Hledat

Ubytování

Noclegi u Knutelskich Privát

Szkolna 20, 34-450 Grywałd, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) Noclegi u Knutelskich. Located in Grywałd, 11 km from Szczawnica, Noclegi u Knutelskich provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Noclegi u Knutelskich se nachází ve městě Szkolna 20 (Polsko - Malopolské vojvodství).

Popis ubytování Noclegi u Knutelskich

A children's playground is also available at the homestay, while guests can also relax in the garden. Located in Grywałd, 11 km from Szczawnica, Noclegi u Knutelskich provides a shared lounge and free WiFi. Białka Tatrzanska is 32 km from Noclegi u Knutelskich, while Bukowina Tatrzańska is 36 km away. The accommodation comes with a flat-screen TV and a private bathroom with shower while the kitchen features a microwave and an oven. The nearest airport is John Paul II International Kraków–Balice Airport, 118 km from the accommodation.

Vybavení ubytování Noclegi u Knutelskich

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Dětské hřiště
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Společenská místnost
 • Venkovní dětské hřiště
 • Herna pro děti
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Grywałd

HRYCÓWKA Domki z Widokiem

10

HRYCÓWKA Domki z Widokiem

Ubytování (Horské chaty) HRYCÓWKA Domki z Widokiem. Located in Grywałd, 11 km from Szczawnica, HRYCÓWKA Domki z Widokiem provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování HRYCÓWKA Domki z Widokiem se nachází ve městě Wymyśle 27B (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki u Karola

9,8

Domki u Karola

Ubytování (Apartmány) Domki u Karola. Located in Grywałd, 11 km from Szczawnica, Domki u Karola provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Domki u Karola se nachází ve městě 91 Lubań (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wypoczynek u Gosi

9,7

Wypoczynek u Gosi

Ubytování (Privát) Wypoczynek u Gosi. Set in Grywałd, 8 km from Szczawnica, Wypoczynek u Gosi offers a garden and free WiFi. Ubytování Wypoczynek u Gosi se nachází ve městě ul.Jana Pawła II 58 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 418 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki letniskowe w Pieninach

9,7

Domki letniskowe w Pieninach

Ubytování (Chata) Domki letniskowe w Pieninach. Situated in Grywałd, 11 km from Szczawnica, Domki letniskowe w Pieninach features a garden and free WiFi. Ubytování Domki letniskowe w Pieninach se nachází ve městě 47a Wymysle (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft&Hill

9,7

Loft&Hill

Ubytování (Horské chaty) Loft&Hill. Situated in Grywałd, 11 km from Szczawnica, Loft&Hill features a garden and free WiFi. Ubytování Loft&Hill se nachází ve městě Grywałd (Polsko - Malopolské vojvodství).

Domki u Bronki

9,7

Domki u Bronki

Ubytování (Prázdninové domy) Domki u Bronki. Located in Grywałd, 10 km from Szczawnica, Domki u Bronki provides barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Domki u Bronki se nachází ve městě ul. Zamkowa 41 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament u Jawora

9,5

Apartament u Jawora

Ubytování (Apartmán) Apartament u Jawora. Located in Grywałd in the Lesser Poland region, Apartament u Jawora has a balcony and river views. Ubytování Apartament u Jawora se nachází ve městě wybraństwo 7 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Perła Pienin

9,5

Perła Pienin

Ubytování (Bed and breakfast) Perła Pienin. Located in Grywałd, 10 km from Szczawnica, Perła Pienin provides a garden and free WiFi. Ubytování Perła Pienin se nachází ve městě ul. Podzagonie 12 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek U Moniki

9,5

Domek U Moniki

Ubytování (Prázdninový dům) Domek U Moniki. Domek U Moniki is situated in Grywałd and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Domek U Moniki se nachází ve městě ul. Jana Pawła II 70 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek u Basi

9,5

Domek u Basi

Ubytování (Prázdninový dům) Domek u Basi. Located in Grywałd in the Lesser Poland region, Domek u Basi features a garden. Ubytování Domek u Basi se nachází ve městě 5a (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"Wiejski Domek"

9,4

"Wiejski Domek"

Ubytování (Prázdninový dům) "Wiejski Domek". Set in Grywałd in the Lesser Poland region, "Wiejski Domek" has a garden. Ubytování "Wiejski Domek" se nachází ve městě ul. Lubań 33 (Polsko - Malopolské vojvodství).

