Hledat

Ubytování

Noclegi Pod Różą Privát

Partyzantow 25A, 22-440 Krasnobród, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) Noclegi Pod Różą. Situated in Krasnobród, 27 km from Zamość, Noclegi Pod Różą features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Noclegi Pod Różą se nachází ve městě Partyzantow 25A (Polsko - Lublinské vojvodství).

Popis ubytování Noclegi Pod Różą

The accommodation comes with a flat-screen TV and a private bathroom with shower while the kitchen has a dishwasher, a microwave and a fridge. There is a garden with a barbecue at this property and guests can go cycling nearby. The nearest airport is Lublin Airport, 114 km from Noclegi Pod Różą. Situated in Krasnobród, 27 km from Zamość, Noclegi Pod Różą features a shared lounge and free WiFi. The homestay offers a sun terrace.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Noclegi Pod Różą

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Prohlídky na kole Dodatečný poplatek
 • Cyklistika
 • Knihovna
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Parkování pro handicapované
 • Hlídané parkoviště
 • Slunečníky
 • Opalovací lehátka nebo plážová křesla
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Úschova zavazadel
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Televizní programy pro děti
 • Knihy, DVD, hudba pro děti
 • Stolní hry/puzzle
 • Denní úklid Dodatečný poplatek
 • Služba žehlení Dodatečný poplatek
 • Misky pro domácí mazlíčky
 • Pelíšky pro domácí mazlíčky
 • Společenská místnost
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje
 • Pokojová služba

Jiná ubytování v polském městě Krasnobród

Ostoja Kaczórki

9,8

Ostoja Kaczórki

Ubytování (Prázdninový dům) Ostoja Kaczórki. Located in Kaczórki in the Lubelskie region, Ostoja Kaczórki has a terrace. Ubytování Ostoja Kaczórki se nachází ve městě Kaczórki 114 A (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi Staś Krasnobród

9,7

Noclegi Staś Krasnobród

Ubytování (Privát) Noclegi Staś Krasnobród. Noclegi Staś Krasnobród in Krasnobród has a garden and a terrace. The guest house features family rooms. Ubytování Noclegi Staś Krasnobród se nachází ve městě Krasnobród (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Pszczółka Krasnobród

9,6

Ośrodek Pszczółka Krasnobród

Ubytování (Chata) Ośrodek Pszczółka Krasnobród. Situated in Krasnobród in the Lubelskie region, Ośrodek Pszczółka Krasnobród features accommodation with free private parking. Ubytování Ośrodek Pszczółka Krasnobród se nachází ve městě Wczasowa 39/40 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lawendowa Weranda

9,6

Lawendowa Weranda

Ubytování (Chata) Lawendowa Weranda. Located in Krasnobród in the Lubelskie region, Lawendowa Weranda provides accommodation with free private parking. Ubytování Lawendowa Weranda se nachází ve městě 40 Wczasowa (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Słoneczne Wczasy

9,4

Słoneczne Wczasy

Ubytování (Privát) Słoneczne Wczasy. Situated in Krasnobród, 28 km from Zamość, Słoneczne Wczasy features a garden and free WiFi. Ubytování Słoneczne Wczasy se nachází ve městě Tadeusza Kościuszki 62 (Polsko - Lublinské vojvodství).

Sarzynówka pod Sosną

9,4

Sarzynówka pod Sosną

Ubytování (Prázdninový dům) Sarzynówka pod Sosną. Set in Krasnobród, Sarzynówka pod Sosną offers a shared lounge, a garden and a barbecue. The holiday home features garden views and is 28 km from Zamość. Ubytování Sarzynówka pod Sosną se nachází ve městě 5 Wczasowa (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek pod różą

9,3

Domek pod różą

Ubytování (Prázdninový dům) Domek pod różą. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Domek pod różą provides accommodation in Krasnobród with free WiFi and garden views. Ubytování Domek pod różą se nachází ve městě Krasnobród (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje u Rozy

9

Pokoje u Rozy

Ubytování (Privát) Pokoje u Rozy. Situated in Krasnobród, 26 km from Zamość, Pokoje u Rozy features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Pokoje u Rozy se nachází ve městě ul. Dominikanska 2 (Polsko - Lublinské vojvodství).

