Hledat

Ubytování

Noclegi "FIRST" Bed and breakfast

Drawska 15, 73-150 Łobez, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Bed and breakfast) Noclegi "FIRST". Situated in Łobez, 45 km from Połczyn-Zdrój, Noclegi "FIRST" features a terrace and free WiFi. Ubytování Noclegi "FIRST" se nachází ve městě Drawska 15 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Noclegi "FIRST"

The nearest airport is Solidarity Szczecin-Goleniów Airport, 64 km from the bed and breakfast. Situated in Łobez, 45 km from Połczyn-Zdrój, Noclegi "FIRST" features a terrace and free WiFi.

Vybavení ubytování Noclegi "FIRST"

 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Aerobic Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Osobní trenér
 • Hodiny fitness
 • Fitness centrum Dodatečný poplatek
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Úschova zavazadel
 • Společenské prostory Dodatečný poplatek
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Łobez

Pokoje Gościnne Przylesie

9,3

Pokoje Gościnne Przylesie

Ubytování (Privát) Pokoje Gościnne Przylesie. Situated in Łobez, Pokoje Gościnne Przylesie has a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytování Pokoje Gościnne Przylesie se nachází ve městě Łobez (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Świętoborzec

9,2

Hotel Świętoborzec

Ubytování (Hotel) Hotel Świętoborzec. Świętoborzec is a 3-star hotel located in the town of Łobez in the heart of West Pomerania, and it offers accommodation with a park and a terrace. Ubytování Hotel Świętoborzec se nachází ve městě ul. Świętoborzec 1 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dworek Tradycja

8,8

Dworek Tradycja

Ubytování (Farma) Dworek Tradycja. Dworek Tradycja má bezplatné Wi-Fi a nachází se ve městě Łobez, 34 km od města Połczyn-Zdrój. Hosté se zde mohou ubytovat také s domácími mazlíčky. Ubytování Dworek Tradycja se nachází ve městě Bełczna 27 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Słowiański

8,1

Słowiański

Ubytování (Penzion) Słowiański. Located in Łobez, Słowiański features a restaurant, bar and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytování Słowiański se nachází ve městě Niepodległości 19 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dworek Tradycja

Dworek Tradycja

Ubytování (Prázdninový dům) Dworek Tradycja. Set in Łobez in the West Pomerania region, Dworek Tradycja has a garden. A terrace is available for guests to use at the holiday home. Ubytování Dworek Tradycja se nachází ve městě Łobez (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Flathouse

Flathouse

Ubytování (Privát) Flathouse. Flathouse is situated in Łobez. This homestay features a bar as well as free WiFi. Ubytování Flathouse se nachází ve městě ul wybickiego5 3 (Polsko - Západopomořanské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat w Łobzie

Pensjonat w Łobzie

Ubytování (Penzion) Pensjonat w Łobzie. Situated in Łobez, Pensjonat w Łobzie has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytování Pensjonat w Łobzie se nachází ve městě 8 Czcibora (Polsko - Západopomořanské vojvodství).