Hledat

Ubytování

NORDA Chata

Helska 10, 84-130 Kuźnica, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) NORDA. NORDA se nachází v Kuźnici. Nabízí TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Některé pokoje mají terasu nebo balkon. Ubytování NORDA se nachází ve městě Helska 10 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Popis ubytování NORDA

Některé pokoje mají terasu nebo balkon. Ubytování leží 13 km od Władysławowa a 70 km od letiště Lecha Wałęsy v Gdaňsku. NORDA se nachází v Kuźnici. Nabízí TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Pláž

Vybavení ubytování NORDA

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Pláž
 • Terasa
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Kuźnica

Kusfeld

9,7

Kusfeld

Ubytování (Privát) Kusfeld. Located in Kuźnica, 21 km from Hel, Kusfeld provides a garden and free WiFi. The homestay offers a barbecue. Ubytování Kusfeld se nachází ve městě Hallera 7 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ORKAN 2

9,6

ORKAN 2

Ubytování (Privát) ORKAN 2. ORKAN 2 provides air-conditioned rooms in Kuźnica. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování ORKAN 2 se nachází ve městě Kuźnica (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fulinowo - Kuźnica

9,4

Fulinowo - Kuźnica

Ubytování (Penzion) Fulinowo - Kuźnica. Facing the beachfront in Kuźnica, Fulinowo - Kuźnica has free bikes and a garden. Ubytování Fulinowo - Kuźnica se nachází ve městě 51 Helska (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament przy plaży

9,2

Apartament przy plaży

Ubytování (Apartmán) Apartament przy plaży. Apartament przy plaży offers accommodation in Kuźnica, 50 metres from Kuznica Beach. Ubytování Apartament przy plaży se nachází ve městě Kuźnica (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

u sylwana

9,2

u sylwana

Ubytování (Privát) u sylwana. Ubytování v soukromí u sylwana se nachází v obci Kuźnica, 21 km od městečka Hel, a nabízí zahradu a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování u sylwana se nachází ve městě Kuźnica (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Kotwica

8,9

Pensjonat Kotwica

Ubytování (Penzion) Pensjonat Kotwica. Pensjonat Kotwica leží jen 50 metrů od písečné pláže u Baltského moře. Ubytování Pensjonat Kotwica se nachází ve městě Ul. Hallera 29 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orkan

8,9

Orkan

Ubytování (Privát) Orkan. Set within 100 metres of Kuznica Beach in Kuźnica, Orkan offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. A fridge and kettle are also offered. Ubytování Orkan se nachází ve městě Kuźnica (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Kuźnica "Morska 8"

8,8

Apartamenty Kuźnica "Morska 8"

Ubytování (Aparthotel) Apartamenty Kuźnica "Morska 8". Apartamenty Kuźnica "Morska 8" se nachází v rekreačním středisku Kuźnica a nabízí ubytování se sdíleným salonkem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartamenty Kuźnica "Morska 8" se nachází ve městě ul. Morska 8 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Willa Ballada

8,8

Willa Ballada

Ubytování (Privát) Willa Ballada. Willa Ballada is located in Kuźnica, next to the beach over Puck Bay and 200 metres from the Baltic Sea beach. Ubytování Willa Ballada se nachází ve městě ul. Helska 72 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje w Kużnicy u Andrzeja

8,8

Pokoje w Kużnicy u Andrzeja

Ubytování (Privát) Pokoje w Kużnicy u Andrzeja. Pokoje w Kużnicy u Andrzeja is situated on the beachfront in Kuźnica. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Pokoje w Kużnicy u Andrzeja se nachází ve městě Kuźnica (Polsko - Pomořské vojvodství).

Szafir

8,5

Szafir

Ubytování (Chata) Szafir. Szafir se nachází v Kuźnici, 22 km od Hel, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Szafir se nachází ve městě Helska 57 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Syberia

Pokoje Syberia

Ubytování (Apartmán) Pokoje Syberia. Located in Kuźnica in the Pomerania region, Pokoje Syberia features a balcony and sea views. Ubytování Pokoje Syberia se nachází ve městě Morska 20 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Beata

Willa Beata

Ubytování (Privát) Willa Beata. Willa Beata is located in Kuźnica. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. The homestay has a flat-screen TV. Ubytování Willa Beata se nachází ve městě Kuźnica (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje gościnne WIKTORIA

Pokoje gościnne WIKTORIA

Ubytování (Chata) Pokoje gościnne WIKTORIA. Situated in Kuźnica in the Pomerania region, Pokoje gościnne WIKTORIA has a balcony. Guests may enjoy free WiFi. The lodge comes with a flat-screen TV. Ubytování Pokoje gościnne WIKTORIA se nachází ve městě Kuźnica (Polsko - Pomořské vojvodství).

Normandia

Normandia

Ubytování (Prázdninový dům) Normandia. Located in Kuźnica in the Pomerania region, Normandia has a terrace and garden views. Ubytování Normandia se nachází ve městě Gen. Hallera 27 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokój 3 os z łazienką

Pokój 3 os z łazienką

Ubytování (Privát) Pokój 3 os z łazienką. Situated in Kuźnica in the Pomerania region, Pokój 3 os z łazienką has a balcony and sea views. Guests have access to free WiFi. Ubytování Pokój 3 os z łazienką se nachází ve městě Kuźnica (Polsko - Pomořské vojvodství).