Hledat

Ubytování

Noclegi Viktor Hostel

Stolarska 6, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Hostel) Noclegi Viktor. Noclegi Viktor se nachází v blízkosti centra městečka Kalwaria Zebrzydowska, které je známým cílem poutníků. Ubytování Noclegi Viktor se nachází ve městě Stolarska 6 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Noclegi Viktor

Nabízí pokoje s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a bezplatné připojení k internetu. V okolí najdete také mnoho restaurací a barů. Noclegi Viktor má nepřetržitě otevřenou recepci a neplacené parkoviště. V hostelu Viktor si můžete vařit ve společné kuchyňce. Noclegi Viktor se nachází v blízkosti centra městečka Kalwaria Zebrzydowska, které je známým cílem poutníků.

Vybavení ubytování Noclegi Viktor

  • Společná kuchyně
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Láhev vody
  • Velmi dobrá káva!
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Hlídané parkoviště
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Topení
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování v polském městě Kalwaria Zebrzydowska

Apartament Kapi

9,8

Apartament Kapi

Ubytování (Apartmán) Apartament Kapi. Boasting free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, and a garden, Apartament Kapi features accommodation in Kalwaria Zebrzydowska with free WiFi and... Ubytování Apartament Kapi se nachází ve městě Zjednoczenia 24 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Zacisze - Apartament

9,6

Willa Zacisze - Apartament

Ubytování (Apartmán) Willa Zacisze - Apartament. Located just 1.4 km from The Kalwaria Zebrzydowska Pilgrimage Park, Willa Zacisze - Apartament offers accommodation in Kalwaria Zebrzydowska with access to... Ubytování Willa Zacisze - Apartament se nachází ve městě 120 Bugaj (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zosia Rooms

9,3

Zosia Rooms

Ubytování (Apartmán) Zosia Rooms. Boasting garden views, Zosia Rooms offers accommodation with a garden and a balcony, around 6 km from The Kalwaria Zebrzydowska Pilgrimage Park. Ubytování Zosia Rooms se nachází ve městě Zebrzydowice 228 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Pielgrzyma

8,8

Dom Pielgrzyma

Ubytování (Penzion) Dom Pielgrzyma. Located in the heart of Mannerist Landscape complex and pilgrimage park, a UNESCO World Heritage Site, and right by the Friars Minor Monastery, Dom... Ubytování Dom Pielgrzyma se nachází ve městě ul. Bernardyńska 46 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Barka

8,7

Hotel Barka

Ubytování (Hotel) Hotel Barka. Hotel Barka se nachází v klidné a tiché části města Kalwaria Zebrzydowska a nabízí světlé pohodlně zařízené pokoje s vlastní koupelnou i zdarma dostupným... Ubytování Hotel Barka se nachází ve městě Partyzantów 6A (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pawilon Sportowo Turystyczny Kalwarianka

8,1

Pawilon Sportowo Turystyczny Kalwarianka

Ubytování (Hostel) Pawilon Sportowo Turystyczny Kalwarianka. Pawilon Sportowo Turystyczny Kalwarianka se nachází ve městě Kalwaria Zebrzydowska, 1,4 km od poutního parku Kalwaria Zebrzydowska a nabízí tenisový kurt a... Ubytování Pawilon Sportowo Turystyczny Kalwarianka se nachází ve městě ul. Mickiewicza 16 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel "DZIEWIĘTNASTKA"

8,1

Aparthotel "DZIEWIĘTNASTKA"

Ubytování (Apartmány) Aparthotel "DZIEWIĘTNASTKA". Located in Kalwaria Zebrzydowska, Aparthotel "DZIEWIĘTNASTKA" offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a bar and a garden. Ubytování Aparthotel "DZIEWIĘTNASTKA" se nachází ve městě ul. Krakowska 19 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Tatarscy

7,8

Hotel Tatarscy

Ubytování (Hotel) Hotel Tatarscy. Hotel Tatarscy is situated in the centre, but surrounded by greenery and offers homely rooms with free WiFi. Ubytování Hotel Tatarscy se nachází ve městě ul. Sądowa 11 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)