Hledat

Ubytování

noclegi na posadzie leskiej Penzion

ul kwiatowa31, 38-600 Lesko, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) noclegi na posadzie leskiej. Located in Lesko, 5 km from Lesko Ski Lift, noclegi na posadzie leskiej provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování noclegi na posadzie leskiej se nachází ve městě ul kwiatowa31 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování noclegi na posadzie leskiej

The nearest airport is Rzeszów-Jasionka Airport, 103 km from noclegi na posadzie leskiej. At the guest house each room is equipped with a private bathroom. The guest house features family rooms. Located in Lesko, 5 km from Lesko Ski Lift, noclegi na posadzie leskiej provides accommodation with free WiFi and free private parking.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování noclegi na posadzie leskiej

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Lesko

Domki letniskowe Gdzie strumyk płynie z wolna

10

Domki letniskowe Gdzie strumyk płynie z wolna

Ubytování (Prázdninový dům) Domki letniskowe Gdzie strumyk płynie z wolna. Located in Lesko in the Podkarpackie region, Domki letniskowe Gdzie strumyk płynie z wolna provides accommodation with free WiFi. Ubytování Domki letniskowe Gdzie strumyk płynie z wolna se nachází ve městě Lesko (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament przy górce

9,9

Apartament przy górce

Ubytování (Apartmán) Apartament przy górce. Boasting garden views, Apartament przy górce is situated in Lesko, 3.8 km from Lesko Ski Lift. Ubytování Apartament przy górce se nachází ve městě 107 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leśny Zakątek

9,8

Leśny Zakątek

Ubytování (Chata) Leśny Zakątek. Offering a barbecue, Leśny Zakątek is located in Bezmiechowa Dolna, 23 km from Arłamów. Polańczyk is 15 km from the property. Ubytování Leśny Zakątek se nachází ve městě Bezmiechowa Dolna 53 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Przystanek Bezmiechowa

9,8

Przystanek Bezmiechowa

Ubytování (Chata) Przystanek Bezmiechowa. Set in Bezmichowa Górna, 22 km from Solina, Przystanek Bezmiechowa offers a garden and free WiFi. Ubytování Przystanek Bezmiechowa se nachází ve městě Bezmiechowa Górna 26 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bieszczady Domek Nad Stawem

9,8

Bieszczady Domek Nad Stawem

Ubytování (Chata) Bieszczady Domek Nad Stawem. Set in Lesko, this holiday home features a garden with a barbecue and a terrace. The property is 43 km from Arłamów and free private parking is provided. Ubytování Bieszczady Domek Nad Stawem se nachází ve městě Laczki 87 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 065 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Górce Bieszczdy

9,8

Na Górce Bieszczdy

Ubytování (Chata) Na Górce Bieszczdy. Set in Lesko in the Podkarpackie region, Na Górce Bieszczdy offers accommodation with free private parking. Ubytování Na Górce Bieszczdy se nachází ve městě Łączki 87A (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Skowronek z basenem

9,7

Domek Skowronek z basenem

Ubytování (Chata) Domek Skowronek z basenem. Set in Lesko in the Podkarpackie region, Domek Skowronek z basenem offers accommodation with free private parking. Ubytování Domek Skowronek z basenem se nachází ve městě Podgórska 14 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty Bieszczady

9,6

Apartamenty Bieszczady

Ubytování (Apartmány) Apartamenty Bieszczady. Set in Lesko in the Podkarpackie region and Lesko Ski Lift reachable within 8 km, Apartamenty Bieszczady offers accommodation with free WiFi, a children's... Ubytování Apartamenty Bieszczady se nachází ve městě Glinne 64 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leśniczówka Przytulia

9,6

Leśniczówka Przytulia

Ubytování (Farma) Leśniczówka Przytulia. Located in Weremień, 1.3 km from the Weremień Ski Lift and 2 km from Lesko, Leśniczówka Przytulia features a barbecue, children's playground and terrace. Ubytování Leśniczówka Przytulia se nachází ve městě Weremień 5 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Diamentowy