DoliAnna

8,6

DoliAnna

Ubytování (Chata) DoliAnna. Situated in Krasnobród in the Lubelskie region, DoliAnna features accommodation with free private parking. Ubytování DoliAnna se nachází ve městě os. Lasowce (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Zdrojowe

8,5

Apartamenty Zdrojowe

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Zdrojowe. Apartamenty Zdrojowe offers a garden, as well as accommodation with a kitchen in Krasnobród. Ubytování Apartamenty Zdrojowe se nachází ve městě Sikorskiego 12 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sarzynówka

8,4

Sarzynówka

Ubytování (Chata) Sarzynówka. Sarzynówka is situated in Krasnobród and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Sarzynówka se nachází ve městě Wczasowa 5 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi Michaś

8

Noclegi Michaś

Ubytování (Privát) Noclegi Michaś. Located in Krasnobród, Noclegi Michaś features a bar, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytování Noclegi Michaś se nachází ve městě Krasnobród (Polsko - Lublinské vojvodství).

Centrum Szkolenia i Rekreacji Krasnobród

7,8

Centrum Szkolenia i Rekreacji Krasnobród

Ubytování (Rezort) Centrum Szkolenia i Rekreacji Krasnobród. Located in the town of Krasnobród in the Lublin Voivodeship, Centrum Szkolenia i Rekreacji offers rooms with free Wi-Fi and satellite TV. Ubytování Centrum Szkolenia i Rekreacji Krasnobród se nachází ve městě ul. Kościuszki 73 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka "Pod Bluszczem"

7,7

Agroturystyka "Pod Bluszczem"

Ubytování (Farma) Agroturystyka "Pod Bluszczem". With a garden and a terrace, Gospodarstwo agroturystyczne is located in Krasnobród and provides free WiFi. Ubytování Agroturystyka "Pod Bluszczem" se nachází ve městě Krasnobród (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gościniec Celina

7,3

Gościniec Celina

Ubytování (Penzion – hostinec) Gościniec Celina. Gościniec Celina se nachází v Krasnobrodu a nabízí restauraci, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování Gościniec Celina se nachází ve městě Krasnobród (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zielony domek

Zielony domek

Ubytování (Prázdninový dům) Zielony domek. Situated in Krasnobród in the Lubelskie region, Zielony domek has a terrace and garden views. Ubytování Zielony domek se nachází ve městě Lelewela 167 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi Dom na Cichej Krasnobród

Noclegi Dom na Cichej Krasnobród

Ubytování (Prázdninový dům) Noclegi Dom na Cichej Krasnobród. Noclegi Dom na Cichej Krasnobród is set in Krasnobród and offers a garden and a terrace. Ubytování Noclegi Dom na Cichej Krasnobród se nachází ve městě Cicha17 1 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sarzynówka pod Świerkiem

Sarzynówka pod Świerkiem

Ubytování (Prázdninový dům) Sarzynówka pod Świerkiem. Sarzynówka pod Świerkiem is situated in Krasnobród. Guests have access to free WiFi. The holiday home offers a terrace. Guests can also relax in the... Ubytování Sarzynówka pod Świerkiem se nachází ve městě Krasnobród (Polsko - Lublinské vojvodství).

Sosnowy Domek Krasnobród

Sosnowy Domek Krasnobród

Ubytování (Chata) Sosnowy Domek Krasnobród. Sosnowy Domek Krasnobród is set in Krasnobród and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Sosnowy Domek Krasnobród se nachází ve městě Krasnobród (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KrasnoDomki domki letniskowe Krasnobród Roztocze

KrasnoDomki domki letniskowe Krasnobród Roztocze

Ubytování (Prázdninové domy) KrasnoDomki domki letniskowe Krasnobród Roztocze. KrasnoDomki domki letniskowe Krasnobród Roztocze is situated in Krasnobród. Zamość is 29 km from the holiday home. Ubytování KrasnoDomki domki letniskowe Krasnobród Roztocze se nachází ve městě Wczasowa 41 B (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Pod Różą

Domek Pod Różą

Ubytování (Prázdninový dům) Domek Pod Różą. Domek Pod Różą is set in Krasnobród. This holiday home has a garden. The holiday home also comes with 1 bathroom. Zamość is 19 km from the holiday home. Ubytování Domek Pod Różą se nachází ve městě Krasnobród (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hacjenda - domek wakacyjny

Hacjenda - domek wakacyjny

Ubytování (Prázdninový dům) Hacjenda - domek wakacyjny. Located in Krasnobród in the Lubelskie region, Hacjenda - domek wakacyjny has a garden. The accommodation is 20 km from Zamość. Ubytování Hacjenda - domek wakacyjny se nachází ve městě Krasnobród (Polsko - Lublinské vojvodství).

Domki Drewniane-Sosnowa

Domki Drewniane-Sosnowa

Ubytování (Chata) Domki Drewniane-Sosnowa. Located in Krasnobród in the Lubelskie region, Domki Drewniane-Sosnowa provides accommodation with free private parking. Ubytování Domki Drewniane-Sosnowa se nachází ve městě Kaczórki 118 (Polsko - Lublinské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)