Hledat

Ubytování

Oaza Dąbek Chata

1 Słoneczna, 76-156 Dąbki, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Oaza Dąbek. Located in Dąbki, 36 km from Mielno, Oaza Dąbek provides a garden and free WiFi. Ubytování Oaza Dąbek se nachází ve městě 1 Słoneczna (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Popis ubytování Oaza Dąbek

Located in Dąbki, 36 km from Mielno, Oaza Dąbek provides a garden and free WiFi. Ustka is 48 km from Oaza Dąbek, while Koszalin is 30 km away. For added convenience, the property can provide towels and bed linen for an extra charge. The lodge features a children's playground, a barbecue and a terrace. The units have parquet floors and include a seating area with a flat-screen TV, a fully equipped kitchenette with a dining area and a private bathroom.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Oaza Dąbek

 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Pláž
 • Badmintonové vybavení
 • Jízda na koni Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Windsurfing Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Dětské hřiště
 • Rybaření Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Venkovní dětské hřiště
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Dąbki

Pod Żaglami

10

Pod Żaglami

Ubytování (Penzion) Pod Żaglami. Set in Dąbki, Pod Żaglami has a garden and a terrace. The accommodation offers free WiFi. At the guest house, each room is equipped with a wardrobe. Ubytování Pod Żaglami se nachází ve městě Dąbki (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Sielanka

9,9

Domki Sielanka

Ubytování (Prázdninové domy) Domki Sielanka. Domki Sielanka se nachází v Dąbkách, 37 km od Mielna, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Domki Sielanka se nachází ve městě Dąbki (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Urocze Domki

9,8

Urocze Domki

Ubytování (Prázdninový dům) Urocze Domki. Situated in Dąbki in the West Pomerania region, Urocze Domki has a balcony. Ubytování Urocze Domki se nachází ve městě 15 Bałtycka Urocze domki (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Apartamentowe Bueno

9,6

Domki Apartamentowe Bueno

Ubytování (Apartmány) Domki Apartamentowe Bueno. Offering a barbecue and terrace, Domki Apartamentowe Bueno is located 700 metres from Bukowo Lake. Free private parking is available on site. Ubytování Domki Apartamentowe Bueno se nachází ve městě Dąbki (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Letniskowe AlexJan

9,6

Domki Letniskowe AlexJan

Ubytování (Prázdninové domy) Domki Letniskowe AlexJan. Domki Letniskowe AlexJan se zahradou a zázemím pro grilování se nachází v Dąbki, 41 km od města Ustka. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Domki Letniskowe AlexJan se nachází ve městě ul. Zielona 5 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

House Family

9,6

House Family

Ubytování (Prázdninový areál) House Family. Located in Dąbki, 36 km from Mielno, House Family provides a garden and free WiFi. Ubytování House Family se nachází ve městě ul. Zielona 3 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

POKOJE GOŚCINNE MAGDA

9,6

POKOJE GOŚCINNE MAGDA

Ubytování (Chata) POKOJE GOŚCINNE MAGDA. Set in Dąbki in the West Pomerania region, POKOJE GOŚCINNE MAGDA offers accommodation with free private parking. Ubytování POKOJE GOŚCINNE MAGDA se nachází ve městě ul.Parkowa 1 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Kamienica Parkowa

9,5

Kamienica Parkowa

Ubytování (Aparthotel) Kamienica Parkowa. Aparthotel Kamienica Parkowa se nachází v obci Dąbki, 37 km od Mielna. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kamienica Parkowa se nachází ve městě ul. Parkowa 3 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Wypoczynkowy Słońce Bobolin

9,5

Ośrodek Wypoczynkowy Słońce Bobolin

Ubytování (Prázdninový areál) Ośrodek Wypoczynkowy Słońce Bobolin. Ośrodek Wypoczynkowy Słońce Bobolin is set in Dąbki and features a garden and a terrace. Ubytování Ośrodek Wypoczynkowy Słońce Bobolin se nachází ve městě Dąbki (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki letniskowe - SEVEN

9,5

Domki letniskowe - SEVEN

Ubytování (Prázdninový dům) Domki letniskowe - SEVEN. Domki letniskowe – SEVEN je zbrusu nový prázdninový dům, který se nachází v obci Dąbki, 800 metrů od písečné pláže, kam se dá snadno dojít pěšky, a nabízí... Ubytování Domki letniskowe - SEVEN se nachází ve městě Dąbki (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Domki Baltyk

