Hledat

Ubytování

North Pokoje Gościnne Penzion

Pogodna 14, 84-100 Swarzewo, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) North Pokoje Gościnne. North Pokoje Gościnne se nachází ve vesnici Swarzewo a nabízí zahradu, sdílenou kuchyň, dětské hřiště, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování North Pokoje Gościnne se nachází ve městě Pogodna 14 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Popis ubytování North Pokoje Gościnne

North Pokoje Gościnne leží 47 km od Sopot a 37 km od Gdyně. North Pokoje Gościnne se nachází ve vesnici Swarzewo a nabízí zahradu, sdílenou kuchyň, dětské hřiště, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Letiště Lecha Wałęsy v Gdaňsku je vzdáleno 54 km. K dispozici je terasa. North Pokoje Gościnne poskytuje ubytování v pokojích s rychlovarnou konvicí, vlastní koupelnou, lednicí a v některých případech s kuchyňským koutem.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování North Pokoje Gościnne

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena na požádání, a ubytována zdarma.
 • Badmintonové vybavení
 • Dětské hřiště
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Televizní programy pro děti
 • Venkovní dětské hřiště
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Swarzewo

Apartament Małgosia

9,8

Apartament Małgosia

Ubytování (Apartmány) Apartament Małgosia. Located in Swarzewo, 4 km from Władysławowo, Apartament Małgosia provides free bikes and free WiFi. Ubytování Apartament Małgosia se nachází ve městě Szkolna 4 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek letniskowy

9,8

Domek letniskowy

Ubytování (Chata) Domek letniskowy. Set in Swarzewo, Domek letniskowy offers free bikes, a garden and a barbecue. The air-conditioned accommodation is 4. Ubytování Domek letniskowy se nachází ve městě Swarzewo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne-Kwatera u Evy

9,8

Pokoje Gościnne-Kwatera u Evy

Ubytování (Apartmány) Pokoje Gościnne-Kwatera u Evy. Situated in Swarzewo, 5 km from Władysławowo, Pokoje Gościnne-Kwatera u Evy features a garden and free WiFi. Ubytování Pokoje Gościnne-Kwatera u Evy se nachází ve městě Swarzewo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Mantra

9,7

Domek Mantra

Ubytování (Prázdninové domy) Domek Mantra. Domek Mantra se nachází ve Swarzewu, 4,2 km od Władysławowa. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Domek Mantra se nachází ve městě Swarzewo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament nad Zatoką Pucką

9,6

Apartament nad Zatoką Pucką

Ubytování (Apartmán) Apartament nad Zatoką Pucką. Apartmán nad Zatoką Pucką se nachází v klidné části města Swarzewo, 300 metrů od moře a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartament nad Zatoką Pucką se nachází ve městě ul. Rybacka 10 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje gościnne Jutrzenka

9,5

Pokoje gościnne Jutrzenka

Ubytování (Penzion) Pokoje gościnne Jutrzenka. Pokoje Gościnne Jutrzenka se nachází v Swarzewu. Nabízí gril, zahradu a terasu. Ubytování Pokoje gościnne Jutrzenka se nachází ve městě SWARZEWO ul. Św.Mikołaja 10 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eugen Apartments

9,4

Eugen Apartments

Ubytování (Apartmány) Eugen Apartments. Eugen Apartments se nachází v obci Swarzewo na pobřeží Baltského moře. Ubytování Eugen Apartments se nachází ve městě Swarzewo ul Szkolna 45 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Angelika

9,4

Pokoje Gościnne Angelika

Ubytování (Bed and breakfast) Pokoje Gościnne Angelika. Pokoje Gościnne Angelika se nachází ve Swarzewu, 4,2 km od Władysławowa. Nabízí zdarma půjčení kol a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pokoje Gościnne Angelika se nachází ve městě Swarzewo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Angelika

9,4

Angelika

Ubytování (Penzion) Angelika. Set in Swarzewo, Angelika offers a hot tub and fitness centre. Gdańsk is 48 km from the property. All units have a seating and dining area. Ubytování Angelika se nachází ve městě Swarzewo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Morski

9,3

Domek Morski

Ubytování (Chata) Domek Morski. Domek Morski se nachází ve vesnici Swarzewo, 47 km od Sopot, a nabízí zahradu s grilem a výhled na moře. Ubytování Domek Morski se nachází ve městě Ks. Pronobisa 21 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Serce Kaszub

9,3

Willa Serce Kaszub

Ubytování (Penzion) Willa Serce Kaszub. Willa Serce Kaszub se nachází v obci Swarzewo a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, recepci otevřenou 24 hodin, dětské hřiště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Willa Serce Kaszub se nachází ve městě Polna 22 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Pokoje wczasowe Swarzewo

