Hledat

Ubytování

Noclegi na Mazurach. Privát

Witramowo 6 a 6a, 11-015 Olsztynek, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) Noclegi na Mazurach.. Located in Olsztynek, 25 km from Nidzica, Noclegi na Mazurach. Provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Noclegi na Mazurach. se nachází ve městě Witramowo 6 a 6a (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Noclegi na Mazurach.

The units provide views of the garden and come with a washing machine, a fully equipped kitchen with a dishwasher, and a private bathroom with a hairdryer. Provides a shared lounge and free WiFi. A terrace can be found at the homestay, along with a garden. , while Ostróda is 41 km away. Located in Olsztynek, 25 km from Nidzica, Noclegi na Mazurach. A microwave, a fridge and oven are also provided, as well as a kettle and a coffee machine. Olsztyn is 50 km from Noclegi na Mazurach. The nearest airport is Olsztyn-Mazury Regional Airport, 79 km from the accommodation.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Noclegi na Mazurach.

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Čokoláda a sušenky
 • Láhev vody
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Misky pro domácí mazlíčky
 • Pelíšky pro domácí mazlíčky
 • Společenská místnost
 • Obchod se suvenýry
 • Televizní programy pro děti
 • Minimarket v objektu
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Olsztynek

Holiday Home Mierki

10

Holiday Home Mierki

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mierki. HOLIDAY HOME MIERKI is a detached holiday home located in Olsztynek in the Warmia-Masuria Region and is 23 km from Olsztyn. The unit is 27 km from Ostróda. Ubytování Holiday Home Mierki se nachází ve městě Mierki 33G (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kolonia Mazurska Mierki

9,8

Kolonia Mazurska Mierki

Ubytování (Farma) Kolonia Mazurska Mierki. Kolonia Mazurska Mierki is located on a clearing, 3 km from the village of Mierki and about 1 km from the Lake Pluszne. Ubytování Kolonia Mazurska Mierki se nachází ve městě Olsztynek (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

APARTAMENT PERŁA A11 NAD PIĘKNYM JEZIOREM PLUSZNE

9,7

APARTAMENT PERŁA A11 NAD PIĘKNYM JEZIOREM PLUSZNE

Ubytování (Apartmán) APARTAMENT PERŁA A11 NAD PIĘKNYM JEZIOREM PLUSZNE. Featuring a garden, private pool and lake views, APARTAMENT PERŁA A11 NAD PIĘKNYM JEZIOREM PLUSZNE is located in Olsztynek. Ubytování APARTAMENT PERŁA A11 NAD PIĘKNYM JEZIOREM PLUSZNE se nachází ve městě Olsztynek (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pałac Warlity

9,6

Pałac Warlity

Ubytování (Rezort) Pałac Warlity. Pałac Warlity features a restaurant, shared lounge, a garden and private beach area in Olsztynek. Ubytování Pałac Warlity se nachází ve městě Warlity Małe 8 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Mycyny

9,3

Willa Mycyny

Ubytování (Bed and breakfast) Willa Mycyny. Situated in Mycyny, 41 km from Nidzica, Willa Mycyny features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Willa Mycyny se nachází ve městě Mycyny 1 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi Mazurskie

9,2

Noclegi Mazurskie

Ubytování (Apartmán) Noclegi Mazurskie. Noclegi Mazurskie is set in Olsztynek. The accommodation is 29 km from Nidzica, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on... Ubytování Noclegi Mazurskie se nachází ve městě Olsztynek (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leśna Chata

9

Leśna Chata

Ubytování (Privát) Leśna Chata. Located in Olsztynek, Leśna Chata features a garden, BBQ facilities, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Leśna Chata se nachází ve městě Olsztynek (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata pod Lasem

9

Chata pod Lasem

Ubytování (Prázdninový dům) Chata pod Lasem. Chata pod Lasem is located in Lipowo Kurkowskie and offers free bikes and a terrace. Ubytování Chata pod Lasem se nachází ve městě 47 Lipowo Kurkowskie (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Kompleks Wypoczynkowo Szkoleniowy

8,4

Kompleks Wypoczynkowo Szkoleniowy

Ubytování (Prázdninový areál) Kompleks Wypoczynkowo Szkoleniowy. Kompleks Wypoczynkowo Szkoleniowy has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Olsztynek. Ubytování Kompleks Wypoczynkowo Szkoleniowy se nachází ve městě Olsztynek (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Agroturystyka Drwęck - Olsztynek

