Hledat

Ubytování

Noclegi na Mazurach Apartmán

Brożówka 3a m1, 11-612 Kruklanki, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Noclegi na Mazurach. Noclegi na Mazurach is situated in Kruklanki. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Noclegi na Mazurach se nachází ve městě Brożówka 3a m1 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Noclegi na Mazurach

A barbecue is available on site and hiking can be enjoyed within close proximity of the apartment. This apartment has 3 bedrooms, a TV, a dining area, and a kitchen with a fridge and an oven. This apartment has a garden and free private parking. Noclegi na Mazurach is situated in Kruklanki. Giżycko is 18 km from Noclegi na Mazurach, while Gołdap is 46 km from the property.

Vybavení ubytování Noclegi na Mazurach

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Lednička
 • Skříň nebo šatna
 • Bidet
 • Povlečení
 • Jídelna
 • Psací stůl
 • TV
 • Moskytiéra
 • Žehlička
 • Sušák na prádlo
 • Věšák na oblečení
 • Dřevěná nebo parketová podlaha
 • Dlážděná/ Mramorová podlaha
 • Koberec
 • Topení
 • Žehlicí potřeby
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Pláž
 • Venkovní jídelní kout
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Zahrada
 • Jízda na koni Dodatečný poplatek
 • Potápění Dodatečný poplatek
 • Pěší turistika
 • Jízda na kanoích Dodatečný poplatek
 • Rybaření Dodatečný poplatek
 • Výhled do zahrady
 • Výhled na jezero
 • Výhled
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování v polském městě Kruklanki

Reset Camp noclegi

9,7

Reset Camp noclegi

Ubytování (Farma) Reset Camp noclegi. Set in Kruklanki, Reset Camp noclegi offers free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Reset Camp noclegi se nachází ve městě Osiedle Słoneczne 3 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax Kruklanki

9,6

Relax Kruklanki

Ubytování (Apartmány) Relax Kruklanki. Relax Kruklanki has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Kruklanki. Ubytování Relax Kruklanki se nachází ve městě Kruklanki (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 662 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Kruklanki

9,6

Domek Kruklanki

Ubytování (Prázdninový dům) Domek Kruklanki. Boasting a garden and barbecue facilities, Domek Kruklanki provides accommodation in Kruklanki with free WiFi and garden views. Ubytování Domek Kruklanki se nachází ve městě Wczasowa 3A (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom z kominkiem dla 12os.

9,5

Dom z kominkiem dla 12os.

Ubytování (Farma) Dom z kominkiem dla 12os.. Boasting free bikes, a garden, and water sports facilities, Dom z kominkiem dla 12os. Offers accommodation in Kruklanki with free WiFi and garden views. Ubytování Dom z kominkiem dla 12os. se nachází ve městě Cicha 5a (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Letniskowy przy lesie

9,5

Domek Letniskowy przy lesie

Ubytování (Chata) Domek Letniskowy przy lesie. With garden views, Domek Letniskowy przy lesie is situated in Kruklanki and has a restaurant, a shared kitchen, bar, garden, children's playground and... Ubytování Domek Letniskowy przy lesie se nachází ve městě ul.Sportowa 2 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

mieszkanie na wrzosowej

9,4

mieszkanie na wrzosowej

Ubytování (Prázdninový dům) mieszkanie na wrzosowej. Mieszkanie na wrzosowej is set in Kruklanki. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytování mieszkanie na wrzosowej se nachází ve městě Wrzosowa 18 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zielony Domek

9,4

Zielony Domek

Ubytování (Chata) Zielony Domek. Featuring garden views, Zielony Domek in Kruklanki features accommodation, free bikes, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Zielony Domek se nachází ve městě Wczasowa 14 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anielska Łąka

9,3

Anielska Łąka

Ubytování (Farma) Anielska Łąka. Anielska Łąka is situated in Kruklanki. The property is 50 km from Gołdap, and complimentary private parking is offered. Ubytování Anielska Łąka se nachází ve městě Boćwinka 21 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturystka Na Zaciszu

9,2

Agroturystka Na Zaciszu

Ubytování (Farma) Agroturystka Na Zaciszu. Agroturystka Na Zaciszu se nachází v obci Masurian, 600 metrů od jezera Gołdopiwo, a nabízí ubytování s dětským hřištěm. Ubytování Agroturystka Na Zaciszu se nachází ve městě ul. 22 Lipca 29 C (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mazurskiewczasy

9,2

Mazurskiewczasy

Ubytování (Prázdninový dům) Mazurskiewczasy. Mazurskiewczasy is set in Kruklanki. This beachfront property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Mazurskiewczasy se nachází ve městě Wczasowa 19 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament bocian

9

Apartament bocian

Ubytování (Prázdninový dům) Apartament bocian. Apartament bocian is situated in Kruklanki. This holiday home features a garden and free private parking. Ubytování Apartament bocian se nachází ve městě Osiedle Słoneczne 46 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Słoneczna Przystań

