Hledat

Ubytování

Noclegi i Restauracja Folkowa Penzion – hostinec

Kopernika 45, 19-200 Grajewo, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion – hostinec) Noclegi i Restauracja Folkowa. Noclegi i Restauracja Folkowa is located in a quiet part of Grajewo, 1.5 km from the city centre. Free Wi-Fi access is available. Ubytování Noclegi i Restauracja Folkowa se nachází ve městě Kopernika 45 (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Noclegi i Restauracja Folkowa

An array of activities can be enjoyed on site or in the surroundings, including table tennis. The rooms are classically furnished and decorated in sunny colours. 5 km from the city centre. Free Wi-Fi access is available. Each comes with a TV and a private bathroom with a shower. The property features a restaurant which serves Polish and European cuisine. The city of Ełk is 20 km away, as is Rajgród. The Grajewo Train Station is 2 km from Noclegi i Restauracja Folkowa. Noclegi i Restauracja Folkowa is located in a quiet part of Grajewo, 1.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Noclegi i Restauracja Folkowa

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Stolní tenis
  • Restaurace
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Soukromé parkování je možné za 20 PLN na den v areálu hotelu (rezervace nutná).
  • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není možná).
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Topení
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Grajewo

Siedlisko Kapice

9,6

Siedlisko Kapice

Ubytování (Prázdninový dům) Siedlisko Kapice. Siedlisko Kapice is situated in Grajewo and offers a shared lounge. The property is 44 km from Ełk, and complimentary private parking is available. Ubytování Siedlisko Kapice se nachází ve městě Kapice 19 (Polsko - Podleské vojvodství).

Restauracja Hotel Balton

9

Restauracja Hotel Balton

Ubytování (Hotel) Restauracja Hotel Balton. Restauracja Hotel Balton has a restaurant, fitness centre, a bar and garden in Grajewo. Ubytování Restauracja Hotel Balton se nachází ve městě Grajewo (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Usługi Hotelarskie Małgosia i Andrzej Danowski

8,8

Usługi Hotelarskie Małgosia i Andrzej Danowski

Ubytování (Aparthotel) Usługi Hotelarskie Małgosia i Andrzej Danowski. Situated in Grajewo, Usługi Hotelarskie Małgosia i Andrzej Danowski offers accommodation with a balcony or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well... Ubytování Usługi Hotelarskie Małgosia i Andrzej Danowski se nachází ve městě Kopernika 59 (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zajazd Pod Swierkiem

7,8

Zajazd Pod Swierkiem

Ubytování (Motel) Zajazd Pod Swierkiem. Situated in Grajewo, Zajazd Pod Swierkiem has a restaurant, bar, garden, and free WiFi. Ubytování Zajazd Pod Swierkiem se nachází ve městě 27 Dworna (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Motel Mot Lux

6,1

Motel Mot Lux

Ubytování (Motel) Motel Mot Lux. Situated in Grajewo, Motel Mot Lux has a bar, garden and free WiFi throughout the property. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Motel Mot Lux se nachází ve městě Toczyłowo 48 (Polsko - Podleské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)