Hledat

Ubytování

Noclegi u Lidii Privát

Szpuntówka 354a, 34-453 Ochotnica Górna, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) Noclegi u Lidii. Noclegi u Lidii is located in Ochotnica Górna and offers a mountain and river view. There is also a garden with outdoor furniture and barbecue facilities. Ubytování Noclegi u Lidii se nachází ve městě Szpuntówka 354a (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Noclegi u Lidii

There is a TV in the common lounge. Noclegi u Lidii is located in Ochotnica Górna and offers a mountain and river view. There is a shared kitchen with a fridge, an electric kettle and a dining table, as well as a shared lounge. Noclegi u Lidii is located 23 km from Niedzica Castle and 27 km from Litwinka Ski Lift. At Noclegi u Lidii you will find a terrace and free private parking. There is also a garden with outdoor furniture and barbecue facilities. An array of activities can be enjoyed on site or in the surroundings, including skiing and hiking.

Vybavení ubytování Noclegi u Lidii

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Prohlídky na kole
 • Pěší prohlídky
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika
 • Dětské hřiště
 • Lyžování Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Společenská místnost
 • Venkovní dětské hřiště
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Ochotnica Górna

Góralska chata

9,7

Góralska chata

Ubytování (Prázdninový dům) Góralska chata. Góralska chata se nachází v Ochotnici Górné v Malopolském vojvodství a nabízí balkon a výhled na hory. 28 km od obce Bukowina Tatrzańska. Ubytování Góralska chata se nachází ve městě Ochotnica Górna (Polsko - Malopolské vojvodství).

U Bożeny Chopinka

9,7

U Bożeny Chopinka

Ubytování (Farma) U Bożeny Chopinka. U Bożeny Chopinka is located in Ochotnica Górna and offers barbecue facilities. Ubytování U Bożeny Chopinka se nachází ve městě oś. Jamne 170 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka u Doroty

9,7

Agroturystyka u Doroty

Ubytování (Farma) Agroturystyka u Doroty. Set in Ochotnica Górna, 31 km from Szczawnica, Agroturystyka u Doroty offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Agroturystyka u Doroty se nachází ve městě 177 B (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Czajka

9,6

Pokoje Czajka

Ubytování (Venkovský dům) Pokoje Czajka. Situated in Ochotnica Górna, 28 km from Szczawnica, Pokoje Czajka features a garden and free WiFi. Ubytování Pokoje Czajka se nachází ve městě Osiedle Puchry 308b Ochotnica Górna (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka u Chlebków

9,5

Agroturystyka u Chlebków

Ubytování (Farma) Agroturystyka u Chlebków. Located in Ochotnica Górna, 30 km from Bukowina Tatrzańska, Agroturystyka u Chlebków provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Agroturystyka u Chlebków se nachází ve městě ul. Ustrzyk 365 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Muzyki

9,3

Agroturystyka Muzyki

Ubytování (Chata) Agroturystyka Muzyki. Agroturystyka Muzyki se nachází v obci Ochotnica Górna a nabízí ubytování se zázemím pro grilování, výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Agroturystyka Muzyki se nachází ve městě Jamne 177 (Polsko - Malopolské vojvodství).

Agroturystyka u Czepiela

8,8

Agroturystyka u Czepiela

Ubytování (Penzion) Agroturystyka u Czepiela. Agroturystyka u Czepiela is located in the picturesque Gorce Mountains. Ubytování Agroturystyka u Czepiela se nachází ve městě Ustrzyk 368 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Zakręcie

8,7

Na Zakręcie

Ubytování (Privát) Na Zakręcie. Featuring a garden and free WiFi, U Kurnytki offers accommodation in Ochotnica Górna. Ubytování Na Zakręcie se nachází ve městě Ochotnica Górna (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Wypoczynkowy Jurkowski

8,7

Ośrodek Wypoczynkowy Jurkowski

Ubytování (Privát) Ośrodek Wypoczynkowy Jurkowski. Situated in Ochotnica Górna, Ośrodek Wypoczynkowy Jurkowski has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytování Ośrodek Wypoczynkowy Jurkowski se nachází ve městě Ochotnica Górna (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Turbacz pokoje gościnne

Turbacz pokoje gościnne

Ubytování (Privát) Turbacz pokoje gościnne. Set in Ochotnica Górna, Turbacz pokoje gościnne features accommodation with free WiFi and a terrace. Zakopane is 32 km from the homestay. Ubytování Turbacz pokoje gościnne se nachází ve městě Ochotnica Górna (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Wypoczynkowy Szymanówka

Dom Wypoczynkowy Szymanówka

Ubytování (Penzion) Dom Wypoczynkowy Szymanówka. Set in Ochotnica Górna, Dom Wypoczynkowy Szymanówka offers a garden. Rooms have a balcony with mountain views. Ubytování Dom Wypoczynkowy Szymanówka se nachází ve městě Ochotnica Górna (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek na Przełęczy

Domek na Przełęczy

Ubytování (Prázdninový dům) Domek na Przełęczy. Boasting a garden, private pool and garden views, Domek na Przełęczy is set in Ochotnica Górna. Ubytování Domek na Przełęczy se nachází ve městě Przełęcz Knurowska 83 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leśny Zakątek-domek na przełęczy Knurowskiej

Leśny Zakątek-domek na przełęczy Knurowskiej

Ubytování (Chata) Leśny Zakątek-domek na przełęczy Knurowskiej. Located in Ochotnica Górna in the Lesser Poland region, Domek w Gorcach Przełęcz Knurowska has a balcony and mountain views. Ubytování Leśny Zakątek-domek na przełęczy Knurowskiej se nachází ve městě Ochotnica Górna (Polsko - Malopolské vojvodství).

Gazdaluz

Gazdaluz

Ubytování (Penzion) Gazdaluz. Gazdaluz se nachází v Ochotnici Górné a nabízí gril, dětské hřiště a sluneční terasu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Gazdaluz se nachází ve městě Ochotnica Górna (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)