9

Słoneczna Przystań

Ubytování (Farma) Słoneczna Przystań. Located in Kruklanki in the Warmia-Masuria region, Słoneczna Przystań provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Słoneczna Przystań se nachází ve městě Os. Słoneczne 3 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod kogutkiem

8,7

Pod kogutkiem

Ubytování (Farma) Pod kogutkiem. Set in Kruklanki, Pod kogutkiem offers free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Pod kogutkiem se nachází ve městě ul. Wodna 10 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Letniskowy Brożówka

8,7

Domek Letniskowy Brożówka

Ubytování (Chata) Domek Letniskowy Brożówka. Domek Letniskowy Brożówka se nachází v Kruklankach a nabízí ubytování s balkonem. Nachází se na pláži a má restauraci, bar a zahradu. Ubytování Domek Letniskowy Brożówka se nachází ve městě Kruklanki (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panterej Pokoje Gościnne

8,2

Panterej Pokoje Gościnne

Ubytování (Privát) Panterej Pokoje Gościnne. Set in Kruklanki in the Warmia-Masuria region, Panterej Pokoje Gościnne offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Panterej Pokoje Gościnne se nachází ve městě 17D 22 Lipca (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Skraj Lasu Kruklanki

7,9

Skraj Lasu Kruklanki

Ubytování (Farma) Skraj Lasu Kruklanki. Situated in Kruklanki, Skraj Lasu Kruklanki offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and TV, as well as a shared lounge and a garden. Ubytování Skraj Lasu Kruklanki se nachází ve městě 12 Dworcowa (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturtstyka Żywe

7,9

Agroturtstyka Żywe

Ubytování (Farma) Agroturtstyka Żywe. Agroturtstyka Żywe features lake views, free WiFi and free private parking, set in Kruklanki. Ubytování Agroturtstyka Żywe se nachází ve městě Żywy 12 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ośrodek Wczasowy Jakub

7,6

Ośrodek Wczasowy Jakub

Ubytování (Chata) Ośrodek Wczasowy Jakub. Ośrodek Wczasowy Jakub se nachází v Kruklankach a nabízí ubytování se zahradou. K dispozici je lednice a rychlovarná konvice. Ubytování Ośrodek Wczasowy Jakub se nachází ve městě Kruklanki (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Domki u Tereski

7,5

Domki u Tereski

Ubytování (Farma) Domki u Tereski. Located in Kruklanki in the Warmia-Masuria region, Domki u Tereski provides accommodation with free private parking. Ubytování Domki u Tereski se nachází ve městě Żywki 52 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek z widokiem na jezioro - Domek Jerzy

Domek z widokiem na jezioro - Domek Jerzy

Ubytování (Prázdninový dům) Domek z widokiem na jezioro - Domek Jerzy. Set in Kruklanki in the Warmia-Masuria region, Domek z widokiem na jezioro - Domek Jerzy features a balcony and lake views. Ubytování Domek z widokiem na jezioro - Domek Jerzy se nachází ve městě Jeziorowskie 28B Domek całoroczny letniskowy (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kruklanki Mazurski Zaścianek

Kruklanki Mazurski Zaścianek

Ubytování (Chata) Kruklanki Mazurski Zaścianek. Ubytování Kruklanki Mazurski Zaścianek se nachází v Kruklankach ve Warmsko-Mazurském kraji a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kruklanki Mazurski Zaścianek se nachází ve městě Kruklanki (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Żabie Oko Kuźnia

Żabie Oko Kuźnia

Ubytování (Apartmány) Żabie Oko Kuźnia. Located in Kruklanki, Żabie Oko Kuźnia offers accommodation with a patio. The apartment offers a children's playground. Ubytování Żabie Oko Kuźnia se nachází ve městě Jasieniec Kuźnia (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mazury - U Bogusia domek 8os.

Mazury - U Bogusia domek 8os.

Ubytování (Farma) Mazury - U Bogusia domek 8os.. Mazury - U Bogusia domek 8os. Is located in Kruklanki and offers free bikes. Ubytování Mazury - U Bogusia domek 8os. se nachází ve městě Ulica Cicha 5a (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spokojny Zakątek w Krulankach

Spokojny Zakątek w Krulankach

Ubytování (Prázdninový dům) Spokojny Zakątek w Krulankach. Spokojny Zakątek w Krulankach is located in Kruklanki and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The property features garden views. Ubytování Spokojny Zakątek w Krulankach se nachází ve městě Wczasowa (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek holenderski Kruklanki

Domek holenderski Kruklanki

Ubytování (Chata) Domek holenderski Kruklanki. Domek holenderski Kruklanki is located in Kruklanki. Giżycko is 14 km from the chalet, while Gołdap is 48 km away. Ubytování Domek holenderski Kruklanki se nachází ve městě Wrzosowa 11 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamenty w Puszczy Boreckiej

