuring free WiFi, a restaurant and an outdoor pool, Sosnowy Dworek offers pet-friendly accommodation in Suków, 8 km from Kielce. There is a 24-hour front desk at the property. Free private parking is available on site. You can engage in various activities, such as skiing and cycling. Busko-Zdrój is 39 km from Sosnowy Dworek, while Chlewiska is 48 km away. Radom-Sadkow Airport is 74 km from the property. This hotel has a private beach area and ski-to-door access and bike hire is available.

Vybavení ubytování Sosnowy Dworek

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Soukromá pláž
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Pláž
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Dětské hřiště
 • Dětská jídla
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Snídaně do pokoje
 • Restaurace
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Slunečníky
 • Opalovací lehátka nebo plážová křesla
 • Ručníky k bazénu/na pláž
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Fax/kopírka Dodatečný poplatek
 • Obědové balíčky
 • Recepce 24 hodin denně
 • Pokojová služba
 • Venkovní dětské hřiště
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Kielce

Hotelik Apart -Promenada Ścisłe Centrum Kielc

10

Hotelik Apart -Promenada Ścisłe Centrum Kielc

Ubytování (Apartmán) Hotelik Apart -Promenada Ścisłe Centrum Kielc. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, Hotelik Apart -Promenada Ścisłe Centrum Kielc provides accommodation in Kielce with free WiFi and lake views. Ubytování Hotelik Apart -Promenada Ścisłe Centrum Kielc se nachází ve městě Kielce (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament na Wspólnej ( centrum, garaż )

10

Apartament na Wspólnej ( centrum, garaż )

Ubytování (Apartmán) Apartament na Wspólnej ( centrum, garaż ). Apartament na Wspólnej ( centrum, garaż ) is a property set in Kielce near Bishops’ of Krakow Palace. Ubytování Apartament na Wspólnej ( centrum, garaż ) se nachází ve městě Kielce (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tulip House

10

Tulip House

Ubytování (Vila) Tulip House. Tulip House, a property with a garden and barbecue facilities, is situated in Kielce, 6 km from Bishops’ of Krakow Palace, 2. Ubytování Tulip House se nachází ve městě Malików 49 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sauna Apartment No.1 Leśny nad Zalewem

10

Sauna Apartment No.1 Leśny nad Zalewem

Ubytování (Apartmán) Sauna Apartment No.1 Leśny nad Zalewem. Sauna Apartment Leśny nad Zalewem is situated in Kielce, 8 km from Bishops’ of Krakow Palace, 6 km from Echo Shopping Center, and 7 km from Toys Museum. Ubytování Sauna Apartment No.1 Leśny nad Zalewem se nachází ve městě Cedzyna 44B (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament przy Rynku

10

Apartament przy Rynku

Ubytování (Apartmán) Apartament przy Rynku. Apartament przy Rynku se nachází v Kielcích, pouhých 700 metrů od krakovského paláce a 500 metrů od umělecké galerie BWA, a nabízí terasu. Ubytování Apartament przy Rynku se nachází ve městě Kielce (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sauna Apartment No.6 Leśny nad Zalewem

10

Sauna Apartment No.6 Leśny nad Zalewem

Ubytování (Apartmán) Sauna Apartment No.6 Leśny nad Zalewem. Sauna Apartment s restaurací, zahradou a terasou No.6 Leśny nad Zalewem nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na jezero v Kielcích. Ubytování Sauna Apartment No.6 Leśny nad Zalewem se nachází ve městě Kielce (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Miętowy

10

Apartament Miętowy

Ubytování (Apartmán) Apartament Miętowy. Offering free WiFi and river views, Apartament Miętowy is an accommodation situated in Kielce, just less than 1 km from Sienkiewicza Street and a 12-minute... Ubytování Apartament Miętowy se nachází ve městě Kielce (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Leśny No 5 Green

9,9

Apartament Leśny No 5 Green

Ubytování (Apartmán) Apartament Leśny No 5 Green. Apartament Leśny se nachází pouhých 9 km od krakovského paláce. No 5 Green se nachází v Kielcích a nabízí restauraci, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Ubytování Apartament Leśny No 5 Green se nachází ve městě Kielce (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Green Solna

