Hledat

Ubytování

Miodowa Chata Chata

Leśna 22, 34-442 Łapsze Niżne, Polsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Miodowa Chata. Set in Łapsze Niżne in the Lesser Poland region, Miodowa Chata offers accommodation with free private parking. Ubytování Miodowa Chata se nachází ve městě Leśna 22 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Miodowa Chata

Zakopane is 39 km from Miodowa Chata, while Białka Tatrzanska is 15 km away. The lodge offers a children's playground. There is a garden with a barbecue at this property and guests can go skiing and cycling nearby. The nearest airport is John Paul II International Kraków–Balice Airport, 115 km from the accommodation. Set in Łapsze Niżne in the Lesser Poland region, Miodowa Chata offers accommodation with free private parking. The units come with a kitchen featuring kettle and a dining area, a living room with a sofa bed, and a shared bathroom with free toiletries and shower. A fridge, a stovetop and toaster are also featured, as well as a coffee machine.

Vybavení ubytování Miodowa Chata

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Pěší prohlídky
 • Dočasné umělecké expozice Mimo ubytování
 • Badmintonové vybavení
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Knihovna
 • Dětské hřiště
 • Lyžování Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Opalovací lehátka nebo plážová křesla
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Venkovní dětské hřiště
 • Knihy, DVD, hudba pro děti
 • Stolní hry/puzzle
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování v polském městě Łapsze Niżne

Sołtysie Chaty

10

Sołtysie Chaty

Ubytování (Chata) Sołtysie Chaty. Sołtysie Chaty is situated in Łapsze Niżne and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Sołtysie Chaty se nachází ve městě Łapsze Niżne (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chatta Łapszanka

9,9

Chatta Łapszanka

Ubytování (Chata) Chatta Łapszanka. Featuring a garden and a terrace, Chatta Łapszanka features accommodation in Łapszanka with free WiFi and garden views. Ubytování Chatta Łapszanka se nachází ve městě Łapszanka 29 a (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek pod Howyzem

9,7

Domek pod Howyzem

Ubytování (Apartmány) Domek pod Howyzem. Domek pod Howyzem offers accommodation in Łapsze Niżne. The accommodation features a salt cave. Zakopane is 23 km from the property. Ubytování Domek pod Howyzem se nachází ve městě Nowa (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Uroki Spisza

9,7

Willa Uroki Spisza

Ubytování (Apartmány) Willa Uroki Spisza. Offering free WiFi and a garden, Willa Uroki Spisza is situated in Łapsze Niżne, 23 km from Zakopane. Białka Tatrzanska is 8 km from the property. Ubytování Willa Uroki Spisza se nachází ve městě Długa 17A (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LK Resort Łapsze Niżne

9,7

LK Resort Łapsze Niżne

Ubytování (Horské chaty) LK Resort Łapsze Niżne. LK Resort Łapsze Niżne v obci Łapsze Niżne nabízí ubytování, bezplatné Wi-Fi, zahradu, zázemí pro grilování a výhledy na okolní hory. Ubytování LK Resort Łapsze Niżne se nachází ve městě Długa 11 C&D (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Winnica Spisz

9,6

Winnica Spisz

Ubytování (Farma) Winnica Spisz. Situated in Łapsze Niżne, 19 km from Bukowina Tatrzańska, Winnica Spisz features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Winnica Spisz se nachází ve městě Ul.Długa 174 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi u Celiny i józefa

9,6

Noclegi u Celiny i józefa

Ubytování (Farma) Noclegi u Celiny i józefa. Located in Łapsze Niżne, 10 km from Bukowina Tatrzańska, Noclegi u Celiny i józefa provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Noclegi u Celiny i józefa se nachází ve městě Łapszanka 80 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spiska Sadyba

9,5

Spiska Sadyba

Ubytování (Privát) Spiska Sadyba. Set in Łapsze Niżne, 19 km from Bukowina Tatrzańska, Spiska Sadyba offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Spiska Sadyba se nachází ve městě Łapsze Niżne (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spiski Apartament

9,5

Spiski Apartament

Ubytování (Apartmány) Spiski Apartament. Situated in Łapsze Niżne, 19 km from Bukowina Tatrzańska, Spiski Apartament features a garden and free WiFi. Ubytování Spiski Apartament se nachází ve městě Długa 219 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Łapszańska Ostoja

9,4

Łapszańska Ostoja

Ubytování (Farma) Łapszańska Ostoja. Situated in Łapsze Niżne, Łapszańska Ostoja offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Łapszańska Ostoja se nachází ve městě 64 Jana Pawła II (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek w Halpusie

9,4

Domek w Halpusie

Ubytování (Prázdninový dům) Domek w Halpusie. Located in Łapsze Niżne in the Lesser Poland region, Domek w Halpusie has a balcony and garden views. Ubytování Domek w Halpusie se nachází ve městě ul. Długa 257 C (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

No Name Luxury Hotel & Spa

9,2

No Name Luxury Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) No Name Luxury Hotel & Spa. No Name Luxury Hotel & Spa je obklopený malebnými údolími a nachází se 8 km od jezera Czorsztyn. Ubytování No Name Luxury Hotel & Spa se nachází ve městě Łapsze Niżne (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Willa Rembisz

9,2

Willa Rembisz

Ubytování (Penzion) Willa Rembisz. Situated in Łapsze Niżne in the Lesser Poland Region, 25 km from Zakopane, brand new Willa Rembisz features a barbecue and sun terrace. Ubytování Willa Rembisz se nachází ve městě Wiejska 25 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pensjonat i Restauracja Nowak

9,1

Pensjonat i Restauracja Nowak

Ubytování (Penzion) Pensjonat i Restauracja Nowak. With a peaceful, rural location in the picturesque Spisz region, Pensjonat i Restauracja Nowak awaits you for a relaxing break away from the hustle and... Ubytování Pensjonat i Restauracja Nowak se nachází ve městě Długa 132 (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Skalny Zakątek

Skalny Zakątek

Ubytování (Apartmán) Skalny Zakątek. Set in Łapsze Niżne, Skalny Zakątek offers self-catering accommodation with a terrace and free WiFi. This apartment provides a spa & wellness centre. Ubytování Skalny Zakątek se nachází ve městě Łapsze Niżne (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek Pod Howyzem Apartament 2

Domek Pod Howyzem Apartament 2

Ubytování (Chata) Domek Pod Howyzem Apartament 2. Domek Pod Howyzem Apartament 2 is located in Łapsze Niżne and offers water sports facilities, a tennis court and a terrace. Ubytování Domek Pod Howyzem Apartament 2 se nachází ve městě (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sielanka

Sielanka

Ubytování (Vila) Sielanka. Sielanka is situated in Łapsze Niżne and offers a garden and a terrace. Free WiFi is provided. Ubytování Sielanka se nachází ve městě Łapsze Niżne (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domek na wzgórzu

Domek na wzgórzu

Ubytování (Apartmán) Domek na wzgórzu. Domek na kopci se nachází v obci Łapsze Niżne v Malopolském vojvodství a nabízí zahradu. Wi-Fi je dostupné zdarma. K dispozici je také terasa. Ubytování Domek na wzgórzu se nachází ve městě Łapsze Niżne (Polsko - Malopolské vojvodství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)