Hledat

Ubytování

Oaza Kaszubska Studzienice Penzion

Osiedle Lesne 22, 77-143 Studzienice, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Oaza Kaszubska Studzienice. Situated in Studzienice, Oaza Kaszubska Studzienice has a restaurant, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytování Oaza Kaszubska Studzienice se nachází ve městě Osiedle Lesne 22 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Oaza Kaszubska Studzienice

The nearest airport is Gdańsk Lech Wałęsa Airport, 89 km from the guest house. Guests at the accommodation will be able to enjoy activities in and around Studzienice, like hiking and canoeing. Boasting family rooms, this property also provides guests with a children's playground. At Oaza Kaszubska Studzienice rooms come with a wardrobe, a TV and a private bathroom. Situated in Studzienice, Oaza Kaszubska Studzienice has a restaurant, garden, BBQ facilities, and free WiFi. The rooms in the guest house are fitted with a kettle. There is free private parking and the property features paid airport shuttle service. Kościerzyna is 34 km from Oaza Kaszubska Studzienice.

Vybavení ubytování Oaza Kaszubska Studzienice

 • Gril
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Jízda na koni Dodatečný poplatek
 • Pěší turistika
 • Jízda na kanoích
 • Dětské hřiště
 • Rybaření Dodatečný poplatek
 • Restaurace
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Dovoz potravin Dodatečný poplatek
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Studzienice

Straszny dom na Kaszubach

10

Straszny dom na Kaszubach

Ubytování (Prázdninový dům) Straszny dom na Kaszubach. Straszny dom na Kaszubach se nachází ve Studzienicích a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Straszny dom na Kaszubach se nachází ve městě Studzienice (Polsko - Pomořské vojvodství).

Domki pod klonem

9,9

Domki pod klonem

Ubytování (Prázdninové domy) Domki pod klonem. Situated in Studzienice, Domki pod klonem offers accommodation with free WiFi and a garden with a terrace. Ubytování Domki pod klonem se nachází ve městě Studzienice (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom letniskowy POŚRÓD KASZUBSKIEGO LASU

9,6

Dom letniskowy POŚRÓD KASZUBSKIEGO LASU

Ubytování (Chata) Dom letniskowy POŚRÓD KASZUBSKIEGO LASU. Dom letniskowy POŚRÓD KASZUBSKIEGO LASU is located in Studzienice and offers free bikes. Ubytování Dom letniskowy POŚRÓD KASZUBSKIEGO LASU se nachází ve městě Osiedle domów letniskowych Przewóz (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Czarna Dąbrowa

9,4

Agroturystyka Czarna Dąbrowa

Ubytování (Farma) Agroturystyka Czarna Dąbrowa. Agroturystyka Czarna Dąbrowa is located in Studzienice. The property was built in 1985, and features accommodation with free WiFi. Ubytování Agroturystyka Czarna Dąbrowa se nachází ve městě Studzienice (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Wypoczynkowy Stadnina Koni Kaszubski Bór

8,2

Ośrodek Wypoczynkowy Stadnina Koni Kaszubski Bór

Ubytování (Kemp) Ośrodek Wypoczynkowy Stadnina Koni Kaszubski Bór. Ośrodek Wypoczynkowy Stadnina Koni Kaszubski Bór je kemp situovaný v Sominách. Hosté si tu mohou zajít do baru. K vybavení patří lednička a varná konvice. Ubytování Ośrodek Wypoczynkowy Stadnina Koni Kaszubski Bór se nachází ve městě Sominy 60 a (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Studzienice

Three-Bedroom Holiday Home in Studzienice

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Studzienice. Boasting a sauna, Three-Bedroom Holiday Home in Studzienice is situated in Studzienice. This holiday home has barbecue facilities and free private parking. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Studzienice se nachází ve městě (Polsko - Pomořské vojvodství).

Dom nad jeziorem

Dom nad jeziorem

Ubytování (Prázdninový dům) Dom nad jeziorem. Dom nad jeziorem is situated in Studzienice and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Dom nad jeziorem se nachází ve městě Studzienice (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Studzienice Przewoz

Holiday home Studzienice Przewoz

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Studzienice Przewoz. Boasting a sauna, Holiday home Studzienice Przewoz is situated in Kłaczno. Ubytování Holiday home Studzienice Przewoz se nachází ve městě (Polsko - Pomořské vojvodství).

Weź mnie na siedlisko - kaszubski domek w lesie

Weź mnie na siedlisko - kaszubski domek w lesie

Ubytování (Prázdninový dům) Weź mnie na siedlisko - kaszubski domek w lesie. Weź mnie na siedlisko - kaszubski domek w lesie is situated in Studzienice. Guests have access to free WiFi. The accommodation is fitted with a kitchen. Ubytování Weź mnie na siedlisko - kaszubski domek w lesie se nachází ve městě Studzienice (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)