9,9

Apartament Green Solna

Ubytování (Apartmán) Apartament Green Solna. Situated 1.8 km from Bishops’ of Krakow Palace, 1.6 km from Basilica of the Assumption Day and 1. Ubytování Apartament Green Solna se nachází ve městě Kielce (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament z tarasem

9,9

Apartament z tarasem

Ubytování (Apartmán) Apartament z tarasem. Featuring city views, Apartament z tarasem offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.5 km from Bishops’ of Krakow Palace. Ubytování Apartament z tarasem se nachází ve městě Panoramiczna 2/59 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sauna Apartment Plac Wolności Centrum

9,9

Sauna Apartment Plac Wolności Centrum

Ubytování (Apartmán) Sauna Apartment Plac Wolności Centrum. Boasting a spa bath, Sauna Apartment Plac Wolności Centrum is situated in Kielce. Ubytování Sauna Apartment Plac Wolności Centrum se nachází ve městě 9 plac Wolności (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENT PRZYTULNY

9,9

APARTAMENT PRZYTULNY

Ubytování (Apartmán) APARTAMENT PRZYTULNY. APARTAMENT PRZYTULNY, a property with a restaurant, is located in Kielce, 1.5 km from Bishops’ of Krakow Palace, 1. Ubytování APARTAMENT PRZYTULNY se nachází ve městě Karczówkowska 10/5 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sleep4YOU

9,9

Sleep4YOU

Ubytování (Apartmány) Sleep4YOU. Situated in Kielce in the Swietokrzyskie region, Sleep4YOU features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Sleep4YOU se nachází ve městě ul. Malików 56/1 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sauna Apartment Sienkiewicza Centrum

9,9

Sauna Apartment Sienkiewicza Centrum

Ubytování (Apartmán) Sauna Apartment Sienkiewicza Centrum. Set in Kielce, 700 metres from Bishops’ of Krakow Palace, Sauna Apartment Sienkiewicza Centrum offers accommodation with a restaurant, free WiFi and an... Ubytování Sauna Apartment Sienkiewicza Centrum se nachází ve městě Henryka Sienkiewicza 9A (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sauna Apartment No.7 Leśny nad Zalewem

9,9

Sauna Apartment No.7 Leśny nad Zalewem

Ubytování (Apartmán) Sauna Apartment No.7 Leśny nad Zalewem. Set just 9 km from Bishops’ of Krakow Palace, Sauna Apartment No. Ubytování Sauna Apartment No.7 Leśny nad Zalewem se nachází ve městě Kielce (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament z garażem podziemnym

9,8

Apartament z garażem podziemnym

Ubytování (Apartmány) Apartament z garażem podziemnym. Apartament z garażem podziemnym has garden views, free WiFi and free private parking, set in Kielce, 3.8 km from Bishops’ of Krakow Palace. Ubytování Apartament z garażem podziemnym se nachází ve městě Jana Karskiego 32/6 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klimatyzowany Apartament Paris

9,8

Klimatyzowany Apartament Paris

Ubytování (Apartmán) Klimatyzowany Apartament Paris. Set in Kielce, 1.2 km from Bishops’ of Krakow Palace, Klimatyzowany Apartament Paris offers accommodation with a restaurant, free WiFi and a 24-hour front... Ubytování Klimatyzowany Apartament Paris se nachází ve městě Astronautów 5a (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elegant Apartment Rynek Downtown

9,8

Elegant Apartment Rynek Downtown

Ubytování (Apartmán) Elegant Apartment Rynek Downtown. Situated in city centre 500 metres from Bishops’ of Krakow Palace in Kielce, this renovated apartment features a balcony. Ubytování Elegant Apartment Rynek Downtown se nachází ve městě Warszawska 5 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Extra Home

9,8

Apartment Extra Home

Ubytování (Apartmán) Apartment Extra Home. Apartment My Extra Home is a self-catering accommodation located in a modern, monitored building central Kielce, 300 metres from Sienkiewicza Street, the... Ubytování Apartment Extra Home se nachází ve městě ul.Solna 4a/13 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elegant Apartment Warszawska

