Hledat

Ubytování

Noclegi Oaza Privát

ul. Młochowska 76, 05-831 Rozalin, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) Noclegi Oaza. Set in Rozalin, 18 km from Pruszków, Noclegi Oaza offers a garden and free WiFi. Cycling can be enjoyed nearby. Ubytování Noclegi Oaza se nachází ve městě ul. Młochowska 76 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Noclegi Oaza

Set in Rozalin, 18 km from Pruszków, Noclegi Oaza offers a garden and free WiFi. Warsaw is 36 km from the homestay, while Piaseczno is 28 km from the property. Cycling can be enjoyed nearby. The nearest airport is Warsaw Frederic Chopin Airport, 34 km from Noclegi Oaza.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Noclegi Oaza

 • Gril
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Rozalin

Villa Diana

9,3

Villa Diana

Ubytování (Penzion) Villa Diana. Villa Diana is set in Rozalin and features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Villa Diana se nachází ve městě Przemyslowa 72 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Przystań

9,2

Przystań

Ubytování (Privát) Przystań. Situated in Rozalin, 20 km from Pruszków, Przystań features a garden and free WiFi. Ubytování Przystań se nachází ve městě Rozalin Nadarzyn (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atmosfera

9,2

Atmosfera

Ubytování (Privát) Atmosfera. Noclegi Atmosfera se nachází 5 km od obce Nadarzyn. Toto ubytování v soukromí poskytuje bezplatné Wi-Fi. Ubytování Atmosfera se nachází ve městě Przyjazna 43 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Zimna Woda

9,1

Pokoje Zimna Woda

Ubytování (Penzion) Pokoje Zimna Woda. Offering free WiFi throughout the property, a sun terrace with a swimming pool, shared lounge and garden, Pokoje Zimna Woda is set in Rozalin. Ubytování Pokoje Zimna Woda se nachází ve městě Daniewice 7 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 718 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zacisze

8,8

Zacisze

Ubytování (Privát) Zacisze. Situated in Rozalin in the Masovia Region, 26 km from Warsaw, Zacisze boasts a barbecue and children's playground. Ubytování Zacisze se nachází ve městě Ul. Przyjazna 47 (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parkowa Sypialnia

Parkowa Sypialnia

Ubytování (Penzion) Parkowa Sypialnia. Situated in Rozalin, Parkowa Sypialnia has free bikes, shared lounge, garden, and free WiFi. Ubytování Parkowa Sypialnia se nachází ve městě Rozalin (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

WYGODA

WYGODA

Ubytování (Privát) WYGODA. Located in Rozalin, WYGODA features accommodation with access to a garden. Complimentary WiFi is offered. The homestay offers a terrace. Ubytování WYGODA se nachází ve městě Rozalin (Polsko - Mazovské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)