Hledat

Ubytování

Noclegi Pod Lasem Privát

Przełazy 31a, 66-218 Lubrza, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) Noclegi Pod Lasem. Located in Lubrza, 16 km from Świebodzin, Noclegi Pod Lasem provides a garden and free WiFi. Ubytování Noclegi Pod Lasem se nachází ve městě Przełazy 31a (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Noclegi Pod Lasem

Located in Lubrza, 16 km from Świebodzin, Noclegi Pod Lasem provides a garden and free WiFi. A children's playground can be found at the homestay, along with a terrace.

Vybavení ubytování Noclegi Pod Lasem

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Pěší prohlídky
 • Pěší turistika
 • Dětské hřiště
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Venkovní dětské hřiště
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Lubrza

Siesta Country

9,7

Siesta Country

Ubytování (Prázdninové domy) Siesta Country. Siesta Country se nachází ve Świebodzinu v lubuském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Prázdninový dům má terasu. Ubytování Siesta Country se nachází ve městě Lubrza (Polsko - Lubušské vojvodství).

Bacówki nad jeziorem Goszcza

9,3

Bacówki nad jeziorem Goszcza

Ubytování (Prázdninové domy) Bacówki nad jeziorem Goszcza. Set in Lubrza, 10 km from Świebodzin, Bacówki nad jeziorem Goszcza offers a garden and free WiFi. Ubytování Bacówki nad jeziorem Goszcza se nachází ve městě Nenufarów (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Private apartment with garden

8,8

Private apartment with garden

Ubytování (Apartmán) Private apartment with garden. Private apartment with garden is situated in Lubrza. Ubytování Private apartment with garden se nachází ve městě plac Wdzięczności 3 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zajazd U Doktora

8,6

Zajazd U Doktora

Ubytování (Penzion) Zajazd U Doktora. Zajazd U Doktora has a garden and a terrace in Lubrza. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Zajazd U Doktora se nachází ve městě Noblistów (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las Vegas Motel

7,8

Las Vegas Motel

Ubytování (Motel) Las Vegas Motel. Las Vegas Motel is located in Mostki, 10 km from Świebodzin. Free WiFi access is available. Each room here will provide you with a cable TV. Ubytování Las Vegas Motel se nachází ve městě Mostki 15 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 441 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Recpublica Recording Resort

Recpublica Recording Resort

Ubytování (Apartmán) Recpublica Recording Resort. Recpublica Recording Resort offers accommodation in Lubrza, 42 km from Zielona Góra. Ubytování Recpublica Recording Resort se nachází ve městě Świebodzińska 73 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PLAŻOWY ZAKĄTEK

PLAŻOWY ZAKĄTEK

Ubytování (Prázdninový dům) PLAŻOWY ZAKĄTEK. PLAŻOWY ZAKĄTEK offers accommodation with a garden and free WiFi. The holiday home offers a terrace. Ubytování PLAŻOWY ZAKĄTEK se nachází ve městě Lubrza (Polsko - Lubušské vojvodství).

A house on the shore of the lake

A house on the shore of the lake

Ubytování (Prázdninový dům) A house on the shore of the lake. A house on the shore of the lake is situated in Lubrza and offers a garden, water sports facilities and a terrace. Ubytování A house on the shore of the lake se nachází ve městě (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lubie Domek

Lubie Domek

Ubytování (Chata) Lubie Domek. Located in Nowa Wioska in the Lubuskie region, Lubie Domek provides accommodation with free private parking, as well as access to a sauna. Ubytování Lubie Domek se nachází ve městě Lubrza (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Słoneczny Zakątek.

Słoneczny Zakątek.

Ubytování (Vila) Słoneczny Zakątek.. Słoneczny Zakątek se nachází v Lubrzy v lubuském kraji. Má zahradu. Wi-Fi je dostupné zdarma. Vila má také terasu. Słoneczny Zakątek. Ubytování Słoneczny Zakątek. se nachází ve městě Lubrza (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)