Hledat

Ubytování

Niemczukówka-Smerek Penzion

Smerek 4, 6, 38-608 Wetlina, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Niemczukówka-Smerek. Niemczukówka is located in Smerek and includes two neighbouring houses. Free Wi-Fi access and free parking are available. Ubytování Niemczukówka-Smerek se nachází ve městě 6 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Niemczukówka-Smerek

All rooms here come with a TV and a private bathroom with a shower and a hairdryer. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Wetlina. The guest house is 1 km from the nearest hiking route and 150 metres from the nearest restaurant. At Niemczukówka you will find a garden with barbecue facilities, as well as a shared kitchen with a dining room. Niemczukówka is located in Smerek and includes two neighbouring houses. Free Wi-Fi access and free parking are available.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Niemczukówka-Smerek

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Dětské hřiště
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Společenská místnost
 • Venkovní dětské hřiště
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Smerek

Odludomki

10

Odludomki

Ubytování (Chata) Odludomki. Odludomki is located in Smerek and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Odludomki se nachází ve městě Smerek 94 (Polsko - Podkarpatské vojvodství).

Rogate Anioły

9,5

Rogate Anioły

Ubytování (Chata) Rogate Anioły. Set 9 km from Polonina Wetlinska, Rogate Anioły offers accommodation with a garden, a terrace and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytování Rogate Anioły se nachází ve městě Smerek 78 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mala Chatka

9,5

Mala Chatka

Ubytování (Farma) Mala Chatka. Located in Smerek in the Podkarpackie Region, 6 km from Wetlina, Mala Chatka features a barbecue and children's playground. Ubytování Mala Chatka se nachází ve městě Smerek 3 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Jancio Wodnik

9,4

Domek Jancio Wodnik

Ubytování (Apartmány) Domek Jancio Wodnik. Set in Smerek in the Podkarpackie region, Domek Jancio Wodnik offers accommodation with free private parking. Ubytování Domek Jancio Wodnik se nachází ve městě Smerek (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bojkowa Chata

9,4

Bojkowa Chata

Ubytování (Privát) Bojkowa Chata. Bojkowa Chata is located in a quiet area in Smerek and offers a view of the mountains. The property features free WiFi and free sauna access. Ubytování Bojkowa Chata se nachází ve městě Smerek (Polsko - Podkarpatské vojvodství).

Niemczukówka 1&2 Smerek

9,3

Niemczukówka 1&2 Smerek

Ubytování (Privát) Niemczukówka 1&2 Smerek. Boasting a garden, Niemczukówka 1&2 Smerek is situated in Smerek. Ubytování Niemczukówka 1&2 Smerek se nachází ve městě Smerek (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Niemczukówka 2- Pokoje typu Studio Smerek

9,3

Niemczukówka 2- Pokoje typu Studio Smerek

Ubytování (Privát) Niemczukówka 2- Pokoje typu Studio Smerek. Boasting a garden, Niemczukówka 2- Pokoje typu Studio Smerek is situated in Smerek. The guest house features both free WiFi and free private parking. Ubytování Niemczukówka 2- Pokoje typu Studio Smerek se nachází ve městě Smerek (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kruszyna - domek z widokiem na połoniny

9,2

Kruszyna - domek z widokiem na połoniny

Ubytování (Prázdninový dům) Kruszyna - domek z widokiem na połoniny. Kruszyna - domek z výhledem Ubytování na połoniny se nachází v obci Smerek a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, gril a terasu. 5 km od Wetliny. Ubytování Kruszyna - domek z widokiem na połoniny se nachází ve městě Smerek (Polsko - Podkarpatské vojvodství).

Domek "Pod Brzozami"

8,9

Domek "Pod Brzozami"

Ubytování (Chata) Domek "Pod Brzozami". Offering garden views, Domek "Pod Brzozami" in Smerek offers accommodation, a garden and barbecue facilities. Ubytování Domek "Pod Brzozami" se nachází ve městě 50 (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bieszczadzka Chatka

Bieszczadzka Chatka

Ubytování (Prázdninový dům) Bieszczadzka Chatka. Located in Smerek in the Podkarpackie region, Bieszczadzka Chatka features a balcony. Ubytování Bieszczadzka Chatka se nachází ve městě Smerek (Polsko - Podkarpatské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stacja Naziemna Widmo - Pokoje gościnne pod gwiazdami

Stacja Naziemna Widmo - Pokoje gościnne pod gwiazdami

Ubytování (Privát) Stacja Naziemna Widmo - Pokoje gościnne pod gwiazdami. Providing mountain views, Stacja Naziemna Widmo - Pokoje gościnne pod gwiazdami in Smerek provides accommodation and a terrace. Ubytování Stacja Naziemna Widmo - Pokoje gościnne pod gwiazdami se nachází ve městě Smerek (Polsko - Podkarpatské vojvodství).