Hledat

Ubytování

One-Bedroom Holiday Home in Kolczewo Prázdninový dům

72-514 Kołczewo, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) One-Bedroom Holiday Home in Kolczewo. One-Bedroom Holiday Home in Kolczewo is set in Kołczewo and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Holiday Home in Kolczewo se nachází ve městě (Polsko - Wolin Island).

Popis ubytování One-Bedroom Holiday Home in Kolczewo

The holiday home is fitted with 1 bedroom, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a fridge and a stovetop. Międzyzdroje is 14 km from the holiday home, while Międzywodzie is 9 km away. Offering free private parking, this 3-star holiday home also features free WiFi throughout the property. One-Bedroom Holiday Home in Kolczewo is set in Kołczewo and offers barbecue facilities.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování One-Bedroom Holiday Home in Kolczewo

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Dětská jídelní židlička
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Lednička
 • Sprcha
 • CD přehrávač
 • TV
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Gril
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení

Jiná ubytování v polském městě Kołczewo

Domki na górce

9,8

Domki na górce

Ubytování (Prázdninový dům) Domki na górce. Situated in Kołczewo in the Wolin Island region, Domki na górce has a terrace and garden views. Ubytování Domki na górce se nachází ve městě Kościelna (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Black&White

9,6

Black&White

Ubytování (Chata) Black&White. Black & White se nachází na klidném místě ve vesnici Kołczewo a má terasu s venkovním nábytkem a zahradu s altánem a grilem. Ubytování Black&White se nachází ve městě Wolności 7b (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lawendowy Zakątek

9,6

Lawendowy Zakątek

Ubytování (Penzion) Lawendowy Zakątek. Penzion Lawendowy Zakątek se nachází v obci Kołczewo a nabízí bezplatná jízdní kola, zahradu, gril a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Lawendowy Zakątek se nachází ve městě ul. Żwirowa 11 (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki na górce

9,5

Domki na górce

Ubytování (Prázdninový dům) Domki na górce. Located in Kołczewo in the Wolin Island region, Domki na górce has a terrace. This holiday home provides free private parking and a 24-hour front desk. Ubytování Domki na górce se nachází ve městě Kościelna Domek letniskowy (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament nad jeziorem

9,5

Apartament nad jeziorem

Ubytování (Apartmán) Apartament nad jeziorem. Apartmán nad jeziorem se nachází v Kołczewu a nabízí klimatizované ubytování s terasou, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartament nad jeziorem se nachází ve městě Kołczewo (Polsko - Wolin Island).

Domki pod orzechem

9,5

Domki pod orzechem

Ubytování (Chata) Domki pod orzechem. Domki pod orzechem nabízí ubytování s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Domki pod orzechem se nachází ve městě Wolnosci 16 (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom nad jeziorem Natalia

9,4

Dom nad jeziorem Natalia

Ubytování (Prázdninový dům) Dom nad jeziorem Natalia. Located in Kołczewo in the Wolin Island region, Dom nad jeziorem Natalia has a balcony and lake views. Ubytování Dom nad jeziorem Natalia se nachází ve městě ul.Pocztowa 5a (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zakatek Mala

9,3

Zakatek Mala

Ubytování (Apartmány) Zakatek Mala. Zakatek Mala se nachází v obci Kołczewo a nabízí ubytování s výhledem na jezero, gril a bezplatné Wi-Fi. Hosté si zde mohou vypůjčit jízdní kola zdarma. Ubytování Zakatek Mala se nachází ve městě Kołczewo (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod strusiami

9,2

Pod strusiami

Ubytování (Apartmán) Pod strusiami. Pod strusiami is set in Kołczewo. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Pod strusiami se nachází ve městě Kołczewo (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek letniskowy

9,2

Domek letniskowy

Ubytování (Chata) Domek letniskowy. Set in Kołczewo in the Wolin Island region, Domek letniskowy offers accommodation with free private parking. Ubytování Domek letniskowy se nachází ve městě Wolności 5D (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom wakacyjny Pawelkowo

9,1

Dom wakacyjny Pawelkowo

Ubytování (Prázdninový dům) Dom wakacyjny Pawelkowo. Dom wakacyjny Pawelkowo is located in Kołczewo and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Dom wakacyjny Pawelkowo se nachází ve městě ul. wolnosci 10b (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Green House

9,1

The Green House

Ubytování (Penzion) The Green House. The Green House se nachází uprostřed ostrova Wolin u silnice Międzyzdroje-Dziwnów a nabízí ubytování v pokojích a bungalovu s bezplatným Wi-Fi. Ubytování The Green House se nachází ve městě ul. Zwycięstwa 5 (Polsko - Wolin Island).