9,8

Elegant Apartment Warszawska

Ubytování (Apartmán) Elegant Apartment Warszawska. Elegant Apartment Warszawska is set in Kielce, 5 km from Bishops’ of Krakow Palace and 3 km from Echo Shopping Center, in an area where hiking can be... Ubytování Elegant Apartment Warszawska se nachází ve městě Warszawska 218E (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elegant Apartment Astronautów Centrum

9,8

Elegant Apartment Astronautów Centrum

Ubytování (Apartmán) Elegant Apartment Astronautów Centrum. Elegant Apartment Centrum - Kielce offers accommodation in Kielce, 1 km from Bishops’ of Krakow Palace and 500 metres from Toys Museum. Ubytování Elegant Apartment Astronautów Centrum se nachází ve městě Astronautów 1 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klimatyzowany Apartament Londyn

9,8

Klimatyzowany Apartament Londyn

Ubytování (Apartmán) Klimatyzowany Apartament Londyn. Located in Kielce, 1.4 km from Bishops’ of Krakow Palace and 700 metres from Toys Museum, Klimatyzowany Apartament Londyn provides accommodation with free... Ubytování Klimatyzowany Apartament Londyn se nachází ve městě Astronautów 5A (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENT KWIATOWY W CENTRUM KIELC NA PLACU ARTYSTÓW

9,8

APARTAMENT KWIATOWY W CENTRUM KIELC NA PLACU ARTYSTÓW

Ubytování (Apartmán) APARTAMENT KWIATOWY W CENTRUM KIELC NA PLACU ARTYSTÓW. Boasting garden views, APARTAMENT KWIATOWY W CENTRUM KIELC NA PLACU ARTYSTÓW features accommodation with a balcony, around 200 metres from Bishops’ of... Ubytování APARTAMENT KWIATOWY W CENTRUM KIELC NA PLACU ARTYSTÓW se nachází ve městě Kielce (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cicha Oaza

9,8

Cicha Oaza

Ubytování (Apartmán) Cicha Oaza. Cicha Oaza in Kielce offers accommodation with free WiFi, 2.3 km from Bishops’ of Krakow Palace, 1.7 km from Karczówka Monastery and 1. Ubytování Cicha Oaza se nachází ve městě Mielczarskiego 59A/2 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Złota 15

9,8

Apartamenty Złota 15

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Złota 15. Apartamenty Złota 15 features garden views, free WiFi and free private parking, set in Kielce, 1.7 km from Bishops’ of Krakow Palace. Ubytování Apartamenty Złota 15 se nachází ve městě ul. Złota 15 14 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 157 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartments

9,8

Luxury Apartments

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartments. Featuring river views, Luxury Apartments features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.5 km from Bishops’ of Krakow Palace. Ubytování Luxury Apartments se nachází ve městě Zagnańska 78/51 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Perfect Sleep 140 m2 - Luxurious Apartment near Trade Fair

9,8

Perfect Sleep 140 m2 - Luxurious Apartment near Trade Fair

Ubytování (Apartmány) Perfect Sleep 140 m2 - Luxurious Apartment near Trade Fair. Set 6 km from Bishops’ of Krakow Palace, Perfect Sleep 140 m2 - Luxurious Apartment near Trade Fair offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Perfect Sleep 140 m2 - Luxurious Apartment near Trade Fair se nachází ve městě ul. Malików 56 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sauna Apartment Rynek Downtown

9,8

Sauna Apartment Rynek Downtown

Ubytování (Apartmán) Sauna Apartment Rynek Downtown. Featuring city views, Sauna Apartment Rynek Downtown provides accommodation with a restaurant and a balcony, around less than 1 km from Bishops’ of Krakow... Ubytování Sauna Apartment Rynek Downtown se nachází ve městě Warszawska 7 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sauna Apartment No.3 Leśny nad Zalewem

9,8

Sauna Apartment No.3 Leśny nad Zalewem

Ubytování (Apartmán) Sauna Apartment No.3 Leśny nad Zalewem. Featuring garden views, Sauna Apartment No.3 Leśny nad Zalewem offers accommodation with a balcony and a kettle, around 9 km from Bishops’ of Krakow... Ubytování Sauna Apartment No.3 Leśny nad Zalewem se nachází ve městě cedzyna 44B 17 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament na Solnej z widokiem

