Hledat

Ubytování

Nocleg w Małastowie Apartmán

65, 38-307 Małastów, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Nocleg w Małastowie. Nocleg w Małastowie is located in Małastów. Bardejovské Kúpele is 37 km from the apartment, while Bardejov is 37 km away. Ubytování Nocleg w Małastowie se nachází ve městě 65 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Nocleg w Małastowie

Bardejovské Kúpele is 37 km from the apartment, while Bardejov is 37 km away. Nocleg w Małastowie is located in Małastów.

Vybavení ubytování Nocleg w Małastowie

  • Parkování k dispozici
  • Parkování na ulici
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
  • Topení

Jiná ubytování v polském městě Gorlice

Sunny Apartments Gorlice

9,8

Sunny Apartments Gorlice

Ubytování (Apartmán) Sunny Apartments Gorlice. Sunny Apartments Gorlice se nachází v Gorlicích. 49 km od Muszyny. Ubytování Sunny Apartments Gorlice se nachází ve městě Gorlice (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sokolskie Chaty

9,4

Sokolskie Chaty

Ubytování (Prázdninové domy) Sokolskie Chaty. Sokolskie Chaty features garden views, free WiFi and free private parking, located in Gorlice. Ubytování Sokolskie Chaty se nachází ve městě Ul. Kwiatowa 13 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deluxe Apartments

9,4

Deluxe Apartments

Ubytování (Apartmán) Deluxe Apartments. Deluxe Apartments se nachází v Gorlici, 30 km od města Krynica Zdrój a 41 km od Tarnówa. Nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Deluxe Apartments se nachází ve městě 1 Mikołaja Kopernika (Polsko - Malopolské vojvodství).

Dom na wzgórzu

9,1

Dom na wzgórzu

Ubytování (Privát) Dom na wzgórzu. House on the Hill – accomodation in Gorlice It is our privilege to present you accomodation situated in Gorlice, at the foot of the Beskid Niski Mountains. Ubytování Dom na wzgórzu se nachází ve městě Korczaka 17 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Motelik Grosar

8,8

Motelik Grosar

Ubytování (Motel) Motelik Grosar. Boasting a bar and free WiFi, Motelik Grosar is set in Gorlice. There is a restaurant serving Polish cuisine, and free private parking is available. Ubytování Motelik Grosar se nachází ve městě Kościuszki 44e (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Schabińskiej - Pałac w Siarach

8,7

U Schabińskiej - Pałac w Siarach

Ubytování (Hotel) U Schabińskiej - Pałac w Siarach. Located in Gorlice, U Schabińskiej - Pałac w Siarach offers a garden. The hotel provides both free WiFi and free private parking. Ubytování U Schabińskiej - Pałac w Siarach se nachází ve městě ul. Węgierska 140 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Leona

8,6

Chata Leona

Ubytování (Chata) Chata Leona. Chata Leona is located in Gorlice and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Chata Leona se nachází ve městě Ul. Wegierska 88a (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Margot

7,5

Hotel Margot

Ubytování (Hotel) Hotel Margot. In Gorlice, a town in a picturesque valley surrounded by the ridges of the Carpathian Mountains and luscious forest, this hotel offers tranquillity,... Ubytování Hotel Margot se nachází ve městě Sportowa 11 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Homestay Stróżówka

7,5

Homestay Stróżówka

Ubytování (Privát) Homestay Stróżówka. Located in Gorlice in the Lesser Poland region, Homestay Stróżówka provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Homestay Stróżówka se nachází ve městě Stróżówka 192 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)