Hledat

Ubytování

One-Bedroom Holiday Home in Biskupiec Prázdninový dům

11-300 Biskupiec, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) One-Bedroom Holiday Home in Biskupiec. One-Bedroom Holiday Home in Biskupiec is located in Biskupiec and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Holiday Home in Biskupiec se nachází ve městě (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Popis ubytování One-Bedroom Holiday Home in Biskupiec

The property is 41 km from Mrągowo, and complimentary private parking is provided. One-Bedroom Holiday Home in Biskupiec is located in Biskupiec and offers barbecue facilities. The nearest airport is Olsztyn-Mazury Regional Airport, 62 km from the holiday home. This holiday home is equipped with 1 bedroom, a satellite TV, and a kitchen with a microwave and a fridge.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování One-Bedroom Holiday Home in Biskupiec

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Sprcha
 • Krb
 • Satelitní programy
 • CD přehrávač
 • DVD přehrávač
 • TV
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení

Jiná ubytování v polském městě Biskupiec

Nowoczesne mieszkanie blisko dwóch jezior na Warmii i Mazurach

10

Nowoczesne mieszkanie blisko dwóch jezior na Warmii i Mazurach

Ubytování (Apartmán) Nowoczesne mieszkanie blisko dwóch jezior na Warmii i Mazurach. Mieszkanie na osiedlu Nowoczesnym is located in Biskupiec. The accommodation is 32 km from Olsztyn. Ubytování Nowoczesne mieszkanie blisko dwóch jezior na Warmii i Mazurach se nachází ve městě Biskupiec (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka

9,4

Agroturystyka

Ubytování (Farma) Agroturystyka. Set in Biskupiec, 39 km from Szczytno, Agroturystyka offers a shared lounge and free WiFi. A garden, barbecue and a terrace are featured at the farm stay. Ubytování Agroturystyka se nachází ve městě Nowe Marcinkowo20 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom nad Jeziorem

9,3

Dom nad Jeziorem

Ubytování (Apartmány) Dom nad Jeziorem. Located in Rasząg, Dom nad Jeziorem offers a private beach area over Lake Rasząg. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytování Dom nad Jeziorem se nachází ve městě Rasząg 18 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Warmińskie Uroczysko

9,2

Warmińskie Uroczysko

Ubytování (Farma) Warmińskie Uroczysko. Set in Biskupiec, 32 km from Szczytno, Warmińskie Uroczysko offers a restaurant and free WiFi. The farm stay offers a continental or vegetarian breakfast. Ubytování Warmińskie Uroczysko se nachází ve městě Rasząg 44 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dadaj Summer Camp - całoroczne domki Rukławki

9,1

Dadaj Summer Camp - całoroczne domki Rukławki

Ubytování (Prázdninové domy) Dadaj Summer Camp - całoroczne domki Rukławki. Offering a restaurant, Dadaj Summer Camp - całoroczne domki Rukławki offers accommodation in Biskupiec. Ubytování Dadaj Summer Camp - całoroczne domki Rukławki se nachází ve městě Rukławki 99 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Trzy Podkowy***

9

Hotel Trzy Podkowy***

Ubytování (Hotel) Hotel Trzy Podkowy***. Located in Biskupiec, Hotel Trzy Podkowy*** features a restaurant, bar, garden, and free WiFi. Ubytování Hotel Trzy Podkowy*** se nachází ve městě Wybudowanie 24 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Słoneczny Brzeg

8,6

Hotel Słoneczny Brzeg

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel Słoneczny Brzeg. Pensjonat Słoneczny Brzeg se nachází na břehu jezera Dadaj v obci Rukławki a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Biskupiec je vzdálený 5 km. Ubytování Hotel Słoneczny Brzeg se nachází ve městě Biskupiec (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotelik Atelier

8,5

Hotelik Atelier

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotelik Atelier. Located in Biskupiec in Poland’s Masuria district, Hotelik Atelier offers rooms with TV sets, a minibar and free Wi-Fi. Free private parking is available. Ubytování Hotelik Atelier se nachází ve městě ul. Mickiewicza 31 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kamionka House - Siedlisko

Kamionka House - Siedlisko

Ubytování (Prázdninové domy) Kamionka House - Siedlisko. Located in Biskupiec, 22 km from Mrągowo, Kamionka House - Siedlisko provides free bikes and free WiFi. Ubytování Kamionka House - Siedlisko se nachází ve městě Kamionka 14 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kamionka House - Dom z Bala