9,4

Domki Baltyk

Ubytování (Kemp) Domki Baltyk. Domki Baltyk se nachází v Dąbkách, 36 km od Mielna, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Domki Baltyk se nachází ve městě Dąbki (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Aniołami

9,4

Pod Aniołami

Ubytování (Privát) Pod Aniołami. Pod Aniołami se nachází v Dąbkách a nabízí zahradu. K dispozici je gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pod Aniołami se nachází ve městě Dąbki (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Letniskowe Wiktoria

9,3

Domki Letniskowe Wiktoria

Ubytování (Chata) Domki Letniskowe Wiktoria. Domki Letniskowe Wiktoria se nachází v Dąbkách, 36 km od Mielna, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Domki Letniskowe Wiktoria se nachází ve městě Dąbki (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Bajka

9,3

Bajka

Ubytování (Bed and breakfast) Bajka. Situated in Dąbki, 36 km from Mielno, Bajka features free bikes and free WiFi. Ubytování Bajka se nachází ve městě Dąbki (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Sonar

9,3

Domki Sonar

Ubytování (Horské chaty) Domki Sonar. Domki Sonar se nachází v klidném prostředí, 1,3 km od pláže. Nabízí ubytování s dětským hřištěm a vybavením na grilování. Ubytování Domki Sonar se nachází ve městě Bobolin (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Gościnny Beata

9,2

Dom Gościnny Beata

Ubytování (Privát) Dom Gościnny Beata. Dom Gościnny Beata se nachází v obci Żukowo Morskie v Západních Pomořanech, 5 km od vesnice Dąbki a 3 km od písečných pláží Baltského moře. Ubytování Dom Gościnny Beata se nachází ve městě Dąbki (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marina

9,2

Villa Marina

Ubytování (Penzion) Villa Marina. Villa Marina has free bikes, shared lounge, a garden and water sports facilities in Dąbki. Ubytování Villa Marina se nachází ve městě Polna 22 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wygodny murowany domek- NOWY

9,1

Wygodny murowany domek- NOWY

Ubytování (Prázdninový dům) Wygodny murowany domek- NOWY. Wygodny murowany domek - NOWY je prázdninový dům situovaný v letovisku Dąbki v Západních Pomořanech. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wygodny murowany domek- NOWY se nachází ve městě Żukowo Morskie 18 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki u Bogdana

9,1

Domki u Bogdana

Ubytování (Prázdninové domy) Domki u Bogdana. Set in Dąbki, 36 km from Mielno, Domki u Bogdana offers a garden and free WiFi. Ubytování Domki u Bogdana se nachází ve městě ul. Spacerowa 4 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SUSMED Dąbki

9,1

SUSMED Dąbki

Ubytování (Rezort) SUSMED Dąbki. SUSMED Dąbki features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Dąbki. Ubytování SUSMED Dąbki se nachází ve městě Dąbki (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Złociste Zacisze

9

Złociste Zacisze

Ubytování (Bed and breakfast) Złociste Zacisze. Złociste Zacisze se nachází ve městě Dąbki. Nabízí Wi-Fi zdarma, sluneční terasu s bazénem, zahradu, zázemí pro grilování, sdílenou kuchyni a dětské... Ubytování Złociste Zacisze se nachází ve městě Dąbki (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stara Pastorówka

9

Stara Pastorówka

Ubytování (Venkovský dům) Stara Pastorówka. Venkovský dům Stara Pastorówka se nachází v obci Dąbki, 41 km od města Sarbinowo. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Stara Pastorówka se nachází ve městě Bukowo Morskie 8 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Apartamenty Umberto Dąbki

8,9

Apartamenty Umberto Dąbki

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Umberto Dąbki. Apartmány Umberto Dąbki nabízí ubytování v obci Dąbki, 900 metrů od pláží Baltského moře a 650 metrů od jezera Bukowo. Ubytování Apartamenty Umberto Dąbki se nachází ve městě Turystyczna 13 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Salsa

8,8

Pokoje Gościnne Salsa

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne Salsa. Pokoje Gościnne Salsa is located in the centre of Dąbki, 500 metres from the beach on the Baltic Sea. Free WiFi access is available in this homestay. Ubytování Pokoje Gościnne Salsa se nachází ve městě Darłowska 28 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Wypoczynkowy Słońce

8,7

Ośrodek Wypoczynkowy Słońce

Ubytování (Rezort) Ośrodek Wypoczynkowy Słońce. Situated in Dąbki, 42 km from Ustka, Ośrodek Wypoczynkowy Słońce boasts an outdoor pool and water sports facilities. The resort has a sauna and hammam. Ubytování Ośrodek Wypoczynkowy Słońce se nachází ve městě Łąkowa 6 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 051 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom przy plaży w Dąbkach