9,6

Apartament Diamentowy

Ubytování (Apartmán) Apartament Diamentowy. Situated in Lesko in the Podkarpackie region, Apartament Diamentowy features a balcony. Ubytování Apartament Diamentowy se nachází ve městě Lesko (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

W dolinie Sanu

9,6

W dolinie Sanu

Ubytování (Farma) W dolinie Sanu. Set in Lesko in the Podkarpackie region, W dolinie Sanu offers accommodation with free private parking. Ubytování W dolinie Sanu se nachází ve městě Manasterzec 101 Lewy brzeg Sanu (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki u Barbary

9,6

Domki u Barbary

Ubytování (Chata) Domki u Barbary. Situated in Lesko, Domek u Barbary offers accommodation with a seating area and flat-screen TV. Free WiFi is offered. Ubytování Domki u Barbary se nachází ve městě Weremień -Lesko 16 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Wanda

9,5

Domek Wanda

Ubytování (Venkovský dům) Domek Wanda. Located in Lesko, just 3.1 km from Lesko Ski Lift, Domek Wanda provides beachfront accommodation with a restaurant, a garden, a private beach area and free... Ubytování Domek Wanda se nachází ve městě Łączki 21A (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Przystanek pod skałkami

9,4

Przystanek pod skałkami

Ubytování (Privát) Przystanek pod skałkami. Offering a barbecue and sun terrace, Przystanek pod skałkami is set in Lesko, 25 km from Arłamów. Ubytování Przystanek pod skałkami se nachází ve městě aleje Jana Pawła II 26B (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gawra Comfort+

9,4

Gawra Comfort+

Ubytování (Hotel) Gawra Comfort+. Gawra Comfort+ has a restaurant, fitness centre, a bar and garden in Lesko. With barbecue facilities, the property also features a terrace. Ubytování Gawra Comfort+ se nachází ve městě Lesko (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki i Pokoje u Borsa

9,3

Domki i Pokoje u Borsa

Ubytování (Chata) Domki i Pokoje u Borsa. Domki U Borsa offers chalets and rooms in Lesko. Arłamów is 26 km away. Free WiFi is provided and free private parking is available on site. Ubytování Domki i Pokoje u Borsa se nachází ve městě Ul. Turystyczna (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki nad Sanem

9,2

Domki nad Sanem

Ubytování (Prázdninový dům) Domki nad Sanem. Situated just 8 km from Lesko Ski Lift, Domki nad Sanem features accommodation in Lesko with access to a garden, barbecue facilities, as well as a 24-hour... Ubytování Domki nad Sanem se nachází ve městě Postołòw 58 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Uroczysko

9,2

Uroczysko

Ubytování (Farma) Uroczysko. Situated 7 km from Lesko Ski Lift, Uroczysko features accommodation with a shared lounge, a garden and a shared kitchen for your convenience. Ubytování Uroczysko se nachází ve městě Jankowce 94 (Polsko - Podkarpatské vojvodství).

Brama Bieszczad

9,2

Brama Bieszczad

Ubytování (Apartmány) Brama Bieszczad. Set in Lesko in the Podkarpackie region and Lesko Ski Lift reachable within 5 km, Brama Bieszczad offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a... Ubytování Brama Bieszczad se nachází ve městě Unii Brzeskiej 24 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Szelców

9,1

Hotel Szelców

Ubytování (Hotel) Hotel Szelców. Hotel Szelców is situated 1 km from San River and offers classically appointed rooms with free Wi-Fi and satellite TV. Ubytování Hotel Szelców se nachází ve městě ul. Piłsudskiego 37 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Pod Lasem

8,9

Domki Pod Lasem

Ubytování (Prázdninový dům) Domki Pod Lasem. Domki Pod Lasem is located in peaceful rural surroundings of Huzele, only 200 metres from the San River. Ubytování Domki Pod Lasem se nachází ve městě Huzele 134 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart-House Bieszczady

