Hledat

Ubytování

Noclegi Jeziorak Tarnobrzeg Privát

Kochanowskiego 10, 39-400 Tarnobrzeg, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) Noclegi Jeziorak Tarnobrzeg. Located in Tarnobrzeg in the Podkarpackie region, Noclegi Jeziorak Tarnobrzeg provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Noclegi Jeziorak Tarnobrzeg se nachází ve městě Kochanowskiego 10 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Noclegi Jeziorak Tarnobrzeg

Sandomierz is 17 km from the homestay, while Mielec is 40 km away. The nearest airport is Rzeszów-Jasionka Airport, 88 km from Noclegi Jeziorak Tarnobrzeg. Located in Tarnobrzeg in the Podkarpackie region, Noclegi Jeziorak Tarnobrzeg provides accommodation with free WiFi and free private parking. A stovetop and kettle are also featured.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Noclegi Jeziorak Tarnobrzeg

 • Společná kuchyně
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Láhev vody
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Misky pro domácí mazlíčky
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Bankomat
 • Úschova zavazadel
 • Fax/kopírka Dodatečný poplatek
 • Televizní programy pro děti
 • Venkovní dětské hřiště
 • Stolní hry/puzzle
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Obchody v hotelu
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje
 • Denní tisk

Jiná ubytování v polském městě Tarnobrzeg

HOTEL ARKA

10

HOTEL ARKA

Ubytování (Hotel) HOTEL ARKA. Set in Tarnobrzeg, HOTEL ARKA offers a bar and free WiFi throughout the property. This 2-star hotel offers luggage storage space. Ubytování HOTEL ARKA se nachází ve městě Tarnobrzeg (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENTY INCOGNITO TARNOBRZEG

10

APARTAMENTY INCOGNITO TARNOBRZEG

Ubytování (Apartmány) APARTAMENTY INCOGNITO TARNOBRZEG. APARTAMENTY INCOGNITO TARNOBRZEG se nachází v Tarnobrzegu, 12 km od Baranowa Sandomierského, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování APARTAMENTY INCOGNITO TARNOBRZEG se nachází ve městě Tarnobrzeg (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Widokówka

9,8

Widokówka

Ubytování (Prázdninový dům) Widokówka. Set in Tarnobrzeg, this holiday home features free WiFi and a terrace. You can fire up the barbecue for a tasty meal and enjoy the garden in fair weather. Ubytování Widokówka se nachází ve městě ul.Siarkowa 2 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Madryt

9,6

Apart Madryt

Ubytování (Apartmány) Apart Madryt. Situated in Tarnobrzeg in the Podkarpackie region, Apart Madryt features accommodation with free WiFi. Ubytování Apart Madryt se nachází ve městě GŁOWACKIEGO 20 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Evva

9,4

Hotel Evva

Ubytování (Hotel) Hotel Evva. Hotel Evva is a 4-star property situated in Tarnobrzeg. Ubytování Hotel Evva se nachází ve městě Kardynała Stefana Wyszyńskiego 4 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kameleon

9

Hotel Kameleon

Ubytování (Hotel) Hotel Kameleon. Hotel Kameleon is located in a peaceful area on the outskirts of Tarnobrzeg, in an 19th century old winery building. Ubytování Hotel Kameleon se nachází ve městě Al. Warszawska 2A (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stary Browar Tarnobrzeg

8,9

Stary Browar Tarnobrzeg

Ubytování (Hotel) Stary Browar Tarnobrzeg. Located in Tarnobrzeg, Stary Browar Tarnobrzeg features a restaurant, bar and free WiFi throughout the property. Ubytování Stary Browar Tarnobrzeg se nachází ve městě Jachowicza 12 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Anna

8,8

Villa Anna

Ubytování (Penzion) Villa Anna. Villa Anna is located in a quiet village by the road leading from Sandomierz to Tarnobrzeg, 3 km from the banks of Vistula River. Ubytování Villa Anna se nachází ve městě al. Warszawska 318 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domki nad Jeziorem Tarnobrzeskim

8,4

Domki nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Ubytování (Kemp) Domki nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Located in Tarnobrzeg in the Podkarpackie region, Domki nad Jeziorem Tarnobrzeskim provides accommodation with free private parking. Ubytování Domki nad Jeziorem Tarnobrzeskim se nachází ve městě Plażowa (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi-Zajazd"Mieszko"

7,3

Noclegi-Zajazd"Mieszko"

Ubytování (Penzion – hostinec) Noclegi-Zajazd"Mieszko". Situated in Tarnobrzeg, Noclegi-Zajazd"Mieszko" features a bar, garden and BBQ facilities. Ubytování Noclegi-Zajazd"Mieszko" se nachází ve městě ul.Mieszka I nr 1 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Kossaka

Apartament Kossaka

Ubytování (Apartmán) Apartament Kossaka. Apartament Kossaka is set in Tarnobrzeg. The accommodation is 16 km from Baranów Sandomierski. Ubytování Apartament Kossaka se nachází ve městě Kossaka (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Presentosa

Hotel Presentosa

Ubytování (Hotel) Hotel Presentosa. Situated in Tarnobrzeg, Hotel Presentosa has a restaurant and a bar. The hotel features family rooms. All units in the hotel are fitted with a kettle. Ubytování Hotel Presentosa se nachází ve městě Tarnobrzeg (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Jeziorak

Apartament Jeziorak

Ubytování (Apartmán) Apartament Jeziorak. Apartament Jeziorak is situated in Tarnobrzeg. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Apartament Jeziorak se nachází ve městě Tarnobrzeg (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Jeziorak

Studio Jeziorak

Ubytování (Apartmán) Studio Jeziorak. Studio Jeziorak is located in Tarnobrzeg. The property is 46 km from Ostrowiec Świętokrzyski, and complimentary private parking is provided. Ubytování Studio Jeziorak se nachází ve městě Tarnobrzeg (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)