Hledat

Ubytování

Noclegi Sezam Penzion

Ul. Armii Krajowej 55, 37-100 Łańcut, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Noclegi Sezam. Noclegi Sezam se nachází hned vedle hradu Łańcut, nedaleko dálnice E40, a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a satelitní TV. Ubytování Noclegi Sezam se nachází ve městě Ul. Armii Krajowej 55 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Noclegi Sezam

Všechny pokoje v hotelu Sezam zahrnují psací stůl, rádio a telefon. Ubytování Noclegi Sezam má neplacené parkoviště a nepřetržitě otevřenou recepci. K zázemí hotelu patří klimatizovaná restaurace, kde se mohou pořádat párty a různé bankety. Noclegi Sezam se nachází hned vedle hradu Łańcut, nedaleko dálnice E40, a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a satelitní TV. Noclegi Sezam stojí 5 minut pěšky od centra města. Ráno se zde podává pestrá snídaně formou bufetu. Ve všech prostorách je bezplatné Wi-Fi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Noclegi Sezam

 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Bowling Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Tenisový kurt Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Láhev vody
 • Víno/šampaňské Dodatečný poplatek
 • Dětská jídla
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Restaurace
 • Dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování pro handicapované
 • Denní úklid
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Úschova zavazadel
 • Fax/kopírka Dodatečný poplatek
 • Obědové balíčky
 • Recepce 24 hodin denně
 • Společenské prostory Dodatečný poplatek
 • Pokojová služba
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Łańcut

Apartament Wiktoria

10

Apartament Wiktoria

Ubytování (Apartmán) Apartament Wiktoria. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Wiktoria is set in Łańcut. Ubytování Apartament Wiktoria se nachází ve městě Łańcut (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Silver

9,9

Apartament Silver

Ubytování (Apartmán) Apartament Silver. Offering free WiFi and city views, Apartament Silver is an accommodation situated in Łańcut, just 400 metres from Lancut Castle and 400 metres from Castle... Ubytování Apartament Silver se nachází ve městě Rzeźnicza 10 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Sokoła

9,9

Apartament Sokoła

Ubytování (Apartmán) Apartament Sokoła. Located in Łańcut and only 700 metres from Lancut Castle, Apartament Sokoła provides accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartament Sokoła se nachází ve městě Sokoła 15 (Polsko - Podkarpatské vojvodství).

Apartament Śródmieście

9,9

Apartament Śródmieście

Ubytování (Apartmán) Apartament Śródmieście. Set in Łańcut, Apartament Śródmieście offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartament Śródmieście se nachází ve městě ul. Wałowa 7/3 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Centrum

9,8

Apartament Centrum

Ubytování (Apartmán) Apartament Centrum. Featuring a garden, Apartament Centrum provides accommodation in Łańcut with free WiFi and city views. The apartment is 13 km from Staś Ski Lift. Ubytování Apartament Centrum se nachází ve městě os. 3 Maja 5 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament przy Walowej

9,8

Apartament przy Walowej

Ubytování (Apartmán) Apartament przy Walowej. Situated in Łańcut and only 600 metres from Lancut Castle, Apartament przy Walowej features accommodation with city views, free WiFi and free private... Ubytování Apartament przy Walowej se nachází ve městě Walowa 7 Walowa 7/4 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sokół Wellness & SPA

9,6

Hotel Sokół Wellness & SPA

Ubytování (Hotel) Hotel Sokół Wellness & SPA. Hotel Sokol Wellness & SPA nabízí ubytování vhodné pro hosty s mazlíčky v obci Lancut, 700 metrů od hradu Lancut, a má bezplatné Wi-Fi a sluneční terasu. Ubytování Hotel Sokół Wellness & SPA se nachází ve městě ul. Sokoła 11 (Polsko - Podkarpatské vojvodství).

Mini apartament

9,6

Mini apartament

Ubytování (Apartmán) Mini apartament. Located in Łańcut, just 600 metres from Lancut Castle, Mini apartament features accommodation with free WiFi. Ubytování Mini apartament se nachází ve městě Wałowa 7/1 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Gościnny

9,6

Apartament Gościnny

Ubytování (Apartmán) Apartament Gościnny. Offering garden views, Apartament Gościnny is an accommodation set in Łańcut, 600 metres from Lancut Castle and 700 metres from Castle Museum in Łańcut. Ubytování Apartament Gościnny se nachází ve městě Wałowa 7 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament przy Parku

9,5

Apartament przy Parku

Ubytování (Apartmány) Apartament przy Parku. Featuring free WiFi, Apartament przy Parku is located in Łańcut, 100 metres from park. Castle Museum in Łańcut is 200 metres from the property. Ubytování Apartament przy Parku se nachází ve městě ul. Grunwaldzka 3 a (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Wałowa 7a - ap. Słoneczny

9,4

Apartamenty Wałowa 7a - ap. Słoneczny

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Wałowa 7a - ap. Słoneczny. Apartamenty Wałowa 7a - ap. Słoneczny in Łańcut offers accommodation with free WiFi, 600 metres from Lancut Castle, 600 metres from Castle Museum in Łańcut... Ubytování Apartamenty Wałowa 7a - ap. Słoneczny se nachází ve městě ul. Wałowa 7a (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Trójkąty i Kwadraty