9,8

Apartament na Solnej z widokiem

Ubytování (Apartmán) Apartament na Solnej z widokiem. Boasting a balcony with lake views, and a restaurant and a bar, Apartament na Solnej z widokiem can be found in Kielce, close to Bishops’ of Krakow Palace... Ubytování Apartament na Solnej z widokiem se nachází ve městě Solna 4a 32 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Zacisze DeLuxe -Komfort

9,8

Apartamenty Zacisze DeLuxe -Komfort

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Zacisze DeLuxe -Komfort. Set in Kielce, 2.8 km from Bishops’ of Krakow Palace, 1.7 km from Kielce City Stadium and 1. Ubytování Apartamenty Zacisze DeLuxe -Komfort se nachází ve městě 11c Kwarciana (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Sienkiewicza

9,7

Apartamenty Sienkiewicza

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Sienkiewicza. Apartamenty Sienkiewicza are set 200 metres from Bishops’ of Krakow Palace in Kielce, by the central Square of the city - Plac Artystów. Ubytování Apartamenty Sienkiewicza se nachází ve městě Sienkiewicza 29 3 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament SenTu

9,7

Apartament SenTu

Ubytování (Apartmán) Apartament SenTu. The property is located in a calm area of Kielce, 3 km from Targi Kieleckie. An underground parking is available at the property. Free WiFi is provided. Ubytování Apartament SenTu se nachází ve městě Puscha 2 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Sweet Place

9,7

Apartament Sweet Place

Ubytování (Apartmán) Apartament Sweet Place. Boasting city views, Apartament Sweet Place provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.8 km from Echo Shopping Center. It is set 3. Ubytování Apartament Sweet Place se nachází ve městě Warszawska piętro 4 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Solna Kielce

9,7

Solna Kielce

Ubytování (Apartmán) Solna Kielce. Solna Kielce is situated in Kielce, 1.8 km from Bishops’ of Krakow Palace and 1. Ubytování Solna Kielce se nachází ve městě 4A Solna 20 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse Prestige

9,7

Penthouse Prestige

Ubytování (Apartmán) Penthouse Prestige. Penthouse Prestige offers accommodation in Kielce, 1.6 km from Bishops’ of Krakow Palace and 1.4 km from Karczówka Monastery. Ubytování Penthouse Prestige se nachází ve městě Jagiellonska 60B 92 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Złota 15-Chęcińska Street

9,7

Apartamenty Złota 15-Chęcińska Street

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Złota 15-Chęcińska Street. Featuring city views, Apartamenty Złota 15-Chęcińska Street offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.7 km from Bishops’ of Krakow Palace. Ubytování Apartamenty Złota 15-Chęcińska Street se nachází ve městě ul. Checinska 16A/18 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

noclegi Julia

9,7

noclegi Julia

Ubytování (Penzion) noclegi Julia. Located in Kielce, within 3.4 km of Bishops’ of Krakow Palace and 2. Ubytování noclegi Julia se nachází ve městě 161 Karola Chodkiewicza (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sauna Apartment No.5 Leśny nad Zalewem z Tarasem

9,7

Sauna Apartment No.5 Leśny nad Zalewem z Tarasem

Ubytování (Apartmán) Sauna Apartment No.5 Leśny nad Zalewem z Tarasem. Boasting lake views, Sauna Apartment No.5 Leśny nad Zalewem z Tarasem features accommodation with a garden and a balcony, around 9 km from Bishops’ of... Ubytování Sauna Apartment No.5 Leśny nad Zalewem z Tarasem se nachází ve městě Cedzyna 44B/31 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Niebieski - Okrzei (Garaż, Targi)

9,7

Apartament Niebieski - Okrzei (Garaż, Targi)

Ubytování (Apartmán) Apartament Niebieski - Okrzei (Garaż, Targi). Apartament Niebieski - Okrzei (Garaż, Targi) is set in Kielce, 1.5 km from Bishops’ of Krakow Palace, 1.2 km from BWA Art Gallery, and 1. Ubytování Apartament Niebieski - Okrzei (Garaż, Targi) se nachází ve městě Kielce (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Red Rose

