Hledat

Ubytování

Noclegi Styrnol Privát

Zawoja Podryżowana 1332, 34-222 Zawoja, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) Noclegi Styrnol. Offering a restaurant, Noclegi Styrnol is located in central Zawoja. Free WiFi access is available, as is free parking. Ubytování Noclegi Styrnol se nachází ve městě Zawoja Podryżowana 1332 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Noclegi Styrnol

Each room comes with cable TV and a private bathroom. Free WiFi access is available, as is free parking. Offering a restaurant, Noclegi Styrnol is located in central Zawoja. Other facilities offered at the property include ski storage and a children's playground. An array of activities can be enjoyed on site or in the surroundings, including skiing, cycling and hiking. Noclegi Styrnol features a garden and barbecue facilities. Guests have access to a common fridge and electric kettle. It is located 2 km from the Mosorny Groń Ski Lift as well as the Wojtek Ski Lift.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Wi- Fi zdarma
 • Restaurace

Vybavení ubytování Noclegi Styrnol

 • Venkovní nábytek
 • Zahrada
 • Lyžárna
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Živá hudba / představení Mimo ubytování
 • Knihovna
 • Dětské hřiště
 • Lyžování Mimo ubytování
 • Restaurace
 • Dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování pro handicapované
 • Uzamykatelné skříňky
 • Masáž celého těla
 • Masáž rukou
 • Masáž hlavy
 • Masáž krku
 • Masáž zad
 • Vířivka/jacuzzi
 • Masáže Dodatečný poplatek
 • Sauna
 • Společenská místnost
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Rezervace vstupenek
 • Fax/kopírka
 • Obědové balíčky
 • Svatební apartmá
 • Společenské prostory Dodatečný poplatek
 • Televizní programy pro děti
 • Venkovní dětské hřiště
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Zawoja

Piergiesówka. Dom w górach.

10

Piergiesówka. Dom w górach.

Ubytování (Prázdninový dům) Piergiesówka. Dom w górach.. Piergiesówka. Dom w górach., a property with a garden, is set in Zawoja, 2.2 km from U Malika Ski Lift. This holiday home provides a terrace. Ubytování Piergiesówka. Dom w górach. se nachází ve městě Zawoja (Polsko - Malopolské vojvodství).

Domek na Zawojskim Przysłopiu

10

Domek na Zawojskim Przysłopiu

Ubytování (Chata) Domek na Zawojskim Przysłopiu. Boasting a barbecue and a shared kitchen, Domek na Zawojskim Przysłopiu is attractively located in Zawoja, 8 km from U Malika Ski Lift and 9 km from Górnik... Ubytování Domek na Zawojskim Przysłopiu se nachází ve městě Zawoja 2276 Zawoja 2276 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zawoja1560

10

Zawoja1560

Ubytování (Penzion) Zawoja1560. Zawoja1560 se nachází v Zawoi, 1,3 km od lyžařského vleku U Malika a 4 km od hory Mosorny Gron. Ubytování Zawoja1560 se nachází ve městě Zawoja (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Babie Zacisze

9,9

Babie Zacisze

Ubytování (Vila) Babie Zacisze. Luxusní vila Babie Zacisze se nachází v obci Zawoja, 8 km od lyžařského vleku Mosorny Groń, a nabízí Wi-Fi zdarma a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Babie Zacisze se nachází ve městě Markowa (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zawoja hrabkowa Jastrzębowka

9,9

Zawoja hrabkowa Jastrzębowka

Ubytování (Chata) Zawoja hrabkowa Jastrzębowka. Boasting a garden and barbecue facilities, Zawoja hrabkowa Jastrzębowka provides accommodation in Zawoja with free WiFi and mountain views. Ubytování Zawoja hrabkowa Jastrzębowka se nachází ve městě Zawoja hrabkowa 2880 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat KAJA Zawoja

