Hledat

Ubytování

Noclegi Ewa Bieganowska Privát

sikorskiego 2, 66-320 Trzciel, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) Noclegi Ewa Bieganowska. Set in Trzciel, 30 km from Świebodzin, Noclegi Ewa Bieganowska offers a garden and free WiFi. Guests at the homestay can enjoy a continental breakfast. Ubytování Noclegi Ewa Bieganowska se nachází ve městě sikorskiego 2 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Noclegi Ewa Bieganowska

The nearest airport is Poznań-Ławica Henryk Wieniawski Airport, 84 km from the accommodation. A terrace is available for guests at Noclegi Ewa Bieganowska to use. Set in Trzciel, 30 km from Świebodzin, Noclegi Ewa Bieganowska offers a garden and free WiFi. Guests at the homestay can enjoy a continental breakfast.

Vybavení ubytování Noclegi Ewa Bieganowska

  • Terasa
  • Zahrada
  • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování v polském městě Trzciel

Dom przy Rezerwacie

9,3

Dom przy Rezerwacie

Ubytování (Farma) Dom przy Rezerwacie. Set in Trzciel in the Lubuskie region, Dom przy Rezerwacie offers accommodation with free private parking. Ubytování Dom przy Rezerwacie se nachází ve městě Rybojady 53 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gosciniec Pod Debem

9,2

Gosciniec Pod Debem

Ubytování (Farma) Gosciniec Pod Debem. Set in Trzciel, 25 km from Świebodzin, Gosciniec Pod Debem offers free bikes and free WiFi. Ubytování Gosciniec Pod Debem se nachází ve městě Jasieniec 50 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rancho Colorado

8,5

Rancho Colorado

Ubytování (Penzion) Rancho Colorado. Located in Trzciel Odbudowa, Rancho Colorado is located just by the Pszczew Landscape Park. Ubytování Rancho Colorado se nachází ve městě Odbudowa 14A (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Abarex Trzciel

8,5

Abarex Trzciel

Ubytování (Prázdninové domy) Abarex Trzciel. Abarex Trzciel offers a bar, as well as accommodation with a kitchenette in Trzciel. The holiday home offers a terrace. Ubytování Abarex Trzciel se nachází ve městě Świdwowiec 4 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albertówka

Albertówka

Ubytování (Prázdninový dům) Albertówka. Albertówka is set in Trzciel and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Albertówka se nachází ve městě Jasieniec 33 (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

WZDZ OŚRODEK TRZCIEL

WZDZ OŚRODEK TRZCIEL

Ubytování (Hotel) WZDZ OŚRODEK TRZCIEL. WZDZ OŚRODEK TRZCIEL in Trzciel has a restaurant and a garden. At the hotel, the rooms come with a wardrobe. Ubytování WZDZ OŚRODEK TRZCIEL se nachází ve městě Trzciel (Polsko - Lubušské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 242 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)