9,7

Apartament Red Rose

Ubytování (Apartmány) Apartament Red Rose. Situated 3.7 km from Bishops’ of Krakow Palace, Apartament Red Rose features accommodation with a shared lounge, a garden and room service for your... Ubytování Apartament Red Rose se nachází ve městě Podklasztorna 113 / 1 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SŁOŃCE WODA LAS - Apartament No11 Garaż

9,7

SŁOŃCE WODA LAS - Apartament No11 Garaż

Ubytování (Apartmán) SŁOŃCE WODA LAS - Apartament No11 Garaż. Słońce Woda Las - Apartament No11 nabízí dětské hřiště a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování SŁOŃCE WODA LAS - Apartament No11 Garaż se nachází ve městě Kielce (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Studio Zagnanska

9,7

Apartament Studio Zagnanska

Ubytování (Apartmán) Apartament Studio Zagnanska. Located 1.8 km from Bishops’ of Krakow Palace in Kielce, this apartment features a terrace with city views. The unit is 1. Ubytování Apartament Studio Zagnanska se nachází ve městě Zagnanska 76/17 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Zagnańska

9,7

Apartament Zagnańska

Ubytování (Apartmán) Apartament Zagnańska. Situated in Kielce, 3 km from Bishops’ of Krakow Palace, Apartament Zagnańska features accommodation with a terrace, free WiFi, a 24-hour front desk, and... Ubytování Apartament Zagnańska se nachází ve městě Zagnańska 76/10 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sauna Apartment Sienkiewicza - Paderewskiego Centrum

9,7

Sauna Apartment Sienkiewicza - Paderewskiego Centrum

Ubytování (Apartmán) Sauna Apartment Sienkiewicza - Paderewskiego Centrum. Boasting a restaurant, a bar, and a casino, Sauna Apartment Sienkiewicza - Paderewskiego Centrum features accommodation in Kielce with free WiFi and city... Ubytování Sauna Apartment Sienkiewicza - Paderewskiego Centrum se nachází ve městě Ignacego Paderewskiego 37-39a (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sauna Apartment No.4 Leśny nad Zalewem

9,7

Sauna Apartment No.4 Leśny nad Zalewem

Ubytování (Apartmán) Sauna Apartment No.4 Leśny nad Zalewem. Boasting lake views, Sauna Apartment No.4 Leśny nad Zalewem features accommodation with a garden and a balcony, around 9 km from Bishops’ of Krakow Palace. Ubytování Sauna Apartment No.4 Leśny nad Zalewem se nachází ve městě Cedzyna 44B (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pastel

9,7

Pastel

Ubytování (Apartmán) Pastel. Pastel offers accommodation in Kielce, 1.5 km from Bishops’ of Krakow Palace and less than 1 km from Toys Museum. Ubytování Pastel se nachází ve městě Kielce (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sabinówek

9,7

Sabinówek

Ubytování (Apartmán) Sabinówek. Set in Kielce, 2 km from Bishops’ of Krakow Palace, Sabinówek offers accommodation with a restaurant, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Sabinówek se nachází ve městě Stefana Okrzei 54/20 (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nowy Apartament Panorama Centrum

9,7

Nowy Apartament Panorama Centrum

Ubytování (Apartmán) Nowy Apartament Panorama Centrum. Set in Kielce, 1.5 km from Bishops’ of Krakow Palace, 1 km from BWA Art Gallery and 1. Ubytování Nowy Apartament Panorama Centrum se nachází ve městě 2 Panoramiczna (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi Agat

9,7

Noclegi Agat

Ubytování (Penzion) Noclegi Agat. Noclegi Agat se nachází v Kielcích, 3,1 km od krakovského paláce. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Noclegi Agat se nachází ve městě Kielce (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Luksusowy z sauną

9,7

Apartament Luksusowy z sauną

Ubytování (Apartmán) Apartament Luksusowy z sauną. Apartament Luksusowy z sauną se nachází v Kielcích, 5 km od krakovského paláce a 3,3 km od veletrhů. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Apartament Luksusowy z sauną se nachází ve městě Kielce (Polsko - Svatokřížské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)