8,8

Apart-House Bieszczady

Ubytování (Prázdninový dům) Apart-House Bieszczady. Apart-House Bieszczady se nachází na okraji Leska, 3 km od centra města, a nabízí luxusní prázdninové domy. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apart-House Bieszczady se nachází ve městě Lesko (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat Gawra

8,7

Pensjonat Gawra

Ubytování (Hotel) Pensjonat Gawra. Set in Lesko, 3.1 km from Lesko Ski Lift, Pensjonat Gawra offers accommodation with a restaurant, free private parking, a seasonal outdoor swimming pool... Ubytování Pensjonat Gawra se nachází ve městě Łączki 80 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystyka Na górce u Barbary

8,6

Agroturystyka Na górce u Barbary

Ubytování (Farma) Agroturystyka Na górce u Barbary. Set in Lesko in the Podkarpackie region and Lesko Ski Lift reachable within 700 metres, Agroturystyka Na górce u Barbary offers accommodation with free... Ubytování Agroturystyka Na górce u Barbary se nachází ve městě Weremień 28 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy w Olszanicy

8,5

Ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy w Olszanicy

Ubytování (Rezort) Ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy w Olszanicy. Featuring free WiFi, a restaurant and a seasonal outdoor pool, Pałac offers pet-friendly accommodation in Olszanica. Ubytování Ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy w Olszanicy se nachází ve městě Olszanica 222 (Polsko - Podkarpatské vojvodství).

Cichy Zakątek

8,5

Cichy Zakątek

Ubytování (Chata) Cichy Zakątek. Set in Lesko, this villa is situated 26 km from Arłamów. Ubytování Cichy Zakątek se nachází ve městě Huzele (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stare Lisko

8,3

Stare Lisko

Ubytování (Economy business hotel) Stare Lisko. Situated in Lesko and with Lesko Ski Lift reachable within 5 km, Stare Lisko features express check-in and check-out, rooms, a restaurant, free WiFi... Ubytování Stare Lisko se nachází ve městě Rynek 12 Lesko (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chaty Lesko-Ski

8,2

Chaty Lesko-Ski

Ubytování (Prázdninový dům) Chaty Lesko-Ski. Set in Lesko, close to Lesko Ski Lift, Chaty Lesko-Ski offers accommodation with restaurant, ski equipment hire, ski-to-door access, a seasonal outdoor... Ubytování Chaty Lesko-Ski se nachází ve městě Weremień 36 (Weremień) (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zamek w Lesku

6,7

Zamek w Lesku

Ubytování (Privát) Zamek w Lesku. Located in secluded Lesko amidst Bieszczady Mountains and set in a historical building, Zamek w Lesku offers a private garden with an outdoor swimming... Ubytování Zamek w Lesku se nachází ve městě Piłsudskiego 7 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki pod Polaną

Domki pod Polaną

Ubytování (Prázdninový dům) Domki pod Polaną. Featuring garden views, Domki pod Polaną features accommodation with a balcony and a kettle, around 3.8 km from Lesko Ski Lift. Ubytování Domki pod Polaną se nachází ve městě 8 Huzele (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki Letniskowe Spokojne Miejsce

Domki Letniskowe Spokojne Miejsce

Ubytování (Prázdninový dům) Domki Letniskowe Spokojne Miejsce. Domki Letniskowe Spokojne Miejsce offers accommodation in Lesko, 4.1 km from Lesko Ski Lift. Ubytování Domki Letniskowe Spokojne Miejsce se nachází ve městě Huzele 29 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Adam

Domek Adam

Ubytování (Venkovský dům) Domek Adam. Domek Adam se nachází v Lesku a nabízí ubytování s terasou. Nabízí terasu. Ubytování Domek Adam se nachází ve městě Lesko (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ŹRÓDLANE WZGÓRZE

ŹRÓDLANE WZGÓRZE

Ubytování (Apartmán) ŹRÓDLANE WZGÓRZE. Set in Lesko in the Podkarpackie region, ŹRÓDLANE WZGÓRZE features a balcony and garden views. Ubytování ŹRÓDLANE WZGÓRZE se nachází ve městě Lesko (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bieszczadzki Kąt