Apartamenty w Puszczy Boreckiej

Ubytování (Apartmán) Apartamenty w Puszczy Boreckiej. Apartamenty w Puszczy Boreckiej is located in Kruklanki and offers free bikes, a garden and water sports facilities. Ubytování Apartamenty w Puszczy Boreckiej se nachází ve městě Wolisko 1 Nadleśnictwo Borki (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje nad Babką

Pokoje nad Babką

Ubytování (Farma) Pokoje nad Babką. Set in Kruklanki, 48 km from Gołdap, Pokoje nad Babką offers a garden and free WiFi. A terrace is available for guests at the farm stay to use. Ubytování Pokoje nad Babką se nachází ve městě Żywki Małe 3 Żywki Małe (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Malgosia direkt am See

Ferienhaus Malgosia direkt am See

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Malgosia direkt am See. Located in Kruklanki in the Warmia-Masuria region, Ferienhaus Malgosia direkt am See has a balcony and lake views. Ubytování Ferienhaus Malgosia direkt am See se nachází ve městě Kruklanki (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Domek letniskowy Wczasowik 3

Domek letniskowy Wczasowik 3

Ubytování (Prázdninový dům) Domek letniskowy Wczasowik 3. Domek letniskowy Wczasowik 3 is located in Kruklanki and offers a garden. The accommodation is 42 km from Mikołajki. Ubytování Domek letniskowy Wczasowik 3 se nachází ve městě Kruklanki (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

DOMEK AGA

DOMEK AGA

Ubytování (Chata) DOMEK AGA. DOMEK AGA se nachází v Kruklankach. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. DOMEK AGA stojí 15 km od Giżycka a 48 km od Gołdapu. Ubytování DOMEK AGA se nachází ve městě Kruklanki (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Apartament nad Sapiną

Apartament nad Sapiną

Ubytování (Apartmán) Apartament nad Sapiną. Apartament nad Sapiną is located in Kruklanki and offers a terrace. The accommodation is 40 km from Mikołajki. Ubytování Apartament nad Sapiną se nachází ve městě Kruklanki (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Kruklanki

Apartament Kruklanki

Ubytování (Apartmán) Apartament Kruklanki. Apartament Kruklanki is situated in Kruklanki. The apartment features 2 bedrooms, 1 bathroom, a flat-screen TV with cable channels, a dining area, a fully... Ubytování Apartament Kruklanki se nachází ve městě 22 Lipca 17E/6 3 piętro (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki letniskowe nad jeziorem Gołdopiwo

Domki letniskowe nad jeziorem Gołdopiwo

Ubytování (Kemp) Domki letniskowe nad jeziorem Gołdopiwo. Located in Kruklanki in the Warmia-Masuria region, Domki letniskowe nad jeziorem Gołdopiwo provides accommodation with free private parking. Ubytování Domki letniskowe nad jeziorem Gołdopiwo se nachází ve městě ul. Osiedle Boreckie 2/9 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek holenderski Kruklanki

Domek holenderski Kruklanki

Ubytování (Apartmán) Domek holenderski Kruklanki. Domek holenderski Kruklanki is situated in Kruklanki. Giżycko is 13 km from the apartment, while Gołdap is 49 km from the property. Ubytování Domek holenderski Kruklanki se nachází ve městě Wrzosowa (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek letniskowy "Wczasowik 1"

Domek letniskowy "Wczasowik 1"

Ubytování (Prázdninový dům) Domek letniskowy "Wczasowik 1". Domek letniskowy is situated in Kruklanki. This holiday home has a garden. The holiday home offers a terrace. Mikołajki is 40 km from Domek letniskowy. Ubytování Domek letniskowy "Wczasowik 1" se nachází ve městě Kruklanki (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Siedlisko nad Sapiną

Siedlisko nad Sapiną

Ubytování (Penzion) Siedlisko nad Sapiną. Facing the beachfront in Kruklanki, Siedlisko nad Sapiną features a shared lounge and a garden. Ubytování Siedlisko nad Sapiną se nachází ve městě Kruklanki (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Folwark Mazurskie Legendy

Folwark Mazurskie Legendy

Ubytování (Farma) Folwark Mazurskie Legendy. Set in Kruklanki, 35 km from Ełk, Folwark Mazurskie Legendy offers a garden and free WiFi. The farm stay offers a continental or buffet breakfast. Ubytování Folwark Mazurskie Legendy se nachází ve městě Kruklanki (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek letniskowy Wczasowik 2

Domek letniskowy Wczasowik 2

Ubytování (Prázdninový dům) Domek letniskowy Wczasowik 2. Domek letniskowy Wczasowik 2 is situated in Kruklanki. This holiday home features a garden. The holiday home consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Domek letniskowy Wczasowik 2 se nachází ve městě Kruklanki (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Dom pod dębami

Dom pod dębami

Ubytování (Apartmán) Dom pod dębami. Dom pod dębami is situated in Kruklanki and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Dom pod dębami se nachází ve městě Kruklanki (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)