9,8

Pensjonat KAJA Zawoja

Ubytování (Apartmány) Pensjonat KAJA Zawoja. Set less than 1 km from U Malika Ski Lift, Pensjonat KAJA Zawoja offers accommodation with a shared lounge, a terrace and a shared kitchen for your... Ubytování Pensjonat KAJA Zawoja se nachází ve městě Zawoja 2313 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

domek simonka

9,8

domek simonka

Ubytování (Chata) domek simonka. Featuring free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, and a garden, domek simonka provides accommodation in Zawoja with free WiFi and pool views. Ubytování domek simonka se nachází ve městě grzechynia 446A (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kraina Szczęśliwości

9,8

Kraina Szczęśliwości

Ubytování (Penzion) Kraina Szczęśliwości. Situated in Zawoja, within 6 km of U Malika Ski Lift and 7 km of Górnik Ski Lift, Kraina Szczęśliwości features accommodation with a garden and free WiFi... Ubytování Kraina Szczęśliwości se nachází ve městě Zawoja 1848 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Górskie Zacisze

9,8

Górskie Zacisze

Ubytování (Privát) Górskie Zacisze. Located in Zawoja in the Lesser Poland region, with Wojtek Ski Lift nearby, Górskie Zacisze provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Górskie Zacisze se nachází ve městě Zawoja Czatoża 2567 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zawoja 1725 - Slow Life Cabins

9,7

Zawoja 1725 - Slow Life Cabins

Ubytování (Horské chaty) Zawoja 1725 - Slow Life Cabins. Zawoja 1725 - Slow Life Cabins se nachází v Zawoi, 1 km od národního parku Babia Góra, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Zawoja 1725 - Slow Life Cabins se nachází ve městě Zawoja (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom na Mosornym Groniu

9,7

Dom na Mosornym Groniu

Ubytování (Prázdninový dům) Dom na Mosornym Groniu. Prázdninový dům Dom na Mosornym Groniu se nachází ve městě Zawoja, 100 metrů od lyžařského vleku Mosorny Groń. Ubytování Dom na Mosornym Groniu se nachází ve městě Zawoja 1932 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Babie Domki

9,7

Babie Domki

Ubytování (Horské chaty) Babie Domki. Featuring river views, Babie Domki in Zawoja features accommodation, free bikes, a shared lounge, a garden, a tennis court and barbecue facilities. Ubytování Babie Domki se nachází ve městě Zawoja (Polsko - Malopolské vojvodství).

Pokoje u Zajdy

9,7

Pokoje u Zajdy

Ubytování (Farma) Pokoje u Zajdy. Located 400 metres from Kolisty Groń SKi Lift, Pokoje u Zajdy provides accommodation with a shared lounge, a garden and a shared kitchen for your... Ubytování Pokoje u Zajdy se nachází ve městě Zawoja Widły Zawoja 2013 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Babia Góra

9,6

Apartament Babia Góra

Ubytování (Apartmán) Apartament Babia Góra. Světlý apartmán Babia Góra se nachází v obci Zawoja, přímo u turistické cesty vedoucí na horu Babia Góra - nejvyšší vrchol Beskyd. Ubytování Apartament Babia Góra se nachází ve městě Zawoja 2537 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Zawoja "Mosorny Park"

9,5

Domki Zawoja "Mosorny Park"

Ubytování (Horské chaty) Domki Zawoja "Mosorny Park". Domki Zawoja "Mosorny Park" has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Zawoja, 200 metres from Górnik Ski Lift. Ubytování Domki Zawoja "Mosorny Park" se nachází ve městě Zawoja 2488 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gosidomek

9,5

Gosidomek

Ubytování (Prázdninový dům) Gosidomek. Gosidomek is located in the beautiful green surroundings and offers accommodation with a sauna and a recreational room with table tennis. Ubytování Gosidomek se nachází ve městě Zawoja Kąkolowa 2470 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DOM NAD POTOKIEM