9,4

Apartament Trójkąty i Kwadraty

Ubytování (Apartmán) Apartament Trójkąty i Kwadraty. Apartament Trójkąty i Kwadraty offers accommodation in Łańcut, 600 metres from Lancut Castle. Ubytování Apartament Trójkąty i Kwadraty se nachází ve městě ul. Kwiatowa 3/6 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Podwale

9,4

Apartament Podwale

Ubytování (Apartmán) Apartament Podwale. Apartament Podwale offers accommodation in an elegant modern apartment located in the centre of Łańcut. Free WiFi access is available. Ubytování Apartament Podwale se nachází ve městě Podwale 3/17 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Vis a Vis Łańcut

9,3

Hotel Vis a Vis Łańcut

Ubytování (Hotel) Hotel Vis a Vis Łańcut. Vis a Vis Łańcut je butikový hotel situovaný ve městě Łańcut, naproti místnímu zámku. Ubytování Hotel Vis a Vis Łańcut se nachází ve městě Plac Sobieskiego 14 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament z Tarasem

9,2

Apartament z Tarasem

Ubytování (Apartmán) Apartament z Tarasem. Offering free WiFi and free private parking, Apartament z Tarasem is located in Łańcut, just 600 metres from Lancut Castle. Ubytování Apartament z Tarasem se nachází ve městě Wałowa 7/2 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Łańcut

8,8

Hotel Łańcut

Ubytování (Hotel) Hotel Łańcut. Offering a la carte restaurant specializing in Polish dishes, Hotel Łańcut is located a 10 minute walk through the park to Łańcut Castle. Ubytování Hotel Łańcut se nachází ve městě Armii Krajowej 55a (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zajazd Gosciniec

8,8

Zajazd Gosciniec

Ubytování (Penzion – hostinec) Zajazd Gosciniec. Set in Łańcut, 1.6 km from Lancut Castle, Zajazd Gosciniec offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a terrace. Ubytování Zajazd Gosciniec se nachází ve městě ul. Armii Krajowej 76 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Pałacyk

8,2

Pensjonat Pałacyk

Ubytování (Penzion) Pensjonat Pałacyk. Offering a la carte restaurant, Pensjonat Pałacyk is located in the center of Łańcut, in a historical building, 300 m from Łańcut Castle. Ubytování Pensjonat Pałacyk se nachází ve městě ul. Paderewskiego 18 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Wałowa 7a - ap. Kompaktowy

Apartamenty Wałowa 7a - ap. Kompaktowy

Ubytování (Apartmán) Apartamenty Wałowa 7a - ap. Kompaktowy. Apartamenty Wałowa 7a - ap. Kompaktowy is located in Łańcut, 600 metres from Lancut Castle, 600 metres from Castle Museum in Łańcut, as well as 13 km from... Ubytování Apartamenty Wałowa 7a - ap. Kompaktowy se nachází ve městě ul. Wałowa 7a (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Chyba Śnisz Łańcut

Apartament Chyba Śnisz Łańcut

Ubytování (Apartmán) Apartament Chyba Śnisz Łańcut. Apartament Chyba Śnisz Łańcut offers accommodation in Łańcut, 10 km from Staś Ski Lift. Ubytování Apartament Chyba Śnisz Łańcut se nachází ve městě ul. Armii Krajowej (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio przy Wałowej

Studio przy Wałowej

Ubytování (Apartmán) Studio przy Wałowej. Located in Łańcut and only 600 metres from Lancut Castle, Studio przy Wałowej provides accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování Studio przy Wałowej se nachází ve městě Wałowa 7 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luksusowy apartament Sokół - piątka

Luksusowy apartament Sokół - piątka

Ubytování (Apartmán) Luksusowy apartament Sokół - piątka. Within 700 metres of Lancut Castle and 800 metres of Castle Museum in Łańcut, Luksusowy apartament Sokół - piątka provides free WiFi and a garden. Ubytování Luksusowy apartament Sokół - piątka se nachází ve městě 15 Sokoła (Polsko - Podkarpatské vojvodství).

Noclegi pod bażantarnią w Łańcucie

Noclegi pod bażantarnią w Łańcucie

Ubytování (Privát) Noclegi pod bażantarnią w Łańcucie. Located in Łańcut, 1.3 km from Lancut Castle and 1.1 km from Castle Museum in Łańcut, Noclegi pod bażantarnią w Łańcucie offers free WiFi. Ubytování Noclegi pod bażantarnią w Łańcucie se nachází ve městě Łańcut (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek z bali pod lipami

Domek z bali pod lipami

Ubytování (Prázdninové domy) Domek z bali pod lipami. Located in Łańcut in the Podkarpackie region, Domek z bali pod lipami offers accommodation with free WiFi. Ubytování Domek z bali pod lipami se nachází ve městě Łańcut (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Jordana

Apartament Jordana

Ubytování (Apartmán) Apartament Jordana. Apartament Jordana is located in Łańcut, 500 metres from Lancut Castle and 600 metres from Castle Museum in Łańcut, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Apartament Jordana se nachází ve městě Łańcut (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)