8,3

Agroturystyka Drwęck - Olsztynek

Ubytování (Farma) Agroturystyka Drwęck - Olsztynek. Situated in Olsztynek in the Warmia-Masuria region, Agroturystyka Drwęck - Olsztynek features accommodation with free private parking. Ubytování Agroturystyka Drwęck - Olsztynek se nachází ve městě Drwęck 28 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leśniczówka Jednorożec

8,1

Leśniczówka Jednorożec

Ubytování (Farma) Leśniczówka Jednorożec. Leśniczówka Jednorożec boasts location in a secluded woodland area 200 metres from the Lake Klimont and 900 metres from the Lake Kiernoz Wielki. Ubytování Leśniczówka Jednorożec se nachází ve městě Lipowo Kurkowskie 13 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Mazurski

6

Hotel Mazurski

Ubytování (Hotel) Hotel Mazurski. Hotel Mazurski features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Olsztynek. Ubytování Hotel Mazurski se nachází ve městě UL.Gdańska 1 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Olsztynek Lutek

Holiday home Olsztynek Lutek

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Olsztynek Lutek. Holiday home Olsztynek Lutek is located in Olsztynek and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Olsztynek Lutek se nachází ve městě (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoje Noclegi Olsztynek

Pokoje Noclegi Olsztynek

Ubytování (Hostel) Pokoje Noclegi Olsztynek. Pokoje Noclegi Olsztynek is located in Olsztynek. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Pokoje Noclegi Olsztynek se nachází ve městě Niepodległości 14 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mazury Jadamowo

Mazury Jadamowo

Ubytování (Prázdninový dům) Mazury Jadamowo. Set in Olsztynek in the Warmia-Masuria region, Mazury has a patio and garden views. The property is 24 km from Nidzica and free private parking is... Ubytování Mazury Jadamowo se nachází ve městě Olsztynek (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

WILLA NA SKARPIE - Z WIDOKIEM NA JEZIORO

WILLA NA SKARPIE - Z WIDOKIEM NA JEZIORO

Ubytování (Prázdninový dům) WILLA NA SKARPIE - Z WIDOKIEM NA JEZIORO. WILLA NA SKARPIE - Z WIDOKIEM NA JEZIORO se nachází v Olsztynku a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge a zahradu. Ubytování WILLA NA SKARPIE - Z WIDOKIEM NA JEZIORO se nachází ve městě Olsztynek (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 076 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

4 Pory Roku

4 Pory Roku

Ubytování (Prázdninový dům) 4 Pory Roku. 4 Pory Roku se nachází v Olsztynku ve Warmsko-mazurském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Nidzica je vzdálená 24 km. Ubytování 4 Pory Roku se nachází ve městě Olsztynek (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství).

Maróz 24 Mazury

Maróz 24 Mazury

Ubytování (Prázdninový dům) Maróz 24 Mazury. Daleko od Szosy is located in Olsztynek and offers a garden. This holiday home features a terrace. Olsztyn is 31 km from the holiday home. Ubytování Maróz 24 Mazury se nachází ve městě Olsztynek (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Certówka

Certówka

Ubytování (Chata) Certówka. Set in Świerkocin, 43 km from Nidzica, Certówka offers a garden and free WiFi. Ubytování Certówka se nachází ve městě Świerkocin 60 (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urokliwy domek nad jeziorem

Urokliwy domek nad jeziorem

Ubytování (Apartmán) Urokliwy domek nad jeziorem. Urokliwy domek nad jeziorem se nachází v Olsztynku a nabízí zahradu. 26 km od Olsztynu. Apartmán je vzdálený 25 km od Ostródy. Ubytování Urokliwy domek nad jeziorem se nachází ve městě Olsztynek (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stodoła Nomada

Stodoła Nomada

Ubytování (Prázdninový dům) Stodoła Nomada. Boasting accommodation with a balcony, Stodoła Nomada is located in Olsztynek. Guests may enjoy free WiFi. The holiday home has a flat-screen TV. Ubytování Stodoła Nomada se nachází ve městě Olsztynek (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mrongowiusza 3

Mrongowiusza 3

Ubytování (Apartmán) Mrongowiusza 3. Mrongowiusza 3 is located in Olsztynek. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchenette. Ubytování Mrongowiusza 3 se nachází ve městě Olsztynek (Polsko - Varmijsko-mazurské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)