Ostoja pod Orlami

9

Ostoja pod Orlami

Ubytování (Prázdninový dům) Ostoja pod Orlami. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Ostoja pod Orlami is set in Kołczewo. Ubytování Ostoja pod Orlami se nachází ve městě Kołczewo (Polsko - Wolin Island).

Kamillo

8,9

Kamillo

Ubytování (Prázdninový dům) Kamillo. Tento prázdninový dům se nachází ve městě Domysłów na ostrově Wolin, 4 km od Wisełky a 5 km od písečné pláže u Baltského moře. Ubytování Kamillo se nachází ve městě Domysłów 35 (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki letniskowe ,,Cisza i spokój"

8,9

Domki letniskowe ,,Cisza i spokój"

Ubytování (Chata) Domki letniskowe ,,Cisza i spokój". Domki letniskowe, Cisza i spokój" se nachází v Kołczewu a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Domki letniskowe ,,Cisza i spokój" se nachází ve městě Kołczewo (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wilcza Chata

8,9

Wilcza Chata

Ubytování (Chata) Wilcza Chata. Wilcza Chata se nachází ve vesnici Kołczewo a nabízí výhled do zahrady, která je součástí ubytování, jízdní kola k zapůjčení zdarma, zázemí pro grilování,... Ubytování Wilcza Chata se nachází ve městě Młyńska 4 (Polsko - Wolin Island).

Domy Wakacyjne Laguna Zefir

8,8

Domy Wakacyjne Laguna Zefir

Ubytování (Prázdninové domy) Domy Wakacyjne Laguna Zefir. Domy Wakacyjne Laguna Zefir features garden views, free WiFi and free private parking, located in Kołczewo. The accommodation has a sauna. Ubytování Domy Wakacyjne Laguna Zefir se nachází ve městě Zastań 303 (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Wakacyjny Laguna Posejdon

8,6

Dom Wakacyjny Laguna Posejdon

Ubytování (Prázdninové domy) Dom Wakacyjny Laguna Posejdon. Dom Wakacyjny Laguna Posejdon se nachází v obci Kołczewo. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, výhled do zahrady, zahradu s grilem, saunu a vířivku. Ubytování Dom Wakacyjny Laguna Posejdon se nachází ve městě Lesna 12 (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Wakacyjny Laguna Viking

8,5

Dom Wakacyjny Laguna Viking

Ubytování (Prázdninový dům) Dom Wakacyjny Laguna Viking. Located in Kołczewo in the Wolin Island region, Dom Wakacyjny Laguna Viking has a balcony and garden views. Ubytování Dom Wakacyjny Laguna Viking se nachází ve městě Domysłów 47 (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Wakacyjny Laguna Domysłów

8,5

Dom Wakacyjny Laguna Domysłów

Ubytování (Prázdninový dům) Dom Wakacyjny Laguna Domysłów. Dom Wakacyjny Laguna Domysłów se nachází v obci Kołczewo a hostům nabízí zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dom Wakacyjny Laguna Domysłów se nachází ve městě Domysłów 48a (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Wakacyjny Laguna Bursztyn

7,9

Dom Wakacyjny Laguna Bursztyn

Ubytování (Prázdninové domy) Dom Wakacyjny Laguna Bursztyn. Dom Wakacyjny Laguna Bursztyn se nachází v Kołczewu. Nabízí ubytování s kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Dom Wakacyjny Laguna Bursztyn se nachází ve městě ul. Zwycięstwa 18a (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Wakacyjny Laguna Neptun

7,4

Dom Wakacyjny Laguna Neptun

Ubytování (Prázdninové domy) Dom Wakacyjny Laguna Neptun. Dom Wakacyjny Laguna Neptun features garden views, free WiFi and free private parking, located in Kołczewo. Ubytování Dom Wakacyjny Laguna Neptun se nachází ve městě Leśna 10 (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Daglezja