8,6

Dom przy plaży w Dąbkach

Ubytování (Bed and breakfast) Dom przy plaży w Dąbkach. Dom przy plaży w Dąbkach se nachází na klidném místě ve vesnici Dąbki, 100 metrů od pláže u Baltského moře a 400 metrů od jezera Bukowo. Ubytování Dom przy plaży w Dąbkach se nachází ve městě Sztormowa 8D (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Saracen

8,6

Hotel Saracen

Ubytování (Hotel) Hotel Saracen. Hotel Saracen se nachází v Dąbki a nabízí terasu a dětské hřiště. K pláži na pobřeží Baltského moře je to 300 metrů přes přímořský les. Ubytování Hotel Saracen se nachází ve městě Dąbki (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gościniec rybacki

8,6

Gościniec rybacki

Ubytování (Privát) Gościniec rybacki. Gościniec rybacki se nachází u pláže v letovisku Dąbki. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a placené soukromé parkoviště. Ubytování Gościniec rybacki se nachází ve městě Dąbki (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Happy Rose

8,5

Villa Happy Rose

Ubytování (Rezort) Villa Happy Rose. Villa Happy Rose je rezort situovaný v Dąbki. Nabízí zahradu, dětské hřiště, dětský klub, zázemí pro grilování, restauraci a bar. Ubytování Villa Happy Rose se nachází ve městě Sloneczna 2 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Polonez - Wypoczynek Sport Rehabilitacja

8,4

Polonez - Wypoczynek Sport Rehabilitacja

Ubytování (Rezort) Polonez - Wypoczynek Sport Rehabilitacja. Located in Dąbki, Polonez - Wypoczynek Sport Rehabilitacja features a restaurant, fitness centre, shared lounge, and free WiFi throughout the property. Ubytování Polonez - Wypoczynek Sport Rehabilitacja se nachází ve městě Darlowska 8 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OW Carbo

8,4

OW Carbo

Ubytování (Rezort) OW Carbo. OW Carbo is located in a quiet and forested area by the Bukowo lake in Dąbki, just 100 metres from the Baltic Sea. Free WiFi is available. Ubytování OW Carbo se nachází ve městě ul. Dąbkowicka 8 (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Dom Wczasowy Laguna

8,4

Dom Wczasowy Laguna

Ubytování (Penzion) Dom Wczasowy Laguna. Dom Wczasowy Laguna se nachází ve vesnici Dąbki a nabízí bezplatné Wi-Fi, sluneční terasu s bazénem a zázemí pro grilování. Ubytování Dom Wczasowy Laguna se nachází ve městě 45B Darlowska (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Astoria

8,3

Astoria

Ubytování (Penzion) Astoria. Astoria se nachází v klidné části obce Dąbki, 500 metrů od centra a 10 minut pěšky od písečné pláže. Ubytování Astoria se nachází ve městě ul. Turystyczna 9 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Delfin

8,3

Ośrodek Delfin

Ubytování (Rezort) Ośrodek Delfin. Ośrodek Delfin se nachází ve městě Dąbki. Nabízí gril, zahradu, restauraci, bar, dětské hřiště a hammam. Ubytování Ośrodek Delfin se nachází ve městě Dąbki (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bursztyn – Bernstein Kur- & Wellnesszentrum

8,1

Bursztyn – Bernstein Kur- & Wellnesszentrum

Ubytování (Rezort) Bursztyn – Bernstein Kur- & Wellnesszentrum. Bursztyn - Bernstein nabízí komfortní ubytování a řadu omlazujících procedur a aktivit. Ubytování Bursztyn – Bernstein Kur- & Wellnesszentrum se nachází ve městě Bobolin 70 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Delfin Spa&wellness

8,1

Hotel Delfin Spa&wellness

Ubytování (Hotel) Hotel Delfin Spa&wellness. Hotel Delfin Spa & wellness se nachází v Dąbki, jen 300 metrů od pláže Baltského moře. Ubytování Hotel Delfin Spa&wellness se nachází ve městě ul. Darłowska 15 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne JULA Dąbki

8

Pokoje Gościnne JULA Dąbki

Ubytování (Penzion) Pokoje Gościnne JULA Dąbki. Pokoje Gościnne JULA Dąbki is located in Dąbki. There is a restaurant serving Polish cuisine, and free private parking is available. Ubytování Pokoje Gościnne JULA Dąbki se nachází ve městě 16A Darłowska (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Interferie Dąbki SU Argentyt

