Hledat

Ubytování

Noclegi u Lili Penzion

Zielona 39, 77-300 Czluchów, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Noclegi u Lili. Noclegi u Lili features accommodation in Człuchów. All rooms boast a kitchen, a TV with satellite channels, and a shared bathroom. Ubytování Noclegi u Lili se nachází ve městě Zielona 39 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Noclegi u Lili

All rooms boast a kitchen, a TV with satellite channels, and a shared bathroom. The nearest airport is Bydgoszcz Ignacy Jan Paderewski Airport, 95 km from Noclegi u Lili. Noclegi u Lili features accommodation in Człuchów. Chojnice is 15 km from the guest house. All rooms will provide guests with a wardrobe and a kettle. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Noclegi u Lili

 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Obchody v hotelu
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Czluchów

Pokoje Gościnne U Garncarza

9,6

Pokoje Gościnne U Garncarza

Ubytování (Venkovský dům) Pokoje Gościnne U Garncarza. Pokoje Gościnne U Garncarza se nachází 950 metrů od jezera Kłodzko Małe. Nabízí klasicky zařízené pokoje s podlahami z tvrdého dřeva a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pokoje Gościnne U Garncarza se nachází ve městě Sokole 18n (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Omelia

9,3

Agroturystyka Omelia

Ubytování (Venkovský dům) Agroturystyka Omelia. Situated in Człuchów, 6 km from Chojnice, Agroturystyka Omelia features a garden and free WiFi. The country house provides a children's playground. Ubytování Agroturystyka Omelia se nachází ve městě Nieżywięć 39a (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Goscinny Bialy Dworek

9,1

Dom Goscinny Bialy Dworek

Ubytování (Hotel) Dom Goscinny Bialy Dworek. Offering a barbecue and views of the lake, Dom Goscinny Bialy Dworek is situated in Człuchów in the Pomerania Region, 44 km from Szczecinek. Ubytování Dom Goscinny Bialy Dworek se nachází ve městě Aleja Wojska Polskiego 34 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Goscinne Duet

9,1

Pokoje Goscinne Duet

Ubytování (Penzion) Pokoje Goscinne Duet. Pokoje Goscinne Duet offers air-conditioned accommodation in Człuchów. The guest house also features free WiFi and free private parking. Ubytování Pokoje Goscinne Duet se nachází ve městě ul. Kwiatowa 2 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

120m2 STUDIO APARTAMENT

9

120m2 STUDIO APARTAMENT

Ubytování (Apartmán) 120m2 STUDIO APARTAMENT. Located in Człuchów in the Pomerania region, 120m2 STUDIO APARTAMENT features a garden. Ubytování 120m2 STUDIO APARTAMENT se nachází ve městě 1 Kmicica (Polsko - Pomořské vojvodství).

Agroturystyka SZYSZKA

8,9

Agroturystyka SZYSZKA

Ubytování (Farma) Agroturystyka SZYSZKA. Located in Polnica, 18 km from Chojnice, Agroturystyka SZYSZKA provides a garden and free WiFi. Ubytování Agroturystyka SZYSZKA se nachází ve městě Sokole 19 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Canpol

8,4

Canpol

Ubytování (Penzion) Canpol. Located in Człuchów, in the Middle Pomerania region, Canpol Hotel offers rooms with a private bathroom and free Wi-Fi. Ubytování Canpol se nachází ve městě Trasa 22 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel i Restauracja Nad Jeziorem

8,2

Hotel i Restauracja Nad Jeziorem

Ubytování (Hotel) Hotel i Restauracja Nad Jeziorem. Located in Człuchów, Hotel i Restauracja Nad Jeziorem offers accommodation with free Wi-Fi and an LCD TV with satellite channels. Ubytování Hotel i Restauracja Nad Jeziorem se nachází ve městě ul. Szczecińska 13 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mieszkanie na zielonej

7,9

Mieszkanie na zielonej

Ubytování (Apartmány) Mieszkanie na zielonej. Situated in Człuchów, 15 km from Chojnice, Mieszkanie na zielonej features a restaurant and free WiFi. Ubytování Mieszkanie na zielonej se nachází ve městě ul. Zielona 41 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gościniec Mariola

7,8

Gościniec Mariola

Ubytování (Farma) Gościniec Mariola. Located in Człuchów, 23 km from Chojnice, Gościniec Mariola provides a garden and free WiFi. Ubytování Gościniec Mariola se nachází ve městě Płonica 11/1 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OSiR w Człuchowie

OSiR w Człuchowie

Ubytování (Hostel) OSiR w Człuchowie. OSiR w Człuchowie nabízí ubytování v Człuchowě. K dispozici je dětské hřiště, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Pokoje jsou vybavené TV. Ubytování OSiR w Człuchowie se nachází ve městě Czluchów (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)