9,5

DOM NAD POTOKIEM

Ubytování (Chata) DOM NAD POTOKIEM. Situated just 11 km from U Malika Ski Lift, DOM NAD POTOKIEM features accommodation in Zawoja with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytování DOM NAD POTOKIEM se nachází ve městě Zawoja (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cottage Zawoja

9,5

Cottage Zawoja

Ubytování (Chata) Cottage Zawoja. Located in Zawoja and only 1.7 km from U Malika Ski Lift, Cottage Zawoja provides accommodation with river views, free WiFi and free private parking. Ubytování Cottage Zawoja se nachází ve městě Zawoja 1972 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

domek w centrum w Zawoi

9,5

domek w centrum w Zawoi

Ubytování (Prázdninový dům) domek w centrum w Zawoi. Domek w centrum w Zawoi se nachází v Zawoi, 1,8 km od lyžařského vleku U Malika a 5 km od lyžařského vleku Kolisty Groń. Nabízí výhled na hory. Ubytování domek w centrum w Zawoi se nachází ve městě Zawoja (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Babia Góra

9,4

Willa Babia Góra

Ubytování (Apartmány) Willa Babia Góra. Located in Zawoja, Willa Babia Góra offers accommodation with free WiFi. The property is 1.2 km from U Malika Ski Lift and 2.3 km from Górnik Ski Lift. Ubytování Willa Babia Góra se nachází ve městě Zawoja Centrum 1612 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zakątek DoriMaks

9,4

Zakątek DoriMaks

Ubytování (Privát) Zakątek DoriMaks. Zakątek DoriMaks se nachází v Zawoi, 1,9 km od lyžařského vleku U Malika. Nabízí výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Zakątek DoriMaks se nachází ve městě Zawoja (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek w centrum

9,4

Domek w centrum

Ubytování (Chata) Domek w centrum. Set in Zawoja in the Lesser Poland region with U Malika Ski Lift nearby, Domek w centrum offers accommodation with free private parking. Ubytování Domek w centrum se nachází ve městě Zawoja 1103a (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruda Przystań

9,4

Ruda Przystań

Ubytování (Apartmán) Ruda Przystań. Ruda Przystań is an apartment with a garden, situated in Zawoja, 200 metres from Mosorny Groń Ski Lift. The property features views of the mountain. Ubytování Ruda Przystań se nachází ve městě Zawoja 1895 Zawoja (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Zawoja

9,4

Apartamenty Zawoja

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Zawoja. Situated 7 km from U Malika Ski Lift, Apartamenty Zawoja offers accommodation with a patio, as well as a shared lounge and a garden. Ubytování Apartamenty Zawoja se nachází ve městě Zawoja 2299 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Modrysówka

9,4

Willa Modrysówka

Ubytování (Privát) Willa Modrysówka. Located in Zawoja, Willa Modrysówka offers accommodation with a balcony or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden. Ubytování Willa Modrysówka se nachází ve městě Zawoja (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zawojskie Zacisze

9,4

Zawojskie Zacisze

Ubytování (Chata) Zawojskie Zacisze. Located just 9 km from U Malika Ski Lift, Zawojskie Zacisze provides accommodation in Zawoja with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytování Zawojskie Zacisze se nachází ve městě Zakamień (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mosorny Park

9,3

Mosorny Park

Ubytování (Horské chaty) Mosorny Park. Mosorny Park is located in Zawoja and offers wooden chalets with fireplaces and terraces, 4 km from the Mosorny Groń Ski Lift. Ubytování Mosorny Park se nachází ve městě Zawoja 2486/2487/2488/2489 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zawoja Chaty Górskie D4

9,3

Zawoja Chaty Górskie D4

Ubytování (Chata) Zawoja Chaty Górskie D4. Offering a barbecue and views of the mountain, Zawoja Chaty Górskie D4 is situated in Zawoja. Mosorny Groń Ski Lift is 5.3 km from the property. Ubytování Zawoja Chaty Górskie D4 se nachází ve městě Osiedle Mosorne (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Gościnny E-Lufka