7,8

Interferie Dąbki SU Argentyt

Ubytování (Rezort) Interferie Dąbki SU Argentyt. Interferie Dąbki SU Argentyt boasts location in Dąbki, 200 metres from a Baltic Sea beach and 450 metres from the Lake Bukowo. Ubytování Interferie Dąbki SU Argentyt se nachází ve městě ul. Wydmowa 17 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Geovita Dąbki

7,6

Geovita Dąbki

Ubytování (Rezort) Geovita Dąbki. Surrounded by sandy Baltic Sea beaches, beautiful forests and the picturesque Lake Bukowo, Geovita Dąbki offers a wealth of amenities that spoil for... Ubytování Geovita Dąbki se nachází ve městě Letniskowa 4 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki letniskowe Deluxe

Domki letniskowe Deluxe

Ubytování (Apartmán) Domki letniskowe Deluxe. Set in Dąbki in the West Pomerania region, Domki letniskowe Deluxe has a terrace and garden views. Ubytování Domki letniskowe Deluxe se nachází ve městě 5 Turystyczna (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne ABRAZJA

Pokoje Gościnne ABRAZJA

Ubytování (Penzion) Pokoje Gościnne ABRAZJA. Pokoje Gościnne ABRAZJA is located in Dąbki and features barbecue facilities and a terrace. Ubytování Pokoje Gościnne ABRAZJA se nachází ve městě Bursztynowa 9 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Dabki

Two-Bedroom Holiday Home in Dabki

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Dabki. Two-Bedroom Holiday Home in Dabki is situated in Dąbki. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Dabki se nachází ve městě (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Srebrna Wydma

Srebrna Wydma

Ubytování (Aparthotel) Srebrna Wydma. Located in Dąbki, 36 km from Mielno, Srebrna Wydma provides a garden and free WiFi. Ubytování Srebrna Wydma se nachází ve městě ul. Turystyczna 4 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Wypoczynkowy Duet

Ośrodek Wypoczynkowy Duet

Ubytování (Rezort) Ośrodek Wypoczynkowy Duet. Featuring free WiFi, two football fields, a basketball and beach volleyball court and a spacious, sandy children's playground, Ośrodek Wypoczynkowy Duet... Ubytování Ośrodek Wypoczynkowy Duet se nachází ve městě Dąbki (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Modrzewiem

Pod Modrzewiem

Ubytování (Chata) Pod Modrzewiem. Situated in Dąbki in the West Pomerania region, Pod Modrzewiem has a garden. The property is 36 km from Mielno and free private parking is offered. Ubytování Pod Modrzewiem se nachází ve městě ul. Darlowska 49d (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Agroturystyka Anna

Agroturystyka Anna

Ubytování (Farma) Agroturystyka Anna. Agroturystyka Anna se nachází ve městě Dąbki. Ubytování zahrnuje zahradu, venkovní bazén, společné posezení a zázemí pro grilování. Ubytování Agroturystyka Anna se nachází ve městě Bukowo Morskie 55 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing home in Dabki w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms

Amazing home in Dabki w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Dabki w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms. Amazing home in Dabki w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms is set in Dąbki. The accommodation is 46 km from Ustka. Ubytování Amazing home in Dabki w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Dąbki (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wolne pokoje

Wolne pokoje

Ubytování (Privát) Wolne pokoje. Located in Dąbki, Wolne pokoje offers accommodation with free WiFi. Guests can also relax in the garden. Ustka is 41 km from the homestay. Ubytování Wolne pokoje se nachází ve městě Dąbki (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wind4you

Wind4you

Ubytování (Chata) Wind4you. Wind4you se nachází ve městě Dąbki, 38 km od Sarbinowa, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Wind4you se nachází ve městě Dąbki (Polsko - Západopomořanské vojvodství).

Apartament Bursztynek

Apartament Bursztynek

Ubytování (Apartmán) Apartament Bursztynek. Situated in Dąbki in the West Pomerania region, Apartament Bursztynek features a balcony. Guests can enjoy the free WiFi. Ubytování Apartament Bursztynek se nachází ve městě Dąbki (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Dzika Plaża

Domki Dzika Plaża

Ubytování (Prázdninový dům) Domki Dzika Plaża. Ubytování se nachází ve městě Dąbki, 41 km od Ustky. Domki Dzika Plaża nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům má terasu. Ubytování Domki Dzika Plaża se nachází ve městě Dąbki (Polsko - Západopomořanské vojvodství).