Hledat

Ubytování

Olecko Studio Apartmán

Plac Zamkowy 5 m 15 , Olecko, 19-400 Olecko, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Olecko Studio. Olecko Studio is set in Olecko. The accommodation is 47 km from Augustów. Ubytování Olecko Studio se nachází ve městě Olecko (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Olecko Studio

The accommodation is 47 km from Augustów. The apartment consists of 1 bedroom, a living room, a fully equipped kitchen with a fridge and a kettle, and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Suwałki is 36 km from the apartment, while Ełk is 32 km away. Olecko Studio is set in Olecko.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Olecko Studio

 • Parkování není možné.
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Skleničky na víno
 • Jídelní stůl
 • Čisticí prostředky
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Lednička
 • Skříň nebo šatna
 • Fén
 • Sprcha
 • Sprchový gel
 • Šampon
 • Otevřený sprchový kout
 • Toaletní papír
 • Povlečení
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Jídelna
 • Pohovka
 • Rozkládací pohovka
 • Věšák na oblečení
 • Dřevěná nebo parketová podlaha
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Umyvadlo pro handicapované
 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech
 • Fitness centrum
 • Aquapark Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Jízda na kanoích Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Rybaření Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Tenisový kurt Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Apartmán v budově
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Olecko

Apartament Słoneczna 7/26

9,7

Apartament Słoneczna 7/26

Ubytování (Apartmán) Apartament Słoneczna 7/26. Apartament Słoneczna 7/26 is situated in Olecko and offers a shared lounge and a terrace. The accommodation is 47 km from Augustów. Ubytování Apartament Słoneczna 7/26 se nachází ve městě Słoneczna (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Z widokiem na

9,7

Z widokiem na

Ubytování (Chata) Z widokiem na. Located in Stożne in the Warmia-Masuria region, Z widokiem na features a terrace and lake views. Ubytování Z widokiem na se nachází ve městě Łęgowo 21A (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Majątek Giże Marczak

9,7

Majątek Giże Marczak

Ubytování (Rezort) Majątek Giże Marczak. Majątek Giże Marczak has a restaurant, shared lounge, a garden and private beach area in Olecko. Ubytování Majątek Giże Marczak se nachází ve městě Giże 41 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siedlisko Konradówka

9,7

Siedlisko Konradówka

Ubytování (Farma) Siedlisko Konradówka. Situated in Olecko, 46 km from Augustów, Siedlisko Konradówka features a garden and free WiFi. Ubytování Siedlisko Konradówka se nachází ve městě Kukowo 33A (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Bankowy

9,6

Apartament Bankowy

Ubytování (Apartmány) Apartament Bankowy. Located in Olecko, 47 km from Augustów, Apartament Bankowy provides a terrace and free WiFi. Ubytování Apartament Bankowy se nachází ve městě Kolejowa 30 m 1a (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament nad Jeziorem

9,6

Apartament nad Jeziorem

Ubytování (Apartmán) Apartament nad Jeziorem. Located 49 km from Giżycko, Apartament nad Jeziorem offers accommodation in Olecko. Ubytování Apartament nad Jeziorem se nachází ve městě PLAC ZAMKOWY 5A/10 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Pod Świerkami

9,3

Apartament Pod Świerkami

Ubytování (Penzion) Apartament Pod Świerkami. Situated in Olecko, Apartament Pod Świerkami features barbecue facilities and garden. All rooms boast a bathroom. Free WiFi is at guests' disposal. Ubytování Apartament Pod Świerkami se nachází ve městě ul. Czerwonego Krzyża 6 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Metamorfoza

9,1

Metamorfoza

Ubytování (Penzion) Metamorfoza. Metamorfoza is set on the beachfront in Olecko. The guest house also offers free WiFi and free private parking. Ubytování Metamorfoza se nachází ve městě 7 plac Zamkowy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Mazurski Dwór

9

Mazurski Dwór

Ubytování (Hotel) Mazurski Dwór. Situated in Olecko, Mazurski Dwór has a shared lounge, garden and terrace. Ubytování Mazurski Dwór se nachází ve městě Siejnik 1 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seeblick

8,7

Seeblick

Ubytování (Farma) Seeblick. Located in a quiet, green area 4.7 km from Olecko, by the shore of Dobskie Lake and offering a private beach area, Seeblick also features classically... Ubytování Seeblick se nachází ve městě Duły 11 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lotnisko Giże - Cztery Żywioły

8,5

Lotnisko Giże - Cztery Żywioły

Ubytování (Farma) Lotnisko Giże - Cztery Żywioły. Located in Giże, 45 km from Gołdap, Lotnisko Giże - Cztery Żywioły provides free bikes and free WiFi. Ubytování Lotnisko Giże - Cztery Żywioły se nachází ve městě Gize 50 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gościniec Olecki - Karczma Margrabowa

8,3

Gościniec Olecki - Karczma Margrabowa

Ubytování (Prázdninový areál) Gościniec Olecki - Karczma Margrabowa. The stylish Gościniec Olecki - Karczma Margrabowa features free Wi-Fi and a private beach at the Olecko Wielkie Lake. Ubytování Gościniec Olecki - Karczma Margrabowa se nachází ve městě Ul. Gołdapska 32 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Colosseum

6,8

Hotel Colosseum

Ubytování (Hotel) Hotel Colosseum. Hotel Colosseum is located in a beautiful park and offers a wide range of sport and relaxation facilities next to the Great Olecko Lake. Ubytování Hotel Colosseum se nachází ve městě Olecko (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Mazury

6,6

Hotel Mazury

Ubytování (Hotel) Hotel Mazury. Offering a la carte restaurant and a nightclub, 2-star Hotel Mazury is located 550 metres from the Olecko Wielkie Lake and 2. Ubytování Hotel Mazury se nachází ve městě ul. Gołdapska 10a (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotelik Centrum Bed&Breakfast

4,7

Hotelik Centrum Bed&Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Hotelik Centrum Bed&Breakfast. Hotelik Centrum Bed&Breakfast se nachází v centru Olecka, 450 metrů od jezera Olecko Wielkie. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Ubytování Hotelik Centrum Bed&Breakfast se nachází ve městě Olecko (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Nad Filarami

Apartament Nad Filarami

Ubytování (Apartmán) Apartament Nad Filarami. Apartament Nad Filarami is situated in Olecko. The property features city views and is 42 km from Augustów. Ubytování Apartament Nad Filarami se nachází ve městě Olecko (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camping Konradówka

Camping Konradówka

Ubytování (Kemp) Camping Konradówka. Camping Konradówka features accommodation with a garden and free WiFi. Giżycko is 49 km from the camping. Ubytování Camping Konradówka se nachází ve městě Olecko (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Noclegi pod Gąską

Noclegi pod Gąską

Ubytování (Apartmány) Noclegi pod Gąską. Noclegi pod Gąską is situated in Olecko and offers a garden and a terrace. Guests can enjoy the free WiFi. The apartment also offers 4 bathrooms. Ubytování Noclegi pod Gąską se nachází ve městě Olecko (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament nad jeziorem

Apartament nad jeziorem

Ubytování (Apartmán) Apartament nad jeziorem. Apartament nad jeziorem is located in Olecko. The accommodation is 49 km from Giżycko. Ubytování Apartament nad jeziorem se nachází ve městě Olecko (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Olecko

Apartament Olecko

Ubytování (Apartmán) Apartament Olecko. Apartament Olecko is situated in Olecko. Guests can enjoy the free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartament Olecko se nachází ve městě Olecko (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)