9,3

Dom Gościnny E-Lufka

Ubytování (Privát) Dom Gościnny E-Lufka. Dom Gościnny E-Lufka se nachází v okrese Malopolska v Zawoja, 150 metrů od lyžařského vleku Wojtek. Ubytování Dom Gościnny E-Lufka se nachází ve městě 1158a (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gazdówka na Mosornym Groniu

9,2

Gazdówka na Mosornym Groniu

Ubytování (Farma) Gazdówka na Mosornym Groniu. Gazdówka na Mosornym Groniu se nachází v Zawoi v Malopolském vojvodství, jen pár kroků od lyžařského vleku Mosorny Groń. Ubytování Gazdówka na Mosornym Groniu se nachází ve městě Zawoja (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zawojska Przystań

9,1

Zawojska Przystań

Ubytování (Privát) Zawojska Przystań. Situated in Zawoja in the Lesser Poland region and Górnik Ski Lift reachable within 200 metres, Zawojska Przystań features accommodation with free WiFi,... Ubytování Zawojska Przystań se nachází ve městě Mosorne 1626 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Wypoczynkowy Modrys

9,1

Dom Wypoczynkowy Modrys

Ubytování (Penzion) Dom Wypoczynkowy Modrys. Situated in Zawoja, within 400 metres of Wojtek Ski Lift and 1. Ubytování Dom Wypoczynkowy Modrys se nachází ve městě Zawoja (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Zawoja

9,1

Domki Zawoja

Ubytování (Chata) Domki Zawoja. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Domki Zawoja offers accommodation in Zawoja with free WiFi and mountain views. Ubytování Domki Zawoja se nachází ve městě Zawoja 2854 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osada Beskidzka

9

Osada Beskidzka

Ubytování (Horské chaty) Osada Beskidzka. Osada Beskidzka nabízí dřevěné chalupy s doškovými střechami a výhledem na horský masiv Babí hora, venkovní vířivku a saunu. Ubytování Osada Beskidzka se nachází ve městě Przysłop (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Wiktoria

9

Willa Wiktoria

Ubytování (Privát) Willa Wiktoria. Situated 750 metres from Wojtek Ski Lift, Willa Wiktoria features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a shared kitchen for... Ubytování Willa Wiktoria se nachází ve městě Zawoja (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Czesławka

9

Czesławka

Ubytování (Privát) Czesławka. Situated in Zawoja in the Lesser Poland region and Kolisty Groń SKi Lift reachable within 1 km, Czesławka features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Czesławka se nachází ve městě Zawoja Składy 1109 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zawoja Pod Grapą

9

Zawoja Pod Grapą

Ubytování (Farma) Zawoja Pod Grapą. Offering a ski school and ski storage space, Zawoja Pod Grapą is located in Zawoja in the Lesser Poland Region. Free private parking is available on site. Ubytování Zawoja Pod Grapą se nachází ve městě Zawoja 155A (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zawoja Chaty Górskie D2

8,9

Zawoja Chaty Górskie D2

Ubytování (Chata) Zawoja Chaty Górskie D2. Located in Zawoja in the Lesser Poland Region, 5,7 km from Mosorny Groń Ski Lift, Zawoja Chaty Górskie D2 boasts a barbecue and terrace. Ubytování Zawoja Chaty Górskie D2 se nachází ve městě Osiedle Mosorne (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel&SPA Jawor

8,9

Hotel&SPA Jawor

Ubytování (Hotel) Hotel&SPA Jawor. Hotel&SPA Jawor se nachází v malebném prostředí a nabízí ubytování v příjemně zařízených pokojích s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel&SPA Jawor se nachází ve městě ul. Wilczna 1847 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Wełczówka