6,9

Ośrodek Daglezja

Ubytování (Prázdninové domy) Ośrodek Daglezja. Ośrodek Daglezja se nachází ve vesnici Kołczewo na ostrově Wolin a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ośrodek Daglezja se nachází ve městě Wartowo 45 (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Teresa

6,5

Teresa

Ubytování (Chata) Teresa. Chata Teresa se nachází v Kołczewu a nabízí zahradu a vybavený kuchyňský kout. Chata má obývací pokoj, koupelnu s vanou nebo sprchou a posezení. Ubytování Teresa se nachází ve městě Domysłów 50 (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szary domek nad jeziorem

Szary domek nad jeziorem

Ubytování (Chata) Szary domek nad jeziorem. Featuring a terrace, Szary domek nad jeziorem provides accommodation in Kołczewo with free WiFi and garden views. Ubytování Szary domek nad jeziorem se nachází ve městě Pocztowa 5C (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traper

Traper

Ubytování (Bed and breakfast) Traper. Offering lake views, Traper in Kołczewo offers accommodation, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Traper se nachází ve městě 7 C (Polsko - Wolin Island).

Holiday home Kolczewo Luskowo Insel Wolin

Holiday home Kolczewo Luskowo Insel Wolin

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Kolczewo Luskowo Insel Wolin. Holiday home Kolczewo Luskowo Insel Wolin is set in Kołczewo and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Kolczewo Luskowo Insel Wolin se nachází ve městě (Polsko - Wolin Island).

Holiday home Kolczewo with Sea View 321

Holiday home Kolczewo with Sea View 321

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Kolczewo with Sea View 321. Holiday home Kolczewo with Sea View 321 is located in Kołczewo and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Kolczewo with Sea View 321 se nachází ve městě (Polsko - Wolin Island).

Dom Wakacyjny Laguna Villa Bella

Dom Wakacyjny Laguna Villa Bella

Ubytování (Prázdninový dům) Dom Wakacyjny Laguna Villa Bella. Set in Kołczewo in the Wolin Island region, Dom Wakacyjny Laguna Villa Bella has a patio and lake views. Guests benefit from a balcony and a terrace. Ubytování Dom Wakacyjny Laguna Villa Bella se nachází ve městě Zastań 347 (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Black&White

Dom Black&White

Ubytování (Prázdninový dům) Dom Black&White. Situated in Kołczewo, Dom Black&White features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Dom Black&White se nachází ve městě Wolności 7b (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Kolczewo

Two-Bedroom Holiday Home in Kolczewo

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Kolczewo. Two-Bedroom Holiday Home in Kolczewo is set in Kołczewo. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Kolczewo se nachází ve městě (Polsko - Wolin Island).

Holiday Home Kolczewo with Lake View 04

Holiday Home Kolczewo with Lake View 04

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Kolczewo with Lake View 04. Holiday Home Kolczewo with Lake View 04 is set in Kołczewo and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday Home Kolczewo with Lake View 04 se nachází ve městě (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Kolczewo Strazacka

Holiday home Kolczewo Strazacka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Kolczewo Strazacka. Holiday home Kolczewo Strazacka is situated in Kołczewo and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Kolczewo Strazacka se nachází ve městě (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DOMKI NAD STAWEM

DOMKI NAD STAWEM

Ubytování (Prázdninový dům) DOMKI NAD STAWEM. Situated in Kołczewo in the Wolin Island region, DOMKI NAD STAWEM features a terrace and garden views. Ubytování DOMKI NAD STAWEM se nachází ve městě Zwycięstwa 9 Strażacka (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Kolczewo

Three-Bedroom Holiday Home in Kolczewo

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Kolczewo. Three-Bedroom Holiday Home in Kolczewo is situated in Kołczewo and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Kolczewo se nachází ve městě (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki pod lipami

Domki pod lipami

Ubytování (Prázdninový dům) Domki pod lipami. Zakątek pod lipami is situated in Kołczewo and offers a garden and a terrace. The accommodation is 12 km from Międzyzdroje. Ubytování Domki pod lipami se nachází ve městě Kołczewo (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Czerwone Domki Wartowo 2

Czerwone Domki Wartowo 2

Ubytování (Prázdninové domy) Czerwone Domki Wartowo 2. Situated in Kołczewo, Czerwone Domki Wartowo 2 provides accommodation with free WiFi. Ubytování Czerwone Domki Wartowo 2 se nachází ve městě Kołczewo (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MIĘDZY NAMI domki nad jeziorem

