Hledat

Ubytování

Niepubliczne Schronisko Młodzieżowe Lubawka Rezort

Szymrychowska 23, 58-420 Lubawka, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Rezort) Niepubliczne Schronisko Młodzieżowe Lubawka. Niepubliczne Schronisko Młodzieżowe Lubawka se nachází ve městě Lubawka. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a výhledem na okolní hory. Ubytování Niepubliczne Schronisko Młodzieżowe Lubawka se nachází ve městě Szymrychowska 23 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Niepubliczne Schronisko Młodzieżowe Lubawka

Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a výhledem na okolní hory. Niepubliczne Schronisko Młodzieżowe Lubawka se nachází 34 km od Karpacze, 43 km od Jelení Hory a 110 km od mezinárodního letiště Mikuláše Koperníka ve Vratislavi. Niepubliczne Schronisko Młodzieżowe Lubawka se nachází ve městě Lubawka. Všechny pokoje jsou vybavené šatní skříní a TV.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Niepubliczne Schronisko Młodzieżowe Lubawka

  • Zahrada
  • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Lubawka

Eko Bajka - całoroczne domki w górach

9,8

Eko Bajka - całoroczne domki w górach

Ubytování (Prázdninové domy) Eko Bajka - całoroczne domki w górach. Horské chaty Eko Bajka - całoroczne domki w górach se nacházejí blízko přírody, 1 km od jezera Bukówka, 3 km od města Lubawka, 30 km od města Karpacz a 18... Ubytování Eko Bajka - całoroczne domki w górach se nachází ve městě Bukówka 71 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství).

Noclegi u Przewodników - Zwiedzaczek

9,8

Noclegi u Przewodników - Zwiedzaczek

Ubytování (Farma) Noclegi u Przewodników - Zwiedzaczek. Noclegi u Przewodników - Zwiedzaczek se nachází ve městě Lubawka a nabízí ubytování se zahradou. Ubytování Noclegi u Przewodników - Zwiedzaczek se nachází ve městě Lubawka (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi nad Zalewem Bukówka

9,6

Noclegi nad Zalewem Bukówka

Ubytování (Aparthotel) Noclegi nad Zalewem Bukówka. Situated in Lubawka, 47 km from Harrachov, Noclegi nad Zalewem Bukówka features a shared lounge and free WiFi. The aparthotel offers a terrace. Ubytování Noclegi nad Zalewem Bukówka se nachází ve městě Lubawka (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Gościnny Brama Sudecka

9,5

Dom Gościnny Brama Sudecka

Ubytování (Penzion) Dom Gościnny Brama Sudecka. Dom Gościnny Brama Sudecka se nachází ve městě Lubawka. Nabízí lyžárnu, zahradu, zázemí pro grilování a placené soukromé parkoviště. Ubytování Dom Gościnny Brama Sudecka se nachází ve městě Ul. Podgórze 112 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Błażkowa

9,5

Apartament Błażkowa

Ubytování (Apartmán) Apartament Błażkowa. Apartament Błażkowa is set in Lubawka. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Apartament Błażkowa se nachází ve městě Błażkowa 42 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek w Opawie

9,3

Domek w Opawie

Ubytování (Chata) Domek w Opawie. Set in Lubawka, Domek w Opawie features a private pool and free WiFi. The property features garden views and is 13 km from Karpacz. Ubytování Domek w Opawie se nachází ve městě Lubawka (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 357 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Magdy

9,2

U Magdy

Ubytování (Prázdninový dům) U Magdy. Featuring free bikes, a garden, and a terrace, U Magdy features accommodation in Lubawka with free WiFi and garden views. Ubytování U Magdy se nachází ve městě Brzozowa 35 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dwa Dęby

9

Dwa Dęby

Ubytování (Privát) Dwa Dęby. Dwa Dęby se nachází ve městě Lubawka na ekologické malebné farmě a nabízí samoobslužnou restauraci a restauraci à la carte. Ubytování Dwa Dęby se nachází ve městě Stara Białka 22 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hlebówka siedlisko w Sudetach