8,8

Willa Wełczówka

Ubytování (Farma) Willa Wełczówka. Set in Zawoja in the Lesser Poland region and U Malika Ski Lift reachable within 5 km, Willa Wełczówka offers accommodation with free WiFi, a children's... Ubytování Willa Wełczówka se nachází ve městě Zawoja Wełcza 1341 Zawoja Wełcza 1341 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi Mosorny Groń

8,8

Noclegi Mosorny Groń

Ubytování (Privát) Noclegi Mosorny Groń. Featuring free WiFi, Noclegi Mosorny Groń is set in Zawoja, a few steps from Mosorny Groń Ski Lift, the property is also 2.4 km away from Mosorny Gron... Ubytování Noclegi Mosorny Groń se nachází ve městě Zawoja 2525 (Polsko - Malopolské vojvodství).

Zajazd pod Brzegiem

8,8

Zajazd pod Brzegiem

Ubytování (Privát) Zajazd pod Brzegiem. Situated in Zawoja in the Lesser Poland region and Kolisty Groń SKi Lift reachable within 700 metres, Zajazd pod Brzegiem features accommodation with free... Ubytování Zajazd pod Brzegiem se nachází ve městě Zawoja 1880 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zawojka

8,8

Zawojka

Ubytování (Penzion) Zawojka. Located in Zawoja, 1.1 km from Babia Góra National Park, Zawojka provides accommodation with a garden, free private parking and barbecue facilities. Ubytování Zawojka se nachází ve městě Zawoja 2522 Zawoja 2522 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trybałowa Ostoja

8,7

Trybałowa Ostoja

Ubytování (Privát) Trybałowa Ostoja. Located 500 metres from U Malika Ski Lift, Trybałowa Ostoja provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a shared kitchen for... Ubytování Trybałowa Ostoja se nachází ve městě 1646 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom w górach

8,7

Dom w górach

Ubytování (Prázdninový dům) Dom w górach. Dom w górach se nachází asi 2 km od lyžařského vleku Wojtek a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Dom w górach se nachází ve městě Zawoja (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zawoja Chaty Górskie D5

8,7

Zawoja Chaty Górskie D5

Ubytování (Chata) Zawoja Chaty Górskie D5. Set in Zawoja, this suite is 5.3 km from Górnik Ski Lift. It provides free private parking. The kitchenette is equipped with a microwave and a fridge. Ubytování Zawoja Chaty Górskie D5 se nachází ve městě osiedle Mosorne (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom w górach

8,6

Dom w górach

Ubytování (Chata) Dom w górach. Featuring a garden with a sun terrace, Dom w górach is a chalet situated in Zawoja, 600 metres from Wojtek Ski Lift. It provides free private parking. Ubytování Dom w górach se nachází ve městě Zawoja 1349 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka pod Pstragiem

8,6

Agroturystyka pod Pstragiem

Ubytování (Farma) Agroturystyka pod Pstragiem. Set 7 km from U Malika Ski Lift, Agroturystyka pod Pstragiem offers accommodation with a shared lounge, a garden and a shared kitchen for your convenience. Ubytování Agroturystyka pod Pstragiem se nachází ve městě Zawoja Podpolice 317 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Oblica

8,6

Agroturystyka Oblica

Ubytování (Farma) Agroturystyka Oblica. Located in Zawoja, Agroturystyka Oblica provides free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytování Agroturystyka Oblica se nachází ve městě Skawica 260 Gmina Zawoja (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zawoja Chaty Górskie

8,3

Zawoja Chaty Górskie

Ubytování (Chata) Zawoja Chaty Górskie. Offering a barbecue and views of the mountain, Zawoja Chaty Górskie is set in Zawoja. Mosorny Groń Ski Lift is 5,7 km away. Ubytování Zawoja Chaty Górskie se nachází ve městě Osiedle Mosorne (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siedlisko

8,3

Siedlisko

Ubytování (Privát) Siedlisko. Siedlisko is located in a green mountain village of Zawoja. Guests are welcome to use Wi-Fi access available throughout the property. Ubytování Siedlisko se nachází ve městě Zawoja 2462 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)