MIĘDZY NAMI domki nad jeziorem

Ubytování (Kemp) MIĘDZY NAMI domki nad jeziorem. MIĘDZY NAMI domki nad jeziorm se nachází v Kołczewu a nabízí ubytování se zahradou a výhledem do zahrady. Ubytování MIĘDZY NAMI domki nad jeziorem se nachází ve městě Kołczewo (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House Victoria's Village by Renters

Holiday House Victoria's Village by Renters

Ubytování (Apartmán) Holiday House Victoria's Village by Renters. Featuring a garden and a terrace, Dom Wakacyjny Laguna Victoria's Village features accommodation in Kołczewo with free WiFi and garden views. Ubytování Holiday House Victoria's Village by Renters se nachází ve městě Kołczewo (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stunning apartment in Kolczewo w/ WiFi

Stunning apartment in Kolczewo w/ WiFi

Ubytování (Apartmán) Stunning apartment in Kolczewo w/ WiFi. Featuring sea views, Stunning apartment in Kolczewo w/ WiFi provides accommodation with barbecue facilities, around 2.9 km from Wiselka Beach. Ubytování Stunning apartment in Kolczewo w/ WiFi se nachází ve městě Kołczewo (Polsko - Wolin Island).

Pod Strusiami III

Pod Strusiami III

Ubytování (Prázdninový dům) Pod Strusiami III. Located in Kołczewo, Pod Strusiami III offers accommodation with a balcony and free WiFi. With garden views, this accommodation features a terrace. Ubytování Pod Strusiami III se nachází ve městě Kołczewo (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zakatek Mala

Zakatek Mala

Ubytování (Prázdninový dům) Zakatek Mala. Zakatek Mala is located in Kołczewo. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytování Zakatek Mala se nachází ve městě Domysłów 80 (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Kolczewo

Two-Bedroom Holiday Home in Kolczewo

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Kolczewo. Two-Bedroom Holiday Home in Kolczewo is situated in Kołczewo. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Kolczewo se nachází ve městě (Polsko - Wolin Island).

Studio Holiday Home in Kolczewo

Studio Holiday Home in Kolczewo

Ubytování (Prázdninový dům) Studio Holiday Home in Kolczewo. Studio Holiday Home in Kolczewo is situated in Kołczewo. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Studio Holiday Home in Kolczewo se nachází ve městě (Polsko - Wolin Island).

Daglezja VIP

Daglezja VIP

Ubytování (Prázdninové domy) Daglezja VIP. Daglezja VIP is set in Kołczewo. Guests may enjoy free WiFi. The holiday home consists of 2 bathrooms and a living room. The holiday home offers a terrace. Ubytování Daglezja VIP se nachází ve městě Kołczewo (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Jagoda

Agroturystyka Jagoda

Ubytování (Apartmán) Agroturystyka Jagoda. Agroturystyka Jagoda is located in Kołczewo and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Agroturystyka Jagoda se nachází ve městě Młyńska 7 (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anielski Młyn

Anielski Młyn

Ubytování (Privát) Anielski Młyn. Located in Kołczewo in the Wolin Island region, Anielski Młyn provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Anielski Młyn se nachází ve městě Młyńska (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Kolczewo Domyslow

Holiday home Kolczewo Domyslow

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Kolczewo Domyslow. Holiday home Kolczewo Domyslow is located in Kołczewo and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Kolczewo Domyslow se nachází ve městě (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Kolczewo 60

Holiday home Kolczewo 60

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Kolczewo 60. Holiday home Kolczewo 60 is located in Kołczewo and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Kolczewo 60 se nachází ve městě (Polsko - Wolin Island).

Domki na górce

Domki na górce

Ubytování (Prázdninový dům) Domki na górce. Situated in Kołczewo in the Wolin Island region, Domki na górce features a terrace and garden views. Ubytování Domki na górce se nachází ve městě Kościelna (Polsko - Wolin Island). V následujících dnech se ceny pohybují od 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Strusiami II

Pod Strusiami II

Ubytování (Apartmán) Pod Strusiami II. Pod Strusiami II is situated in Kołczewo. This apartment has 1 bedroom, a flat-screen TV, and a kitchen. Ubytování Pod Strusiami II se nachází ve městě Wolności 13 (Polsko - Wolin Island).