Bieszczadzki Kąt

Ubytování (Prázdninový dům) Bieszczadzki Kąt. Set just 9 km from Lesko Ski Lift, Bieszczadzki Kąt offers accommodation in Lesko with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared kitchen. Ubytování Bieszczadzki Kąt se nachází ve městě Manasterzec7b 7b (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DOMEK NA BASZCIE

DOMEK NA BASZCIE

Ubytování (Prázdninový dům) DOMEK NA BASZCIE. Featuring garden views, DOMEK NA BASZCIE features accommodation with a garden and a balcony, around 6 km from Lesko Ski Lift. Ubytování DOMEK NA BASZCIE se nachází ve městě SZOPENA 9 (Polsko - Podkarpatské vojvodství).

Fajne Miejsce

Fajne Miejsce

Ubytování (Prázdninový dům) Fajne Miejsce. Fajne Miejsce, a property with barbecue facilities, is set in Lesko, 3.5 km from Lesko Ski Lift. Ubytování Fajne Miejsce se nachází ve městě Laczki (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Króliczek

Apartament Króliczek

Ubytování (Apartmán) Apartament Króliczek. Set in Lesko in the Podkarpackie region, Apartament Króliczek has a balcony. The accommodation is 47 km from Przemyśl. Ubytování Apartament Króliczek se nachází ve městě Lesko (Polsko - Podkarpatské vojvodství).

Kamienica z duszą

Kamienica z duszą

Ubytování (Apartmán) Kamienica z duszą. Kamienica z duszą is situated in Lesko. This apartment features a terrace as well as free WiFi. Ubytování Kamienica z duszą se nachází ve městě Lesko (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

guest house

guest house

Ubytování (Chata) guest house. Set in Lesko in the Podkarpackie region, guest house features a garden. This chalet also has free WiFi. The chalet consists of 1 bathroom and a living... Ubytování guest house se nachází ve městě Lesko (Polsko - Podkarpatské vojvodství).

Apartament DeLuxe Bieszczady

Apartament DeLuxe Bieszczady

Ubytování (Apartmán) Apartament DeLuxe Bieszczady. Apartament DeLuxe Bieszczady se nachází v Lesku a nabízí zahradu a gril. 16 km od Soliny. Ubytování Apartament DeLuxe Bieszczady se nachází ve městě Lesko (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Rodzinny

Apartament Rodzinny

Ubytování (Apartmán) Apartament Rodzinny. Apartament Rodzinny is situated in Lesko. The accommodation is 25 km from Arłamów. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartament Rodzinny se nachází ve městě Lesko (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AGROTURYSTYKA POD ŚWIERKAMI

AGROTURYSTYKA POD ŚWIERKAMI

Ubytování (Apartmán) AGROTURYSTYKA POD ŚWIERKAMI. AGROTURYSTYKA POD ŚWIERKAMI is located in Lesko. Guests may enjoy free WiFi. The apartment offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytování AGROTURYSTYKA POD ŚWIERKAMI se nachází ve městě Lesko (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Młynarzowa Chata

Młynarzowa Chata

Ubytování (Prázdninové domy) Młynarzowa Chata. Situated in Lesko in the Podkarpackie region, Młynarzowa Chata features accommodation with free private parking. Ubytování Młynarzowa Chata se nachází ve městě Mickiewicza 27 (Polsko - Podkarpatské vojvodství).

Domek Alexander A

Domek Alexander A

Ubytování (Apartmán) Domek Alexander A. Domek Alexander A se nachází v Lesku v Podkarpatském kraji a nabízí zahradu. Tento apartmán má terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Domek Alexander A se nachází ve městě Lesko (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Julia

Apartament Julia

Ubytování (Apartmán) Apartament Julia. Apartament Julia is set in Lesko. Free WiFi is offered. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartament Julia se nachází ve městě Lesko (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Moniuszko

Apartament Moniuszko

Ubytování (Apartmán) Apartament Moniuszko. Apartament Moniuszko is set in Lesko. The accommodation is 18 km from Solina. Ubytování Apartament Moniuszko se nachází ve městě Lesko (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)