Willa Grywałd

9,3

Willa Grywałd

Ubytování (Penzion) Willa Grywałd. Willa Grywałd is located in Grywałd in a quiet area with a mountain view of the Tatras, Trzy Korony and Gorce. Free Wi-Fi access is available in all areas. Ubytování Willa Grywałd se nachází ve městě Zamkowa 47 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gospodarstwo Agroturystyczne Agata Hryc

9,3

Gospodarstwo Agroturystyczne Agata Hryc

Ubytování (Farma) Gospodarstwo Agroturystyczne Agata Hryc. Gospodarstwo Agroturystyczne Agata Hryc offers accommodation in Grywałd. Ubytování Gospodarstwo Agroturystyczne Agata Hryc se nachází ve městě Słoneczna 1 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje U Moniki

9,2

Pokoje U Moniki

Ubytování (Penzion) Pokoje U Moniki. Set in Grywałd, Pokoje U Moniki features a garden and a terrace. Featuring a shared kitchen, this property also provides guests with a barbecue. Ubytování Pokoje U Moniki se nachází ve městě ul.Jana Pawła II 70 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wypoczynek u Bożeny i Edka Tkaczyków

9,2

Wypoczynek u Bożeny i Edka Tkaczyków

Ubytování (Farma) Wypoczynek u Bożeny i Edka Tkaczyków. Situated in Grywałd, 11 km from Szczawnica, Wypoczynek u Bożeny i Edka Tkaczyków features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Wypoczynek u Bożeny i Edka Tkaczyków se nachází ve městě ul. Lubań 57 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek "Pod Lubaniem"

9,1

Domek "Pod Lubaniem"

Ubytování (Chata) Domek "Pod Lubaniem". Domek "Pod Lubaniem" is set in Grywałd. The accommodation is 10 km from Szczawnica, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Domek "Pod Lubaniem" se nachází ve městě Żarnowiecka 24 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Czterech Braci

8,9

Domki Czterech Braci

Ubytování (Prázdninové domy) Domki Czterech Braci. Situated in Grywałd, 9 km from Szczawnica, Domki Czterech Braci features a garden and free WiFi. Ubytování Domki Czterech Braci se nachází ve městě Zamkowa 43 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki u Huberta

8,3

Domki u Huberta

Ubytování (Chata) Domki u Huberta. Located in Grywałd, 9 km from Szczawnica, Domki u Huberta provides a garden and free WiFi. Ubytování Domki u Huberta se nachází ve městě 21 Zamkowa (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Witówka

Witówka

Ubytování (Prázdninové domy) Witówka. Witówka se nachází v Grywałdu, 12 km od Szczawnice, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Witówka se nachází ve městě Grywałd (Polsko - Malopolské vojvodství).

Słoneczny domek

Słoneczny domek

Ubytování (Prázdninový dům) Słoneczny domek. Słoneczny domek is located in Grywałd. The accommodation is 23 km from Bukowina Tatrzańska, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Słoneczny domek se nachází ve městě Grywałd (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek w Pieninach

Domek w Pieninach

Ubytování (Chata) Domek w Pieninach. Located in Grywałd, 10 km from Szczawnica, Domek w Pieninach provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Domek w Pieninach se nachází ve městě ul. Zamkowa 7 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek na Polnej

Domek na Polnej

Ubytování (Prázdninový dům) Domek na Polnej. Situated in Grywałd in the Lesser Poland region, Domek na Polnej has a balcony and garden views. Ubytování Domek na Polnej se nachází ve městě Polna 41 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek na Przylasku

Domek na Przylasku

Ubytování (Chata) Domek na Przylasku. Set in Grywałd, 10 km from Szczawnica, Domek na Przylasku offers a garden and free WiFi. Ubytování Domek na Przylasku se nachází ve městě Poland Kościelna 13/Przylasek (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek u Jawora

Domek u Jawora

Ubytování (Prázdninový areál) Domek u Jawora. Domek u Jawora se nachází v Grywałdu v Malopolském vojvodství a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Domek u Jawora se nachází ve městě Grywałd (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek pod Lubaniem

Domek pod Lubaniem

Ubytování (Prázdninový dům) Domek pod Lubaniem. Situated in Grywałd in the Lesser Poland region, Domek pod Lubaniem has a garden. The accommodation features free WiFi. Ubytování Domek pod Lubaniem se nachází ve městě Grywałd (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)