Hledat

Ubytování

Noclegi u Zosi Privát

ul.Mickiewicz 14, 34-436 Maniowy, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) Noclegi u Zosi. Located in Maniowy in the Lesser Poland region and Pieniny National Park reachable within 16 km, Noclegi u Zosi provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Noclegi u Zosi se nachází ve městě ul.Mickiewicz 14 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Noclegi u Zosi

Skiing can be enjoyed nearby. Fitted with a terrace, the units feature a flat-screen TV and a private bathroom with shower. Located in Maniowy in the Lesser Poland region and Pieniny National Park reachable within 16 km, Noclegi u Zosi provides accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a garden and free private parking. The nearest airport is John Paul II International Kraków–Balice Airport, 109 km from the homestay.

Vybavení ubytování Noclegi u Zosi

 • Gril
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Prohlídky na kole
 • Pěší prohlídky
 • Pub crawls
 • Pěší turistika
 • Lyžování
 • Rybaření
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování v polském městě Maniowy

Noclegi z widokiem

10

Noclegi z widokiem

Ubytování (Farma) Noclegi z widokiem. Located in Maniowy, Noclegi z widokiem offers accommodation with free WiFi, within 12 km of Pieniny National Park. Ubytování Noclegi z widokiem se nachází ve městě Maniowy (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ciche Pole

9,9

Ciche Pole

Ubytování (Chata) Ciche Pole. Boasting lake views, Ciche Pole provides accommodation with a garden and a balcony, around 15 km from Pieniny National Park. Ubytování Ciche Pole se nachází ve městě Dzioł 1 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Nowe Maniowy

9,7

Apartament Nowe Maniowy

Ubytování (Apartmán) Apartament Nowe Maniowy. Boasting mountain views, Apartament Nowe Maniowy provides accommodation with a balcony and a kettle, around 15 km from Pieniny National Park. Ubytování Apartament Nowe Maniowy se nachází ve městě ul. Ks. Antoniego Siudy 2/4a (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty w Maniowach

9,6

Apartamenty w Maniowach

Ubytování (Apartmán) Apartamenty w Maniowach. Featuring a garden and barbecue facilities, Apartamenty w Maniowach features accommodation in Maniowy with free WiFi and lake views. Ubytování Apartamenty w Maniowach se nachází ve městě ul. Marii Konopnickiej 30 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje ''u Jadzi''

9,6

Pokoje ''u Jadzi''

Ubytování (Privát) Pokoje ''u Jadzi''. Located in Maniowy in the Lesser Poland region and Pieniny National Park reachable within 15 km, Pokoje ''u Jadzi'' provides accommodation with free WiFi,... Ubytování Pokoje ''u Jadzi'' se nachází ve městě Marii Konopnickiej 31 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek wypoczynkowy Niko

8,8

Ośrodek wypoczynkowy Niko

Ubytování (Penzion) Ośrodek wypoczynkowy Niko. Located in Maniowy, Lesser Poland region, Ośrodek wypoczynkowy Niko is situated 16 km from Pieniny National Park. Ubytování Ośrodek wypoczynkowy Niko se nachází ve městě ul. Gorczańska 5 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mango

8,7

Villa Mango

Ubytování (Apartmány) Villa Mango. Villa Mango je situovaná pouhých 500 metrů od Czorsztyńskieho jezera a nabízí moderní apartmány s balkonem s výhledem na jezero a Vysoké Tatry. Ubytování Villa Mango se nachází ve městě ul. Pienińska 61 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DOM NAD JEZIOREM „HUBKA”

8,4

DOM NAD JEZIOREM „HUBKA”

Ubytování (Penzion) DOM NAD JEZIOREM „HUBKA”. Offering a la carte restaurant specialising in Polish cuisine, Dom nad jeziorem "Hubka" is located in Maniowy, on the Czorsztyńskie Lake. Ubytování DOM NAD JEZIOREM „HUBKA” se nachází ve městě Hubka 1 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Eden & Pensjonat Seniora Eden

6,2

Pensjonat Eden & Pensjonat Seniora Eden

Ubytování (Bed and breakfast) Pensjonat Eden & Pensjonat Seniora Eden. Pensjonat Eden se nachází v obci Maniowy, 16 km od Pieninského národního parku, a nabízí sdílený lounge, bezplatné soukromé parkoviště, zahradu a gril. Ubytování Pensjonat Eden & Pensjonat Seniora Eden se nachází ve městě Maniowy (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Podhalański Domek u Magdusi

Podhalański Domek u Magdusi

Ubytování (Chata) Podhalański Domek u Magdusi. Situated 19 km from Pieniny National Park, Podhalański Domek u Magdusi features accommodation with barbecue facilities, a terrace and a shared kitchen for... Ubytování Podhalański Domek u Magdusi se nachází ve městě Hubka (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Góralski Domek na Podhalu

Góralski Domek na Podhalu

Ubytování (Chata) Góralski Domek na Podhalu. Situated in Maniowy in the Lesser Poland region and Pieniny National Park reachable within 16 km, Góralski Domek na Podhalu features accommodation with... Ubytování Góralski Domek na Podhalu se nachází ve městě Pienińska (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom nad jeziorem

Dom nad jeziorem

Ubytování (Prázdninový dům) Dom nad jeziorem. Dom nad Zalewem Czorsztyńskim is located in Maniowy. This holiday home also has free WiFi. The holiday home also features 2 bathrooms. Ubytování Dom nad jeziorem se nachází ve městě Maniowy (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zajazd Czorsztyński

Zajazd Czorsztyński

Ubytování (Bed and breakfast) Zajazd Czorsztyński. Offering mountain views, Zajazd Czorsztyński in Maniowy offers accommodation, a restaurant, a bar, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Zajazd Czorsztyński se nachází ve městě Maniowy (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek nad Jeziorem Czorsztyńskim

Domek nad Jeziorem Czorsztyńskim

Ubytování (Prázdninový dům) Domek nad Jeziorem Czorsztyńskim. Featuring garden views, Domek nad Jeziorem Czorsztyńskim features accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 16 km from Pieniny... Ubytování Domek nad Jeziorem Czorsztyńskim se nachází ve městě Węgliska 36 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY - PENSJONAT SENIORA EDEN

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY - PENSJONAT SENIORA EDEN

Ubytování (Rezort) OŚRODEK WYPOCZYNKOWY - PENSJONAT SENIORA EDEN. OŚRODEK WYPOCZYNKOWY - PENSJONAT SENIORA EDEN is located in Maniowy and features a fitness centre and a garden. Ubytování OŚRODEK WYPOCZYNKOWY - PENSJONAT SENIORA EDEN se nachází ve městě Maniowy (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)