Hledat

Ubytování

One-Bedroom Apartment in Borcz Apartmán

83-312 Borcz, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Borcz. One-Bedroom Apartment in Borcz is set in Borcz. The property is 41 km from Gdynia and free private parking is featured. Ubytování One-Bedroom Apartment in Borcz se nachází ve městě (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 278 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování One-Bedroom Apartment in Borcz

The nearest airport is Gdańsk Lech Wałęsa Airport, 26 km from One-Bedroom Apartment in Borcz. The apartment is fitted with 1 bedroom, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a fridge, a stovetop, and a washing machine. The property is 41 km from Gdynia and free private parking is featured. Gdańsk is 31 km from the apartment, while Sopot is 37 km away. If you would like to discover the area, fishing is possible in the surroundings. One-Bedroom Apartment in Borcz is set in Borcz.

Vybavení ubytování One-Bedroom Apartment in Borcz

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Varná deska
 • Pračka
 • Lednička
 • Sprcha
 • TV
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Rybaření
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení

Jiná ubytování v polském městě Borcz

AgroBorcz

9,2

AgroBorcz

Ubytování (Apartmány) AgroBorcz. Situated in Borcz, 41 km from Gdynia, AgroBorcz features a shared lounge and free WiFi. Guests at the apartment can enjoy a buffet breakfast. Ubytování AgroBorcz se nachází ve městě Borcz 22 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Spichrz

8,8

Hotel Spichrz

Ubytování (Hotel) Hotel Spichrz. Tříhvězdičkový Hotel Spichrz sídlí ve zrekonstruovaném parku a zámeckém komplexu z 15. století v Borči. Ubytování Hotel Spichrz se nachází ve městě Borcz (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pałac Spichrz

8,6

Pałac Spichrz

Ubytování (Bed and breakfast) Pałac Spichrz. Pałac Spichrz se nachází v Borči a nabízí bar, zahradu a terasu. Ubytování Pałac Spichrz se nachází ve městě Borcz (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magnat

7,9

Magnat

Ubytování (Hotel) Magnat. Situated in Borcz, Magnat features a garden and free WiFi throughout the property. Ubytování Magnat se nachází ve městě Borcz 27b (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

0-Bedroom Apartment in Borcz

0-Bedroom Apartment in Borcz

Ubytování (Apartmán) 0-Bedroom Apartment in Borcz. 0-Bedroom Apartment in Borcz is situated in Borcz. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování 0-Bedroom Apartment in Borcz se nachází ve městě Borcz (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)