Hledat

Ubytování

Noclegi Po Drodze Bed and breakfast

ul. 11 Listopada 88, 62-030 Luboň, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Bed and breakfast) Noclegi Po Drodze. Located in Luboń, 9 km from Puszczykowo, Noclegi Po Drodze provides a garden and free WiFi. There is a seating and a dining area in all units. Ubytování Noclegi Po Drodze se nachází ve městě ul. 11 Listopada 88 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Noclegi Po Drodze

Located in Luboń, 9 km from Puszczykowo, Noclegi Po Drodze provides a garden and free WiFi. Poznań is 10 km from the accommodation, while Środa Wielkopolska is 36 km away. There is a seating and a dining area in all units. A buffet breakfast is available daily at the bed and breakfast. The nearest airport is Poznań-Ławica Henryk Wieniawski Airport, 13 km from Noclegi Po Drodze. Noclegi Po Drodze features a barbecue.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Noclegi Po Drodze

 • Gril
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Čokoláda a sušenky
 • Láhev vody
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Společenské prostory Dodatečný poplatek
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Luboň

Blue Apartament

9,4

Blue Apartament

Ubytování (Apartmán) Blue Apartament. Blue Apartament is located in Luboń and offers a garden. The property has garden views and is 8 km from Puszczykowo. Ubytování Blue Apartament se nachází ve městě Asnyka 4/1 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Poznański A2

8,6

Hotel Poznański A2

Ubytování (Hotel) Hotel Poznański A2. Hotel Poznański leží ve městě Luboň, kousek od dálnice A2 a pouhých 5 km od areálu mezinárodních poznaňských veletrhů. Ubytování Hotel Poznański A2 se nachází ve městě Luboń (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Hof

7,8

Villa Hof

Ubytování (Penzion) Villa Hof. Villa Hof se nachází ve městě Luboň, 5 minut jízdy od dálnice A2, a nabízí sdílený lounge s krbem, zázemí pro grilování a vkusně zařízené pokoje s... Ubytování Villa Hof se nachází ve městě ul. Sienkiewicza 30 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Max

7,4

Hotel Max

Ubytování (Hotel) Hotel Max. Hotel Max is located in Luboń, just off the A2 motorway and within 15-minute drive from Poznań city centre. Ubytování Hotel Max se nachází ve městě Kościuszki 79 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Luboń

Pokoje Luboń

Ubytování (Hostel) Pokoje Luboń. Located in Luboń, Pokoje Luboń offers a garden. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Pokoje Luboń se nachází ve městě ul. Karola Buczka 71 (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Witaj

B&B Witaj

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Witaj. B&B Witaj se nachází v Lubońi, 9 km od Puszczykowa, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Witaj se nachází ve městě Luboň (Polsko - Velkopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)