Kamionka House - Dom z Bala

Ubytování (Prázdninový dům) Kamionka House - Dom z Bala. Kamionka House - Dom z Bala is situated in Biskupiec and offers free bikes, a private beach area and water sports facilities. Ubytování Kamionka House - Dom z Bala se nachází ve městě Kamionka 18 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Biskupiec Wilimy

Holiday home Biskupiec Wilimy

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Biskupiec Wilimy. Holiday home Biskupiec Wilimy is situated in Wilimy and offers barbecue facilities. The holiday home has sea views and is 40 km from Mrągowo. Ubytování Holiday home Biskupiec Wilimy se nachází ve městě Biskupiec (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Biskupiec

Two-Bedroom Holiday Home in Biskupiec

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Biskupiec. Two-Bedroom Holiday Home in Biskupiec is set in Biskupiec and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Biskupiec se nachází ve městě (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Biskupiec Biesówko

Holiday home Biskupiec Biesówko

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Biskupiec Biesówko. Holiday home Biskupiec Biesówko is situated in Biesówko and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Biskupiec Biesówko se nachází ve městě (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Spichlerz Mazury

Spichlerz Mazury

Ubytování (Prázdninový dům) Spichlerz Mazury. Spichlerz Mazury se nachází v Biskupici a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a soukromou pláž. 42 km od města Szczytno. Ubytování Spichlerz Mazury se nachází ve městě Biskupiec (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Domek letniskowy SOL

Domek letniskowy SOL

Ubytování (Prázdninový dům) Domek letniskowy SOL. Domek letniskowy SOL is located in Biskupiec and offers a bar and a terrace. Ubytování Domek letniskowy SOL se nachází ve městě Biskupiec (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Holiday Home Agroturystyka Biesówko

Holiday Home Agroturystyka Biesówko

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Agroturystyka Biesówko. Located in Biesówko in the Warmia-Masuria region, Holiday Home Agroturystyka Biesówko features a garden. Ubytování Holiday Home Agroturystyka Biesówko se nachází ve městě (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Nad Jeziorem Dadaj

Willa Nad Jeziorem Dadaj

Ubytování (Vila) Willa Nad Jeziorem Dadaj. Willa Nad Jeziorem Dadaj is set in Biskupiec and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytování Willa Nad Jeziorem Dadaj se nachází ve městě Rukławki 106c (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Awesome home in Biskupiec w/

Awesome home in Biskupiec w/

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Biskupiec w/. Awesome home in Biskupiec w/ is set in Biskupiec. This holiday home features barbecue facilities and free private parking. Ubytování Awesome home in Biskupiec w/ se nachází ve městě Biskupiec (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek całoroczny

Domek całoroczny

Ubytování (Prázdninový dům) Domek całoroczny. Domek całoroczny is located in Biskupiec and offers a terrace. Ubytování Domek całoroczny se nachází ve městě Wilimy 56 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Wakacyjny Forest View dla 10 osób

Dom Wakacyjny Forest View dla 10 osób

Ubytování (Privát) Dom Wakacyjny Forest View dla 10 osób. Boasting a terrace, Dom Wakacyjny Forest View provides accommodation in Biskupiec with free WiFi and garden views. Ubytování Dom Wakacyjny Forest View dla 10 osób se nachází ve městě Biskupiec (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

IKA

IKA

Ubytování (Prázdninový dům) IKA. IKA se nachází v Biskupici. Do Giżycka je to 50 km. Prázdninový dům stojí 39 km od Olsztynu a 37 km od Mikołajek. Ubytování IKA se nachází ve městě Biskupiec (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"MIRO"

"MIRO"

Ubytování (Apartmán) "MIRO". "MIRO" is located in Biskupiec. The property has garden views and is 44 km from Szczytno. Ubytování "MIRO" se nachází ve městě Bredynki 58 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament w Kamienicy

Apartament w Kamienicy

Ubytování (Apartmán) Apartament w Kamienicy. Apartament w Kamienicy is situated in Biskupiec. The accommodation is 26 km from Mrągowo. Ubytování Apartament w Kamienicy se nachází ve městě Mazurskie Przedmieście 2 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marianówka

Marianówka

Ubytování (Farma) Marianówka. Marianówka is located in Rzeck in Biskupiec, 2 km from Biskupiec and 1.5 km from the Kraksy lake. Ubytování Marianówka se nachází ve městě Biskupiec (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)