Hledat

Ubytování

Noclegi Nad Jeziorem Privát

Leśna 5, 84-250 Nadole, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) Noclegi Nad Jeziorem. Pensjonat Nad Jeziorem se nachází v obci Nadole a hostům nabízí zázemí pro grilování, dětské hřiště, terasu, bezplatné Wi-Fi i neplacené soukromé... Ubytování Noclegi Nad Jeziorem se nachází ve městě Leśna 5 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Noclegi Nad Jeziorem

V okolí se lze věnovat různým aktivitám včetně windsurfingu a rybaření. Všechny apartmány mají posezení, kde můžete relaxovat, satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Pensjonat Nad Jeziorem se nachází v obci Nadole a hostům nabízí zázemí pro grilování, dětské hřiště, terasu, bezplatné Wi-Fi i neplacené soukromé parkoviště. Pensjonat Nad Jeziorem je vzdálený 41 km od Gdyně, 47 km od města Sopoty a 49 km od letiště Lecha Wałęsy. Z některých se otevírá výhled na jezero nebo zahradu.

Vybavení ubytování Noclegi Nad Jeziorem

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Pláž
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Jízda na kanoích Dodatečný poplatek
 • Windsurfing Dodatečný poplatek
 • Stolní tenis
 • Dětské hřiště
 • Rybaření Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Společenská místnost
 • Svatební apartmá
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Nadole

Marina Nadole

9,8

Marina Nadole

Ubytování (Chata) Marina Nadole. Situated in Nadole, 30 km from Jastrzębia Góra, Marina Nadole features a garden and free WiFi. Ubytování Marina Nadole se nachází ve městě Augustyna Struka 1 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grabówka

9,7

Grabówka

Ubytování (Chata) Grabówka. Grabówka se nachází ve městě Nadole a nabízí ubytování s terasou a kuchyní. Ubytování Grabówka se nachází ve městě Grabowa 4 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek letniskowy nad jeziorem Żarnowieckim - Domek Na Kaszubach - NADOLE

9,4

Domek letniskowy nad jeziorem Żarnowieckim - Domek Na Kaszubach - NADOLE

Ubytování (Prázdninový dům) Domek letniskowy nad jeziorem Żarnowieckim - Domek Na Kaszubach - NADOLE. Domek letniskowy nad jeziorem Żarnowieckim - Domek Na Kaszubach - NADOLE is set in Nadole and offers a bar, water sports facilities and a tennis court. Ubytování Domek letniskowy nad jeziorem Żarnowieckim - Domek Na Kaszubach - NADOLE se nachází ve městě Żeglarska 99 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leśne Zacisze w Nadolu

9,3

Leśne Zacisze w Nadolu

Ubytování (Prázdninový dům) Leśne Zacisze w Nadolu. Leśne Zacisze w Nadolu is set in Nadole and offers a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Leśne Zacisze w Nadolu se nachází ve městě Cicha 7 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaszubska Bania

9,2

Kaszubska Bania

Ubytování (Chata) Kaszubska Bania. Kaszubska Bania is situated in Nadole and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Kaszubska Bania se nachází ve městě Narcyzowa (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Niedźwiedź

8,7

Willa Niedźwiedź

Ubytování (Penzion) Willa Niedźwiedź. Willa Niedźwiedź se nachází v obci Nadole, 46 km od města Sopoty, a nabízí gril, slunnou terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Willa Niedźwiedź se nachází ve městě Jasminowa 6 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nadole Narcyzowa

Nadole Narcyzowa

Ubytování (Vila) Nadole Narcyzowa. Situated in Nadole in the Pomerania region, Nadole Narcyzowa has a garden. The accommodation is 46 km from Sopot. Ubytování Nadole Narcyzowa se nachází ve městě Nadole (Polsko - Pomořské vojvodství).

Nadolinkowo

Nadolinkowo

Ubytování (Kemp) Nadolinkowo. Nadolinkowo provides accommodation with a kitchen, located in Nadole. The camping offers a terrace. Sopot is 46 km from Nadolinkowo. Ubytování Nadolinkowo se nachází ve městě Nadole (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nadolka

Nadolka

Ubytování (Prázdninový dům) Nadolka. Nadolka is located in Nadole. The accommodation is 29 km from Jastrzębia Góra. Władysławowo is 33 km from the holiday home, while Łeba is 49 km away. Ubytování Nadolka se nachází ve městě Piontka 10 (Polsko - Pomořské vojvodství).

Jasmin

Jasmin

Ubytování (Vila) Jasmin. Situated in Nadole in the Pomerania region, Jasmin has a garden. This villa provides accommodation with free WiFi. The villa also offers 2 bathrooms. Ubytování Jasmin se nachází ve městě Nadole (Polsko - Pomořské vojvodství).

Willa Orfa

Willa Orfa

Ubytování (Bed and breakfast) Willa Orfa. Willa Orfa se nachází v Nadole, 47 km od Łeby, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nechybí ani lednice a rychlovarná konvice. Ubytování Willa Orfa se nachází ve městě Nadole (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osiedle na stoku 18

Osiedle na stoku 18

Ubytování (Apartmán) Osiedle na stoku 18. Set in Nadole in the Pomerania region, Osiedle na stoku 18 has a patio and garden views. Ubytování Osiedle na stoku 18 se nachází ve městě Osiedle na stoku 18 (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tyberiada - pokoje do wynajęcia

Tyberiada - pokoje do wynajęcia

Ubytování (Apartmány) Tyberiada - pokoje do wynajęcia. Tyberiada is set in Nadole and offers a garden. The accommodation is 46 km from Sopot. The apartment is equipped with a flat-screen TV. Ubytování Tyberiada - pokoje do wynajęcia se nachází ve městě Nadole (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lake House

Lake House

Ubytování (Prázdninový dům) Lake House. Situated in Nadole, Lake House offers a shared lounge, a garden and a barbecue. The property has lake views and is 23 km from Władysławowo. Ubytování Lake House se nachází ve městě Nadole (Polsko - Pomořské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)