Hledat

Ubytování

Noclegi w Beskidzie Żywieckim w górach Apartmán

15 Żywiecka, 34-340 Jeleśnia, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Noclegi w Beskidzie Żywieckim w górach. Noclegi w Beskidzie Żywieckim w górach is set in Jeleśnia. The accommodation is 9 km from Korbielów. Ubytování Noclegi w Beskidzie Żywieckim w górach se nachází ve městě 15 Żywiecka (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Noclegi w Beskidzie Żywieckim w górach

The accommodation is 9 km from Korbielów. Noclegi w Beskidzie Żywieckim w górach is set in Jeleśnia. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. The nearest airport is John Paul II International Kraków–Balice Airport, 86 km from the accommodation. Skiing is possible within the area and the apartment offers ski storage space. Szczyrk is 28 km from Noclegi w Beskidzie Żywieckim w górach, while Bielsko-Biala is 36 km away.

Vybavení ubytování Noclegi w Beskidzie Żywieckim w górach

 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Zdarma! Kabelové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Vlastní koupelna
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Lyžárna
 • Pěší turistika
 • Lyžování Mimo ubytování
 • Rybaření
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování v polském městě Jeleśnia

Górska Chata

9,8

Górska Chata

Ubytování (Penzion) Górska Chata. Górska Chata in Jeleśnia features a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Górska Chata se nachází ve městě Janikowa Grapa 6 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Piotrka

9,5

U Piotrka

Ubytování (Privát) U Piotrka. Situated in Sopotnia Wielka, 13 km from Korbielów, U Piotrka features a garden and free WiFi. The homestay offers a children's playground. Ubytování U Piotrka se nachází ve městě Sopotnia Wielka 350 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DW Maria

9,2

DW Maria

Ubytování (Penzion) DW Maria. Set in Jeleśnia, DW Maria offers accommodation with private balconies. Among the various facilities of this property are a garden and ski storage space. Ubytování DW Maria se nachází ve městě ul.Plebanska 15 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Drugi Dom

9

Drugi Dom

Ubytování (Bed and breakfast) Drugi Dom. Drugi Dom se nachází v Jeleśni, 6 km od Korbielowa, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Drugi Dom se nachází ve městě Jeleśnia (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Tara

8,8

Pensjonat Tara

Ubytování (Penzion) Pensjonat Tara. Rodinný Pensjonat Tara se nachází v Jeleśnii v jižní části Slezska a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Ubytování Pensjonat Tara se nachází ve městě Jeleśnia (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Antrakt Jeleśnia

8,8

Antrakt Jeleśnia

Ubytování (Privát) Antrakt Jeleśnia. Antrakt Jeleśnia se nachází v Jeleśnii a nabízí výhled na hory, sdílený lounge a zahradu. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Antrakt Jeleśnia se nachází ve městě Jeleśnia (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zajazd Śnieżka

8,5

Zajazd Śnieżka

Ubytování (Penzion – hostinec) Zajazd Śnieżka. Zajazd Śnieżka has a restaurant, bar, a garden and ski-to-door access in Sopotnia Wielka. Ubytování Zajazd Śnieżka se nachází ve městě Sopotnia Wielka 330 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Vesta Centrum Konferencyjno Wypoczynkowe

8,2

Hotel Vesta Centrum Konferencyjno Wypoczynkowe

Ubytování (Hotel) Hotel Vesta Centrum Konferencyjno Wypoczynkowe. Hotel Vesta Centrum Konferencyjno Wypoczynkowev se nachází v obci Jeleśnia v Żywiec Beskydech. Nabízí wellness centrum a pokoje s TV a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Vesta Centrum Konferencyjno Wypoczynkowe se nachází ve městě Rynek 15 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country Club Żywiec

Country Club Żywiec

Ubytování (Prázdninový dům) Country Club Żywiec. Situated in Jeleśnia in the Silesia region, Country Club Żywiec has a balcony and mountain views. Ubytování Country Club Żywiec se nachází ve městě Kiełbasów 24 (Polsko - Slezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)