9

Hlebówka siedlisko w Sudetach

Ubytování (Farma) Hlebówka siedlisko w Sudetach. Hlebówka siedlisko w Sudetach se nachází v Lubawce a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Pro děti je připraveno dětské hřiště. Ubytování Hlebówka siedlisko w Sudetach se nachází ve městě Szczepanow 19 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schronisko Srebrny Potok

8,9

Schronisko Srebrny Potok

Ubytování (Penzion) Schronisko Srebrny Potok. Schronisko Srebrny Potok se nachází ve městě Lubawka a nabízí zahradu, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Schronisko Srebrny Potok se nachází ve městě Jarkowice 136 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stanica pod Zadzierną

8,9

Stanica pod Zadzierną

Ubytování (Horské chaty) Stanica pod Zadzierną. Stanica pod Zadzierną se nachází v Lubawce, 35 km od Jelenie Góry. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Stanica pod Zadzierną se nachází ve městě Lubawka (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lubawskie Zacisze

8,8

Lubawskie Zacisze

Ubytování (Apartmán) Lubawskie Zacisze. Lubawskie Zacisze is situated in Lubawka. The apartment has 1 bedroom, a flat-screen TV, an equipped kitchenette with a microwave and a fridge, a washing... Ubytování Lubawskie Zacisze se nachází ve městě Plac Wolności 5/8 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strumyk

8,8

Strumyk

Ubytování (Apartmány) Strumyk. Providing garden views, Strumyk in Lubawka provides accommodation, a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Strumyk se nachází ve městě Jarkowice 105 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zajazd Magrani

8,1

Zajazd Magrani

Ubytování (Penzion – hostinec) Zajazd Magrani. Zajazd Magrani se nachází v Lubawce. Nabízí restauraci, zahradu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Zajazd Magrani se nachází ve městě Kmiennogórska 35 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lubavia

7,9

Hotel Lubavia

Ubytování (Hotel) Hotel Lubavia. Hotel Lubavia se nachází ve městě Lubawka a nabízí zahradu, bar, zázemí pro grilování, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, pokojovou službu, prodej... Ubytování Hotel Lubavia se nachází ve městě Plac Wolności 14 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství).

Apartament Agata

Apartament Agata

Ubytování (Apartmán) Apartament Agata. Apartament Agata is situated in Lubawka and offers a shared lounge. Ubytování Apartament Agata se nachází ve městě Lubawka (Polsko - Dolnoslezské vojvodství).

Schronisko Srebrny Potok apartament

Schronisko Srebrny Potok apartament

Ubytování (Apartmán) Schronisko Srebrny Potok apartament. Set in Lubawka in the Lower Silesia region, Schronisko Srebrny Potok apartament features a garden. Free WiFi is offered. Ubytování Schronisko Srebrny Potok apartament se nachází ve městě Lubawka (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Karolinka

Apartament Karolinka

Ubytování (Apartmán) Apartament Karolinka. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartament Karolinka features accommodation in Lubawka with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartament Karolinka se nachází ve městě Nowa Kolonia 6a Apartament (Polsko - Dolnoslezské vojvodství).

Pole namiotowe w Sudetach

Pole namiotowe w Sudetach

Ubytování (Kemp) Pole namiotowe w Sudetach. Situated in Lubawka, 32 km from Jelenia Góra, Pole namiotowe w Sudetach features a garden and free WiFi. Ubytování Pole namiotowe w Sudetach se nachází ve městě jarkowice 136 (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod klonem z sauną

Pod klonem z sauną

Ubytování (Prázdninový dům) Pod klonem z sauną. Located in Lubawka in the Lower Silesia region, Pod klonem z sauną has a terrace and garden views. Ubytování Pod klonem z sauną se nachází ve městě Lubawka (Polsko - Dolnoslezské vojvodství).

Mi Casa En Paczyno

Mi Casa En Paczyno

Ubytování (Prázdninový dům) Mi Casa En Paczyno. Situated in Lubawka in the Lower Silesia region, Mi Casa En Paczyno has a terrace and garden views. Ubytování Mi Casa En Paczyno se nachází ve městě Lubawka (Polsko - Dolnoslezské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)