9,2

Pokoje wczasowe Swarzewo

Ubytování (Penzion) Pokoje wczasowe Swarzewo. Toto ubytování nabízí úschovu zavazadel, gril, zahradu a dětské hřiště. Ubytování Pokoje wczasowe Swarzewo se nachází ve městě SZKOLNA 28 JASMINOWA 1 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Stajnia Swarzewo

9,2

Stajnia Swarzewo

Ubytování (Farma) Stajnia Swarzewo. Stajnia Swarzewo se nachází ve Swarzewu. Nabízí Wi-Fi zdarma, výuku jízdy na koni a jachtařské plavby v zálivu Zatoka Pucka. Ubytování Stajnia Swarzewo se nachází ve městě ks.Pronobisa 27 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Elżbieta

9,1

Domki Elżbieta

Ubytování (Chata) Domki Elżbieta. Domki Elżbieta se nachází ve vesnici Swarzewo. Ubytování má v některých případech posezení a/nebo terasu. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Domki Elżbieta se nachází ve městě Szkolna 12 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje gościnne Olka

9

Pokoje gościnne Olka

Ubytování (Privát) Pokoje gościnne Olka. Pokoje gościnne Olka se nachází ve Swarzewu, 4 km od Władysławowa. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pokoje gościnne Olka se nachází ve městě Swarzewo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Faltom

8,9

Apartamenty Faltom

Ubytování (Penzion) Apartamenty Faltom. Apartamenty Faltom se nachází na útesu u Baltského moře. Nabízí prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi a výhledem na zátoku Puck. Ubytování Apartamenty Faltom se nachází ve městě ul. Szkolna 53 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Rambiert

8,8

Willa Rambiert

Ubytování (Privát) Willa Rambiert. Willa Rambiert se nachází v obci Swarzewo a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Willa Rambiert se nachází ve městě Swarzewo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Papugami

8,6

Pod Papugami

Ubytování (Privát) Pod Papugami. Pod Papugami se nachází ve vesnici Swarzewo, 3,9 km od města Władysławowo. Nabízí jízdní kola k zapůjčení zdarma a bezplatné Wi-Fi. Nechybí ani terasa. Ubytování Pod Papugami se nachází ve městě Władysławowska 52a (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje U Wojtka Z Widokiem Na Zatokę

8,6

Pokoje U Wojtka Z Widokiem Na Zatokę

Ubytování (Privát) Pokoje U Wojtka Z Widokiem Na Zatokę. Pokoje U Wojtka Z Widokiem Na Zatokę se nachází v obci Swarzewo a nabízí ubytování s přístupem do zahrady. Některé pokoje mají terasu nebo balkon. Ubytování Pokoje U Wojtka Z Widokiem Na Zatokę se nachází ve městě ul. Ks. Pronobisa 21 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek letniskowy " MARINA

8,6

Domek letniskowy " MARINA

Ubytování (Chata) Domek letniskowy " MARINA. Domek letniskowy " MARINA v obci Swarzewo poskytuje výhled do zahrady a terasu. Ubytování Domek letniskowy " MARINA se nachází ve městě Swarzewo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zajazd Kaszub

8,6

Zajazd Kaszub

Ubytování (Penzion – hostinec) Zajazd Kaszub. Zajazd Kaszub se nachází ve Swarzewu a nabízí výhled do zahrady, společný lounge, zahradu, zázemí pro grilování, dětské hřiště, nepřetržitě otevřenou... Ubytování Zajazd Kaszub se nachází ve městě Swarzewo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Gościnne Stołówka- Swarzewianka

8,5

Pokoje Gościnne Stołówka- Swarzewianka

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne Stołówka- Swarzewianka. Pokoje Gościnne Swarzewianka se nachází 300 metrů od zálivu Puck. Toto ubytování v soukromí nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování má TV. Ubytování Pokoje Gościnne Stołówka- Swarzewianka se nachází ve městě Kwiatowa 8 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa i Domki Boja

8,1

Willa i Domki Boja

Ubytování (Bed and breakfast) Willa i Domki Boja. Willa i Domki Boja nabízí příjemně zařízené pokoje a chaty s bezplatným Wi-Fi a koupelnou a zahradu s dětským hřištěm. Ubytování Willa i Domki Boja se nachází ve městě Swarzewo (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Bursztynowa

Pokoje Bursztynowa

Ubytování (Privát) Pokoje Bursztynowa. Situated in Swarzewo, Bursztynowa provides accommodation with free WiFi and a garden. The homestay offers a terrace. Ubytování Pokoje Bursztynowa se nachází ve městě Swarzewo (Polsko - Pomořské vojvodství).